Travanj 20, 2024, 06:17:04 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: 600 l by Pletko  (Posjeta: 75331 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pletko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 432
Odg: 600 l by Pletko
« Odgovori #325 u: Lipanj 29, 2012, 07:52:16 prijepodne »
Krešo daj fotke  ;)

Kaže Sanja da se opet rađa najljepši Aq u hrvata  ;)
Ma nema se šta slikat aq je pun nekih bljuzgi i algi i ostalih produkata oživljavanja.  Sanja je moja prijateljica al mora biti spremna na razočarenja  :)
Kako i nebi kad skuplja koralje po cijeloj Hrvatskoj.( da budem točniji čeka da mu se koralji donesu na kućni prag) :D ;)
Ma nije baš po cijeloj hrvatskoj za sad samo po Zagrebu al doći će i drugi na red    :devil: osim toga znate da sam nepokretan u glavi
je, steta sto mu busna stanica nije blize  :D :D... ovako tebi nabilo kilometrazu, morat cemo kroz mjesec dana kod njega po fragove....
Ma izgleda da je tebi busna dalje nego meni  :D a trebali bi se više potrudit jer ulaganje u moj akvarij vam je kao štednja u švicarskoj banci i u stvari kao da ulažete u budučnost  svog akvarija  :D 

Offline pero111

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: 600 l by Pletko
« Odgovori #326 u: Lipanj 29, 2012, 08:37:46 prijepodne »
Napokretan u glavi alli spojen na internet ;) Vidimo se ;)

Offline pero111

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: 600 l by Pletko
« Odgovori #327 u: Srpanj 19, 2012, 11:16:16 prijepodne »
Pletko, daj fotke...... Nemoj da pošaljem Splićane u izvidnicu.

Offline pletko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 432
Odg: 600 l by Pletko
« Odgovori #328 u: Srpanj 19, 2012, 13:36:32 poslijepodne »
Ma nema se šta slikat akvarij je pun algi (nije više sterilan i bijel)  -? ali polako ide na bolje :) donio sam nešto puževa koji nešto malo skidaju alge al izgleda da ih oni banane jedu ili neko drugi. Vodu mjenjam redovno 10 % tjedno i mislim kako ću malo uredit fishroom dok malo prođu vručine. Počeo sam koristiti aktivni ugljen i odstranjivać fosfata, koralji izgledaju zadovoljavajuće boje su još malo nedefinirane odnosno blago smeđe  :D al bitno mi je za sada da žive i napreduju.
Jedini problem mi je taj što kao i obićno teško dolazim do riba pa ako ima neku ideju ili vezu nek se javi. :) Čeka se izaslanstvo iz Slavonije pa da napravimo jedno malo druženje na vrhu :D (multi kulturalno) jer ima i dalmoša  samo nemamo purgera pa tako moj BIG Pero planiraj godišnji između onih tvojih pucanja, trka, hokeja i ostalih hobija.. Moram samo reć da Kizo nije purger on i ja spadamo u nesvrstane  :D   

Offline pero111

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: 600 l by Pletko
« Odgovori #329 u: Srpanj 19, 2012, 14:04:07 poslijepodne »
Kakve bi ribe volio? pošalji PM pa da isporučim štogod. Na GO idem iza Gospe tako da me ne čekate s Multikulturalnim druženjem. Ako me put nanese javim se ;)

Offline pletko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 432
Odg: 600 l by Pletko
« Odgovori #330 u: Srpanj 20, 2012, 17:14:27 poslijepodne »
Pa evo za početak bi volio nabaviti: salarias fasciatus, cryptocentrus leptocephalus, apogon leptacanthus (imam dva još barem 3 ) i sl. Ima još dosta ovih manjih riba što mi se sviđaju pa da sad ne nabrajam  :).  Kizo mi je donio dva klauna ova dva kardinala imam imam i dva banana wreisa  i tako ma bit će .   

Offline pero111

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 88
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: 600 l by Pletko
« Odgovori #331 u: Srpanj 20, 2012, 18:37:11 poslijepodne »
salarias fasciatus, cryptocentrus leptocephalus, apogon leptacanthus

koliko znam u Zg ih trenutno nema u prodaji. ako idem preko grane javim se :up:

Offline pletko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 432
Odg: 600 l by Pletko
« Odgovori #332 u: Srpanj 23, 2012, 12:44:10 poslijepodne »
Ma samo se ti javi al prije nego ideš jer nešto je u fazi nabavke pa tako da ne duplamo :) :) a javi se i bez riba :zagrljaj: