Travanj 25, 2024, 23:38:19 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Svrha podforuma diskusa  (Posjeta: 7039 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #25 u: Ožujak 28, 2014, 20:42:16 poslijepodne »
Samo jedno pitanje informativne prirode
A tko si ti da nekoga šutkaš ?

Offline Clio

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 157
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Bjelovar
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #26 u: Ožujak 28, 2014, 20:45:58 poslijepodne »
Ako nema šta pametnije pisat nek bolje ništa ne piše mi nismo nikad nikog dirali i prozivali tako da nemoraju ni nas  ;)
misss tiiiiii

Offline Filip Zebec

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 997
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Zagreb - Dubrava
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #27 u: Ožujak 28, 2014, 20:50:45 poslijepodne »
Ako nema šta pametnije pisat nek bolje ništa ne piše mi nismo nikad nikog dirali i prozivali tako da nemoraju ni nas  ;)
misss tiiiiii

Zbog ovakvih komentara nisam na forumu vec dugo pisao.

Većina Vas znalaca trabunja u pm,  nemate vezu s vezom i jos čovjeka ušutkavaš. 

Da sam admin sad bi ti stisnuo bananu na jedno tjedan dana pa ušutkavaj ...

Tko je ikog prozivao i kaj si ti odvjetnik tu na forumu.


PRVO ISPUNI PROFIL, PA ONDA KOMENTIRAJ
Bjela Amazona -http://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=79037.0

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #28 u: Ožujak 28, 2014, 20:52:02 poslijepodne »
Mislim da svatko ima pravo na svoje misljenje,tako da je tema na mjestu  :up:

Offline mbogdan

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1765
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Osijek - Bilje
    • Diskusari
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #29 u: Ožujak 28, 2014, 20:56:46 poslijepodne »
Kao i svaka tema do sad ima ovakve postove prije ili kasnije,ovdje je bilo pitanje vremena  :roll:

Offline dossier

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 360
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #30 u: Ožujak 28, 2014, 20:58:21 poslijepodne »
Clio...nemoj me meni objasnjavat kako se drze diskusi...sa svojih citavih 90 komentara i pola godine staza na forumu...a jos manje kako se oni razmnozavaju,kad vec govoris da netko nesto nije probao,prouci mu profil da mozes davat konkretne izjave...al dobro da se ovakvi jave jer upravo su oni dokaz ove teme...
« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2014, 21:04:56 poslijepodne od dossier »

Offline ZliBrka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1815
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Beli Manastir
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #31 u: Ožujak 28, 2014, 21:04:13 poslijepodne »
Nazalost kolega mbogdan je u pravu - umesto da budu konstruktivne i kroz neki normalan ton argumentirane i civilizirane rasprave ovakve teme najcesce zavrse zakljucane.

Nadam se da ce se tema nastaviti, ali bez bahatih i bezobraznih izjava, a ponajvise usutkavanja.

Ako neko nema sta napisati i tema ga nervira, onda nek' istu preskoci.

"Dišemo slobodno jedino kad nas s drugima povezuje zajednički cilj koji nadilazi naše JA."  Zemlja Ljudi

Offline Clio

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 157
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Bjelovar
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #32 u: Ožujak 28, 2014, 21:06:05 poslijepodne »
 :up: tak će i biti  :)

Offline dossier

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 360
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #33 u: Ožujak 28, 2014, 21:11:21 poslijepodne »
Bas to,konstruktivnosti tu nema ni za ljek...cast izuzecima i dobrim starim temama! Naravno!

Offline mbogdan

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1765
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Osijek - Bilje
    • Diskusari
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #34 u: Ožujak 28, 2014, 21:45:59 poslijepodne »
uvijek je biloo 3-4 clana koji pisu nesto konstruktivno,iskreno Zorz me odusevio temom o izradi biotopa,ja sam pokusavao sto vise toga napisati i objasniti,medjutim uvijek na kraju ovako zavrsi.I onda se pitas za koga???

Offline ZliBrka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1815
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Beli Manastir
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #35 u: Ožujak 28, 2014, 22:00:24 poslijepodne »
Po meni ima za koga, jer ljudi koji ozbiljno pristupaju akvaristici ili razmisljaju o bavljenju sa ovim hobijem citaju teme i kroz njih puno nauce, te samim tim izbegavaju greske (male i velike).
Cesto i ja sa zanimanjem procitam i pogledam nesto, ali nemam bas uvek nesto pametno za napisati pa to ni ne ucinim.
Jednostavno gledam, citam, uzivam i ucim!  :up:

A ovi drugi... Uvek ih je bilo i bit ce, pa mislim da bas zbog takvih treba biti uporan.
"Dišemo slobodno jedino kad nas s drugima povezuje zajednički cilj koji nadilazi naše JA."  Zemlja Ljudi

Offline mbogdan

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1765
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Osijek - Bilje
    • Diskusari
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #36 u: Ožujak 28, 2014, 22:06:13 poslijepodne »
Sasa,da slazem se s tobom da ce bit,sto si i napisao,ako se ne svidja tema,preskoci, zaobidji,nemoj gluposti pisati.
samo se otezava korisnicima koji traze nesto korisno,1 konstruktivni 10 trash postova i tako vecina tema.

