Ožujak 29, 2024, 02:35:21 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Pomoć pomoć pomoć:)  (Posjeta: 1148 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ayiramalaq

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 241
  • Spol: Ženski   Dob: 30
  • Lokacija: Čakovec
Pomoć pomoć pomoć:)
« u: Rujan 10, 2012, 15:07:38 poslijepodne »
Pocinjem slagati novi setup, iwagumi stil. Do sad sam u akvariju(RIO 180) imala obicnu zemlju za podlogu i preko nje crni sljunak.S tom podlogom nisam imala baš nikakvih problema, ali pošto mi je trenutni plan imat jednu vrstu bilja u akvariju, i to cubu-tepih, razmisljam o onim gotovim podlogama tipa kakve ADA proizvodi prek kojih se ne stavlja ništa.
Pa bih trebala savjet jer nisam baš upućena. Koja vrsta podloge bi najbolje odgovarala cubi, tepihu, terase(mozda cak i ova sad?). Uz podlogu od dodataka mislim još DIY CO2 i EI sistem, 2. pitanje:P, mislite li da je to dovoljno za cubu? ili da pređem na neku drugu tepih biljku i koju?

I di nabavit vece kolicine cube :'(? il se stanje u shopovima promjenilo u zadnjih god dana na bolje:D?

Offline div

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb - REMIZA - TREŠNJEVKA-
  • wave 250 l biljni
Odg: Pomoć pomoć pomoć:)
« Odgovori #1 u: Rujan 13, 2012, 12:53:09 poslijepodne »
Mislim da ti je ova zemljana podloga dobro pripremljena OK za sve bilje ,ja imam isto zemlju bez dodataka i bez co2 iskoro sve biljke rasdtu super.
Zašto skoro sve zato jel ludvigia re......  mi ni iz više pokušajaq ne usoijeva , ali kripte divljaju. :up:

Offline moke

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1093
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Sarajevo Stari grad
Odg: Pomoć pomoć pomoć:)
« Odgovori #2 u: Rujan 14, 2012, 00:31:59 prijepodne »
Pokusaj nabaviti Teramagmu, nema bolje ;) stim pazi da ne pretjeras sa slojem, ipak bolje je malo siromasniju uraditi, pa kasnije dodavati Makro i Mikro nego imati prezasicenu, i dok se Cuba zaleti u tome je prestigla Alga to moras dobro imati u vidu, inace ko je stela tu nema fule ;)
spasavaj se ko moze  :aaa: