Travanj 16, 2024, 06:09:49 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Krugovi u žitu  (Posjeta: 2972 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Damir_Sl

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3814
  • Spol: Muški  
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #25 u: Travanj 19, 2012, 16:50:12 poslijepodne »
ako bude rostilja, trebat ce i pive....pa ce nas zezati geometrija, tko ce pogoditi napraviti pravi krug....  :D :D :D :D :D

Offline stomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1168
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #26 u: Travanj 19, 2012, 16:57:50 poslijepodne »
bilo je jednom an TV-u da je moguce to napravit ... preko noci su 3-ojica njih imala neki alat i pokazivali su kako je moguce to izvesti i dokazali su. a to i gda vanzemaljci posoje vjerojatno ili sigurno da, ali pravo pitanje je kako? i gdje? ce se pojavit.

jesu, samo njim je izgovor bio isti kao kad su radili umanjenu piramidu. evo to se ovako radi primitivnim alatom a sad cu uzet brusilicu da malo ubrzam:)  nisu nista dokazali ono sto mi vec neznamo, samo je stvar da su mjerili i gnjavili se pun kufer a opet to nije bilo to. uspjeli su polomit zito, neravna struktura, itd. kasnije su snimali i iz zraka a vjerojatno su si i tako pomagali prilikom izrade pa opet dobili rezultat kakav su dobili. koliko drugih ljudi bi imalo volje i sredstava za tako nesto? i pitanje zasto? tko ima ikakvog interes od tih krugova, sigurno neide jedna te ista skupina po cjelom svjetu i radi ih, nekad su se i na bliskim podrucjim pojavljivali u velikoj mjeri, koliko ljudi treba za sve to, tko bi to sve financirao? i da jos nitko od sve te ekipe ne propjeva..puno je tu $ u igri, i tako vec dugi niz godina..

Offline stomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1168
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #27 u: Travanj 19, 2012, 16:59:35 poslijepodne »
meni se cini da ce ti krugovi s rostilja zavrsit tako da ce neki ludi deda s vilama natjeravati proklete hipije s svog grunta :D

Offline AndrejX

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
  • Disklejmer: ne prodajem papricice niti sjemenke
    • http://www.viralx.com
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #28 u: Travanj 19, 2012, 17:01:15 poslijepodne »
mislim da je to po onoj "zasto Kamikaze nose kacige? - pa, iz zajebancije"  :D


Istine radi, kamikaze su imale dobar razlog da nose kacige - kabine su bile skucene, pucalo se na sve strane pa se avioncic tresao i skakutao te je postojala velika vjerojatnost od udarca glavom u kupolu od cega bi se mogao onesvijestiti prije nego sto dosegne cilj.

Offline elSiD

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 47
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Mala Gorica, Sv.Nedelja
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #29 u: Travanj 19, 2012, 18:17:21 poslijepodne »
Ok, dobro pitanje - kako? Nemam odgovor, jer da imam vjerojatno bi se obogatio ili nešto... a možda i ne bih, nisu mi pare baš bitne - ionako ih nemam XD

Čuo sam za cijelu hrpu teorija o formaciji krugova u žitu, ali ne znam da li je ijedna sve objasnila. Mene zanima da li igdje postoji snimka noć(dan) prije i poslije... nekako se uvijek pojavljuju fotografije NAKON što je crtež već u polju, pa nije baš jasno koliko mu je trebalo vremena da nastane... naravno, ne odbacujem mogućnost da je riječ o neljdskih ruku djelu, ali zašto ih onda nema na plantažama ostalih usjeva... ili u kamenu ili u većim gradovima? Recimo, bilo bi fora da nastane veliki krug u sred amazonske prašume sa spiganim drvećem umjesto spiganih stabljika žita...

S druge strane, možda je riječ o testiranju novih oružja ili oruđa od strane svjetskih sila. To mi je nekako puno vjerovatnije od vanzemaljaca.

Da stvarno dođu do ovog 'utterly insignificant piece of rock' mislim da bi ljudi prošli slično bizonima kad su Europljani došli u Ameriku, ili slično Indijancima ili u biti slično bilo kome tko je bio iole manje tehnološki razvijen od kolonizatora! ;)

Lijepo je sanjati o dobrim bićima koj su nas došla spasiti od nas samih, ali nekako mi fali primjera za takve interakcije bilo gdje u prirodi. Čini mi se da ljudi samo traže opravdanje za svoje nekontrolirano i neodgovorno ponašanje naspram planeta koji nam je još uvijek jedini dom.
More one talks less can he hear.

Offline pravda

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1515
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Dalj
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #30 u: Travanj 19, 2012, 18:36:16 poslijepodne »
ako nije neka nama nepoznata sila već djelo lokalnih hahara, uzevši u obzir veličinu nekih od tih formacija, činjenicu da žito nije slomljeno nego savijeno, izračun da bi trebalo x ljudi raditi xy vremena, bez da ih se vidi i još ponešto stvari u svezi glede jednostavne matematike i ljudske logike, moje pitanje je- KAKO?  :)


Meksički ilegalci  :D

Offline Damir_Sl

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3814
  • Spol: Muški  
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #31 u: Travanj 19, 2012, 18:44:32 poslijepodne »
meni se cini da ce ti krugovi s rostilja zavrsit tako da ce neki ludi deda s vilama natjeravati proklete hipije s svog grunta :D

Tocno to. A s obzirom da ce rostiljarci (oni koji ucestvuju u rostiljadi) do tada vrlo vjerovatno potrositi vecu kolicinu pive, cisto sumnjam da ce bjezati pravocrtno. Dakle, vrlo je vjerovatno da ce bjezati posvuda, nemilosrdno lomeci zito pred sobom. I eto ti cudnih oblika, crteza i krugova u zitu.

Misterij rijesen.  :D :D :D :D :D :D

Offline Stina

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4320
  • Spol: Muški   Lokacija: zg
    • ZGreef
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #32 u: Travanj 20, 2012, 08:44:50 prijepodne »
Meni je to sve interesantno... da se ispravim, JAKO interesantno.

Ne pričam baš puno o tome, jer te načelno ljudi gledaju kao luđaka... ali ja sam neka sranja vidio, tri puta u životu. Nešto što viđam po youtube-u redovito, gdje se ljudi javljaju i dokazuju da je to hoax, ja sam vidio u živo na nebu... i dalje nemam pojma kaj je to, ali definitivno nije montaža :D :D :D

Vidio sam metalni objekt iznad Krk-a u sred bijela dana sa plaže gledajući galebe kako lete. I uvjeren sam da nitko na plaži od masu ljudi to nije vidio, a objekt je reflektirao sunčevo svijetlo i ja sam si mislio kakav je to mutavi galeb što leti ful visoko iznad Crikvenice, dok nije spiralno zapalio u visine takvom brzinom da mi je samo opala vilica. Imao sam i fotić i kameru kraj sebe i nisam snimio NIŠTA.

Svi na youtube-u kenjaju kako su sve snimke loše uz svu današnju tehnologiju itd bla bla, ali dajte vi nešto snimite po noći na udaljenosti ili preko dana, gdje jednostavno kompakt ne igra... a DSLRa sa teleobjektivom ne nosim u đepu :D


Offline Ruki

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3201
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
  • Kum
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #33 u: Travanj 20, 2012, 09:10:28 prijepodne »
Ako je stvarno u pitanju ekstraterestrijalna inteligencija mogu reći samo - serem im se na komunikaciju.

Tipkovnica popljuvana kavom, javit cu se na pp za dogovor oko nadoknade troskova.  :D
Kvatric tj. kilometar sjevernije / Zagreb
All the Dude ever wanted was his rug back... it really tied the room together...

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #34 u: Travanj 20, 2012, 09:25:35 prijepodne »
Meni je to sve interesantno... da se ispravim, JAKO interesantno.

Ne pričam baš puno o tome, jer te načelno ljudi gledaju kao luđaka... ali ja sam neka sranja vidio, tri puta u životu. Nešto što viđam po youtube-u redovito, gdje se ljudi javljaju i dokazuju da je to hoax, ja sam vidio u živo na nebu... i dalje nemam pojma kaj je to, ali definitivno nije montaža :D :D :D

Vidio sam metalni objekt iznad Krk-a u sred bijela dana sa plaže gledajući galebe kako lete. I uvjeren sam da nitko na plaži od masu ljudi to nije vidio, a objekt je reflektirao sunčevo svijetlo i ja sam si mislio kakav je to mutavi galeb što leti ful visoko iznad Crikvenice, dok nije spiralno zapalio u visine takvom brzinom da mi je samo opala vilica. Imao sam i fotić i kameru kraj sebe i nisam snimio NIŠTA.

