Ožujak 19, 2024, 04:09:55 prijepodneNajnoviji Član: EugenLaxa

Autor Tema: corydorasi...  (Posjeta: 509 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline shane3

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Rijeka
corydorasi...
« u: Ožujak 01, 2011, 22:11:55 poslijepodne »
evo nisam našla ništa slično na forumu pa da pokrenem..dakle znam da je u prirodi corydorasa da se onako s dna zalijeću na površinu...međutim danas se stalno zaletavaju i nije mi jasno zašto..je li to neki znak da nešto ne štima ili je to njima samo zabava?

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: corydorasi...
« Odgovori #1 u: Ožujak 01, 2011, 22:14:19 poslijepodne »
nebih  rekao da im nešto fali kod mene su nonstop u pokretu i hvataju zrak na površini   nikad nije ni jedan krepo
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline shane3

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Rijeka
Odg: corydorasi...
« Odgovori #2 u: Ožujak 01, 2011, 22:21:48 poslijepodne »
ma ni kod mene, ovo sam stavila u ovu temu bolesti jer nisam imala kamo smjestit... nije niti meni nikad ni jedan uginuo, ali mi je čudno da baš tako puno se zaletavaju...ali valjda je to ok...

Offline Boti

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 148
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Križevci
Odg: corydorasi...
« Odgovori #3 u: Ožujak 01, 2011, 22:38:56 poslijepodne »
Zabavljaju se, meni isto malo malo jurnu gore pa dole,meni je jedan u ljeti iskočio ja ga srečom nakon par minuta uočio pa vratio a on po starom, izdržljivi su oni

Offline meristark

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 388
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: V.Gorica
  • ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Odg: corydorasi...
« Odgovori #4 u: Ožujak 01, 2011, 22:47:13 poslijepodne »
to ti je skroz normalno da idu na povrsinu..nekad manje nekad vise.
meni je jedan, jednu vecer prije dva tjedna, stalno se zaletavo na povrsinu, pa na leđima padao na dno, tak bio neko vrijeme pa ponovo i stalno tako u krug.
mislila sam da ce crknut  al ga nisam do jutra htjela vadit van. u jutro ga nisam mogla pronaci,a navecer kad sam dosla doma ponasao se normalno...dan danas je ziv i sve izgleda u najboljem redu.
mozda se samo prenajeo  :D
(u nekim starijim postovima sam naisla na slicno ponasanje di su coryci crkli,ali nije odgonetnuto radi cega do toga dolazi)