Travanj 27, 2024, 18:59:06 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: EDEN 325  (Posjeta: 1525 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 800
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Rijeka HR
EDEN 325
« u: Veljača 06, 2004, 22:53:00 poslijepodne »


Šta mislite o ovom filteru? Mislim ga kupiti za 100-litarski akvarij pa me zanima vaše mišljenje.
FILTER EDEN 325









· unikatan i inovativan koncept kao kombinacija samo-rotirajuće glave (SELF ROTATIN POWER HEAD) - pogledati EDEN 212,214,226,228
· okomita filtarska kartuša sa dvije spužve daje ulaznu površinu veću od 300 cm2 pa tako pomaže da se veći dio taloga nahvata u taj dio filtara i smanjuje potrebu za čestim čišćenjem tog dijela filtara
· drugi i treći dio (stupanj) filtara sastavljen je dijelova koji se mogu napuniti sa različitim medijima za biološko i mehaničko filtriranje kao što su aktivni ugljen i zeolit
· fino ne-otrovno vuneni jastuk kompletira uspješnost filtara tako da uklanja male komadiće koji bi mogli smetati samom rotoru pumpe i samo-rotirajućoj glavi
· održavanje i čišćenje filtara je jako lagano jer i cijela kartuša ima zaštitna krila koja sprečavaju da procuri prljava voda iz same unutrašnjosti kad se filtar izvadi iz akvarija
· sama veličina filtara i "valni efekt" izrađena prema "WAVELET SYSTEM" daje perfektnu cirkulaciju te superiornom površinom filtriranja
· filtar je idealan za akvarije veće od 150 litara
· usisni sistem za miješanje zraka i vode sa prigušivačem omogućava da se voda i zrak miješaju pri velikoj brzini te na taj način poboljšava oxygenizaciju vode i pojačava performanse samog filtra

Rijeka - Hrvatska

Offline Mario

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 800
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Rijeka HR
EDEN 325
« Odgovori #1 u: Veljača 11, 2004, 22:08:00 poslijepodne »
Odlučio sam kupiti ovaj filter pa me zanima da li ih ima u Rijeci, gdje i po kojoj cijeni?
Rijeka - Hrvatska

Offline Zoran

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1307
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Rijeka
EDEN 325
« Odgovori #2 u: Veljača 12, 2004, 12:07:00 poslijepodne »
nisam vidio
Rijeka/Hrvatska