Travanj 25, 2024, 23:29:28 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Sve o mobitelima  (Posjeta: 137293 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nikola Niky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 137
  • Spol: Muški  
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #400 u: Siječanj 24, 2011, 19:21:59 poslijepodne »
Izmedju 3g i 4 imas 3gs i sve je, samo nije za otpis....
Govorim za svoj 3G da je već lagano za otpis :)
I sad sam u dilemi Win7 ili Android
ANDROID!! Ni slučajno Win7!!!
pokušali su biti originalni s Win7, napravili novu platformu, nove kodove koji nemaju veze s prethodnim uređajem i negdje putem se pogubili  :D i dobili kompliciran i nelogičan software
Misliš windows phone 7?
ako da,android je naravno puno bolji. :up:
I da,imam jedno pitanje:
koji su mobteli kvaltetnij?
htc ili lg?
većina kaže da je htac sto puta bolji al....

Offline kreso10

  • Trade Count: (+5)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 282
  • Spol: Muški   Lokacija: Đakovo
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #401 u: Siječanj 24, 2011, 19:41:43 poslijepodne »
mislim da je to sve skoro slicno, ,sve se svodi na -koliko para toliko muzike- , ako su u istom cjenovnom rangu onda je to iste kvalitete skoro, ostane ti da biras dizajn i software

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #402 u: Siječanj 24, 2011, 19:46:36 poslijepodne »
Uskoro će Lg izbaciti najbolje Androide do sada...pa će konkurencija biti jaka. Do sada je HTC bio neprikosnoven. Primjetio sam da je mana svih HTC-ova baterija. Lg je u tome bolji jer obično stavlja jače baterije u Androide...   Uopće, budućnost je svjetla...ova godina će biti još bolja od prošle. Osobno mi se od androida uz naravno kraljevski HTC dopada sam Lg, ostali sa androidima su mi koma..tipa SE ili Motorola.

Ja kupujem novi mob kad će 1Ghz proc i 1Gb Rama te 32gb interne biti mačji kašalj..a kako je krenulo bit će brzo. :)

Offline aquatic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 927
  • Spol: Muški   Lokacija: Opatija
    • Terra Vulcanica
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #403 u: Siječanj 25, 2011, 08:17:48 prijepodne »
Htc je lagano počeo kaskati s novim modelima, štanca ih kao Nokia nekada ali gotovo da je jedan jednak svom prethodniku u klasi, i dalje nema tv out, kada već neki nude hdmi izlas, i dalje nema stereo zvuk, iako su sve u svemu htc jako dobri aparati, imam hd2 više od godine dana i začudo ga se još nisam zasitio (inače mi je godina dana plafon). Na njemu mogu imati windows mobile, android, windows phone7, nikad nije dosadno  :D

Kada bih razmišljao o novome, dobro bih sagledao i ponudu lg-a i samsunga jer su oni već daleko odgurali s novim modelima, ono što najviše čekam vidjeti je kakav će se u svakodnevnoj upotrebi pokazati LG Optimus 2x, po specifikacijama je mrak.

Što se tiče operativnog sustava, kažem, windows mobile nudi široke mogućnosti, ali se više ne koristi kod novim modela, dok novi windows phone7 meni nikako ne dolazi u obzir, ne sviđa mi se vizualno, djeluje mi zaguljen, a i sam os je dosta zatvoren za one koji mu vole poprčkati po duši kako bih ja rekao. Preostaje Android koji se razvija munjevitom brzinom, iako bih rekao da nije još na razini Windows mobile po nekim pitanjima, ali brzo će ga sustići i prestići.

Nokia i symbian? Nekada moj favorit, sada ih gledam kao kameno doba.

Offline Nikola Niky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 137
  • Spol: Muški  
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #404 u: Siječanj 25, 2011, 13:37:21 poslijepodne »
A šta mislite o mobitelu LG optimus one P500?
Ja bi ga nabavio jer ima andriod,+ je i lg a meni su oni najdraži. :)
Samo me zanima kad bi on mogao stići u trgovine,pa ako neko zna...

Offline Krcko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1103
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb, Republika Pešćenica
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #405 u: Siječanj 26, 2011, 19:14:55 poslijepodne »
Uskoro će Lg izbaciti najbolje Androide do sada...pa će konkurencija biti jaka. Do sada je HTC bio neprikosnoven. Primjetio sam da je mana svih HTC-ova baterija. Lg je u tome bolji jer obično stavlja jače baterije u Androide...   Uopće, budućnost je svjetla...ova godina će biti još bolja od prošle. Osobno mi se od androida uz naravno kraljevski HTC dopada sam Lg, ostali sa androidima su mi koma..tipa SE ili Motorola.

Ja kupujem novi mob kad će 1Ghz proc i 1Gb Rama te 32gb interne biti mačji kašalj..a kako je krenulo bit će brzo. :)
Imali smo prezentaciju LG za 2011 i mogu ti reći da imaju par strava mobitela u pripremi sa skroz novim tehnologijama, i to na W7 i android platformi
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine!

Offline Nikola Niky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 137
  • Spol: Muški  
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #406 u: Siječanj 26, 2011, 20:26:17 poslijepodne »
A šta mislite o mobitelu LG optimus one P500?
Ja bi ga nabavio jer ima andriod,+ je i lg a meni su oni najdraži. :)
Samo me zanima kad bi on mogao stići u trgovine,pa ako neko zna...
Aahhhhhhhhhh. :D
Šta nitko nezna ?
Ljudi ajde..... :)

Offline ribovlasnik

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #407 u: Siječanj 27, 2011, 10:42:20 prijepodne »
Ima li netko kineski IPhone? Jeli ok? Čuo sam da mu je mana loš indikator stanja baterije, a ostalo ok. Znate li neku web stranicu sa sigurnom i povoljnom kupnjom?
Zagreb, Kvatrić

Offline tikky2

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 377
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #408 u: Siječanj 27, 2011, 11:38:58 prijepodne »
imo sam kineski iphone... bezveze je.... kad baterija  dođe na 1 crticu ne možeš zvati, slati poruke, mobitel se odma gasi.... specifikacije mu također nisu nešto....

a oni koji imaju tv nisu loši, samo mislim da se više ne mogu koristit jer rade na antenu a u nas je digitalna televizija....


moj savjet je da zaobiđeš kinesko.... jer platit ćeš ga 500tinjak kn al kad se pokvari može u smeće jer ćeš teško nać neki dio.....

Offline bojan.c

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Bjelovar
  • No bike - No life
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #409 u: Siječanj 27, 2011, 11:46:18 prijepodne »
Imali smo prezentaciju LG za 2011 i mogu ti reći da imaju par strava mobitela u pripremi sa skroz novim tehnologijama, i to na W7 i android platformi
Da li znaš koji su to modeli? Vrjeme je da zamjenim svoj 3G, pa sam u nedoumici što izabrati. Desire HD je malo preskup, uglavnom tražim nešto sa min 4" ekranom, 1GHz i min 512RAM. Da ga mogu koristiti bar 2 god
Znam da alkohol škodi, al' u vodi utjehe nema!
Sve dobre stvari dolaze u paru: 2 sise i V2

Offline Nikola Niky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 137
  • Spol: Muški  
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #410 u: Siječanj 29, 2011, 13:33:02 poslijepodne »
Uskoro će Lg izbaciti najbolje Androide do sada...pa će konkurencija biti jaka. Do sada je HTC bio neprikosnoven. Primjetio sam da je mana svih HTC-ova baterija. Lg je u tome bolji jer obično stavlja jače baterije u Androide...   Uopće, budućnost je svjetla...ova godina će biti još bolja od prošle. Osobno mi se od androida uz naravno kraljevski HTC dopada sam Lg, ostali sa androidima su mi koma..tipa SE ili Motorola.

