Travanj 25, 2024, 00:45:07 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Akva i tera-ljubci ajmo pomoći  (Posjeta: 910 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zgmarkozg

  • Trade Count: (+5)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1496
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb-Gajnice
Akva i tera-ljubci ajmo pomoći
« u: Lipanj 07, 2013, 10:51:21 prijepodne »
pročitati i ostati ravnodušan, ja sam muško i skoro sam se rasplakao! - papak  :D
znači nevezano za akvaristiku i naše humanitarne akcije , nije potreban akvarij i sl., njima je potrebno da prežive:

http://www.24sata.hr/sokantno/splicani-u-soku-majka-i-djecak-stanovali-u-supici-ispod-stuba-318266?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=318266&utm_campaign=FB+page+statusi


malo više o isoj na fb:
https://www.facebook.com/zoran.erceg

pitanje je samo koliko ljudi ovako živi, ako ne i gore...
ja ću sigurno uplatiti koji $, pa eto pozivam sve koji mogu odvojiti koju kunu viška, ili netko iz splita i okolice i nešto drugo.
EDIT:/ evo i grupa na fb: https://www.facebook.com/groups/208413025924618/permalink/431243390308246/
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2013, 11:18:42 prijepodne od zgmarkozg »

Offline Dellete

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2312
  • Spol: Ženski   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb
  • P.
Odg: Akva i tera-ljubci ajmo pomoći
« Odgovori #1 u: Lipanj 07, 2013, 12:01:20 poslijepodne »
Fulao si temu, Split je trenutno zaokupljen sutrašnjim Prideom, a po fejsu silne objave o busevima, kombijima ljudi koji dolaze naoružani kamenjem, diy samostrelima i slično, jer ipak je ta tema goruća u zadnjih par mjeseci. I puno bitnija od preživljavanja nekih tamo ljudi.
p.s. Bilo bi super kad bi umjesto kamenja donijeli koji komad odjeće, hrane i drugih pptrepština, ali to je samo moje utopijsko razmišljanje :(

Offline rus

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 148
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Grižane
Odg: Akva i tera-ljubci ajmo pomoći
« Odgovori #2 u: Lipanj 07, 2013, 12:47:32 poslijepodne »
Da recimo pederi ne žele paradirati gradom i time napraviti jako dobar trošak državi mogli bi se ti novci donirati obitelji..pametnije investirati...
ako si već peder nemoras mi još i trošak bit......plus još žele da ih volimo... :dead:
al da se vratimo na temu,naravno da treba pomoć ljudima i uplatiti makar 20 kn

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: Akva i tera-ljubci ajmo pomoći
« Odgovori #3 u: Lipanj 07, 2013, 13:40:52 poslijepodne »
Stvarno zalosno kako neki prezivljavaju
Sigurno cu nesto uplatiti

Sto se tice pedera,neka paradiraju,i nebi to bilo trosak toliki da nema budala kojima sve to smeta,pa se sve mora barikadirati i specijalcima cuvati
U nekim zemljama oni u miru protutnjaju,odparadiraju svoje,i sutra ko da ih nije niti bilo

Pederi su meni zakon,nije da cu ih ljubiti ali cisto logicki,sto je njih vise,vise je slobodni zena za mene  8)
A lezbe ne moram niti govoriti koliko ih obozavam  :D :D :D

Offline Vele bit

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2049
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Under Mt. Sljeme, Maksimir
  • Tamo gore gdje...proljeće uvijek kasni
Odg: Akva i tera-ljubci ajmo pomoći
« Odgovori #4 u: Lipanj 07, 2013, 16:06:30 poslijepodne »
Stvarno zalosno kako neki prezivljavaju
Sigurno cu nesto uplatiti

Sto se tice pedera,neka paradiraju,i nebi to bilo trosak toliki da nema budala kojima sve to smeta,pa se sve mora barikadirati i specijalcima cuvati
U nekim zemljama oni u miru protutnjaju,odparadiraju svoje,i sutra ko da ih nije niti bilo

Pederi su meni zakon,nije da cu ih ljubiti ali cisto logicki,sto je njih vise,vise je slobodni zena za mene  8)
A lezbe ne moram niti govoriti koliko ih obozavam  :D :D :D

Potpis ko kuća!

Offline Vran

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Akva i tera-ljubci ajmo pomoći
« Odgovori #5 u: Lipanj 07, 2013, 20:20:38 poslijepodne »
Stvarno zalosno kako neki prezivljavaju
Sigurno cu nesto uplatiti

Sto se tice pedera,neka paradiraju,i nebi to bilo trosak toliki da nema budala kojima sve to smeta,pa se sve mora barikadirati i specijalcima cuvati
U nekim zemljama oni u miru protutnjaju,odparadiraju svoje,i sutra ko da ih nije niti bilo

Pederi su meni zakon,nije da cu ih ljubiti ali cisto logicki,sto je njih vise,vise je slobodni zena za mene  8)
A lezbe ne moram niti govoriti koliko ih obozavam  :D :D :D

Potpis ko kuća!
:up:
Edit: Marko, hvala na temi.
Humor prenosi dušu preko ponora i uči je da se igra vlastitom boli. -Anselm Feuerbach

Offline Buncek

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Zagreb Vrapće
Odg: Akva i tera-ljubci ajmo pomoći
« Odgovori #6 u: Lipanj 07, 2013, 20:32:31 poslijepodne »
Definitivno treba pomoć.

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Akva i tera-ljubci ajmo pomoći
« Odgovori #7 u: Lipanj 07, 2013, 22:46:16 poslijepodne »
Da recimo pederi ne žele paradirati gradom i time napraviti jako dobar trošak državi mogli bi se ti novci donirati obitelji..pametnije investirati...
ako si već peder nemoras mi još i trošak bit......plus još žele da ih volimo... :dead:
al da se vratimo na temu,naravno da treba pomoć ljudima i uplatiti makar 20 kn

Tragedija dotične obitelji nema veze sa pederima -.-
Uostalom, pride nebi koštao toliko da ne treba platit osiguranje ergo da nema kretenoida koji oće ubit sve redom osiguranje i plačanje istog bi bilo nepotrebno.

Najlakše je krivit pedere, može se komotno počet od nogometnih klubova, crkve, političara i njihovih "kumova"... lista je prepre-pre duačka

Umjesto da se krivi one koji nisu krivi lijepo uplatit novce na račun pa da se familiji pomogne. Novci se još uvijek ne dobivaju od fejsbuk lajkova

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Akva i tera-ljubci ajmo pomoći
« Odgovori #8 u: Lipanj 07, 2013, 22:46:48 poslijepodne »
Stvarno zalosno kako neki prezivljavaju
Sigurno cu nesto uplatiti

Sto se tice pedera,neka paradiraju,i nebi to bilo trosak toliki da nema budala kojima sve to smeta,pa se sve mora barikadirati i specijalcima cuvati
U nekim zemljama oni u miru protutnjaju,odparadiraju svoje,i sutra ko da ih nije niti bilo

Pederi su meni zakon,nije da cu ih ljubiti ali cisto logicki,sto je njih vise,vise je slobodni zena za mene  8)
A lezbe ne moram niti govoriti koliko ih obozavam  :D :D :D

 :D :D :D  :up:  8)