Travanj 27, 2024, 20:09:07 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: traži se dom za malog crnog mačića  (Posjeta: 278 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dori

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 221
traži se dom za malog crnog mačića
« u: Lipanj 07, 2011, 23:10:12 poslijepodne »
Pozdrav svima!
Kao što naslov kaže, traži se dom za malog crnog mačića (dečko). Mačka lutalica koja se često nađe u blizini skladišta, došla je s malim mačićem, sada je star ca. mjesec dana, eventualno koji dan više.. Ako se ne udomi postat će lutalica:( Trenutno još cica, ali ga dohranjujemo konzervicom, tako da već lijepo jede i vidi se da napreduje. Ja imam psa, pa makar bi htjela, ne mogu ga uzeti, a ekipa s posla ili već ima ljubimca, ili iopće nije zainteresirana..Na slici je još maleni. Kao tipičan mačić, zaigran i čupkast, malo plah jer nije među ljudima..
Ako je netko zainteresiran, neka se javi na pp, molim samo u sigurne ruke. Mačić je trenutno u Sesvetama. Lp!
 

Offline dori

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 221
Odg: traži se dom za malog crnog mačića
« Odgovori #1 u: Lipanj 13, 2011, 20:04:20 poslijepodne »
Ajde ljudi, please ajmo se raspitati okolo-naokolo.. znam da mačaka ima na svakom koraku i da je sve teže udomiti macu lutalicu, ali ovaj mali mačić bi ziher mogao postati velika maza. Lijepo napreduje, probat ću ga sutra poslikat da se vidi kak je cakini!
Ja bi ga tak rado uzela, ali u dvorištu je svekar ima starog lovačkog pas koji baš i ne podnosi mace, pa se bojim da bi nadrapao mačor.. please please raspitajte se..hvala!!!!
Lp!