Ožujak 29, 2024, 06:18:41 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: neponovljivi "uradi sam" + inovacije  (Posjeta: 21445 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zlatna ribicaa

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #100 u: Listopad 02, 2009, 00:27:52 prijepodne »
 
[/quote]

No, vrativši se na projekt, smatram da s toliko tehnikalija, terasa i opreme ne ostaje ništa mjesta za ribe. Visina terasa nije prikladna za uzgoj visokog bilja, bilja koje poprima crvenkaste tonove kad je blizu svijetla...dakle, sama izvedba akvarija ograničava vlasnika u izboru bilja i ne vidim da bilje može dobivati svijetlo odozgo, a bilje raste tako da ide prema svijetlu. Volumen akvarija je toliko ispunjen da se već u startu smanjuje broj riba koje se u njemu mogu držati jer ima znantno manje slobodnog prostora. U svakom slučaju, za sve ovo akvarij je premali i u dužinu i u širinu i u visinu i mislim da ga je dugoročno teško održavati ukoliko je to gusti biljni akvarij, ukoliko nije, ne vidim smisao terasa.


[/quote]
To je RETRO projekt
Nisam nigdje ni rekao da je savršen već samo da se postiglo puno uspoređujući sa klasičnim. Da ne spominjem koliko sam tad "energije"
morao uložiti za ostvarenje raznih detalja za razliku što bi to trebalo danas.
Imaš pravo za biljke, izbor je ograničen iako je bilo i crvenih :)
I bila je to skupa škola metode pokušaja i promašaja, ali sad se zna što gdje ide.
Izgubljeni volumen sam već objasnio da je manji od mnogih stiroporskih leđa. Dovoljno je pogledati malo dublje u nacrt i u mjere. Inače nisam ni mislio da bude biljni već da ribe budu što vidljivije uz što više bilja.
I moram te razočarati ali "razvojem" akvarija puno stvari degradira
da ne pričam da je cijeli prošao kroz fazu algi.
Tako da mi je žao što ga nisam slikao u "svečanoj fazi otvaranja"
Imam ja negdje slike dok je bio u izradi ali obične, i zaista mi ih se ne da scanirati, da bi ih stavim na forum gdje sama izrada nikoga i ne zanima.
Što se tiče održavanja iznenaditi ćeš se, ali o tome kasnije :)  

Offline IvanZ

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 555
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb, Dubrava
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #101 u: Listopad 02, 2009, 00:31:54 prijepodne »
opasno
Ne ostavljajte nista nedovrs

Offline IvanZ

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 555
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb, Dubrava
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #102 u: Listopad 02, 2009, 00:32:51 prijepodne »
ti stvarno nemas fotoaparat doma da bar pokazes da ga imas.. da razuvjeris nas nevjernike
Ne ostavljajte nista nedovrs

Offline zlatna ribicaa

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #103 u: Listopad 02, 2009, 00:51:16 prijepodne »
ti stvarno nemas fotoaparat doma da bar pokazes da ga imas.. da razuvjeris nas nevjernike

Vjerovao ili ne imam 2 fotoaparata :))
Oba Olimpusa Miu 80
Vani radi super slike ali kroz staklo totalna truba.
imam i takvih slika ali treba ih scanirat :(

Offline ChILd_ReBoRn

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1800
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Koprivnica (vise - manje)
    • http://www.akvaristika.tk
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #104 u: Listopad 02, 2009, 05:35:32 prijepodne »
za Childa
Nisam ja počeo i spominjao 15 mokrih godina :))
Uostalom ne spominjem ja ni 6 ni 8 dna
nego točno toliko i u tim omjerima koliko je označeno u nacrtima.
I ako se malo bolje "uđe" u nacrte i omjere vidjet će se (da je kubikaža netto 160l i da su staklene police odbijene) i da napunjene zauzimaju puno manje kubikaže od "vaših" leđnih stiropora.
I sigurno je veći biotop (ako npr za supstrakt izabereš 300 kuglica LATERITA +još bilo što po izboru) od stiropora.
A biotop stvara i svaka biljka i korijen. I sve to ti znaš kao što si znao i za mutnu vodu, zato mi se čini da je stvar više u sujeti nego
u argumentiranim prigovorima. 

nisi da.. ali si poceo pricati o svemu ko da smo svi mi neuki i jucer prvog guppya vidjeli...prodavat muda pod bubrege...

nadalje koji bozji "nasi" ledjni stiropori? sta u trstu nemaju fototapete? Govorimo o biljnim i community akvarijima... ne o ciklidima...

kakav bozji stiropor za supstrat (da... pise se bez k)

de malo citaj sta pies pobogu...



evo.. ima i skrivanja... i mjesta za plivanje i ne izgleda ko cajkaroski klub....i da.. nema stiropora...
biljka biljci siše supstrat
(Koprivnica)

Offline aquatic

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 927
  • Spol: Muški   Lokacija: Opatija
    • Terra Vulcanica
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #105 u: Listopad 02, 2009, 07:07:47 prijepodne »
 
Imaš pravo za biljke, izbor je ograničen iako je bilo i crvenih :)
I bila je to skupa škola metode pokušaja i promašaja, ali sad se zna što gdje ide.
Izgubljeni volumen sam već objasnio da je manji od mnogih stiroporskih leđa. Dovoljno je pogledati malo dublje u nacrt i u mjere. Inače nisam ni mislio da bude biljni već da ribe budu što vidljivije uz što više bilja.
I moram te razočarati ali "razvojem" akvarija puno stvari degradira
da ne pričam da je cijeli prošao kroz fazu algi.
Tako da mi je žao što ga nisam slikao u "svečanoj fazi otvaranja"
Imam ja negdje slike dok je bio u izradi ali obične, i zaista mi ih se ne da scanirati, da bi ih stavim na forum gdje sama izrada nikoga i ne zanima.
Što se tiče održavanja iznenaditi ćeš se, ali o tome kasnije :)  

Ok, znači ograničenja postoje, barem što se tiče "živog" dijela akvarija. No, kako mogu ribe biti vidljivije uz što više bilja, a da tu govorimo još o tri razine koje "zatvaraju" prostor?

Dakle, istina je da se razvojem akvarija situacija ne može držati dugoročno pod kontrolom, to je i za očekivati u ovakvoj vrsti postava.

Što se tiče slika u fazi izrade, pogreška, mislim da bi mnoge, uključivši i mene, interesiralo vidjeti nastajanje akvarija, time bi se dobio kompletan uvid u projekt - nacrt>izrada>akvarij u funkciji. Uz tako ambiciozan projekt šteta bi bilo ne dokumentirate sve, od a do ž, i tako pružiti cjeloviti uvid. Treba se malo trgnuti i scanirati slike!  ;)

Što se tiče slikanja, svaki digitalac može opaliti decentne slike akvarija, gotovo uz ništa ili malo namještanja postavki, već samo isključivatnje flasha daje dobre rezultate, a i evo uputa kako slikati akvarij http://en.iaplc.com/howto/?utm_source=APC&utm_medium=post&utm_campaign=APC_Sponsorship

Mislim da baš sada i nema isprike da se ne uzme aparat u ruke kad ga se već ima i da se okinu slike? A klasične slike se isto mogu slikati umjesto scanirati, tako da...ajmo  :)

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #106 u: Listopad 02, 2009, 09:15:47 prijepodne »


Mislim da baš sada i nema isprike da se ne uzme aparat u ruke kad ga se već ima i da se okinu slike? A klasične slike se isto mogu slikati umjesto scanirati, tako da...ajmo  :)


you wish  :D :D :D

Offline moke

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1093
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Sarajevo Stari grad
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #107 u: Listopad 02, 2009, 12:59:40 poslijepodne »
 :kava:
spasavaj se ko moze  :aaa:

Offline cigo

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2453
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #108 u: Listopad 02, 2009, 14:45:25 poslijepodne »
čitam čitam temu i mislim si ko je tu lud....

ovako: ribica mislim da si neki totalni ego triper i da ti paše da ti ljudi ovako pišu poruke i da nas iskreno već sve pomalo  :-X sa tim slikama. Ne vjerujem da nemaš niti jednu sliku i neznaš slikati akvarij jer to zna i malo dijete. U početku me jako zanimala ova tema jer sam otvoren prema novim spoznajama i inovacijama, ali ovo mi je postalo iritantno, dosadno i bezazleno.