Offline edah

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški   Dob: 46
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #37 u: Ožujak 29, 2014, 07:43:05 prijepodne »
Evo da se i ja javim da ne bude bas da je sve tako crno,  al meni recimo licno ovaj forum je jedna lijepa prica.
Prije dvije godine postavio sam ovdje pitanje i dobio brzo kvalitetan odgovor.(doduse tad nije bio podforum diskusi al nebitno)
Nabavio tada nekako diskuse sumnjive kvalitete (nazalost u Sarajevu ih tesko nabaviti kako god) i sve stimalo super dok me posao nije odveo 5 hiljada kilometara daleko pa sam sve to morao ugasiti do daljneg (nadam do ove jeseni pa idemo aBd ponovo u discus pricu :P).
Iako nisam nikada nesto pretjerano pisao (mozda 5 postova ukupno) redovno sam otvarao ovaj forum i citao gledao i da kazem na neki nacin i uzivao sto cinim i dan danas.
Mislim da sam tu procitao “more”  korisnih informacija a I video lijepih riba I akvarijuma.
U medzuvremenu je ekipa i na fejsu postala moj svakodnevni kutak da malo zastanem pogledam i odmorim oci.

Jel moze bolje? Pa naravno sve moze bolje, al treba imati u vidu da kao sto bogdan rece racuni i svakodnevne obaveze diktiraju mnogo toga pa I aktivnosti na forumu.

P.S. Uglavnom budite mi zivi I zdravi diskusari cijelog svijeta I zelim vam mnoog uspjesnog mrijesta, pa morat cu I ja od nekog kupit ribu 
« Zadnja izmjena: Ožujak 29, 2014, 07:52:29 prijepodne od edah »

Offline dossier

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 360
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #38 u: Ožujak 29, 2014, 08:30:38 prijepodne »
E pa kao sto kazes,prije 2 godine...tad je prica tu bila sasvim drugacija i tu se sve moglo saznat vrlo brzo i ugodno...i ja sam prije 4-5g kad sam krenuo s tim ribama krenu odavde i masu toga naucio,od drzanja do uzgoja...zato sam i pokrenuo temu jer se to okrenulo za 360 a nije takav slucaj na drugim podforumima a stvarno ih citam s zanimanjem sve

Offline HRVOJE

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 921
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Osijek
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #39 u: Ožujak 29, 2014, 22:06:05 poslijepodne »
...da se i ja uključim malo u ovu raspravu....na ovom forumu sam od samog osnivanja,još uvijek se negdje mogu pronaći moji članci o uzgoju riba koji su pisani iz iskustva,a ne iz knjiga(između ostalog i o Discusima).Puno sam toga pisao o tim ribama,bolestima,uzgoju,nikad mi nije bilo teško i uvijek sam našao vremena,vjerujem da su mnogi dosta naučili od mene.Osim pisanja po forumu,imao sam po nekoliko poziva svakodnevno sa upitima o raznoraznim problemima na koje sam rado odgovarao i pomagao,jer kad sam se ja počeo baviti sa Discusima,nije bilo foruma,nije bilo google-a,nije bilo nikakvih informacija izuzev šturih prevedenih brošura i sve sam učio iz vlastitih grešaka i rijetkih osoba koji su tada imali Discuse,pa baš zbog toga,nema razloga da ne podijelim svoje znanje i iskustvo.Na ovom forumu sam prestao aktivno sudjelovati prvenstveno iz razloga učestalih ponavljanja,jednih te istih pitanja.Većini je teško malo prelistati po starijim temama,uvijek je lakše postaviti upit,iako je on već prožvakan nekoliko puta.Vjerujem da i ostali uzgajivači koji su spomenuti u ovoj temi(sve ih osobno poznam) i koji su ranije bili aktivni,također su se povukli iz istih razloga.Sve bitne teme su već spomenute,ali unatoč tome,uvijek se može pojaviti i neka nova,još nespomenuta rasprava.Moj savjet bi bio,da kad se pojavi problem,prije svega da se prolistaju stariji postovi,te ako se ne pronađe odgovor,da se postavi pitanje sa što više detalja i informacija,i pomogućnosti sa kojom fotkom.Siguran sam da će se netko od iskusnih prije ili kasnije oglasiti znajući da takva tema još nije bila obrađena niti detaljno opisana.Ovdje je netko spomenuo krizu,slabu kupovnu moć,itd,te da je to uzrok što se više ne nude kvalitetne ribe.Ne slažem se sa time,kvalitetnih riba ima i dalje,možda ne u nekim većim količinama,jer većini uzgajivača mrijest Discusa,te kombiniranje boja,oblika,podvrsta sa ciljem dobivanja dobrih riba,je uvijek bio i bit će izazov....

Offline cro cop

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški  
Odg: Svrha podforuma diskusa
« Odgovori #40 u: Travanj 11, 2014, 09:00:27 prijepodne »
Pozdrav svima nakon dugo vremena.

Sve što je ovdje napisano je istina i to na žalost svih nas. Mislim da smo svi ponešto izgubili unazad nekoliko godina i da se na vrijeme reagiralo, pa i od strane administratora u nekim temama ili na ispravan način, vjerujem da ne bi o ovome ovako raspravljali. Sada bi trebalo uložiti puno više truda i vremena da se šteta popravi. To ne stoji do pojedinca već do svakog od nas, a to je onda i najteži dio. 
095/907 83 76  [email protected]