Travanj 19, 2024, 06:04:31 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: ...skuteri od 50cca i blokada brzine!  (Posjeta: 15332 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: ...skuteri od 50cca i blokada brzine!
« Odgovori #50 u: Travanj 03, 2011, 21:27:02 poslijepodne »


Vozim motor od 1986., prvo Tomos kao srednjoškolac a nakon njega samo Vespu 250.. i do neke 2002 nebi stavio kacigu ni u ludilu iako nikada nisam divljao...jer mi je i tata stari vespaš pa sam dobio dosta savjeta.. al mogu reći i nije me sram priznati da zadnjih godina jednostavno imam neću reći strah ali jaku nelagodu kad sjednem za motor. Neznam, jel su godine pa si svjesniji svega što se može desiti ili je crna kronika koja nas bombardira...a baš zbog toga sve se manje vozim..a bome nemam ni slobodnog vremena kao nekad.. a i sve manje kose pa nije više gušt.. :D

Offline AndrejX

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
  • Disklejmer: ne prodajem papricice niti sjemenke
    • http://www.viralx.com
Odg: ...skuteri od 50cca i blokada brzine!
« Odgovori #51 u: Travanj 03, 2011, 21:42:05 poslijepodne »
Tesko da je to strah nego ti je vjerojatno glava prepuna drugih stvari. Nisam jednom naucio da se na voznju s motoro ne ide ako ti nije volja, ma koliko god to htio.
Zato isplaniram put, dignem se kad hocu i ako mi se ide na motoru sam za 10 minuta. Ako mi se rade bulji u plafonostati cu doma i buljiti  :D

Sjecam se mladih dana kada bi se vozio 25 sati dnevno da sam mogao, a onda sam preptrosle godine pogledao u garazu na novu Yamahu FZ1-N pod debelim slojem prasine i zapitao se sto meni sve ovo treba  :D