Travanj 27, 2024, 19:43:19 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: zmija cijeli dan u vodi??  (Posjeta: 3867 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
zmija cijeli dan u vodi??
« u: Kolovoz 29, 2011, 02:20:40 prijepodne »
kao sto i sam naslov kaze, daanas sam primjetila  da mi je zmija cijeli dan u vodi... dali je to normalno ili ne.... ili joj mozda nesto ne pase u terariju pa se tamo sakrila .. molim pomoc....
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline markomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 393
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #1 u: Kolovoz 29, 2011, 02:26:01 prijepodne »
Kolike su vrijednosti u terariju? vlaga temperatura?
mozda ima a i nema veze ali koja vrsta

Provjeri si temperatire, ovih dana je stvarno vruce bilo, a cak sam negdje citao da su moguce i grinje, sad za ovo drugo neka netko iskusniji potvrdi jel ima mogucnosti.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 29, 2011, 02:33:05 prijepodne od markomed »

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #2 u: Kolovoz 29, 2011, 02:34:09 prijepodne »
boa... temp je 27...  a za vlagu ne znam...  ja joj inace znam pospricati malo unutrasnjost...ali do sada to nije radila.. usla bi ali bi nakon par minuta odmah izasla...
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline markomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 393
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #3 u: Kolovoz 29, 2011, 02:41:55 prijepodne »
ako nemas higrometre nabavi si obavezno (na toplu i hladnu stranu) jer kazem, ovih dana je stvarno vruce bilo i vlaga ti automatski odmah padne...
vjerovatno nije nista ozbiljno ali posto si otvorila sad temu u sitne sate, pricekaj jutro pa ce netko od iskusnijih clanova znati mozda bolje jos objasniti ako ovo nije slucaj :)

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #4 u: Kolovoz 29, 2011, 10:36:26 prijepodne »
huuh... thx... evo ona je jos uvijek u vodi...  :o sada me vec pocela zabrinjavati.... mozda da ju izvadim?
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline Striček Matija

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3456
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #5 u: Kolovoz 29, 2011, 10:56:30 prijepodne »
nemoj je dirat...

provjeri dal je temperatura možda previsoka... možda se treba presvući... ili ima nametnika u terariju...

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #6 u: Kolovoz 29, 2011, 11:05:16 prijepodne »
presvukla se nema mjesec dana....  do sada je sve bilo super... jedina promjena je sto smo joj obrok povecali za jednog hrcka... dakle 3hrcka/15dana.... sve ostalo je isto ko i pre...
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline markomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 393
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #7 u: Kolovoz 29, 2011, 11:33:23 prijepodne »
ovisi koliko je stara, moja sa svojih 10 mjeseci se 1x mjesecno presvuce.
a zasto bas hrcke? navodno su oni dosta masni.
Pošto je povecana prehrana moguce da je u vodi radi probave, da si olaksa?  -?

Offline Striček Matija

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3456
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #8 u: Kolovoz 29, 2011, 11:35:36 prijepodne »
to što se presvukla prije mjesec dana ne znači ništa... mogu se opet presvuč i do 10ak dana nakon zadnjeg presvlačenja...

ali..provjeri za temperature...

hrčci ti nisu najbolja prehrana za zmije...

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #9 u: Kolovoz 29, 2011, 12:19:39 poslijepodne »
ima dvije god... i meni pada napamet da je u vodi da si lakse probavi ali opet... malo sam zbunj.... inace tip koji mi ju je prodao, i svoje zmije hrani tim zamorcima, i doma ih uzgaja pa mi ih on proda... ne vjerujem da bi ih bas uzgajao za njegove zmije da je imao problema sto se tice probave zmija... nista, ona je i dalje u vodi =(  a ja i dalje ne znam sta da radim....
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline Igor Velevski

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Makedonija
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #10 u: Kolovoz 29, 2011, 13:00:21 poslijepodne »
U sobi gde drzim zmije temperatura mi je 30-31 stepen u periodu najvece vrucine tokom dana....dosta zmije ovaj period idu u vodu jer im je prevruce, a namerno ne pustam klimu kod zmije. Higrometri ti ne trebaju uopste, osim ako imas viska para za bacanje. Moje boe su bez higrometre i bukvalno im nista ne fali, jer odrzavam vlagu posebno pred presvlacenja i to je to.....Kad se jednom uhodas, onda shvatices da je odrzavanje vlaznosti kod zmija koje to zahtevaju jako lako i bez merenje iste, jer ako postignes neku optimalnu vlaznost + - nekoliko procenti bukvalno nista ne znace........

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #11 u: Kolovoz 29, 2011, 13:09:16 poslijepodne »
fala vam svima na odgovrima.... a "problem" je sljedeci.... moja herica je u vodi jer ili mora obaviti nuzdu, ili se priprema na skidanje opet... razlog je ili ili.. toplo joj nije... inace prije presvlacenja zmija udje u vodu i normala je da bude po 2-3 dana da joj se koza omeksa...  huuh... sada mi je vec lakse....  stvarno ju jakooo volim i bilo bi mi jako tesko da joj se nesto desi mojom pogreskom....
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline markomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 393
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #12 u: Kolovoz 29, 2011, 15:30:17 poslijepodne »
U sobi gde drzim zmije temperatura mi je 30-31 stepen u periodu najvece vrucine tokom dana. Higrometri ti ne trebaju uopste, osim ako imas viska para za bacanje.

U redu ali ti imaš prostoriju za zmije i vlaga ti je praktički ista, mi vecina nemamo sobu posebno za te stvari pa bi ipak bilo dobro za svaki slucaj imati higrometre pri ruci...ali eto...ovisi kakve tko uvjete ima...

Offline Nino G

  • Akvarij.NET Expert
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2302
  • Spol: Muški   Dob: 54
  • Lokacija: Zagreb
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #13 u: Kolovoz 29, 2011, 16:08:41 poslijepodne »
U redu ali ti imaš prostoriju za zmije i vlaga ti je praktički ista, mi vecina nemamo sobu posebno za te stvari pa bi ipak bilo dobro za svaki slucaj imati higrometre pri ruci...ali eto...ovisi kakve tko uvjete ima...

Nema to veze s uvjetima. Čovjek ti je dobro rekao: higrometri su obično bacanje para, osim ako ne misliš nabaviti profesionalnu opremu koja košta nekoliko stotina eura i daje koliko-toliko točne rezultate. Ovi hobistički vlagomjeri daju potpuno pogrešna očitanja. Pred nekoliko godina u laboratoriju poduzeća u kojem sam radio stavio sam  za probu 5 hobističkih, analognih vlagomjera u komoru s kontroliranim uvjetima i s njima sondu pravog laboratorijskog vlagomjera vrijednosti cca 1500$, umjerenog u Državnom zavodu za mjeriteljstvo. Osim što je svaki od "hobističkih" vlagomjera pokazivao različitu vrijednost (i to u rasponu od 20-80% relativne vlažnosti) niti jedan se nije poklapao s očitanjem profesionalnog vlagomjera.
Jedini dio mjerne opreme koji teraristu treba je pouzdan termometar - ostalo je sve pitanje znanja i iskustva.

Offline El Djapo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1284
  • Spol: Muški   Lokacija: Beogradski pašaluk
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #14 u: Kolovoz 29, 2011, 17:19:52 poslijepodne »

Proveri dobro da nisu Grinje u pitanju... Ko što neko već reče, i ja bih se složio da one mogu biti mogući razlog...

Offline markomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 393
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #15 u: Kolovoz 29, 2011, 17:24:56 poslijepodne »
U redu ali ti imaš prostoriju za zmije i vlaga ti je praktički ista, mi vecina nemamo sobu posebno za te stvari pa bi ipak bilo dobro za svaki slucaj imati higrometre pri ruci...ali eto...ovisi kakve tko uvjete ima...

Nema to veze s uvjetima. Čovjek ti je dobro rekao: higrometri su obično bacanje para, osim ako ne misliš nabaviti profesionalnu opremu koja košta nekoliko stotina eura i daje koliko-toliko točne rezultate. Ovi hobistički vlagomjeri daju potpuno pogrešna očitanja. Pred nekoliko godina u laboratoriju poduzeća u kojem sam radio stavio sam  za probu 5 hobističkih, analognih vlagomjera u komoru s kontroliranim uvjetima i s njima sondu pravog laboratorijskog vlagomjera vrijednosti cca 1500$, umjerenog u Državnom zavodu za mjeriteljstvo. Osim što je svaki od "hobističkih" vlagomjera pokazivao različitu vrijednost (i to u rasponu od 20-80% relativne vlažnosti) niti jedan se nije poklapao s očitanjem profesionalnog vlagomjera.
Jedini dio mjerne opreme koji teraristu treba je pouzdan termometar - ostalo je sve pitanje znanja i iskustva.
e to nisam znao...shvatio sam po dosadašnjij prici da oni valjaju ali kao "sta ce ti"...ako ne valjaju tj nisu precizni to je druga prica...onda se ispricavam


Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #16 u: Kolovoz 29, 2011, 21:19:31 poslijepodne »
A kako da saznam dal su grinje?
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline El Djapo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1284
  • Spol: Muški   Lokacija: Beogradski pašaluk
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #17 u: Kolovoz 29, 2011, 21:42:10 poslijepodne »

Pa pregledaj dobro zmiju, stavi belu posudu za vodu, jer ćeš u njoj na dnu lako videti udavljene grinje
ako ih ima, pošto one ne znaju da plivaju...

Offline Igor Velevski

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Makedonija
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #18 u: Kolovoz 30, 2011, 00:24:44 prijepodne »
Jeste i ja se slazem za grinje, jer zmije ulaze danima u vodu ako imaju grinje!
Za higrometre...to je tacno da nisu tacni ovi hobisticki, ali i da su tacni, ja stvarno ne znam stace mi to.......Ljudi razmnozavaju zelene pitone bez higrometre, a neki nazalost kupuju za tarantule, ne znas dali da se smejes ili da places  :D ! Jednostavno je, zmije koje trebaju vecu vlaznost, dobijaju vecu vlaznost, koja sigurno nije 100%, a i da je malo veca, za 1-2 sata se to susi i nema nikakve opasnosti, dok zmije koje traze manju vlaznost imaju manju vlaznost...nema tu mnogo filozofije. Cak i one koje ne traze vecu vlagu, ja im ponekad (mozda jednom mesecno) malo pofajtam da glumim kisu, a to za 30 min opet bude suvo......

Offline markomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 393
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #19 u: Kolovoz 30, 2011, 02:52:35 prijepodne »
Aha, ajd evo onda samo jedan off topic, ja imam Morelia s. variegata, špricam joj svaki dan a vlaga mi opet nekako po higrometrima pada na minimalno 35%, puna posuda vode i sve okolni treset oko posude vlazan...kako jos podici vlagu, moze mi netko i na pp odgovorit da ne opterecujem temu

Offline Igor Velevski

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Makedonija
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #20 u: Kolovoz 30, 2011, 10:50:05 prijepodne »
Aha, ajd evo onda samo jedan off topic, ja imam Morelia s. variegata, špricam joj svaki dan a vlaga mi opet nekako po higrometrima pada na minimalno 35%, puna posuda vode i sve okolni treset oko posude vlazan...kako jos podici vlagu, moze mi netko i na pp odgovorit da ne opterecujem temu
Ne opterecuj se higrometrima.....uz toliko vlage, jesi siguran da ti je tacan higrometar? Stvarno nema zasto da se brines oko vlage, a pogotovu da se bespotrebno brines zbog pokvarenog ili netacnog higrometra. Ako ti se zmija dobro razvija, ako nema nikakvih problema, ako se dobro presvlaci, onda nemas nikakvih problema, jedino ti ostaje problem nepotrebnog opterecivanja oko procentima vlaznosti......

