Travanj 20, 2024, 00:09:22 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Posjeta Srbiji od 03. do 07. lipnja 2012.  (Posjeta: 4074 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline apis

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Novi Grad,RS,BiH
    • www.szrapis.com
Odg: Posjeta Srbiji od 03. do 07. lipnja 2012.
« Odgovori #25 u: Lipanj 17, 2012, 01:14:17 prijepodne »
Plavi svaka ti čast za reportažu i put. Nego ona skulptura u Nišu kraj koje ste se uslikali to je spomenik nekome ili je tek onako za dekoraciju?
svaka cast Plavi na ovoj reportazi tvog puta u Srbiju,kao i pozitivnog iskustva koje si dozivo tamo.Ti i ja smo jednom prilikom,ako se sjecas,pricali o nekim stvarima koje su zadesile ovaj jadni napaceni narod na prostoru bivse Juge i slozili smo se oko jednog,da covjek prije svega treba da bude covjek,a tek onda Srbin,Hrvat ili nesto deseto.ja licno blisko saradjujem sa ljudima iz Hrvatske i u zadnjih 10 godina nisam imao niti jedno negativno iskustvo,gdje god da sam otisao bio sam primljen kao kod roda najrodjenijeg(joj al je onaj prsut iz Slavonije dobarrrrrrrr njam njam).
A opet svi moramo biti svjesni jedne cinjenice,da ce uvjek bit budala i kvazi patriota,a po mom misljnju ti isti su i napravili sva ona sranje koja su se desila izmedju nasih naroda 90ih godina.Dabogda se nikad ne ponovilo

Ćele kula ti je spomenik u Nisu,koji su Turci sazidali od skoro 1000 srpskih glava,kao odmazdu za poraz u jednoj bitci na Čegru gje je poginulo preko 6000 turaka.
« Zadnja izmjena: Lipanj 17, 2012, 01:17:23 prijepodne od apis »
Pcelarstvo Kovacevic,proizvodnja opreme za pcelarstvo

Offline triton

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 173
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Prijedor
Odg: Posjeta Srbiji od 03. do 07. lipnja 2012.
« Odgovori #26 u: Lipanj 17, 2012, 07:06:08 prijepodne »
Plavi svaka ti čast za reportažu i put. Nego ona skulptura u Nišu kraj koje ste se uslikali to je spomenik nekome ili je tek onako za dekoraciju?
To je spomenik Stevanu Sremcu i junaku iz njegove knjige ,,Ivkova slava,,lovca Kalče.Pošto je odmah iza tog spomenika dio starog grada Niša,sa prodavnicama i kafanama.Skulptura je delo akademskog vajara Ivana Felkera.

Offline 985plavi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4520
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb (Vrbani III) - Vukovar
    • Facebook profil
Odg: Posjeta Srbiji od 03. do 07. lipnja 2012.
« Odgovori #27 u: Lipanj 18, 2012, 10:40:18 prijepodne »
To je spomenik Stevanu Sremcu i junaku iz njegove knjige ,,Ivkova slava,,lovca Kalče.Pošto je odmah iza tog spomenika dio starog grada Niša,sa prodavnicama i kafanama.Skulptura je delo akademskog vajara Ivana Felkera.

Tako je, hvala na pomoči  :up:

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Posjeta Srbiji od 03. do 07. lipnja 2012.
« Odgovori #28 u: Lipanj 18, 2012, 14:41:38 poslijepodne »
Odma udri po aktivizmu - a što bi ti napravio sa srpskim glavama da si onda bio na mjestu turaka?
Mislim na onu brončanu skulpturu dva srbina i jednog kera za stolom što je i iz prvog pitanja trebalo biti jasno.

ne bi ih zazidavao ...

maj bed... nisam skužio ove kerove...

Offline kikoporto

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1470
  • Spol: Muški  
  • M A L A W I
Odg: Posjeta Srbiji od 03. do 07. lipnja 2012.
« Odgovori #29 u: Lipanj 18, 2012, 20:42:22 poslijepodne »
u jednoj temi sam rekao da ste ti i pokojni el djapo veliki ljudi(makar niti jednog nisam upoznao osobno)....ovo što si ti napravio i način na koji pišeš o tome....čin je velikog i poštenog čovjeka! inače ne treba sve generalizirati....niti jedan narod nije isključivo dobar ili loš! na hrpu stvari u povjesti jednog naroda čovjek(kao pojedinac) nemože utjecati...i kolektivna krivica ne treba postojati! ja kao Hrvat sam ponosan na domovinski rat...ali ne treba zatvarati oči niti pred nekim našim nedjelima....koje usput rečeno nitko nije radio u ime Hrvatske! zločin ima ime i prezime....nacionalnost je nebitna!
šta se to desilo sa el djapom
Virovitica - Brezovica

Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: Posjeta Srbiji od 03. do 07. lipnja 2012.
« Odgovori #30 u: Lipanj 19, 2012, 08:10:32 prijepodne »
Poginuo čovjek u saobračajki nedavno...


A za Ćele-kulu mi stari pričo još ko klincu. Služio vojsku u Nišu...

Offline Werther

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: München
    • Betta Svijet
Odg: Posjeta Srbiji od 03. do 07. lipnja 2012.
« Odgovori #31 u: Lipanj 19, 2012, 10:11:38 prijepodne »
...joj al je onaj prsut iz Slavonije dobarrrrrrrr njam njam).
Kao slavonac moram reagirati, pršut u Slavoniji? Nemoguće, to je morala biti šunka! :)

A tema odlična, treba se usredotočiti na pozitivne stvari, na negativne ionako dobri ljudi često nemaju nikakvog utjecaja! -?

Offline ibanezfrelon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1398
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: krk
    • ART IMAGE
Odg: Posjeta Srbiji od 03. do 07. lipnja 2012.
« Odgovori #32 u: Lipanj 20, 2012, 05:57:52 prijepodne »
Hvala Damire što si ovo podjelio, drago mi je na lijepom iskustvu i kao što je netko napisao " snažni opraštaju".
Bitno je sjetiti se tih strahota, da nam prođu kroz glavu kad nam sljedeći put budu naši vođe počeli servirat kojekakve priče..
Tvoji "zapisi iz srpskih logora" su zbilja potresni i nadam se da se takva sranja više kod nas neće ponovit.. :(

Offline hologram

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Ženski   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb,Volovčica
  • samo za hitne slučajeve 0997022021
Odg: Posjeta Srbiji od 03. do 07. lipnja 2012.
« Odgovori #33 u: Lipanj 23, 2012, 23:56:16 poslijepodne »
svaka čast  :up:
:AkTer: