Travanj 23, 2024, 08:30:22 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: nove slike  (Posjeta: 7486 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zlatkica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 425
nove slike
« Odgovori #25 u: Srpanj 10, 2007, 20:09:00 poslijepodne »
Pozdrav,malo kasnim... ali...nove ribice su prekrasne !!! Pogotovo Zlatkica...
Šalu na stranu...prelijepe su...i akvač se još jače zazelenio...ili mi se čini...?
U svakom slučaju ...a kad moj bude takav...stavit ću i ja fotke,otprilike za par godina ...

 

Offline babyboom

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
nove slike
« Odgovori #26 u: Srpanj 10, 2007, 22:02:00 poslijepodne »


Thanks! Moš mislit kak se zazelenilo - moje kravice su sve popasle, no, nije važno, važno da one budu sretne!


Zlatkica je inače pravi zločestić, inaročito voli slastice - a mala Duda je još opasnija - baš im pašu imena!


A tvoj bude uskoro još ljepši,u to sam uvjeren!

Offline Nikola5

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 348
nove slike
« Odgovori #27 u: Srpanj 10, 2007, 22:48:00 poslijepodne »

Bok

Offline duda

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1887
nove slike
« Odgovori #28 u: Srpanj 11, 2007, 10:28:00 prijepodne »
Evo da i ja dragi moj kolega bebac pohvalim tvoje aqi ribce!Dobro sam se sjetila. Ma neces mi zamjerit znas da ja redovito pitam i brinem.A, da je mala duda jos opasnija to vjerujem ma pravi mali vrag !Bebac aq i ribe su ti uistinuipak sam imala tu cast vidjeti i u zivo. Edited by: duda
 

Offline Vikingica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 205
nove slike
« Odgovori #29 u: Srpanj 11, 2007, 15:01:00 poslijepodne »
Baš mi je žao zbog Tine...,a jel ona bila kao "rotvajlerica"mala?U dvije boje?Ako je to ta ribica onda je zbilja predivna bila..žao mi je...
 

Offline babyboom

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
nove slike
« Odgovori #30 u: Srpanj 12, 2007, 14:13:00 poslijepodne »


Duda, fala--------no ti i tako redovito brineš i daješ savjete----


Vikingica, ona malena rotvajlerica je na žalost uginula prije par tjedana, majki na ruci, samo je doplivala do njene ruke, naslonila se i prestala disati.... a Tina je ona veeeelika crna ljepotica koju je, na žalost isto babymum morala ispratit na onaj svijet, a jela joj je iz ruke....Eto, i to je jedan od razloga zašto sam malo-puno rezerviran glede teleskopića!

Offline Vikingica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 205
nove slike
« Odgovori #31 u: Srpanj 12, 2007, 16:32:00 poslijepodne »
Baš mi je žao...zbilja šteta.Meni su tako uginule 2 zlatice prije par tjedana ali je jedna bila tek kod mene par dana,nakon što sa je kupila i odmah je uginula...A druga je vjerovatno imala problem s mjehurom i ona je uginula,ove druge se dobro drže,Bogu hvala...nadam se da će tako i ostati.Reci mi jel tvoje kad se boje legnu jedna do druge na dno?Recimo ako čuju nekakav glasni zvuk?Meni lupne nešto odmah su sve tako smiješno poredane na dnu kao da se prave nevidljive ha ha,umire se..
 

Offline babyboom

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
nove slike
« Odgovori #32 u: Srpanj 12, 2007, 21:30:00 poslijepodne »


Je, znaju tako reagirati, iako je kod nas doma uglavnom urnebes, pa su, sirote, navikle - jedino je plehica Pamina ljuti kad je prevelika galama ...al ona se onda duri....


Baš su bedaste te ribice! Moje točno znaju kad babymum dođe doma - odmah se postroje u red za papanje , ko u razredu na tjelesnom kad moraš u vrstu!

Offline Vikingica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 205
nove slike
« Odgovori #33 u: Srpanj 12, 2007, 22:14:00 poslijepodne »
ha ha,i moje se bacakaju i gukaju kad me vide,to je tako smiješno,treskaju se kao da plešu i gurkaju znaju da je vrijeme za papicu ..ma obožavam zlatice.
 

Offline babyboom

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
nove slike
« Odgovori #34 u: Srpanj 12, 2007, 22:28:00 poslijepodne »


potpuno se slažem!


Najbolje su! Mali -veliki krampusići!

Offline Vikingica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 205
nove slike
« Odgovori #35 u: Srpanj 14, 2007, 20:43:00 poslijepodne »
Babyboom..ostale su samo 4 bebe zlatice..a čini mi se da će biti čudo ako ijedna od njih ostane. Baš mi je žao. Nešto im je na perajicama što im smeta-kao nekakav veo što vuku za sobom..to je prozirno-kao da su možda dirnule neke mrvice hrane i sad im to nekako visi kao da im je priljepljeno-čini mi se da su mi zato par njih uginule...Čini se da im ne paše nešto u vodi...Možda je do te hrane..ali ne vjerujem da bi par mrvica stvorilo te prozirne končaste tvorevine..Baš sam tužna..a tako sam se nadala da će biti zdrave i narasti..Molim te drži fige da ostane bar jedna zdrava...Joooj-baš sve 4 imaju to..da im bar mogu to skinuti..kao da ih ometa u plivajnu...
 

Offline babyboom

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 7280
  • Kupinecki Kraljevec
nove slike
« Odgovori #36 u: Srpanj 14, 2007, 21:13:00 poslijepodne »


Bog! Odgovorio sam ti na tvojoj temi! Do sutra im svakako promijeni vodu,stavi sol i povisi temperaturu, kako sam ti tamo opisao, a u ponedjeljak u potragu za lijekom! Druge ti nema!


Hrana sigurno nije uzrok, već se nešto smrdalo u vodi - ali, probaj ih sad hranit jako usitnjenom hranom za odrasle ribice - moja samo to papa!