Travanj 23, 2024, 14:11:03 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Cayman 40  (Posjeta: 2474 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Cayman 40
« u: Veljača 25, 2009, 00:46:35 prijepodne »
Ovaj akvarij sam dobio pred dosta vremena, ali ubrzo poslije njega stigao je Cayman 60, tako da je ovaj završio na dnu ormara  :( I neki dan sam ga se sjetio, uhvatio me gušt i... Nešto sam malo složio... Meni je simpa! Koristio sam sve što sam imao doma, ostatke podloge i pijeska iz 60-tice, po kamenje sam išao na Rječinu, biljke iz 60-tice, original filter, rasvjeta, grijač... Nakrcao sam ga kozicama i par komada gupija od kojih je već jedna proizvela sljedećih 20-tak :) Za sada je to to pa ćemo vidjeti kako će dalje disati...

Offline Ninina mama

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2055
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Sarajevo, BiH
    • Moja fotogalerija
Odg: Cayman 40
« Odgovori #1 u: Veljača 25, 2009, 02:42:46 prijepodne »
Oh, odmah me emocije obuzmu... :heart: Ovo je moj "ponovno prvi" akvarij... :up: Iako sam kasnije skuzila da su mali aq glupost, taj je jos u funkciji kozicnjaka... I bas mi nekako drag... :star:

Za pocetak lijepo izgleda... :up:

Drago mi je sto ti aq vise ne skuplja prasinu, no evo par prakticnih savjeta.

Filter gurni do zadnje stranice. Ovako u svu dobru volju da vidim sve sto imas u aq, najvise vidim filter. Termometar takodjer makni prema natrag.

Nadalje, kamenje ti je malo preveliko. Probaj naci nesto manje. Ovako je stvarno steta da ribama oduzimas prostor...

Takodjer, zao mi je sto si iskoristio originalni pijesak. Ti zeleni kamencici su mi bas isli na zivce kod mene... :-[ Osim sto mi se boja nije dopala, skuzila sam da je prekrupan, sto za bilje, a sto za dozivljaj velicine aq. Vjeruj sa sitnijim sljunkom izgleda mnogo vece... Evo pogledaj moje slike i uporedi. https://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=23093.0

Izbor bilja nije bas najsretniji, jer su to uglavnom visoke biljke, pa bi moglo biti problema, no o tom po tom... Svakako zicaj stogod sitnije... Pa kad nabavis, lako promijenis... :up:

Nadam se da znas da si uranio sa naseljavanjem i da to nikako nije dobro...

Zelim ti svu srecu sa ovim aq. Neka te uveseljava jako, jako, jako dugo... :D
Tuzlanka u Sarajevu

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Cayman 40
« Odgovori #2 u: Veljača 25, 2009, 08:15:52 prijepodne »
Akvarij ti izgleda predivno, stvarno je jaaaaaako teško zamisliti daje to samo 21 litru, svaka čast!

Poanta ovog mog mališana je bila ta da je bolje da je na ormariću nego na dnu ormara, i da ga stvarno pokušam složiti bez ikakvih troškova i prevelikih briga. Previše vremena i novaca i truda posvećujem Caymanu60, tako da je ovo više... za gušt... Po principu "ostaci ostataka" i "sam svoj majstor". Znam da je pijesak prekrupan i da je filter u najmanju ruku nezgrapan i da su biljke previsoke (zato sam bio i naveo da su iz većeg akvarija). Pričekajmo da se sve to još malo razraste. Sa naseljavanjem nisam uranio jer se akvarij najnormalnije ciklirao, a koristio sam i dio vode iz većeg caymana. Ma sve je to "za prvu ruku", privremeno, svjesan sam i sam nekih nedostataka i pokušat ću ih kroz neko vrijeme ispraviti, obećajem  :up:  I puno hvala na savjetima! A što se tiče sitnijih biljaka, koga da užicam?

