Travanj 16, 2024, 19:49:26 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: zasto moram "sakupljati" postove da bi mogla postaviti oglas na forumskoj burzi  (Posjeta: 986 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jelenav

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
  • Dob: 41 Lokacija: Rijeka
dakle., dugo me nije bilo ovdje, izgleda pre dugo.. planirala sam oglasiti prodaju svog akvarija na burzi, ali na moj shok i nevjericu, izgleda da me forum ne prepoznaje kao starog clana i da je sve moje stare postove jednostavno odlucio zanemariti, obrisati i natjerati me da ponovno odtipkavam nove poruke, samo kako bi mogla pristupiti forumskoj burzi. Na zalost nemam za to vremena., ako ima netko volje i vremena, od "punopravnih"clanova da objavi oglas umjesto mene, bila bi mu zahvalna..

radi preseljenja (u drugu zemlju) prodajem cijeli akvarij ( cca 180 litara ) star 5 godina, zreli, dobro odrzavani i potpuno zdravi akvarij sa svime, vodom, podlogom, zivim svijetom.. prava stvar za pocetnike koji se nemaju strpljenja zezati sa postavljanjem akvarija i postizanjem ravnoteze prvih godinu dana.

ako je netko od volje, neka mi posalje pm, pa cu mu poslati sve detalje i slike akvarija da objavi u moje ime ( znam da se to moze gledati kao varanje., ali ja se ne smatram novim clanom, pred 5-6 godina sam puuuuno vremena provela na ovom forumu ;) )


Offline wickerman999

  • Član redakcije
  • Trade Count: (+7)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2041
  • Spol: Muški   Dob: 33
  • Rain can't soak what is not there...
Odg: zasto moram "sakupljati" postove da bi mogla postaviti oglas na forumskoj burzi
« Odgovori #1 u: Veljača 22, 2016, 22:11:12 poslijepodne »
Ako ne možeš pristupiti starom računu (ne znaš lozinku) probaj se obratiti nekom od administratora preko privatne poruke, mislim da je takav problem lako riješiti. Mislim da se postovi ne mogu obrisati sami od sebe, tj. ostaju zauvijek.

Pravilo da bez određenog broja postova ne možeš objavljivati oglase je tu kako se ljudi samo zbog prodaje opreme/organizama ne bi prijavljivali na forum...tj. forum je tu zbog rasprave, a oglasi su samo dodatni bonus članovima koji aktivno sudjeluju u raspravama :)
Neki od mojih akvarija:
1 2 3 4 5 6 7 8

Offline cliodci

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 15
  • Spol: Muški   Lokacija: Sisak
Odg: zasto moram "sakupljati" postove da bi mogla postaviti oglas na forumskoj burzi
« Odgovori #2 u: Veljača 23, 2016, 08:11:50 prijepodne »
Nakon koliko postava možeš objaljivat oglase?

Offline jelenav

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
  • Dob: 41 Lokacija: Rijeka
Odg: zasto moram "sakupljati" postove da bi mogla postaviti oglas na forumskoj burzi
« Odgovori #3 u: Veljača 23, 2016, 08:38:04 prijepodne »
Ako ne možeš pristupiti starom računu (ne znaš lozinku) probaj se obratiti nekom od administratora preko privatne poruke, mislim da je takav problem lako riješiti. Mislim da se postovi ne mogu obrisati sami od sebe, tj. ostaju zauvijek.

Pravilo da bez određenog broja postova ne možeš objavljivati oglase je tu kako se ljudi samo zbog prodaje opreme/organizama ne bi prijavljivali na forum...tj. forum je tu zbog rasprave, a oglasi su samo dodatni bonus članovima koji aktivno sudjeluju u raspravama :)

u tome i je stvar, ja sam pristupila starom racunu, vidi se na profilu da ima postova jos iz 2010, ali samo nekoliko.. a jedno vrijeme sam zaista puno vremena provodila ovdje..
poslati cu pm administratorima, pa cemo vidjeti, ako ne bude islo, nece ici., uvjek postoji njuskalo, sta da se radi...


Offline zarkec

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 312
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagorje zelene
Odg: zasto moram "sakupljati" postove da bi mogla postaviti oglas na forumskoj burzi
« Odgovori #4 u: Veljača 23, 2016, 08:38:41 prijepodne »
Nakon koliko postava možeš objaljivat oglase?

35
Sve je prolazno. Osim prolaznosti, ona je stalna.