Ožujak 28, 2024, 15:27:54 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?  (Posjeta: 35321 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kells1

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 496
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: zagreb, črnomerec
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #275 u: Listopad 10, 2011, 18:05:06 poslijepodne »
ajme , jelena je zakon :) , ni jedna od mojih cura nije štakoromrzac, taj je sretno udomljen, to je bio malinois od moje tete koji je bio na čuvanju, a kako se ona neće oporaviti za njega smo morali naći dobar dom bez djece i bez drugih životinja. I sad živi sa jednom dobro držećom postarijom damom  i čuva ju
premalo je slobodnih ravnih površina u stanu  :cupakosu:

Offline kells1

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 496
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: zagreb, črnomerec
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #276 u: Listopad 10, 2011, 18:07:39 poslijepodne »
pa mislim da bude letio prirodom čim proleti...još ne zna letjeti... držim ga u starom terariju od zmija.. okrenuo sam ga na stranu i umjesto stakla na prednju stranu stavio aluminijsku mrežicu 10X10mm po cijelom otvoru...stavio mu grane u nutra i uživa...

morat ćeš mu naći stalni dom ili ga zadržati, u ovom periodu njegovog života bi ga roditelji hranili i učili ga što se jede, kako se lovi, čega se treba bojati a čega ne, tako da ti on nije više za prirodu
premalo je slobodnih ravnih površina u stanu  :cupakosu:

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #277 u: Listopad 10, 2011, 18:08:05 poslijepodne »
aha.
ma ova pudlica mi je izgledala kao pas sposoban za tako nešto XD

ja bi u narednih mj dana trebala 3 legla imat, jedno samo što nije  :zagrljaj:

Offline kells1

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 496
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: zagreb, črnomerec
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #278 u: Listopad 10, 2011, 18:09:30 poslijepodne »
neće ona, kao ni njezin pokojni polubrat, njih sve zanima i sa svim bi se igrali, ali nisu zlice ,
kakve malce čekaš ? dlakave, bezdlake ?  od onih smještenih u sobi ili od onih iz kupaone ? :)
premalo je slobodnih ravnih površina u stanu  :cupakosu:

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #279 u: Listopad 10, 2011, 18:26:36 poslijepodne »
ma u kupaoni samo povremeno spavaju ako rade preveliku buku po noći  :D

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #280 u: Studeni 29, 2011, 02:23:15 prijepodne »
da malo obnovim ^^

ovako mi češkamo trbuh:


a ovako leđa:


i onda skužimo da nas se slika :D


a ovako moj dragi mačak šalje pogled "pun ljubavi" mom dragom :D

Offline ninci

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1232
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pustike, Turopolje
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #281 u: Studeni 29, 2011, 09:54:51 prijepodne »
Evo moje kujice kad je imala 4 mjeseca.

Pustike, Turopolje

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #282 u: Studeni 29, 2011, 12:19:29 poslijepodne »
ninci, a koliko sad ima mjeseci?

evo moje s oko 6mj... belgijsko njemačka bevanda...

Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #283 u: Studeni 29, 2011, 18:17:08 poslijepodne »
ajme ja ne znam koj mi je ljepši XD

Offline pros

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški  
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #284 u: Studeni 29, 2011, 20:03:59 poslijepodne »
Evo moje kujice kad je imala 4 mjeseca.


Super izgleda i dosta je narasla  :up:

Offline Iskra

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 122
  • Spol: Ženski   Dob: 49
  • Lokacija: Novo Čiče,Velika Gorica
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #285 u: Studeni 29, 2011, 20:25:13 poslijepodne »
evo i mojeg ljubimca...točnije ljubimice....maštovito se zove Micka...i upravo "naručuje" lazanje  :D




Offline ninci

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1232
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pustike, Turopolje
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #286 u: Studeni 30, 2011, 10:17:12 prijepodne »
Moja je čista belgijanka. za dva dana ima 6 mjeseci.... i sigurno 20-tak kg.
Pustike, Turopolje

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #287 u: Studeni 30, 2011, 10:29:08 prijepodne »
prekrasna je... jel "mirna" kao ova moja? pod "mirna" mislim da uništi sve što pod zube dođe...  :D

ps: maloprije je raznosač ostavio prospekte koje su gospoda uzeli prije mene - moram li objašnjavati da su ti isti prospekti pretočeni u puzzle koje je nemoguće složiti, ali su zato umjetnički rašireni po cijelom dvorištu...  :up: ideeeš, Miki... :D
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2011, 10:37:44 prijepodne od Pandorica »
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline ninci