Svi na youtube-u kenjaju kako su sve snimke loše uz svu današnju tehnologiju itd bla bla, ali dajte vi nešto snimite po noći na udaljenosti ili preko dana, gdje jednostavno kompakt ne igra... a DSLRa sa teleobjektivom ne nosim u đepu :D



moguće da si vidio isto kaj i moj šogor, ali iz Lovrana... iako, ovo su snimili, mislim da je čak bilo u Novom listu..metalni, ovalni objekt...

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #35 u: Travanj 20, 2012, 13:26:46 poslijepodne »
Stina ja ti vjerujem, a oni koji u to nevjeruju, samo sprdaju na neki nacin.. neki koji to vide, nekazu da to mora biti nesto vanzemaljsko, ali takvo nesto na zemlji nebi uspjelo..

bio jedan dokumentarac na reality-u, da je nemoguce da te letjelice koje se viđaju na nebu da voze obicni ljudi, jer te letjelice se krecu brzinom vise od 15000km/h, a to covjecje tijelo nebi moglo izdrzat, a zaustavi se u roku od jedne stotinke.. i bas su isprobavali takvo sto na covjeku, stavili ga u neki stroj koji u roku par sekundi navuce brzinu od 1000km/h, i uspjelo je to, ali se je zaustavio u roku 2-3sek, a mozete samo zamislit sto se dogodilo covjeku unutra koji se je nalazio, oci su mu skoro iskocile, dobio je plikove po tijelu od silne brzine i zaustavljanja, zapravo dozivio je velik šok.. a sad zamislite brzinu tih neobjasnjenih letjelica koje se pojavlju, kako stina kaze vidio ga je kako se krece polako i odjednom u zrak nestade.. Sve je moguce danas u nasoj tehnologiji, ali takvo nesto ne, zapravo nemoguce..

i to sto kaze, sve lose snimke, treba to snimiti na velikoj udaljenosti.. nisam neki opsjednut oko tih stvari, ali zapravo vjerujem da nismo sami u svemiru, ima svega i svacega, a zasto nebi ovakve stvari bile moguce, ni svoju zemlju na kojoj zivimo jos nismo istrazili kako treba, a da vec znamo sto zapravo jesu te neobicne pojave..

Offline Pancho_Villa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 795
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Zaprešić
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #36 u: Travanj 20, 2012, 14:18:44 poslijepodne »
Osobno poznajem 3 ljudi koji tvrde da su osobno vidjeli NLO s time da je jedan od tih 3 ugledan dokotor koji danas ima 50tak godina, a kaže da je NLO vidio dok je bio tinejdžer znači prije skoro 40tak godina.

Offline cicovspu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1374
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zaprešić (Brdovec)
  • CiCo
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #37 u: Travanj 20, 2012, 14:21:48 poslijepodne »
Ima toga više kod nas u Zaprehiku :D ;)
Zaprešić / Vukovar / Križevci
Trigon190
Cayman 60

Offline cicovspu

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1374
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zaprešić (Brdovec)
  • CiCo
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #38 u: Travanj 20, 2012, 14:28:47 poslijepodne »
Osobno poznajem 3 ljudi koji tvrde da su osobno vidjeli NLO s time da je jedan od tih 3 ugledan dokotor koji danas ima 50tak godina, a kaže da je NLO vidio dok je bio tinejdžer znači prije skoro 40tak godina.

se sjećaš ovog :D http://www.24sata.hr/sokantno/mladic-iz-zapresica-tvrdi-da-je-snimio-leteci-tanjur-20510

koji je to bedak... bolje mu ovo ide

Zaprešić / Vukovar / Križevci
Trigon190
Cayman 60

Offline Nino G

  • Akvarij.NET Expert
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2302
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #39 u: Travanj 20, 2012, 18:54:07 poslijepodne »
se sjećaš ovog :D http://www.24sata.hr/sokantno/mladic-iz-zapresica-tvrdi-da-je-snimio-leteci-tanjur-20510

Citat:
Sve sam to učinio kako bi raskrinkao tu zavjeru oko NLO-a - kazao je Kajtez. Njegova majka u prilogu RTL-a kaže kako njen sin stalno izvodi nekakve podvale: "Jednom mi je zamijenio sol i šečer u teglici u kuhinji".