Nedostataka projekta što se samog biotopa tiće ima dosta i napisao sam već da je bit akvaristike dobiti dio prirode i svom domu uz što bolje uvijete za organizme u njemu. Prvi i glavni problem je mala površina substrata za razvoj korijena i tu ne možeš mnoge vrste bilja kao što su crypte ili neke druge s razgranatim korijenom, druga je što ne možeš stavljati biljke koje su visokog rasta, dakle opet veliki dio bilja, treće u donje slojeve možeš stavljati samo biljke koje ne zahtjevaju puno svjetla kao anubiasi i microsorumi, znači nisi ništa postigao s tim terasama osim neprirodnog izglada kao da imaš police naslagane u akvariju. Ogledalca niti ne želim komentirati osim da mi je to uz balončiće veliki kič i samo fali potopljeni brod. Što se tiće slapova, to je individualna stvar, ali mislim da ti niti ribe nisu pretjerano sretne u tim uvjetima protoka...

Vezano uz diy izvedbe pozadina, pogledaj malo uratke fkovaca, pa ćeš vidjeti koliko je to daleko otišlo i koliko malo volumena zauzimaju, a koliko su efektivne. A uostalom mislim da u akvarije malo tko danas više stavlja te pozadine ako se misli baviti biljem. Ja sam jednom probao i shvatio da je to glupost i da akvarij prirodnije izgleda ako je iza jednobojna folija. Eto tolko od mene u ovoj temi, jer mi se više neda pratiti ovakovo baljezganje za ništa.

Offline IvanZ

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 555
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb, Dubrava
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #109 u: Listopad 02, 2009, 15:15:44 poslijepodne »
u potpunosti se slazem sa cigom  :klap:
Ne ostavljajte nista nedovrs

Offline zlatna ribicaa

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #110 u: Listopad 03, 2009, 02:16:22 prijepodne »


ccc.. nemojte ni pokušavati, jer ako bolje pogledate sliku, radi se samo o trecoj stranici, od cak pet strana koliko ovaj nacrt ima.. a dao bih se kladiti da se tajne ovog minisvemira nalaze tek onkraj strane 5 :D

No.. "šalu nastranu", bilo bi divno da je taj akvarij lepo malo čudesno okruženje koje, prvo postoji, a zatim i funkcionira te lijepo izgleda... eto..

Evo linkova na cijeli nacrt:
http://i149.photobucket.com/albums/s52/Daddy_o7/Akvarij/aq-1-5.jpg
http://i149.photobucket.com/albums/s52/Daddy_o7/Akvarij/aq-2-5.jpg
http://i149.photobucket.com/albums/s52/Daddy_o7/Akvarij/aq-3-5.jpg
http://i149.photobucket.com/albums/s52/Daddy_o7/Akvarij/aq-4-5.jpg
http://i149.photobucket.com/albums/s52/Daddy_o7/Akvarij/aq-5-5.jpg

Nadam se da se nitko nije uvrijedio, jer do ovoga se može javno doći.
Mene živo zanima kako to izgleda u prirodi, pogotovo onaj akvarij u akvariju.....

