Ožujak 28, 2024, 08:19:30 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Mužjak karas  (Posjeta: 13321 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline babyboom

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
Mužjak karas
« Odgovori #75 u: Lipanj 22, 2007, 20:59:00 poslijepodne »


dobro nam došla, sanja! Probaj vikingici poslati ponudu na pp - i jako lijepo od tebe što želiš malene udomiti!

Offline Ssanja

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
Mužjak karas
« Odgovori #76 u: Lipanj 22, 2007, 22:06:00 poslijepodne »

Citat: babyboom

dobro nam došla, sanja! Probaj vikingici poslati ponudu na pp - i jako lijepo od tebe što želiš malene udomiti!
Hvala na dobrodošlici. Iskreno, nemam pojma o akvaristici, danas sam slučajno naletjela na ovaj forum i shvatila da u dvorištu imam koji, a ne "zlatne ribice".Jednostavno,imam sreće, preživjele su mi tri posljednje zime vani, nemam filter,"pješke" izbacam vodu kad ih više ne vidim.Ali, danas sam ih slikala, još samo da naučim prebaciti slike u poruku i - vidjet ćete ljepote
mo´š kak ´oš

Offline babyboom

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
Mužjak karas
« Odgovori #77 u: Lipanj 23, 2007, 20:35:00 poslijepodne »


bravo sanja - onda si zaista našla pravo mjesto za sve što te zanima, a i gdje se možeš pravit i važna sa svojim postignućima...

Offline Vikingica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 205
Mužjak karas
« Odgovori #78 u: Srpanj 01, 2007, 22:21:00 poslijepodne »
Napokon sam tu..Ostalo je 10-ak malaca.Jako su sitni još,majušni...Moj najdraži mužjak pajčolanac je nešto bio bolestan pa sam ga malo u karantenu s general tonicom stavila...Nego i dalje se odvaja od ove ekipe,ne veseli se kao prije..Točkice mu nisu intenzivno bijele kao prije itd..Kakav je to period?Da nije od vručine?Ne gurka ih mjesec i pol više...
 

Offline babyboom

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
Mužjak karas
« Odgovori #79 u: Srpanj 02, 2007, 21:24:00 poslijepodne »
Normalan period smirenja stanja - najaktivniji su u proljeće, onda se malo smire ljeti, pa pošašave opet u jesen!

Offline Vikingica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 205
Mužjak karas
« Odgovori #80 u: Srpanj 02, 2007, 21:54:00 poslijepodne »
Baš si srce..ali imam feeling da je još bolestan..jede i sve ali ne veseli se kao prije..kao da se malo izolira od ostalih i često leži na dnu-što mu nije slično...Što bi mu moglo biti?Ili je vrućina?