Travanj 26, 2024, 08:51:12 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Terarij za duginu  (Posjeta: 1585 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Harun Sb

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 53
Terarij za duginu
« u: Veljača 08, 2010, 20:00:02 poslijepodne »
Planirao sam na proljece uraditi terarij za svoju duginu bou dugu nekih 60 + cm. Znam da je jos dosta mala, ali meni se stvarno ne da vise gledati u onu plasticnu kutiju. Nedavno mi je stolar uradio neke police u sobi pa sam razmisljao da istom tom stolaru dam da mi uradi terarij od istog tog drveta te da ga pokusam nekako uklopiti u police.

Evo nacrtao sam kako bi izgledalo kada bih terarij od 60x30x30 uklopio. Ako bih stavio terarij cijelom duzinom polica onda bi bio dug 75 cm...

Da li je ovo izvedivo uraditi s obzirom da se trebaju provuci kablovi za grijac i svjetlo?
Trebam vase sugestije i ideje  :zagrljaj:
Ima polica vise, ja sam samo nacrtao dio :D

Offline toncek12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1877
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Ogulin
Odg: Terarij za duginu
« Odgovori #1 u: Veljača 08, 2010, 20:04:52 poslijepodne »
iskreno to ti se ne isplati jer ce u tom biti kratko vrijeme,a skupo ce te doc...radije dodaj koju stotku više i napravi joj pravi terarij u kojem ce moc ostat do kraja..

Offline Harun Sb

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 53
Odg: Terarij za duginu
« Odgovori #2 u: Veljača 08, 2010, 20:10:55 poslijepodne »
iskreno to ti se ne isplati jer ce u tom biti kratko vrijeme,a skupo ce te doc...radije dodaj koju stotku više i napravi joj pravi terarij u kojem ce moc ostat do kraja..

Pa mislim da ce moci ostat dugo u njemu s obzirom da je sad duga tek nekih 60-ak cm, a ne zelim da joj pravim odmah terarij dug metar jer joj je to mozda malo preveliko...

Offline toncek12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1877
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Ogulin
Odg: Terarij za duginu
« Odgovori #3 u: Veljača 08, 2010, 20:38:13 poslijepodne »
a gle ti radiš ter 60-30-30 a zmija ti ima 60cm ...napraviš odma ter.za nju. cca dimenzije 120x60x60cm i bok..miran si za dugo vremena sa tim..ovak ces nakon kratkog vremena morat radit novi veći ter.koji ce te doć malo skuplje nego taj koji planiraš..

Offline KLOKI95

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 789
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Srbija-Majdanpek
Odg: Terarij za duginu
« Odgovori #4 u: Veljača 08, 2010, 20:57:44 poslijepodne »
Slazem se sa Toncekom!
Ako pravis,pravi odma veliki...Isplati ti se vise da odma radis veliki nego da se cimas oko malog...A i njoj nece nista da fali ako ima malo vise prostora,plus lepse ce da izgleda! :)
Radi kako hoces,na tebi je da odlucis