Ne nitko se nije uvrijedio, iako su zaista izašle prije vremena.
Mnogi nisu spremni ni da razmišljaju o tri razine dna, a kamo li da imaju dvije razine površine i još jedno lebdeće dno koje se još okreće po osi ....
I dobro si se okladio, prave tajne se nalaze tek iza stranice 7
pa da dodam još ove dvije stranice da barem taj dio bude u kompletu
http://i149.photobucket.com/albums/s52/Daddy_o7/Akvarij/aq2.jpg
http://i149.photobucket.com/albums/s52/Daddy_o7/Akvarij/aq1.jpg
Osim časnih iznimaka nisam postigao ni r od rasprave o detaljima
ni neku zainteresiranost za izradu, osim razumjivo samo za slike.
Hvala i na linku za izradu slika, pomoći će. Ja ću ipak pričekati mog fotografa koji je trenutno u Africi i uzimam si za pravo da ja o tome odlučujem da li ću i kad ću pustiti slike, jer počeo sam se preispitivati što mi je uopće to trebalo. Da sam htio neki ego trip bio bih tu s Vama sve ove godine i "pokazivao ga" kao onaj Child. Očekivao sam i malo više pristojnosti s obzirom da ste ipak vi gosti na ovoj temi. To što sam bio malo agresivan je samo zbog toga što je tu došlo dosta takvih pljuvača bez argumenata kojih se trebalo otresti.
Nisam vidio nikoga da je postavio kratko pitanje i dobio kratak odgovor (osim upita: HOĆU SLIKE !!!). Pa nemam ni ja namjeru da odgovaram na vaša opširna mišljenja bez argumenata. A onda se mene potužuje za ego trip. Možda bi se takvim,po meni normalnim pristupom dobiti argumentirani uvid u prednosti i mane a tek onda dati neko mišljenje.
Što se tiče nevjernih Toma, postoji više svjedoka nastanka i izgleda akvarija u "svečanoj fazi otvaranja".Od dva vlasnika trgovina akvaristike pa do staklara koji je rezao krivlje po ogledalima i bušio 14 rupa.
Tako da dok slike ne stignu predlažem da možemo samo utvrđivati tehničke razlike između tog projekta i standarnih akvarija kad već nikoga ne zanimaju detalji izrade ni ideje.
(iako bih se mogao kladiti da će mnogi od vas probati kako funkcionira priča sa plutajućim akvarijem na plutenim čepovima)
Postavljam ponovno svima kratko pitanje ima li netko otočić s filterom ?  
 

« Zadnja izmjena: Listopad 03, 2009, 02:36:40 prijepodne od zlatna ribicaa »

Offline ChILd_ReBoRn

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1800
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Koprivnica (vise - manje)
    • http://www.akvaristika.tk
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #111 u: Listopad 03, 2009, 05:12:34 prijepodne »
zasto bi netko htio plutajuci otocic s filterom? :nerd: :nerd: :nerd:

onaj child odustaje...
idem dalje pokazivat slike okolo i nabijat si ego...
biljka biljci siše supstrat
(Koprivnica)

Offline majstor76

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2447
  • Spol: Muški   Lokacija: Kutina
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #112 u: Listopad 03, 2009, 06:55:52 prijepodne »
Trenutno nas vise zanimaju slike nego rotirajuce police i nestajuca dna. Bumo mi pricekali afrikanca