Ja kupujem novi mob kad će 1Ghz proc i 1Gb Rama te 32gb interne biti mačji kašalj..a kako je krenulo bit će brzo. :)
Imali smo prezentaciju LG za 2011 i mogu ti reći da imaju par strava mobitela u pripremi sa skroz novim tehnologijama, i to na W7 i android platformi

Mi moš reć koji su to?
(i kad bi mogli doć u prodaju)

Offline Nikola Niky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 137
  • Spol: Muški  
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #411 u: Siječanj 29, 2011, 18:57:47 poslijepodne »
E,a kak vam se čini samsung i9000?
Možda si ga kupim pa...

Offline Nikola Niky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 137
  • Spol: Muški  
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #412 u: Siječanj 30, 2011, 19:27:43 poslijepodne »
Molim odgovor na pitanje:
jel iphone 4 valja?
šta su itunesi?
(nitko više uopće nedolazi u temu -?)

Offline tomek1221

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški  
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #413 u: Siječanj 30, 2011, 19:31:49 poslijepodne »
itunes su program bez kojeg ti iphone  ne sluzi nicemu.preko tog programa sve radis od stavljanja pjesmi slika do sinkronizacije imenika.to je najglavniji program za iphone.

Offline Nikola Niky

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 137
  • Spol: Muški  
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #414 u: Siječanj 30, 2011, 19:48:13 poslijepodne »
itunes su program bez kojeg ti iphone  ne sluzi nicemu.preko tog programa sve radis od stavljanja pjesmi slika do sinkronizacije imenika.to je najglavniji program za iphone.
tnx
a kak ti se čini iphone 4?

Offline tomek1221

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1323
  • Spol: Muški  
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #415 u: Veljača 05, 2011, 17:38:39 poslijepodne »
jel ima ko ovaj mob Vodafone 360 Samsung M1 .kakav je?

Offline mega

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 185
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: ZADAR
  • ZADAR
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #416 u: Veljača 06, 2011, 11:08:31 prijepodne »
a ima li tko neki mob sa win phone 7?
mislim uzeti za dva tri dana neki mobitel i zapeo mi je za oko lg e900 optimus 7.... a s druge strane možda mi uspiju sreditii i iphone 4....
a meni se više sviđa lg...........
pa ako netko ima da baci post o tome kakav je ....
koji put se probudim samo da bi mogao opet leći!!!

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #417 u: Veljača 15, 2011, 23:09:53 poslijepodne »
nokia fanovi su ovo vec culi ali eto da napisem
hm,symbian is dead,long live windows mobile!
Ok Symbian je pregazilo vrijeme al ebemu mater bar je ajmo rec "otvorena" platforma
Umjesto da unaprijede i nastave radit uredjaje kao n900 npr,dakle otvorena Linux platforma,Nokia prelazi na totalno zatvorenu WM7.
To bi bilo to..Nema vise novih Nokia kod mene. 8(
addio Nokia.. :'(
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline Sonny

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 580
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb
  • "Life is too short to drink bad wines"
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #418 u: Veljača 15, 2011, 23:23:01 poslijepodne »
Sony Ericsson je upravo najavio novu generaciju Xperia telefona (Arc, Neo, Pro, Play) i svoju isključivu orijentaciju na Android OS uz želju da postanu vodećim proizvođačem Android telefona.

B R U T A L A  :up:

Offline apis

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Novi Grad,RS,BiH
    • www.szrapis.com
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #419 u: Veljača 18, 2011, 08:51:25 prijepodne »
Bio sam fan SE telefona,mislim da cu se jednog dana vratiti na njih,ali za sada sam prezadovoljan sa svojom Nokiom E75(prva moja nokia)koristim je oko godiu dana i ni jedne zamjerke nemam.a ovde nisam vidio da ju je iko koristio bar u trazilici nigdje nema pojam E75
Pcelarstvo Kovacevic,proizvodnja opreme za pcelarstvo

Offline Marko_Sp

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3234
  • Spol: Muški   Dob: 65
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #420 u: Veljača 18, 2011, 18:13:46 poslijepodne »
B R U T A L A  :up:

kajgod :D
Sony je postao firma čije je vrijeme prošlo te sad uvaljuje korisnicima koje smatra kretenima, dovoljno je pogledati njihove stranice gdje ti pod tehničkim podacima hvale "krasan dizajn". da ne kažem da špijuniraju svoje korisnike
Sony  :down:
« Zadnja izmjena: Veljača 18, 2011, 18:17:03 poslijepodne od Marko_Sp »

Offline c.e.z

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 216
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
  • Udomljujem vjeverice
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #421 u: Veljača 19, 2011, 19:23:23 poslijepodne »
Da li znaš koji su to modeli? Vrjeme je da zamjenim svoj 3G, pa sam u nedoumici što izabrati. Desire HD je malo preskup, uglavnom tražim nešto sa min 4" ekranom, 1GHz i min 512RAM. Da ga mogu koristiti bar 2 god

Imam taj 'skupi' HTC Desire HD i vise sam nego odusevljen njime. Naime, cijelo ovo vrijeme koje provodim ovdje s vama je upravo prek njega (zato i imam toliko tipfelera  :-[ )  al jedina mu je zamjerka baterija jer ga moram svaku vecer punit. Inace je brz i pouzdan i nisam ga gasio vise od 100sati i nema ni greskice.  Nema boljeg za na posao  :devil:

Offline c.e.z

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 216
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
  • Udomljujem vjeverice
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #422 u: Veljača 19, 2011, 19:26:18 poslijepodne »
Jel jos nekome spor forum il samo meni?

Offline Sonny

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 580
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb
  • "Life is too short to drink bad wines"
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #423 u: Veljača 19, 2011, 19:40:01 poslijepodne »
B R U T A L A  :up:

kajgod :D
Sony je postao firma čije je vrijeme prošlo te sad uvaljuje korisnicima koje smatra kretenima, dovoljno je pogledati njihove stranice gdje ti pod tehničkim podacima hvale "krasan dizajn". da ne kažem da špijuniraju svoje korisnike
Sony  :down:
E tu se ne bih složio jer sam igrom slučaja jako dobro upućen u politiku kompanije, i mogu reći da bi "svijet bio ljepši" kada bi sve firme toliko posvećivale pažnju kupcima. Za SE komunikacija s kupcima predstavlja dijalog i kupac je na prvom mjestu. Dovoljno je vidjeti kakve promocije rade na terenu i na kakvom je nivou njihova komunikacija s kupcima i prodajnim osobljem, kao i podrška.  :up: A novopredstavljeni proizvodi upravo dokazuju isto.

A to zašto se sve manje priča o dosadnim karakteristikama a više o benefitima je sasvim jasno: kad npr. kažeš, 8Mp kamera, to mom starom ama baš niš ne znači. Al zato kad kažeš: uhvatite svaki trenutak... ostavite svoj fotoaparat kod kuće jer sada imate fotoaparat u svom telefonu kuda god pošli... E to već pali ljude  ;)

Tako u zadnje vrijeme rade sve osviještene kompanije, kako bi se što više približili ljudima. Jer ne znaju svi što to znači 16GB memorije, 1GHZ Snapdragon, 4,2" Kapacitivni zaslon. I meni se nekad smuči od čistih specki a pratim to.  :up:

Offline majstor76

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2447
  • Spol: Muški   Lokacija: Kutina
Odg: Sve o mobitelima
« Odgovori #424 u: Veljača 23, 2011, 10:47:45 prijepodne »
Prodajem na njuskalu neki mobitel, nokia 2100, ispravni i neostecen, za 50 kn sa punjacem i novom baterijom (koja svejedno drzi 2 dana), saljem postom ak treba,poslao sam kupcu i velike slike istoga i pita me koja je zadnja cijena  X-(. Od 4000 Nokia na njuskalu moja je 10. po cijeni i pita me koja je zadnja cijena...