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1232
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pustike, Turopolje
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #288 u: Studeni 30, 2011, 10:57:54 prijepodne »
Da da... mirna je. jako...
Osim kaj mi 1000 kvadrata dvorišta izgleda kao bojište. imam dosta rovova dubine između pola i  jednog metra, širine barem jedan kvadrat...drvo za ogrijev skupljam po čitavom dvorištu, par dvogodišnjih voćaka je iščupala i pojela,a ostalo bilje ne mogu zaštititi od zime- jer sve potrga, obvezno se kupa u jezercu i vadi lopoče i ostalo vodeno bilje (zna i roniti!!) , pojela je već i dvije ogrlice od druge kujice, poštar mi poštu više niti ne donosi- ostavlja je kod susjeda, noge od stola su zakon, tj. bile su.  :dead: osim toga je i divokoza, popne se na najnemogućija mjesta, i strašan je lovac, mačka mi uopće ne treba jer sve miševe, ptice, bube, žabe...ma sve kaj se miće- pojede!!!... sva sreća kada dođem doma -pravi je anđeo, malo hiperaktivni ali anđeo!! dobra, poslušna, pravi aporter i krasan njuh, moja komanda njoj zapovjed... sve 5.  :dead:
i kaj bu onda čovjek s njom....
Pustike, Turopolje

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #289 u: Studeni 30, 2011, 12:47:18 poslijepodne »
mi imamo sve zaštićeno poučeni iskustvom s huskyjem... uz jedne susjede je ograda, pa loza, pa žica za armiranje jer je Liam čupao čokote... tako da ona sada ne možeeee...
cvijetnjak je ograđen jer uz Liama ništa nije moglo rasti - i ona opet ništa nemožeee....
ograda uz druge susjede i sam vrt su pregrađeni tako da ni tom dijelu nemaju pristupa jer je Liam svojevremeno kopao i kopao i kopao...

sve garaže su zatvorene jer je u stanju iseliti sve u roku keks... kuća nam je isto zaključana jer je jedan dan u cca pola sata iselila sve što je mogla odnijeti...

al da su oboje dobri, jesu - tu se zbilja ne mogu žaliti... on je s 4godine posao normalan pas, ako i ona tada postane normalna - na konju sam... :D

ps: Liam ima dvije rupe koje ne smijemo zakopati jer inače nikne jedno 5 novih... u njima su sve njegove "vrijedne" stvari tako da je s njim takav "dogovor"... ona je iskopala jedno dvije rupe... jedna je iznad sepričke jame i duboka je cca 30cm - onda je došla do betonske deke... danima je pokušavala prokopati i beton (valjda je htjela doći do Japana ili Kine) i na koncu odustala tako da više ne kopa... za sad! :D
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline pros

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški  
Odg: Šta još imate od kućnih ljubimaca, a da ne spadaju u egzote sa ovog foruma?
« Odgovori #290 u: Studeni 30, 2011, 15:32:12 poslijepodne »
Da da... mirna je. jako...
Osim kaj mi 1000 kvadrata dvorišta izgleda kao bojište. imam dosta rovova dubine između pola i  jednog metra, širine barem jedan kvadrat...drvo za ogrijev skupljam po čitavom dvorištu, par dvogodišnjih voćaka je iščupala i pojela,a ostalo bilje ne mogu zaštititi od zime- jer sve potrga, obvezno se kupa u jezercu i vadi lopoče i ostalo vodeno bilje (zna i roniti!!) , pojela je već i dvije ogrlice od druge kujice, poštar mi poštu više niti ne donosi- ostavlja je kod susjeda, noge od stola su zakon, tj. bile su.  :dead: osim toga je i divokoza, popne se na najnemogućija mjesta, i strašan je lovac, mačka mi uopće ne treba jer sve miševe, ptice, bube, žabe...ma sve kaj se miće- pojede!!!... sva sreća kada dođem doma -pravi je anđeo, malo hiperaktivni ali anđeo!! dobra, poslušna, pravi aporter i krasan njuh, moja komanda njoj zapovjed... sve 5.  :dead:
i kaj bu onda čovjek s njom....
Dobar opis belgijskog ovčara.