Ožujak 28, 2024, 15:40:13 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Moj novi pocetak  (Posjeta: 1690 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Leo22

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Moj novi pocetak
« u: Veljača 25, 2017, 00:38:17 prijepodne »
Eto da napokon probam staviti koju slikicu svog projekta...
Akvarij nisam imao zadnjih 15 godina i napokon se ukazala prilika koju sam morao iskoristit...
Citajuci puno na forumu, skupljajuci potrebno znanje odvazio sam se u izradu svega samostalno.
Jedino sam akvarij dao poljepit u vili posto me malo trta sam se u to upustat jer jos nemam iskustva u tom podrucju
Slat cu update kako akvarij napreduje...za sada je stanje ovakvo: akvarij je dimenzija 120x50x45v, pozadina je dobila prvu ruku fug mase, a posto mi je malo predetaljna ici ce sigurno jos jedan rijetki sloj da popunim sve.
Postolje je u izradi i bit ce cijelo metalno poplastificirano (slike postolja sljede kasnije kad bude pri kraju).
I za kraj eto malo slikica ako ih uspijem postavit da mi malo kritizirate pozadinu 😀

Offline Leo22

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: Moj novi pocetak
« Odgovori #1 u: Veljača 27, 2017, 23:58:12 poslijepodne »
Mali update samo da i sam mogu pratit pomake...
Druga ruka mase je nanesena, neki detalji se gube no novi se pojavljuju pa sam za sad zadovoljan izgledom...malo teze vremena uhvatim za ovaj hobi.
I moram priznati da cu od sad vise postovati one koji su si sami radili 3D pozadinu...nisam ocekivao da cu se tolko namrcvarit...
Za divno cudo, iako sve postaje zmazanije i stan zatrpan kojekakvim sranjima iz radionice zena za sad sve jako dobro podnosi!! 😉
Slikice su s mobitela pa su malo mutne...

Offline Leo22

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: Moj novi pocetak
« Odgovori #2 u: Travanj 12, 2017, 17:46:46 poslijepodne »
Mali update mog DIY projekta...konacno je obavljeno testno punjenje i nisam imao poplavu!! 😀
Postolje je napravljeno, poplastificirano i jako sam zadovoljan kak je sve ispalo. Sve sam stranice napravio montazne tako da sve lako mogu maknut po potrebi.
Odma sam si zadao jos malo posla,koda ga nemam dovoljno i sa ovim, pa si sada radim i stalazicu za manje akvarije koje imam i koji su u planu...jos samo da drvo potone i malo se jos ispere, da neke biljkice nabavim, koji kamen i ide finalno punjenje.
« Zadnja izmjena: Travanj 12, 2017, 18:03:40 poslijepodne od Leo22 »