 :D  :D  :D

Offline alen_zgb

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3261
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: ZGB
  • " ZOO VILI TEAM "
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #40 u: Travanj 24, 2012, 13:48:41 poslijepodne »
nije u sklopu teme, ali da neotvaram novu..

evo nesto sa otoka Pag-a.. (dosli prijevremeno na party na zrće) :)

zanimljiva snimka..



Offline Matija22

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 147
  • Spol: Muški   Lokacija: Ri
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #41 u: Travanj 24, 2012, 15:51:42 poslijepodne »
haha nlo na zrcu  8) to su ludi pazani, lete, pusti ih  :D

mene je vise strah masoncina i subliminalnih poruka i ove sove na 1 dolaru..mamu joj!  >:(

ko ima dolar nek pronade sovicu   :D

Offline elSiD

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 47
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Mala Gorica, Sv.Nedelja
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #42 u: Travanj 24, 2012, 16:34:52 poslijepodne »
nije u sklopu teme, ali da neotvaram novu..

evo nesto sa otoka Pag-a.. (dosli prijevremeno na party na zrće) :)

zanimljiva snimka..

meni ovo izgleda ko dva galeba koji jure na vjetru u pozadini...!?  ;)
More one talks less can he hear.

Offline Pamook

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija
  • Stark Raving Mad
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #43 u: Travanj 24, 2012, 20:26:55 poslijepodne »
O mjeseče, sunčeva guzico.
Što siješ, a ne griješ.....
Pizdo.

Offline schox

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 735
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: ZAGREB
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #44 u: Travanj 26, 2012, 22:09:53 poslijepodne »

Offline ZliBrka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1815
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Beli Manastir
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #45 u: Travanj 26, 2012, 22:15:10 poslijepodne »
Pamook -  :up:

U vezi teme imam dve reci za reci - Ancient Aliens.   8)
"Dišemo slobodno jedino kad nas s drugima povezuje zajednički cilj koji nadilazi naše JA."  Zemlja Ljudi

Offline Pamook

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija
  • Stark Raving Mad
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #46 u: Travanj 27, 2012, 21:42:49 poslijepodne »
just for the record, ja spadam u one koji misle da nismo sami  ;) ... nisam vidio nista uzivo, ali mozda i bolje, ja sam po prirodi plaha osoba  :-[ :D :D
O mjeseče, sunčeva guzico.
Što siješ, a ne griješ.....
Pizdo.

Offline ifsilon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 847
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Zagreb, zap. kolodvor
  • U usta ga vista, bejbe!
    • Ifsilon Exotics
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #47 u: Travanj 30, 2012, 18:49:35 poslijepodne »

Offline Pamook

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija
  • Stark Raving Mad
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #48 u: Svibanj 01, 2012, 10:19:58 prijepodne »
Odlican je komentar Dr.Loser-a  :D :D

"Dr.Loser: Nemrem vjerovat da svaki put kad se snimi nesto čudno,senzacionalno i nevjerojatno snimka je uvijek snimljena gedorom br.12. :S "

O mjeseče, sunčeva guzico.
Što siješ, a ne griješ.....
Pizdo.

Offline elSiD

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 47
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Mala Gorica, Sv.Nedelja
Odg: Krugovi u žitu
« Odgovori #49 u: Svibanj 01, 2012, 12:33:42 poslijepodne »
MORH je sigurno znao što je to bilo ali nije smio reći jer je vjerojatno riječ o nekakvoj vojnoj operaciji koja je mogla prolaziti iznad naših prostora. Recimo da je riječ o NATO-ovoj akciji ili nešto tako - sigurno ne bi išli obavještavati javnost da upravo pokreću akciju i da je toliko i toliko zrakoplova upravo iznad Zagreba i da idu na XYZ misiju... ;)

Zanimljivo je kako ona amaterska mreža za snimanje meteora još nije zabilježila ništa 'neobično' iako snimaju nebo valjda 24/7/365... i to sa kamerama koje vrlo brzo reagiraju i prilagođene su snimanju u mraku.
More one talks less can he hear.