Offline njub

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 191
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #21 u: Kolovoz 30, 2011, 12:38:53 poslijepodne »
moje morelie su ulazile u vodu samo jednom kad su imale nametnike...grinje ti vole biti oko očiju i ispod glave, zavuku se ispod ljuski, dobro je pregledaj...

Offline markomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 393
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #22 u: Kolovoz 30, 2011, 12:47:29 poslijepodne »
ma ja nju u ovih 2 mjeseca nisam ni vidio u vodi, presvukla se 2x s tim da ju 2-3 dana nakon što joj se odmute oči uronim u kadu s toplom vodom na minnutu dve i ona se obavezno tu večer presvuče. Eto hvala na savjetima i još jednom, sry na offtopicu. :)
Nego jesi pregledala svoju bou?

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #23 u: Kolovoz 30, 2011, 13:39:28 poslijepodne »
a kako se rijesiti grinja ako su one u pitanju i koliko su one opasne.... ?
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #24 u: Kolovoz 30, 2011, 13:43:14 poslijepodne »
[Nego jesi pregledala svoju bou?
[/quote]
 jesam pregledala sam ju ali nema nista neobcno ili ne vidim.... prije je izasla pa sam ju mao izvadila vani, malo jkoj pregledala glavu aaaliii doista ne vidim nista neobicno.... a u vodi nisam nasla nista osim treseta....
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline toncek12

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1877
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Ogulin
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #25 u: Kolovoz 30, 2011, 14:17:31 poslijepodne »
Aha, ajd evo onda samo jedan off topic, ja imam Morelia s. variegata, špricam joj svaki dan a vlaga mi opet nekako po higrometrima pada na minimalno 35%, puna posuda vode i sve okolni treset oko posude vlazan...kako jos podici vlagu, moze mi netko i na pp odgovorit da ne opterecujem temu

opet ulauzim u off..pardon.. al da ti odgovorim tu kad već spominješ to...ti joj nepotrebno dižeš toliku vlagu..pogledaj malo koje ti uvjete zahtjeva M.s.variegata...

Offline markomed

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 393
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: Dubrovnik
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #26 u: Kolovoz 30, 2011, 15:52:58 poslijepodne »
Aha, ajd evo onda samo jedan off topic, ja imam Morelia s. variegata, špricam joj svaki dan a vlaga mi opet nekako po higrometrima pada na minimalno 35%, puna posuda vode i sve okolni treset oko posude vlazan...kako jos podici vlagu, moze mi netko i na pp odgovorit da ne opterecujem temu

opet ulauzim u off..pardon.. al da ti odgovorim tu kad već spominješ to...ti joj nepotrebno dižeš toliku vlagu..pogledaj malo koje ti uvjete zahtjeva M.s.variegata...
u temi koju sam posebno za svoju zmiju otvorio, navedeni su parametri i Matija mi je potvrdio da su ok (vlaga 60%) ali mi je sad to sa higrometrima uvelo strku :)
ja cu joj špricati jednom dnevno kako sam i do sada radio jer koliko vidim sve je ok. ako bude ikakvi dalje rasprava oko ovoga evo link za vec otvorenu odgovarajucu temu pa mozemo tamo nastaviti
https://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=61287.45

A što se Boe tiče, ako nisi našla znakova za grinje onda nemam ideja  -?, temperatura i presvlačenje ostaju opcija...iz vode je izasla...sve je u redu, vidi kako ce se dalje ponasati
« Zadnja izmjena: Kolovoz 30, 2011, 16:06:47 poslijepodne od markomed »

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #27 u: Kolovoz 30, 2011, 16:57:01 poslijepodne »

ako bude ikakvi dalje rasprava oko ovoga evo link za vec otvorenu odgovarajucu temu pa mozemo tamo nastaviti
https://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=61287.45
[/quote]

ajd fala bogu jer ja  nemam problema sa vlazenjem.... =)
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline The Kid

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 325
  • Dob: 47
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #28 u: Kolovoz 30, 2011, 19:07:59 poslijepodne »
Ja se moram nadovezati na hidrometre, i sloziti se sa vecinom i popljuvati ove exoterra hm-e , kada sam slozio nove terarije ubacio sam dva komada sa sondom u terarij da vidim kao kolika je vlaga , jedan je pokazivao 23% u jednom kutu a drugi u drugom 99% nakon prskanja terarija, sto mi je naravno bilo malo cudno, i naravno da sam mislio da je nemoguce da je tolika razlika u metar zatvorenog prostora, na sto sam ih stavio jedan do drugog i pokazivali su nakon 3 sata 52% jedan drugi 84% i skuzio da je to shit ... sorry na offtopicu

Dali si uspjela skuziti sto je sa zmijom ?
Why So Serious ?

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #29 u: Kolovoz 30, 2011, 19:48:26 poslijepodne »
=))))

i dalje nista, prva 2 dana nije izlazila iz vode.... danas je jako aktivna sto je inace cudno jer nakon obroka spava tj miruje jedno 15-ak dana, onda ogladni pa je non stop u pokretu i samo nesto vreba.... osim sto je dosta aktivna (a jela je pre 6dana,) jedino sta se non stop vraca u vodu.... i dalje u vodi ne primjecujem nista, a u rukama je jako mirna....  jedino evo sto sam se dosijetila je da je prije mjesec dana obavila veliiiikuuu nuzdu i to sam ostala iznenadjena koliko je materijala izbacila iz sebe... mislila sam da me drkaju i da su unutra ubacili drek od psa.... od tada je pojela 2puta 2 zamorca i pokakala se 2 puta i to neku mizeriju velicine nokta...  koliki bude drek od zmije uopce zmije? dali ju mozda muci probava?
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline skabum

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #30 u: Rujan 01, 2011, 07:15:18 prijepodne »
Ja ne bi brinuo još koji dan ni malo.Mislim da si odgovor dala sama.S obzirom da očigledno jede dosta obilan obrok u vodi je radi  "lakše"probave.

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #31 u: Rujan 01, 2011, 12:28:00 poslijepodne »
Ja ne bi brinuo još koji dan ni malo.Mislim da si odgovor dala sama.S obzirom da očigledno jede dosta obilan obrok u vodi je radi  "lakše"probave.

ma evo sada je sve ok.... hhh... sada je pak cijeli dan na drvetom pod lampom... =)=)
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...

Offline skabum

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #32 u: Rujan 01, 2011, 19:25:42 poslijepodne »
Probavlja očigledno tog opakog hrčka. Prvo u vodi,  sad pod lampom jer joj za bolju i bržu razgradnju hrčka paše toplina.Ma uživa ona!

Offline Crna Maca

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 182
  • Spol: Ženski   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb, Špansko
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #33 u: Rujan 05, 2011, 16:06:23 poslijepodne »
Moj je provodio nekoliko dana u bazenu .. malo bi iziso pa bi se vratio ... ali bilo je vrijeme presvlacenja pa mi je sve bilo jasno ... sad je opet sve po starom .....  :zagrljaj:
Samo dobar čovjek može biti sretan.

Offline Piranhaa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 219
  • Spol: Ženski   Dob: 34
  • Lokacija: Treviso
  • Glupost je neuništiva...!
Odg: zmija cijeli dan u vodi??
« Odgovori #34 u: Rujan 07, 2011, 01:04:50 prijepodne »
 ;)) ma evo sve super... Ona je ok i vise se ne brinem... Očito joj pase...  ;))  neka uživa kad ja me mogu ;))))
Tih dana bila si najlepsa na svjetu... I sada si...samo nema ko da primeti...