Offline aquatic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 927
  • Spol: Muški   Lokacija: Opatija
    • Terra Vulcanica
Odg: Cayman 40
« Odgovori #3 u: Veljača 26, 2009, 07:21:50 prijepodne »
Ja ću vam reći da me kolega forumaš navukao na akvaristiku toliko da sam sad navučen možda i više nego on  ::) :P u svakom slučaju svi mu akvariji lijepo izgledaju, pa tako i ovaj, i ako ih gledate onako kako ih je on stvorio onda su zaista i više nego dobri jer nije mu cilj natjecati se sam sa sobom u aquascapingu, kao što to zna biti meni  :-[, već zaista složi akvarij sebi za gušt, bez puno filozofije, a to opet ispadne dostojno ostalih akvarija koje hvalimo. Pustimo tehnikalije po strani, ako mu ne smeta ok, nema pretenzije slaganja podvodnih krajolika već da kad pogleda u akvarij da bude zadovoljan, a čim stavlja slike na net znači da je, je li tako Alen051?  ;)

Samo naprijed  :up:

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Cayman 40
« Odgovori #4 u: Veljača 26, 2009, 19:30:54 poslijepodne »
Oh, odmah me emocije obuzmu... :heart: Ovo je moj "ponovno prvi" akvarij... :up: Iako sam kasnije skuzila da su mali aq glupost, taj je jos u funkciji kozicnjaka... I bas mi nekako drag... :star:

Za pocetak lijepo izgleda... :up:

Drago mi je sto ti aq vise ne skuplja prasinu, no evo par prakticnih savjeta.

Filter gurni do zadnje stranice. Ovako u svu dobru volju da vidim sve sto imas u aq, najvise vidim filter. Termometar takodjer makni prema natrag.

Nadalje, kamenje ti je malo preveliko. Probaj naci nesto manje. Ovako je stvarno steta da ribama oduzimas prostor...

Takodjer, zao mi je sto si iskoristio originalni pijesak. Ti zeleni kamencici su mi bas isli na zivce kod mene... :-[ Osim sto mi se boja nije dopala, skuzila sam da je prekrupan, sto za bilje, a sto za dozivljaj velicine aq. Vjeruj sa sitnijim sljunkom izgleda mnogo vece... Evo pogledaj moje slike i uporedi. https://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=23093.0

Izbor bilja nije bas najsretniji, jer su to uglavnom visoke biljke, pa bi moglo biti problema, no o tom po tom... Svakako zicaj stogod sitnije... Pa kad nabavis, lako promijenis... :up:

Nadam se da znas da si uranio sa naseljavanjem i da to nikako nije dobro...

Zelim ti svu srecu sa ovim aq. Neka te uveseljava jako, jako, jako dugo... :D

Hvala na, nadam se , dobronamjernih komentarima. No, ima li, po tvom mišljenju  IŠTA pozitivno u ovom mom akvariju? :)

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Cayman 40
« Odgovori #5 u: Veljača 26, 2009, 19:54:42 poslijepodne »
Ja ću vam reći da me kolega forumaš navukao na akvaristiku toliko da sam sad navučen možda i više nego on  ::) :P u svakom slučaju svi mu akvariji lijepo izgledaju, pa tako i ovaj, i ako ih gledate onako kako ih je on stvorio onda su zaista i više nego dobri jer nije mu cilj natjecati se sam sa sobom u aquascapingu, kao što to zna biti meni  :-[, već zaista složi akvarij sebi za gušt, bez puno filozofije, a to opet ispadne dostojno ostalih akvarija koje hvalimo. Pustimo tehnikalije po strani, ako mu ne smeta ok, nema pretenzije slaganja podvodnih krajolika već da kad pogleda u akvarij da bude zadovoljan, a čim stavlja slike na net znači da je, je li tako Alen051?  ;)

Samo naprijed  :up:

Drago mi je da me netko razumije, hehehe... Meni je ovo hobi, razbibriga, uživancija; boli me briga za "savršene" akvarije i natjecanja i ostale gluposti, ja u ovome uživam, i iako možda nije sve po PS-u, meni je lijepo. Nemojte me krivo shvatiti, stvarno ne želim nikoga uvrijediti, ali puno ljudi uopće zaboravi zašto je krenulo u akvaristiku, zbog GUŠTA! Svi su opterećeni nekim natjecanjima i žele neke lovorike. Ruku na srce, stvarno se i najiskrenije divim slikama tih "savršenih" akvarija, ali se onda zapitam kolko uopće vlasnici takvih akvarija stvarno uživaju u svojih ruku djelima, a koliko im robuju. Još jednom ponavljam, nije mi bila namjera nikoga uvrijediti ili konkretno prozvati, ali malo me smeta taj maćehinski odnos ovdje na forumu. Svaka čast nekolicini ljudi na pozitivnim i konstruktivnik kritikama, ali da u jednom akvariju baš ništa ne valja jer nije 101% po PS-u???!?!?! People, RELAX, take it easy :)

Pozdrav veliki svima!!

Offline Ninina mama

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2055
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Sarajevo, BiH
    • Moja fotogalerija
Odg: Cayman 40
« Odgovori #6 u: Veljača 27, 2009, 21:40:59 poslijepodne »
Zaista mi je zao sto bilo tko na forumu dozivi macehinski odnos. :( Nadam se ne od mene.

Nadalje, mislim da se radi o istini sa dvije strane. S jedne strane tu su dobronamjerni i zlocesti komentari, a s druge oni koji znaju i ne znaju razlikovati i prihvatiti te komentare.

Ne zelim pricati u ime drugih, ali za sebe mogu reci, da nikada nisam napisala niti jedan uvrijedljiv komentar!

Tako da ovo:

Hvala na, nadam se, dobronamjernih komentarima.

smatram viskom... :down:

Nema na cemu i drugi put! :up:


No, ima li, po tvom mišljenju IŠTA pozitivno u ovom mom akvariju? :)
Za pocetak lijepo izgleda... :up:

Jednostavno mi zbog mnogo zelenila izgleda lijepo!


A što se tiče sitnijih biljaka, koga da užicam?

Najbolje razgledati neciji aq, vidjeti da ima trazenu biljku i moliti na pp... Mozes probati i sa oglasima, ali vidim u zadnje vrijeme da te potrage nisu bas nasjretnije... :'(


Meni je ovo hobi, razbibriga, uživancija; boli me briga za "savršene" akvarije i natjecanja i ostale gluposti, ja u ovome uživam, i iako možda nije sve po PS-u, meni je lijepo.

Takodjer! Potpisujem... :up: A mislim da tako razmislja i dobra vecina korisnika ovog foruma. No ne mislim da ljudi koji se takmice ne uzivaju u odrzavanju svojih akvarija... ;)


Svaka čast nekolicini ljudi na pozitivnim i konstruktivnik kritikama, ali da u jednom akvariju baš ništa ne valja jer nije 101% po PS-u???!?!?!

O kojem aq pricamo? Tvom? I onda se ne prozivamo... :D
« Zadnja izmjena: Veljača 27, 2009, 21:51:25 poslijepodne od Ninina mama »
Tuzlanka u Sarajevu

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Cayman 40
« Odgovori #7 u: Veljača 28, 2009, 01:30:19 prijepodne »
Zaista mi je zao sto bilo tko na forumu dozivi macehinski odnos. :( Nadam se ne od mene.
Pa ne znam ako bi to nazvao maćehinskim odnosom. I stvarno nisam mislio na tebe.  :up: Ja sam uvijek za dobronamjernu kritiku, ali i najmanja pohvala čovjeku da malo poleta, šta nije tako?

Nadalje, mislim da se radi o istini sa dvije strane. S jedne strane tu su dobronamjerni i zlocesti komentari, a s druge oni koji znaju i ne znaju razlikovati i prihvatiti te komentare.
Ovo je živa istina! Možda je moj problem, budući da sam kratko na forumu, taj što još nisam naučio potpuno razlikovati dobronamjerne od zločestih komentara i prihvatiti one konstruktivne. Ali isto tako vjerujem da i u najgorem čovjek može naći nešto lijepo i pozitivno što služi kao hrana i snaga za nastaviti.  :)

Ne zelim pricati u ime drugih, ali za sebe mogu reci, da nikada nisam napisala niti jedan uvrijedljiv komentar!
Tako da ovo:
Hvala na, nadam se, dobronamjernih komentarima.
smatram viskom... :down:
Nema na cemu i drugi put! :up:

Pa ok, ti znaš da je višak, sad mogu i ja znati, ali kad čovjek uleti ovdje među vas napredne članove jednostavo ne zna šta očeivati i koga slušati. Možda nisam osjetio na svojoj koži, ali u tuđim postovima više puta sam primjetio zbilja glupe, pogrešne i nesimpatične komentare i savjete!

No, ima li, po tvom mišljenju IŠTA pozitivno u ovom mom akvariju? :)
Za pocetak lijepo izgleda... :up:

Jednostavno mi zbog mnogo zelenila izgleda lijepo!

Meni je ovo hobi, razbibriga, uživancija; boli me briga za "savršene" akvarije i natjecanja i ostale gluposti, ja u ovome uživam, i iako možda nije sve po PS-u, meni je lijepo.

Takodjer! Potpisujem... :up: A mislim da tako razmislja i dobra vecina korisnika ovog foruma. No ne mislim da ljudi koji se takmice ne uzivaju u odrzavanju svojih akvarija... ;)

Hvala puno! Zelenila ima, ali se nadam da će ga biti još više! I poslušao sam neke od savjeta, filter, grijač i termometar sam prebacio na stražnju stranu akvarija (iako me sada strah da li će cirkulacija vode biti ok), nalijepio sam crnu pozadinu i maknuo nešto od onog kamenja, zasadio i presadio nešto biljaka... I zbilja izgleda malo ljepše. Čeka malo da se biljke razrastu pa postam slike! :)
A što se takmičnja i uživancije tiče, nisam rekao da ljudi koji se takmiče ne uživaju, pogotovo ne svi, ali možda sam ja stekao krivi dojam da nekima nakon nekog vremena to postane više neka obaveza, posao, namet nego sama uživancija. To je moje skromno mišljenje, vjerujem da ništa što je pretjerano ne može biti dobro i opuštajuće...

Eto, toliko! Još jednom se ispričavam, stvarno mi nije bila namjera nikome stati na žulj, hehe, ali morao sam izbaciti iz sebe ono što mi je na srcu :)
I ZNAM da sam vjerojatno puno toga ovdje zeznuo sa ovim citiranjem i copy-paste tako da skužajte i drugi puta će valjda biti bolje!!!

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Cayman 40
« Odgovori #8 u: Veljača 28, 2009, 01:32:22 prijepodne »
I sad gledam i zbilja sam ponosan sam na sebe, ovo sa citatima i copy-paste nije ispalo tako loše, hehehe šala mala!

Offline Ninina mama

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2055
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Sarajevo, BiH
    • Moja fotogalerija
Odg: Cayman 40
« Odgovori #9 u: Veljača 28, 2009, 01:47:57 prijepodne »
Odlicno si odradio citiranje! :klap:

O temi: glede micanja filtera. Kad sam to savjetovala mislila sam da ga samo gurnes nazad. Dakle, da i dalje stoji na istom staklu. Radi se upravo o sto bolje rasporedjenom toku vodene struje. :up: Zapravo sad kad gledam mozda bi ga, ako je zgodno mogao pomaknuti na suprotnu stranu da ga ovo visoko bilje sakrije? :nerd: Grijac bi trebao biti nekako na putu te struje, pa ga mozes staviti na suprotnu stranu.

Znam da ti ovo izgleda kao filozofiranje, ali pricam samo u cilju sto bolje preglednosti, a na kraju krajeva niti me ne moras poslusati. :up:



Nego, moram odgovoriti vezano za ove pohvale. Nekako mi se cini da je dobra vecina ovdje navikla komentirati na po meni ispravan nacin.

1. pozdraviti sugovornika
2. pohvaliti njegov rad, pa tek onda
3. dati kritiku, ako postoji, i to na najmoguci blazi nacin :up:

Dakle, u onom mom prvom postu su zastupljena ova tri nepisana pravila.
Zao mi je sto je pohvala sadrzavala jedan red, a savjeti tri pasusa... Jednostavno volim tipku enter... :clown:

I da zaista mi je zao sto si se ispraznio na meni. :up:

P.S. Pogledaj Faberovu temu o njegovom Caymanu. Toliko savjeta, da nas je do sad trebao dati uhititi... :clown:
Tuzlanka u Sarajevu

Offline mega

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 185
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: ZADAR
  • ZADAR
Odg: Cayman 40
« Odgovori #10 u: Ožujak 01, 2009, 00:32:31 prijepodne »
helooooooooo!!!!!
ma akvać je super..........nekako volim kamenje pa mi ga je drago vidjeti u akvarijima..........i ninina mama govori dobro kad kaže da su prevelika ali meni se osobno baš sviđa kako su posložena.......jedino onaj veći desno napred bi maknuo.......(ali to smo naglas razmišljam)...............
čitam da si već pomako filter pa nemam sad što reći osim baci koji slikicu novog stanja....
vidim da te muče sitnolistne biljke.... i mene, jer ih ni ja baš nisam uspjevao nabaviti kad sam sastavljao svoj mali akvać pa sam pokupio što sam stigao i ubacio unutra i sad to izgleda ovako..........

https://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=27552.0

tu nema sitnog lista a mene oduševljava..........samo sam malo izmjenio ribice....sad su tu tri ancitrusića 1,5-3 cm veliki, dva mala mojija, i dvi harlekin rasbore udomljene dok ne dođe do malih promjena ......
i istina je, akvariji su tu da me opuštaju............... i da me moja mala maza od godine ipo  :wub: može ljutiti i uveseljavati kad joj je akvać na meti!!!!!!!!
« Zadnja izmjena: Ožujak 01, 2009, 00:39:42 prijepodne od mega »
koji put se probudim samo da bi mogao opet leći!!!

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Cayman 40
« Odgovori #11 u: Ožujak 01, 2009, 01:07:53 prijepodne »
I meni je kamenje mrak! Puno ljepše u kombinaciji sa biljkama nego panjevi i drva. I pogotovo ovo riječno, posebne boje. Ali stvarno ga je bilo malo previše za tako mali kavarij pa sam poslušao Nininu mamu i maknuo jedan dio.
Što se sitnolisnih biljaka tiče. reći ću sam ajme! :) Ne znam da li sam antitalent ili sam samo jako lijen pa... Kad vidim ljude da pincetama sade nešto... SVAKA ČAST, ali ja nemam živaca za to, priznajem!!!  :P

Pogledao sam malo tvoje slike, istina da mi crveni šljunak ne paše u akvarij, ali u tvojem u kombinaciji sa toliko zelenila izgleda čisto ok. I mene su špotali zbog ovog originalnog kojeg sam dobio uz akvarij, tako da znam kako ti je. Planiram sad kupiti malo sitnog običnog pa samo prekriti ovo zeleno.

Eto, stavit ću par slika koje sam upravo slikao, ali MOLIM VAS, prije komentara i kritika uzmite u obzir da se biljke nisu još dovoljno razrasle i da će kriz neko vrijeme bolje izgledati :))

Offline mega

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 185
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: ZADAR
  • ZADAR
Odg: Cayman 40
« Odgovori #12 u: Ožujak 01, 2009, 01:18:35 prijepodne »
još kad se malo zađungli.................... ;)
i može jedan mali komentarić...........no ja ću reći pa ti viči!!! :D
makni grijač u ljevi zadnji kantun......sakriti će ga biljke za misec dva pa se neće vidjeti.............
i najaradije bi ti poslao hang-on filter jer je ovaj baš velik ali ne može na cajmana..............
ma cjepidlačim sad........... samo ti uživaj u njemu...... 8)
koji put se probudim samo da bi mogao opet leći!!!

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Cayman 40
« Odgovori #13 u: Ožujak 02, 2009, 15:24:49 poslijepodne »
Ma neću vikati, nema zašto! Sad će još ispasti da ne znam prihvatiti dobronamjernu kritiku :) Vidiš da sam poslušao Nininu mamu u nekim stvarima i stvarno je bolje! (hvala Ninina mama i još jednom sooorrryyyy :))

Da, čekam i ja da se malo zađungli pa će valjda biti bolje. Znači misliš grijač u lijevi kantun? Misliš da će se manje vidjeti? Pa mogu probati iako se neće ni ovako baš isticati kad još malo narastu biljke. A što se filtera tiče, znam da je prevelik i kao šaka u oko u ovom akvariju, ali to sam dobio serijski i nema mi sad smisla kupovati nešto drugo posebno. Preživjet ću. Opet kažem, manje će se vidjeti kad još malo zazeleni.... Pratit ću situacju i stanje pa vam javim ;)

Offline Ninina mama

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2055
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Sarajevo, BiH
    • Moja fotogalerija
Odg: Cayman 40
« Odgovori #14 u: Ožujak 05, 2009, 21:38:13 poslijepodne »
Heeeej, tek sad vidim temu i slicice... :klap:

Nisi nis napravio, a napravio si oooogromnu stvar... :D Kuzis sto hocu reci. Pomakni ovo tamo, ono tam i odmah drugacije izgleda! :star:

I eto zato ti sve oprastam! :D :up:

Nego, evo me opet da malo savjetujem i nadam se ovaj put neces posumnjati u dobronamjernost poruke. :clown: Dakle, mega ti rece da maknes grijac. Bilo bi to iz cisto estetskih razloga. On ce tamo biti daleko od strujanja vode. No logika kaze da ako grijac stavis na "vjetrometinu" temperatura u aq ce biti ujednacenija. Na zalost ta vjetrometina je sad na prednjem staklu.

Zato sam u proslom postu rekla da okrenes filter na bocnu stranicu, a grijac onda stavi tamo gdje je mega savjetovao i on ce tamo biti na vjetrometini. :D (U mom kozicnjaku je tako, samo obrnuto... :clown:)

Filter ovako, uopce ne izgleda veliko... :up:
Tuzlanka u Sarajevu

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Cayman 40
« Odgovori #15 u: Ožujak 05, 2009, 22:09:27 poslijepodne »
Ne kaže se uzalud da dobar savjet zlata vrijedi... Okrenuo sam filter bočno, malo ga sakrio biljkama, grijač prebacio na drugi kraj, u stražnji kut tako da je na "vjetrometini". Čak sam posipao sitni bijeli pijesak preko onog grdog koji sam dobio uz akvarij... I sad čekam... :) Džunglu :)

Offline Ninina mama

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2055
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Sarajevo, BiH
    • Moja fotogalerija
Odg: Cayman 40
« Odgovori #16 u: Ožujak 05, 2009, 23:14:54 poslijepodne »
Odlicno, odlicno... :up: :klap:
Tuzlanka u Sarajevu

Offline mega

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 185
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: ZADAR
  • ZADAR
Odg: Cayman 40
« Odgovori #17 u: Ožujak 05, 2009, 23:18:26 poslijepodne »
pa ninina mama je dobro vidjela za razliku od mene!!!! :doh:
uopče nisam skužio da je filter okrenut da baca vodu u prednju stranu!!!!!1 :geek:
sad vraćam postove i vidim.....o ćoravosti............ :rofl:
no, bar ima dobrih ljudi koji to vide i imaju volje savjetovati....
koji put se probudim samo da bi mogao opet leći!!!

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Cayman 40
« Odgovori #18 u: Ožujak 07, 2009, 18:53:09 poslijepodne »
Stigle Heteranthera zosterifolia, Glossostigma elatinoides i Pogostemon helferi (hahahaha počeo sam i ja furat latinska imena!  :klap:) Ajme umorio sam se više u ovih sat i pol koliko sam čupao i sadio nego cijelo jutro na poslu. Ali je gušt... Evo, nadam se da sam sve napravio kako treba i da će bar nešto opstati. Sad čekam rezltate... Držite fige!

Offline Ninina mama

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2055
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Sarajevo, BiH
    • Moja fotogalerija
Odg: Cayman 40
« Odgovori #19 u: Ožujak 11, 2009, 01:36:22 prijepodne »
Malo kasnim... :-[

Iii jel se primilo za ovih tjedan dana? Nego ne vidim pogostemon na slikama? :nerd:

Ajde jednu sliku citavog aq... :D
Tuzlanka u Sarajevu