Ožujak 28, 2024, 15:04:44 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Prvi Youtube Video  (Posjeta: 8892 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #50 u: Lipanj 25, 2020, 23:00:17 poslijepodne »
Jeboga, šta su već i od njih počeli cirkuse delat???!!!
Tako, samo ove normalne, prirodne, a ne u lunapark bojama...

Ovak nešto...




Offline pompiduk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški  
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #51 u: Lipanj 26, 2020, 10:20:13 prijepodne »
haha a navodno ih ima sada u vise boja.

evo nasao sam nekog lika iz osijeka preko njuskala ima kozice, pa se ispostavilo i da ima vrtno jezero i viska barskih puzeva :P

Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #52 u: Lipanj 26, 2020, 14:05:57 poslijepodne »
OK, ak ti zapne, javi pa ti ja ove nekak uputim prema Braču...  :up:
Meni dobro posluže ko čips za Tilapiu!  :D
A barski i jesu ipak malo ljepši.
Samo pazi da ti ne dospiju u ovaj akvarij, da nebi proklinjo i puževe i dan kad su ti pali na pamet!  :D

Offline pompiduk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški  
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #53 u: Lipanj 26, 2020, 16:31:46 poslijepodne »
ma ne idu u ovaj mali akvarij to je za jedan projekt...izlazi mi na kanalu sljedecu sedmicu trailer, pa ces vidit sta je :P

PS a obecao je posalt u pon, vidit cemo...

Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #54 u: Lipanj 26, 2020, 23:36:01 poslijepodne »
ma ne idu u ovaj mali akvarij to je za jedan projekt...

Skužil sam ja da nejdu za taj akvarij, al nemoj da ti skužiš kak lako dospiju u njega pa buš se čudil, a otkud sad to!  :D

Offline pompiduk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški  
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #55 u: Srpanj 03, 2020, 15:05:04 poslijepodne »
evo ga trailer za novi serijal je napokon tu, uzivajte :P


Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #56 u: Srpanj 03, 2020, 15:14:25 poslijepodne »
Mislim da ti je tim krastavcima rok odavno isteko!  :P
 :D :D :D


Zanimljivo, pratim...  :up:

Offline pompiduk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški  
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #57 u: Srpanj 03, 2020, 15:18:26 poslijepodne »
a da samo znas koju sam muku namucio za nabavit ovoliku teglu....

Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #58 u: Srpanj 03, 2020, 15:22:50 poslijepodne »
Zato ti je bolje kupovat manja pakiranja!
Stigneš pojest krastavce pa se ne zamute ovako!  :D

Offline pompiduk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški  
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #59 u: Srpanj 10, 2020, 14:48:16 poslijepodne »
evo kolega dante krastavci su gotovi....


Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #60 u: Srpanj 10, 2020, 15:51:17 poslijepodne »
Kukumari ekosfera!  :D
Lijepo zgleda, vidi se da imaš smisla za takve stvari. A i volje!  :up:
I krasan primjer kako se u takvoj maloj posudi može imati djelić prirode u domu.
A ne maltretirat ribe po takvim teglama.

Kak napreduje akvarij? Nemaš problema s algama?

Offline pompiduk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški  
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #61 u: Srpanj 10, 2020, 21:33:11 poslijepodne »
Pa naravno...ne treba sad imati 1000L akvarij da bi bilo zanimljivo....evo bas gledam u teglu....doslo je do ekplozije puzeva....ne vide se golim oko a cijeli su jos mali i prozirni....vidit cemo koliko ce ih preziviti...

Sta se akvarija tice...sve ok....prvo sam mislio da je neka alga vec danima ali sam onda skuzio da se to puz izsere haha pa kao neka sluz se rastegne...ostane kao jedan dugacak konac, kao malo sivo prozirno crijevo....mislim tesko je i opisati haha...ali sam shvatio da je to od puza...prvo ima par dana...par dana nema...od drugih algi a mislim normalno ima dijatome po staklu ali mi se cini nekako manje...ali kad cistim akvarij svakih 15 dana samo prebrisem staklo pa to nije toliki problem....i na par listova starih od anubiasa sam primjetio malo kao neku bradu ja mislim da je to hair alga ili kako se vec na same kaze, jel koncasta...ali to je samo na starim listovima koju cu i onako kidat skoro s time da se moras bas priblizit i zagledat dobro da bi vidio...dakle osim mene nutko i ne vidi...ali sve u svemu i alge su dio prirode pa sta ako ih ima...mislim bitno da ne prekriju sve ali ovako malo ako ih ima ne smeta...

Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #62 u: Srpanj 10, 2020, 22:56:27 poslijepodne »
evo bas gledam u teglu....doslo je do ekplozije puzeva....ne vide se golim oko a cijeli su jos mali i prozirni....vidit cemo koliko ce ih preziviti...

Zato sam ti i govorio za puževe. Dosta da slučajno pincetom ili bilo čim pokupiš par jajašaca i preneseš u akvarij i eto ti veselja!  :D



ali sve u svemu i alge su dio prirode pa sta ako ih ima...mislim bitno da ne prekriju sve ali ovako malo ako ih ima ne smeta...

Složio bi se u potpunosti!  :up:

Da ne navigaješ, nazvao bi te novom nadom hrvatske akvaristike!  8)

Offline pompiduk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški  
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #63 u: Srpanj 11, 2020, 08:02:18 prijepodne »
Slusaj kako stvari stoje nema broda jos par mjeseci....tako da mogu biti ta nada jos barem par mjeseci...mislim za sada je ovo jos sve gust, ali siguran sam da se kasnije kada se nakupi masa koja te gleda moze i fino zaradati. Znaci da znam da sutra mogu zaraditi nekih 500E od YouTuba (i sve sta ide uz to) sutra bih se ostavio tog broda....a koliko sam gledao i citao ljudi zarade i puno vise....ionako mi je bilo u planu ostavit se svega toga nakon jos 2-3godine...ne znam vidit cu kako bude islo....

Offline pompiduk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški  
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #64 u: Srpanj 17, 2020, 14:42:59 poslijepodne »
evo ekipa ugrabite dok je jos vruce :)


Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #65 u: Srpanj 17, 2020, 15:46:22 poslijepodne »
Super zgleda, al bilo bi zanimljivo da napišeš kako održavaš, sa čim gnojiš i u kojem režimu, jel još dodaješ CO2, kakve su izmjene vode...
Jel ti akvarij bez poklopca? Bettani ti znaju skočit...

Offline pompiduk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški  
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #66 u: Srpanj 17, 2020, 15:58:34 poslijepodne »
Ok super hvala za prijedlog, ma imao sam to na pameti ali eto smetnuo sam sa uma. A u video ne zelim bas ubacivat previse teksta da ga ne prekrcam.
hmmm to je dobar prijedlog...mozda bi to moga ubaciti u video description. mislim to je sve manje vise isto tako da bi to uvijek bilo isto za svaki video.
odmah ispod prve linije...par rijeci za co2, par rijeci o promijeni vode, gnojenje....eto bas super...hvala jos jednom, ubacit cu to sigurno sam moram to nekako srociti.
eto da barem vise ljudi da neki feedback bilo bi super :P

Offline pompiduk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški  
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #67 u: Srpanj 17, 2020, 16:25:35 poslijepodne »
zaboravio sam napisati da ima poklopac...bas ga i drzim radi bette

Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #68 u: Srpanj 17, 2020, 16:58:46 poslijepodne »
Pa napiši i tu u temi.
Možda se još neko zaiteresira pa krene neka rasprava.
Ovak se tema svodi na puštanje filmića.  :)

Offline kliker

  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1155
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Donja Lomnica VG
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #69 u: Siječanj 10, 2021, 21:54:19 poslijepodne »
Da ti javima našli su te na Facebook akvaristika hrvatska možda dobiješ još pretplatnika.
Odlični radovi
Inače imaš i kod nas dućana sa dostavom aquaroom, aquashop( iako za njih znaju reći da su malo spori ali ipak dođe)
A iz vana ja znam uzimati aquassabi isto dođe za par dana kao i greenaqua iako mislim da su malo i povoljniji.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk


Offline pompiduk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški  
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #70 u: Veljača 07, 2021, 13:49:50 poslijepodne »
Da ti javima našli su te na Facebook akvaristika hrvatska možda dobiješ još pretplatnika.
Odlični radovi
Inače imaš i kod nas dućana sa dostavom aquaroom, aquashop( iako za njih znaju reći da su malo spori ali ipak dođe)
A iz vana ja znam uzimati aquassabi isto dođe za par dana kao i greenaqua iako mislim da su malo i povoljniji.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Hvala, evo kao sta vidis nisam bas bio duze vremena na forumu. Bas je dobro kada te nadju haha, neka pretplatnika toga nikada dosta. Da bih upalio monetizaciju imam i viska sada mi treba 4000 sati odgledanog materijala a ja imam tek 900 (imam mali broj videa pa to ide sporo).

Sta se tice kupovine do sada sam sve obavljao preko aquashopa i green aqua. Na jesen prosirujem fish room (dnevni boravak) i uzimam jos 5 vecih akvarija sta znaci i da ce biti vise materijala za snimanje. Za sada imam u planu stvoriti 5 razlicitih akvarija dakle svaki ce imati svoju temu i biti drugacije uredjen. U svakome ce biti razlicite vrste riba i broj riba ce biti mali u odnosu na velicinu akvarija da bi u sta boljem obliku imitirao prirodu dakle nece biti prekrcavanja akvarija.

Da bih sve ovo ostvario, dajem otkaz na poslu na jesen jer radi prirode posla (6 mjeseci na godinu nisam kod kuce) drugacije to ne mogu ostvariti. Dakle idem full time u YouTube vode. Imam neku viziju i projekt koji ce biti dosta drugaciji od svega vidjenog na YouTubu danas pa se nadam da cu uspjeti.
« Zadnja izmjena: Veljača 07, 2021, 13:56:19 poslijepodne od pompiduk »

Offline Seba

  • Administrator
  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1218
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb
    • http://www.akvarij.net
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #71 u: Veljača 07, 2021, 14:01:49 poslijepodne »
Super. Jedva cekamo. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
If you can't explain it simply, you don't understand it well enough.

Offline kliker

  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1155
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Donja Lomnica VG
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #72 u: Veljača 07, 2021, 20:05:58 poslijepodne »
Da ti javima našli su te na Facebook akvaristika hrvatska možda dobiješ još pretplatnika.
Odlični radovi
Inače imaš i kod nas dućana sa dostavom aquaroom, aquashop( iako za njih znaju reći da su malo spori ali ipak dođe)
A iz vana ja znam uzimati aquassabi isto dođe za par dana kao i greenaqua iako mislim da su malo i povoljniji.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Hvala, evo kao sta vidis nisam bas bio duze vremena na forumu. Bas je dobro kada te nadju haha, neka pretplatnika toga nikada dosta. Da bih upalio monetizaciju imam i viska sada mi treba 4000 sati odgledanog materijala a ja imam tek 900 (imam mali broj videa pa to ide sporo).

Sta se tice kupovine do sada sam sve obavljao preko aquashopa i green aqua. Na jesen prosirujem fish room (dnevni boravak) i uzimam jos 5 vecih akvarija sta znaci i da ce biti vise materijala za snimanje. Za sada imam u planu stvoriti 5 razlicitih akvarija dakle svaki ce imati svoju temu i biti drugacije uredjen. U svakome ce biti razlicite vrste riba i broj riba ce biti mali u odnosu na velicinu akvarija da bi u sta boljem obliku imitirao prirodu dakle nece biti prekrcavanja akvarija.

Da bih sve ovo ostvario, dajem otkaz na poslu na jesen jer radi prirode posla (6 mjeseci na godinu nisam kod kuce) drugacije to ne mogu ostvariti. Dakle idem full time u YouTube vode. Imam neku viziju i projekt koji ce biti dosta drugaciji od svega vidjenog na YouTubu danas pa se nadam da cu uspjeti.
Haha ja napustio tu grupu jer nam se viđenja akvaristike nisu slagala.
Napišem čovjeku da nije u redu to što radi sa akvarijem jer je u isti tank utrpao preko 10 vrsta riba i admin pobriše sve što sam napisao te još lajka isti akvarij koji ne da izgleda smiješno sa tom kombinacijom nego je sličan tome kao da na grupi za pse staviš slike borbi pasa ili pak psa na lancu od 1m.
Tak da sam sad u grupi Akvaristi hrvatska tamo su stari članovi i s ovog foruma te dečki koji imaju kanal na YouTube Akvarističke priče.
Uglavnom palac gore za radove.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk


Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #73 u: Veljača 07, 2021, 21:40:40 poslijepodne »
Napišem čovjeku da nije u redu to što radi sa akvarijem jer je u isti tank utrpao preko 10 vrsta riba i admin pobriše sve što sam napisao te još lajka isti akvarij

Imaš moj blagoslov da takvima, ako se pojave ovdje, je... sve po spisku.  :sheikh:
Naravno, ako ga ja ne primjetim prvi!  :angel:

Offline pompiduk

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 56
  • Spol: Muški  
Odg: Prvi Youtube Video
« Odgovori #74 u: Veljača 07, 2021, 22:35:01 poslijepodne »
Da ti javima našli su te na Facebook akvaristika hrvatska možda dobiješ još pretplatnika.
Odlični radovi
Inače imaš i kod nas dućana sa dostavom aquaroom, aquashop( iako za njih znaju reći da su malo spori ali ipak dođe)
A iz vana ja znam uzimati aquassabi isto dođe za par dana kao i greenaqua iako mislim da su malo i povoljniji.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Hvala, evo kao sta vidis nisam bas bio duze vremena na forumu. Bas je dobro kada te nadju haha, neka pretplatnika toga nikada dosta. Da bih upalio monetizaciju imam i viska sada mi treba 4000 sati odgledanog materijala a ja imam tek 900 (imam mali broj videa pa to ide sporo).

Sta se tice kupovine do sada sam sve obavljao preko aquashopa i green aqua. Na jesen prosirujem fish room (dnevni boravak) i uzimam jos 5 vecih akvarija sta znaci i da ce biti vise materijala za snimanje. Za sada imam u planu stvoriti 5 razlicitih akvarija dakle svaki ce imati svoju temu i biti drugacije uredjen. U svakome ce biti razlicite vrste riba i broj riba ce biti mali u odnosu na velicinu akvarija da bi u sta boljem obliku imitirao prirodu dakle nece biti prekrcavanja akvarija.

Da bih sve ovo ostvario, dajem otkaz na poslu na jesen jer radi prirode posla (6 mjeseci na godinu nisam kod kuce) drugacije to ne mogu ostvariti. Dakle idem full time u YouTube vode. Imam neku viziju i projekt koji ce biti dosta drugaciji od svega vidjenog na YouTubu danas pa se nadam da cu uspjeti.
Haha ja napustio tu grupu jer nam se viđenja akvaristike nisu slagala.
Napišem čovjeku da nije u redu to što radi sa akvarijem jer je u isti tank utrpao preko 10 vrsta riba i admin pobriše sve što sam napisao te još lajka isti akvarij koji ne da izgleda smiješno sa tom kombinacijom nego je sličan tome kao da na grupi za pse staviš slike borbi pasa ili pak psa na lancu od 1m.
Tak da sam sad u grupi Akvaristi hrvatska tamo su stari članovi i s ovog foruma te dečki koji imaju kanal na YouTube Akvarističke priče.
Uglavnom palac gore za radove.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

A da pogledao sam sav materijal od "Akvaristickih prica", zanimljivo je vidit koliko se ljudi zapravo bavi akvaristikom i svatko ima svoju neku pricu. A sta se tice savjeta drugima, kao i sa svime u zivotu ljudi su tvrdoglavi i samo guraju svoje. Ja uvijek dam neki savjet ali odmah vidis kako ko dise i da jednostavno neki ljudi ne zele prihvatiti savjet. Meni je gust kada moram trazit ribe po akvariju, znaci sjednem i gledam, cekam. To mi vec daje neki osjecaj prirode. Evo napravio sam account na Facebooku posto ga nemam, i bacio post u toj grupi "Akvaristika Hrvatska" i dosta ljudi je pozitivno reagiralo.

@dante samo udaraj po takvima haha 💪💪💪