Travanj 23, 2024, 15:00:05 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: I stvori bog sunce  (Posjeta: 2081 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline isus

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 73
I stvori bog sunce
« u: Siječanj 15, 2004, 23:00:00 poslijepodne »
tank je oko 140l,45cm dubine!imam dvi neonke od 60cm po 20vata!aqua-glo i sun-glo,ubrzo cu staviti i osram floru!ova sun-glo mi se cini kao totalni promasaj,njen spektar je doslovno spektar sunca,drugim rijecima,dosadno,nikakva boja riba nije izrazena!i isto tako dosta nadjacava aqua-glo ciji mi se spektar svidja!sta ce se desiti kad ja tu dodam jos i osram floru i koju kombinaciju mi vi preporucate?i jos nesto,dali bi mozda bilo dobro koji put ribama dati kucnu muhu?prosvijetlite me!
 

Offline zmadaric

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 461
    • http://gameroom.com/h2o
I stvori bog sunce
« Odgovori #1 u: Siječanj 16, 2004, 08:50:00 prijepodne »
Ovo je šala, zar ne?
Čuj mislim da su muhe pune klica, bakterija i parazita... Imaš toliko hrane i mogučnosti, a ti eksperimentiraš s muhama?!
Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu....

Offline Ars

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1702
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Split
I stvori bog sunce
« Odgovori #2 u: Siječanj 16, 2004, 08:57:00 prijepodne »
meni je koji put muha i komarac pao u tank s ciklidima i frknili su ih u roku od sekunde!! nije im ništa bilo! malo proteila i fast food-a.. hehe..

Offline isus

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 73
I stvori bog sunce
« Odgovori #3 u: Siječanj 16, 2004, 12:26:00 poslijepodne »
dobro,a sta sa rasvjetom?
 

Offline sax

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 426
I stvori bog sunce
« Odgovori #4 u: Siječanj 16, 2004, 12:45:00 poslijepodne »
Citat: isus
sun-glo mi se cini kao totalni promasaj,njen spektar je doslovno spektar sunca,drugim rijecima,dosadno,nikakva boja riba nije izrazena!QUOTE]


Pa ako je spektar sunca onda je to odlicno. Vecina zeli napravit sto prirodnije uslove u akvariju. Ja imam tu nesrecu da mi po zimi sunce svjetli direktno u akvarij pa mogu vidjet kako bi ribe izgledale u prirodi (manje vise). Inace koristim lampe od 10 000K.
Neko voli lampe koje daju neprirodne boje. Neko voli pofarbane korice. Sve je stvar ukusa.
 

Offline isus

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 73
I stvori bog sunce
« Odgovori #5 u: Siječanj 16, 2004, 12:57:00 poslijepodne »
slazem se da je sve stvar ukusa,ja izgleda neznam kakav je moj ukus!Zelim prirodno i bljestavo!kakva je razlika izmedju ovih glo,osram idrugih neonki?