Offline smileyzg

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1601
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Zagreb - Kvatrić
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #113 u: Listopad 03, 2009, 08:17:26 prijepodne »
Osim što svi mi od početka "zahtjevamo" slike jer bi voljeli vidjeti tako nešto na slici (jer je lakše i jednostavnije nego u živo - barem većini) i jer je na taj način puno jasnije i zornije prikazati nego iz tehničkih detalja i crteža, te nakon toga eventualno i razgovarati o viđenom... U dosta tema na ovom "uradi sam" forumu sam vidio da autori tema sami opisuju nastanak "projekta" koji potkrepljuju slikama (crtežima) radi lakšeg, boljeg, točnijeg i bržeg shvaćanja... ja jesam nekakav tehničar sa nekakvim znanjem, ali vjeruj mi... jedno je kad vidiš nešto na papiru (crtežu), a drugo je kad to isto vidiš na slici (ili više njih) ili u živo... jer, davno je netko zaključio: slika vrijedi 1000 riječi...
ili da si barem krenuo sa: došao na ideju, krenuo u realizaciju, napravio to i to... priložio nacrt... problem je bio tu i tu... to sam riješio tako i tako... došao na ideju za to i to, probao i je/nije bilo dobro... a ne da si priljepil nacrt i zapalil veliku većinu, a umjesto opisa i slika... daješ odgovore: pa nikog nije zanimalo što sam i kako... pa kako nije? da nije nebi tu pisali i tražili slike... kaj te moramo molit da s nama podjeliš nešto od detalja... ako ti nije bila namjera to učinit svojevoljno od početka... zašto si se uopće i javio u ovu temu? - u kojoj se, koliko sam ja vidio, traže i daju rješenja što i kako napraviti sam... a ne hvaliti se: vidi što ja imam... - imam i ja super inovativno rješenje za smjestit el. prigušnicu... jeftino i jednostavno za izradit... ali neću vam reć što i kako... osim ak me ne zamolite... na koljenima... sa 100 dinara biljega... i doručkom u krevet...


"It's your road, and yours alone! Others may walk it with you, but no one can walk it for you..."

Offline Ace

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb Grad
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #114 u: Listopad 03, 2009, 12:45:18 poslijepodne »
Citat:
Ja ću ipak pričekati mog fotografa koji je trenutno u Africi
Kažem sebi, neću ništa pisati, ali ovo me nasmijalo jutros, hvala ti za to.. :up:

Citat:
pa do staklara koji je rezao krivlje po ogledalima i bušio 14 rupa.

..i kasnije počinio samoubojstvo.. :dead:

Citat:
Tako da dok slike ne stignu predlažem da možemo samo utvrđivati tehničke razlike između tog projekta i standarnih akvarija kad već nikoga ne zanimaju detalji izrade ni ideje.

Ja predlažem svima da prestanu trpati temu svojim postovima, jel ovo je stvarno hranjenje egotripa(kak kaže Cigo i slažem se s njime), nemojte post-ati i vidjet ćete kako će se tema brzo razviti, ili će fotograf super mulom doći iz Afrike i poslikati akvarij+staviti slike na forum ili će tema utihnuti do daljnjega  :a026:

Citat:
(iako bih se mogao kladiti da će mnogi od vas probati kako funkcionira priča sa plutajućim akvarijem na plutenim čepovima)

Ja bi se kladio da neće..oš se kladiti  ;)


Citat:
Postavljam ponovno svima kratko pitanje ima li netko otočić s filterom ?
 

Ne  :-[

Čovječe ti se ovdje držiš ko da ljudima iskusnim akvaristima(ne ubrajam sebe u takve..) prodaješ tajnu postanka svijeta..zar ne misliš da takvih projekata kao što je tvoj ili barem nacrta kao što je tvoj ima na tisuće po bespućima interneta.. pa da su toliko zanimljivi , zar ne misliš da bi Juwel ili Cayman krenuli s proizvodnjom takvog nečega..

Ovo je od mene "over and out" barem dok ne vidimo kak to izgleda(slike)..nadam se sigurnom povratku fotografa iz Afrike :up:
 



Offline TITO

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1203
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Betonska Dzungla
  • ..:: Viva Chelonia ::..
    • www.Kornjace.com - Divni Svijet Kornjaca
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #115 u: Listopad 03, 2009, 13:16:04 poslijepodne »
Očekivao sam i malo više pristojnosti s obzirom da ste ipak vi gosti na ovoj temi.
Gledaj, imaj na umu, da si i ti isto kao i svi ostali na istom stepenu gostiju.
Bez obzira dali si ti otvorio temu, ili netko drugi, tema je za sviju otvorena i svako
ima jednako pravo odgovarati na teme dok nekrsi pravila foruma.
Ako si ti otvorio temu, neznaci da imas neke vece ovlasti u njoj nego ostali.
Cak sto vise kada bi se gledalo na te stvari, onda bi se islo po tome tko je
duze na forumu i tko je se pokazao za svoje vrijeme kompetentan u postovima i odgovorima.
Zato, uz prijasnju napomenu da izbjegavas vulgarne izraze, napominjem te i da izbjegavas
takodjer recenice gdje druge omalovazavas.
... i kad me nema, ja sam tu ...

Offline kjunno

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 165
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #116 u: Listopad 03, 2009, 19:55:13 poslijepodne »
ja uopće ne vjerujem da taj famozni akvarij postoji :roll:odnosno vjerujem u istoj kolićini kao što vjerujem da su se mali zeleni s rotirajućim tanjurom u tri razine dna spustili na otoćić s filterom.i to je to. :dead:

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #117 u: Listopad 03, 2009, 20:27:21 poslijepodne »
ljudi ovo je totalni promašaj, niš od tog, a mi bedaki ko ozebli sunce čekamo, kaj - nikaj :D

Offline dare

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zdenci Brdovečki
  • 091/5892288
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #118 u: Listopad 04, 2009, 19:02:23 poslijepodne »
Nemrem verovat kolko se muha skupilo oko ovog .. projekta. Pa zar nije bolje pričekat da sa fotograf vrati?? Neće smak Svijeta?? Strplen - spašen.
Toliko se još sječam-to sam jednom vidijeo i niš posebno al pustimo da se ipak čovjek domogne fotografa i osvjetla obraz.

Offline zlatna ribicaa

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #119 u: Listopad 07, 2009, 17:30:09 poslijepodne »
Očekivao sam i malo više pristojnosti s obzirom da ste ipak vi gosti na ovoj temi.
Gledaj, imaj na umu, da si i ti isto kao i svi ostali na istom stepenu gostiju.
Bez obzira dali si ti otvorio temu, ili netko drugi, tema je za sviju otvorena i svako
ima jednako pravo odgovarati na teme dok nekrsi pravila foruma.
Ako si ti otvorio temu, neznaci da imas neke vece ovlasti u njoj nego ostali.
Cak sto vise kada bi se gledalo na te stvari, onda bi se islo po tome tko je
duze na forumu i tko je se pokazao za svoje vrijeme kompetentan u postovima i odgovorima.
Zato, uz prijasnju napomenu da izbjegavas vulgarne izraze, napominjem te i da izbjegavas
takodjer recenice gdje druge omalovazavas.

Shvatio sam :)
MENI PRIJEKOR ....
a za Cyborge, nacrte svemirskih brodova i omalovažavanje mojih nacrta ....NIŠTA :)

Pa smo onda kao svi isti, dok se meni više čini da su neki u SK a TITO ih štiti.   

Offline ChILd_ReBoRn

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1800
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Koprivnica (vise - manje)
    • http://www.akvaristika.tk
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #120 u: Listopad 07, 2009, 18:59:44 poslijepodne »
oprosti tema je neponovljivi uradi sam i inovacije.. ovi svemirski prodovi su uradi sam i inovacije.. nigdje nisi egzaktno u naslovu teme naveo da je rijec samo i iskljucivo o akvaristickim inovacijama...

a ako vec tako gledamo... aquabot u toj raketi ima sigurno bar jedan akvarij.. tako da se ne kosi s pravilima...

a tko je to TITO? i nismo svi u SisKu....
biljka biljci siše supstrat
(Koprivnica)

Offline TiTech

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1178
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Pula
  • North & Central America
    • Akvarij.NET
Odg: neponovljivi "uradi sam" + inovacije
« Odgovori #121 u: Listopad 07, 2009, 19:18:18 poslijepodne »
Ljudi moji pretjerali ste!

 :closed10:

P.S. Pozivam te da otvoris novu temu sa slikama i da se tamo nastavi konkretnije razgovarati (to se odnosi i na sve ostale) o tvom akvariju jer ova vise nema nikakvog smisla.