Travanj 25, 2024, 06:22:24 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Tetovaže  (Posjeta: 49318 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Odg: Tetovaže
« Odgovori #50 u: Lipanj 11, 2010, 13:48:01 poslijepodne »
ja imam tri stare olinjale pankerske,...

na ramenu otvarač za pivu, paučinu na koljenu i mali "anarchy" u plamenu sa unutrašnje strane potkoljenice

Barmy Army  :up:   :D :D :D  :zagrljaj:
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Odg: Tetovaže
« Odgovori #51 u: Lipanj 11, 2010, 13:50:46 poslijepodne »

.. Frida zakaj ga se bojiš?!? kaj je tak hudi? ;)


Tak....gledam ga svaki dan...kad idem s posla...sjedi na štengama pred salonom........ ma onak,nije mi opće simpa  :-[


 :D :D :D


@ rossi - dobro zboriš ovo za +35 i traženje posla!

https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: Tetovaže
« Odgovori #52 u: Lipanj 11, 2010, 14:24:46 poslijepodne »

.. Frida zakaj ga se bojiš?!? kaj je tak hudi? ;)


Tak....gledam ga svaki dan...kad idem s posla...sjedi na štengama pred salonom........ ma onak,nije mi opće simpa  :-[


 :D :D :D


@ rossi - dobro zboriš ovo za +35 i traženje posla!



pa kaj nije tak. ko bi te normalan primio osim ak ne radis sam sa sobom i da nisi u doticaju s ljudima il si u grabi ispod auta, na posao... ja bome nebi bio u dugim rukavima na ovakvom vremenu...
R-46

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Tetovaže
« Odgovori #53 u: Lipanj 11, 2010, 14:28:19 poslijepodne »
Toncek zato mozes cijele noge resit...jer ionak na svakom poslu moras doc u dugim hlacama...


I neznam zasto ali tetovaze u boji mi nisu bas ljepe...bolje su mi crno-bjele....i do sad jedine 2 tetovaze u boji koje mi se svidjaju i koje bi mogo furat su one 2 na sašinim nogama...zmija i pauk... bas su odlicno napravljene...i ne djeluju mi ko kič...ove sve ostale kaj sam vidio a pregledo sam jedno 10 000 su mi bezveze ...crno bjelo mi je onak puno žešće

I jos jednu stvar ne volim kaj neki pikači koji to rade doma skidaju crteže s neta i onda 10 ljudi ima isto...zato su mi recimo dule, zele i gandalf ok jer nakon kaj te ispikaju tu slikicu hite u smece...ali su opako skupi...
Ja sam bio kod nekog lika blizu Crnomerca i dosta je jeftin + kaj mi je nacrto pauka preko slike tak da ga sigurno vise niko nebu imal...jedino kaj je tetovazu napravio prosjecno...onak nikakve sijene ni nista ali meni izgleda zadovoljavajuce...

kaj se tice bolova....ovisi o mjestu (ja znam da na listu od noge, znaci sa zadnje strane) boli ali u koljenu di je koza tanka boli za popizdit...
e da i jos jedna stvar koja me bolila...lik me na frisko obrijo i s nekim alkoholnim dejzicem ili cim vec me odma nakon namazal da mi moze zaljepit sablonu...i kad je s tim sranjem na frisko obrijano noge doso ufff ,,, da tam nije bilo 3je istetoviranih opakih likova vristo bi ko curica....i onda jos pogledam a on ga naopak okrenuo...pa opet s tim sranjem kaj pece cistit...pa opet ljepit....ma nahebal me prije tetoviranja ko majmuna...sav sam u znoju od bolova iso lec na stol....
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline Pole

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 400
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Rijeka
Odg: Tetovaže
« Odgovori #54 u: Lipanj 11, 2010, 14:36:31 poslijepodne »
Ovaj tip je ženin bratić. Nemam tetovažu, a ako se ikad odlučim on mi napravi zabadav. Lud je ko kupus.http://www.r-1.hr/view.asp?idp=11171&c=14
Krastavce treba narezati, te popapriti i dodati octa, pa baciti, jer ne valjaju ništa.

Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: Tetovaže
« Odgovori #55 u: Lipanj 11, 2010, 14:45:41 poslijepodne »
Ovaj tip je ženin bratić. Nemam tetovažu, a ako se ikad odlučim on mi napravi zabadav. Lud je ko kupus.http://www.r-1.hr/view.asp?idp=11171&c=14

a ak slucajno zahebe, onda mu nema ajmo jovo nanovo!!! :D :D :D
R-46

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: Tetovaže
« Odgovori #56 u: Lipanj 11, 2010, 14:53:43 poslijepodne »
Kod nas majstori ce uglavnom sve probati napraviti,dok su vani neki majstori specijalizirali i rade samo neke motive koji im leze
I za mene je majstor onaj kad mu ja kazem kako bi volio da to izgleda i on mi to sam nacrta i meni se svidi
Ove forice sa slikicama iz kataloga pa mi on samo to precrta mi je tako jadno,jos jadnije kad sretnes nekog sa istom takvom tetovazom
Isto primjedba na nase majstore,evo npr sven ima slika stafforda,i pas izgleda ko nacrtan,a viđo sam slike kad pogledas imas dojam da te gleda pravi pas,ali to je stvar koliko si majstor da napravis da nesto izgleda stvarno pomocu sjencanja i isticanja neki dijelova da dobijes 3D sliku,a kod nas se to bas i ne vidi
Zato mislim da ne treba gledati bas na novce,rađe se strpiti pa otici van i napraviti nesto sto ce uvijek izgledati super ali za vise para

Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: Tetovaže
« Odgovori #57 u: Lipanj 11, 2010, 14:58:03 poslijepodne »
Kod nas majstori ce uglavnom sve probati napraviti,dok su vani neki majstori specijalizirali i rade samo neke motive koji im leze
I za mene je majstor onaj kad mu ja kazem kako bi volio da to izgleda i on mi to sam nacrta i meni se svidi
Ove forice sa slikicama iz kataloga pa mi on samo to precrta mi je tako jadno,jos jadnije kad sretnes nekog sa istom takvom tetovazom
Isto primjedba na nase majstore,evo npr sven ima slika stafforda,i pas izgleda ko nacrtan,a viđo sam slike kad pogledas imas dojam da te gleda pravi pas,ali to je stvar koliko si majstor da napravis da nesto izgleda stvarno pomocu sjencanja i isticanja neki dijelova da dobijes 3D sliku,a kod nas se to bas i ne vidi
Zato mislim da ne treba gledati bas na novce,rađe se strpiti pa otici van i napraviti nesto sto ce uvijek izgledati super ali za vise para

kod nas ces tesko nac majstora koji ce ti napravit freehand tetovzu, di smo mi od miami inka i slicnih, a i da ima neko kod nas tipa chrisa garvera recimo, platio bi tetovazu ko bolji auto. kaj mislis da tam na miami i la inku plate tetovaze 100 dolara, to su cifre da se doslovno ukenjas, pa i za najmanju tetovazu zato sto doslovno on nemre to isto ponovit kaj nacrta i siguran si da je one of a kind u svijetu.
R-46

Offline Black Angel

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Ženski   Dob: 41
  • Lokacija: Sobočani,Kloštar Ivanić,Ivanić Grad
Odg: Tetovaže
« Odgovori #58 u: Lipanj 11, 2010, 15:00:43 poslijepodne »
http://www.filiptattoos.com/
Ja stojim iza njega,jer em je brz em sam radi svoje skice.. svojevremeno je za jednu od svojih tetovaži dobio prvu nagradu.. provjerena info jer je tattoo na malenkosti od mojega brata..  :-[
Meni je crto G na zapešću i full sam zadovoljna i jeftin je..
Bartol isto.. njih dva su mi mrak i uvijek prvi na listi.
BOŽE! Molim za MUDROST, da ga razumijem , za LJUBAV, da mu opraštam, za STRPLJENJE, za njegove hirove, jer ako te zamolim za SNAGU,
prebit ću ga !!!!
OH,I'M SORRY,DID I HURT YOUR KNIFE IN MY BACK?!

Offline Ja,Boro

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 455
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Tetovaže
« Odgovori #59 u: Lipanj 11, 2010, 15:06:53 poslijepodne »
Filiptatoos rule!!!!!! Dečko predobro radi i pristojnih je cijena! Mislim da će se i Boro samnom složiti!
evo da se i ja pridružim ovoj temi :)...ja sam u tattoo svijetu...najbolji prijatelj mi je Filip(malo pristrano :-[)...ko što Black Angel reče....najbolji je!! :up:...dečko ima profesionalan pristup, povoljan, kvalitetan,svestran :)...evo i link s   http://www.filiptattoos.com/...evo i jedna od mojih na nozi http://www.filiptattoos.com/index.php/gallery/tattoo/colour-2-3...lastavica

inače...na obje ruke i noge imam tetovaže...terenutno završavam kompletnu potkoljenicu..traditional style(lastvica,srca,plameni.........na drugoj nozi imam zmaja sa avatara...itd.....uglavnom...tetovirajte se ljudi :up:...ali oprezno sa vidljivim mjestima(želja mi je napraviti cijeli rukav...sad je na pol do lakta 8)...ali posao...)...ostali majstori, koje osobno poznam, koji su dobri su Sven(Vž),  Ivan Eror(Zg)...Eror pogotovo- odličan majstor..i momak!živili!
..imao sam puno riba...al samo je jedna-Ciklid riba!!:)

Offline Ja,Boro

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 455
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Tetovaže
« Odgovori #60 u: Lipanj 11, 2010, 15:08:23 poslijepodne »
Ha Petra...preduhitrila si me s linkom :)...pozzz
..imao sam puno riba...al samo je jedna-Ciklid riba!!:)

Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: Tetovaže
« Odgovori #61 u: Lipanj 11, 2010, 15:11:39 poslijepodne »
nisam iskreno nikad cuo za filipa al kad sam vidio borine tetovaze sam se uvjerio da zna kaj radi i stvarno mu skidam kapu.

offt: boro kad cemo na pivu, ne izvlaci se da moras ucit ;)
R-46

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: Tetovaže
« Odgovori #62 u: Lipanj 11, 2010, 15:24:50 poslijepodne »
kod nas ces tesko nac majstora koji ce ti napravit freehand tetovzu, di smo mi od miami inka i slicnih, a i da ima neko kod nas tipa chrisa garvera recimo, platio bi tetovazu ko bolji auto. kaj mislis da tam na miami i la inku plate tetovaze 100 dolara, to su cifre da se doslovno ukenjas, pa i za najmanju tetovazu zato sto doslovno on nemre to isto ponovit kaj nacrta i siguran si da je one of a kind u svijetu.

Zato i kazem da ne treba gledati na pare,skupiti neku svoticu pa otici negdje van,jer to je ipak za cijeli zivot
Mozda je to samo moje misljenje,ali ja volim kad nesto radim da to bude to

Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: Tetovaže
« Odgovori #63 u: Lipanj 11, 2010, 15:32:46 poslijepodne »
evo slike od frenda, covjek doslovno radi da se moze pikat, a nije narkoman :D. utroseno tisuce eura i tjedni sjedenja i pikanja.



R-46

Offline Raw001

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 85
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Hrvatska-Zadar
Odg: Tetovaže
« Odgovori #64 u: Lipanj 11, 2010, 15:46:19 poslijepodne »
evo slike od frenda, covjek doslovno radi da se moze pikat, a nije narkoman :D. utroseno tisuce eura i tjedni sjedenja i pikanja.




luuuuudnicaaaa  :klap: :klap:

Offline Zeleni

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2027
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb - Ravnice
Odg: Tetovaže
« Odgovori #65 u: Lipanj 11, 2010, 16:02:14 poslijepodne »



Ivan Eror(Zg)...Eror pogotovo- odličan majstor..i momak!živili!


eto i boro zna majstora... stvarno odličan majstor  ( i glazbenik)... mene pikao i preporučio bi ga...  :up:

Offline Andrijana

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 232
  • Spol: Ženski   Lokacija: Zagreb Dugave
Odg: Tetovaže
« Odgovori #66 u: Lipanj 11, 2010, 16:02:41 poslijepodne »
evo slike od frenda, covjek doslovno radi da se moze pikat, a nije narkoman :D. utroseno tisuce eura i tjedni sjedenja i pikanja.





Uh, dobar neki frend...mislim na tetovaže. Mrak su... :)
Ja imam leptireka na leđima - posljedica izgubljene oklade, napravljen prije dosta godina u Robbies Tattoshopu.

Offline Ja,Boro

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 455
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Tetovaže
« Odgovori #67 u: Lipanj 11, 2010, 17:31:39 poslijepodne »
nisam iskreno nikad cuo za filipa al kad sam vidio borine tetovaze sam se uvjerio da zna kaj radi i stvarno mu skidam kapu.

offt: boro kad cemo na pivu, ne izvlaci se da moras ucit ;)
za pivu sam uvijek frende ;)...samo se javi!!pozzz
..imao sam puno riba...al samo je jedna-Ciklid riba!!:)

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: Tetovaže
« Odgovori #68 u: Lipanj 11, 2010, 19:51:46 poslijepodne »
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline Gwyneeth

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2944
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pula
  • Betta Svijet
Odg: Tetovaže
« Odgovori #69 u: Lipanj 11, 2010, 20:04:59 poslijepodne »
Ne slazem se da kod nas nema dovoljno dobrih majstora da bi se moralo ici vani! Ima ima, to sto nekima ne odgovaraju cijene je druga stvar, ali zanima me kako to da kad se auto kupuje onda nije preskupo, a traje u prosjeku 7 godina. Tetovaza traje cijeli zivot pa je ipak sve preskupo.  Ja sam isto gledala cijene i dobila sam upravo toliko koliko sam platila: malo i lose. Ali ja cu se opravdati da sam tad bila jedva punoljetna :D

I sto se tice rukava, poslova... da sam napravila ono sto sam u prvoj ideji htjela sigurno nebih radila ni ovo malo poslova sto ih se jos do prije godinu dana moglo naci, jer sam ih dosta odbila posto nisam htjela skinuti mali pirs na obrvi (koji vecina ni ne primjeti). Nadam se u buducnosti baviti poslom u kojem to nece smetati, nasuprot... al otom potom :)

Svatko ima svog favorita i to je u redu! Mislim da svi koji rade savjesno i smatraju se umjetnicima (a jedan dio to i jesu) bi i trebali imati posla i svoj krug klijenata.

Eh, da sto me sjetilo, oni casopisi i flash-evi su "must" u svakom salonu. Mozda je to vama bezveze, ali saloni zaradjuju na takvim slikama. I pravo je osvjezenje kad netko dodje tko zeli nesto drugacije da majstor mora upotrijebiti i olofku i mastu! Nema boljeg. Al to je mnogo rijedje nego se cini... Ipak vecina curica i deckica dolazi sa delfinicima i leptiricima.
"People need friends. Bettas kick their faces"
Hello, my name is Ksenija and I'm channaholic...
...Pula...

Offline Black Angel

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 422
  • Spol: Ženski   Dob: 41
  • Lokacija: Sobočani,Kloštar Ivanić,Ivanić Grad
Odg: Tetovaže
« Odgovori #70 u: Lipanj 11, 2010, 20:53:47 poslijepodne »
A nemoj zaboraviti ruzice :p
BOŽE! Molim za MUDROST, da ga razumijem , za LJUBAV, da mu opraštam, za STRPLJENJE, za njegove hirove, jer ako te zamolim za SNAGU,
prebit ću ga !!!!
OH,I'M SORRY,DID I HURT YOUR KNIFE IN MY BACK?!

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Tetovaže
« Odgovori #71 u: Lipanj 11, 2010, 21:02:17 poslijepodne »
uvijek me interesiralo, koja je fora u tetoviranju cijelog tijela???
jedino mi je ok bilo u onoj seriji zakon braće, od malog scofielda..al to mi je ok..ovo ostalo bljaks, same črčkarije  :D :D
ja imam jednu ali vrijednu  :D

Offline Gwyneeth

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2944
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pula
  • Betta Svijet
Odg: Tetovaže
« Odgovori #72 u: Lipanj 11, 2010, 22:03:50 poslijepodne »
uvijek me interesiralo, koja je fora u tetoviranju cijelog tijela???
jedino mi je ok bilo u onoj seriji zakon braće, od malog scofielda..al to mi je ok..ovo ostalo bljaks, same črčkarije  :D :D
ja imam jednu ali vrijednu  :D

Ako to ne volis onda nemoj pitati ni koja je to fora  :-[ Ukus? Neukus? Zar je bitno? Kome se svidja nek izvoli, ja cu gledati :D
"People need friends. Bettas kick their faces"
Hello, my name is Ksenija and I'm channaholic...
...Pula...

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Tetovaže
« Odgovori #73 u: Lipanj 11, 2010, 22:06:25 poslijepodne »
pa ne... :D :D
mislim ok je vidjet dobru tetovažu il tetovaže, al cijelo tijelo..u čem je tu fora  :D :D

Offline Frida

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1745
  • Dob: 46
Odg: Tetovaže
« Odgovori #74 u: Lipanj 11, 2010, 22:07:04 poslijepodne »
pa ne... :D :D
mislim ok je vidjet dobru tetovažu il tetovaže, al cijelo tijelo..u čem je tu fora  :D :D
Ekspresionizmu  :D