Travanj 29, 2024, 09:54:18 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Terarij za agamu?  (Posjeta: 1856 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Maja27

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 264
  • Spol: Ženski   Dob: 41
  • Lokacija: Sl.Brod
Terarij za agamu?
« u: Svibanj 03, 2011, 23:16:09 poslijepodne »
Slucajno nasla ove slike u njima su agame pa me zanima misljenje vase sto se tice uredenja.

Offline šištro

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 175
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: zgb
Odg: Terarij za agamu?
« Odgovori #1 u: Svibanj 03, 2011, 23:36:00 poslijepodne »
po meni samo dovoljno svijetla i topline uz koji kamen i eventualno nesto za skrivanje... ;)
meni su rekli jel isto imam agamau da ne stavljam nista od umjetnih biljaka jel oce to pojest i onda imaju problema...a i to je koliko sam citao pustinjski zmaj
ja sam sebi gledao napravit mu sto slicnije uvijete ko u pustinji... :)

ovaj prvi terarij je malo mali za odrsalu dok je ovaj donji po slici cisto dovoljan iako ce mnogi rec jos pre mali  :up:
my dragon in my <3

Offline Andrijana

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 232
  • Spol: Ženski   Lokacija: Zagreb Dugave
Odg: Terarij za agamu?
« Odgovori #2 u: Svibanj 04, 2011, 08:44:29 prijepodne »
Znam tko je radio te terarije i ovaj gornji nije manji od donjeg, iste su dužine i čak je širi za 5 cm. Unutarnje uređenje neću komentirati, to je stvar ukusa. I ne bi trebala sa tuđih web stranica skidati fotke i objavljivati ih na forumima...
« Zadnja izmjena: Svibanj 04, 2011, 09:03:34 prijepodne od Andrijana »

Offline amano

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 366
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: osijek
  • kratko-jasno
Odg: Terarij za agamu?
« Odgovori #3 u: Svibanj 04, 2011, 10:31:58 prijepodne »
Iako nikad nisam radio sa gušterima tarantulama uvijek idem imitirati njihovo prirodno stanište,a to znači da se uvijek dobro informiram i proučim na internetu lokacije gdje žive ;)
Ako novac doista ne donosi srecu, onda ga vratite.

Offline Maja27

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 264
  • Spol: Ženski   Dob: 41
  • Lokacija: Sl.Brod
Odg: Terarij za agamu?
« Odgovori #4 u: Svibanj 04, 2011, 11:06:13 prijepodne »
To stoji da ne treba od tudih stavljati slike no ja sam ih stavila jer me zanimalo vase misljenje,zato sto svi govore da ne treba stavljati biljke unutra jer moze biti problema,pa mi onda nije bilo jasno zasto ih drugi stavljaju a znaju sta se moze dogoditi,ili je to mozda pravo bilje. Ne znam ja se ispricavam sto sam stavila tude slike ali me to zbunilo pa mi nije bilo jasno kad sam ovo vidjela e to je jedini razlog zasto sam ih stavila,a ako je pravo bilje da li bi se onda sta moglo dogoditi agami osim sto ih moze pojesti? Jos jednom ispricavam se.

Offline amano

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 366
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: osijek
  • kratko-jasno
Odg: Terarij za agamu?
« Odgovori #5 u: Svibanj 04, 2011, 11:10:24 prijepodne »
Pa ja mislim da je bolje da se nestavljaju prave biljke a ni umjetne jel za pravu biljku nikad nisi siguran jeli toksična pa ako agama to pojede :dead: A za umjetne stvarno neznam što se može dogoditi,zato ja bih rađe stavio neke ljepe grane i kamenje i to je to :up: I da neznam kako bi se prave biljke uopče zasadile,jel koiko ja znam u terarij za agamu se koristi pjesak kao podloga..
Ako novac doista ne donosi srecu, onda ga vratite.

Offline bakterije

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 230
  • Spol: Muški   Dob: 31
  • Lokacija: Osijek
Odg: Terarij za agamu?
« Odgovori #6 u: Svibanj 04, 2011, 11:23:55 prijepodne »
To stoji da ne treba od tudih stavljati slike no ja sam ih stavila jer me zanimalo vase misljenje,zato sto svi govore da ne treba stavljati biljke unutra jer moze biti problema,pa mi onda nije bilo jasno zasto ih drugi stavljaju a znaju sta se moze dogoditi,ili je to mozda pravo bilje. Ne znam ja se ispricavam sto sam stavila tude slike ali me to zbunilo pa mi nije bilo jasno kad sam ovo vidjela e to je jedini razlog zasto sam ih stavila,a ako je pravo bilje da li bi se onda sta moglo dogoditi agami osim sto ih moze pojesti? Jos jednom ispricavam se.
Nemam agamu, ali bilo je preko nekoliko tema gdje se spominje kako ce agama grickati biljke, bilo prave bilo umjetne. Prave mozes staviti ako nisu toksicne, a negdje i imas popis toksicnih, od umjetnih biljaka koliko sam citao moguce je da pojedu komadic i to im razreze crijeva, zacepljenje, i takve stvari. Pogledaj po forumu, bilo je puno tema o tome