Ožujak 28, 2024, 12:40:11 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: 14 godina AkvarijNET-a  (Posjeta: 9610 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
14 godina AkvarijNET-a
« u: Siječanj 06, 2016, 23:32:35 poslijepodne »
Dragi naši

3.1.2002. na adresi http://akvarij.averi.hr osvanulo ono što danas izgleda ovako kako izgleda :D

Neću puno piskarati, bilo je genijalnih trenutaka, dana i mjeseci, bilo je sranja i gluparija, bilo je vrhunaca i padova...kao i život sam po sebi, tako je i ova stranica imala svoj prilično buran život, razvoj, dane entuzijazma, rasta, stagnacije, propadanja, dizanja i padanja u ciklusima...trenutno je doba pada, traje već neko vrijeme..kako će nastaviti , ne znamo, iskreno.. malo smo svi iz stare garde ostarili, zasitili se, ponešto umorili i razočarali, promijenili interese, posustali, prebacili se na FBukove, posvađali pa pootvarali nove forume i stranice...

Ja sam osobno već nekoliko puta odlazio, pa se vraćao, pa sam sad tu ali mi se ne da previše oko ovog više sekirati... i imao sam prst na gumbu za gašenje već par puta, ali...rekoh, neka ga dok ne krepa server, dok se ne ugasi sam od sebe , dok se možda ne skupi neka nova ekipa pa pokrene nešto u pozitivnom smjeru opet... tko zna, svašta je moguće...

Ipak, osobno, moram priznati da osim samog čina rođenja, ništa nije imalo tako dramatičan utjecaj na moj životni put kao AkvarijNET :D :D  upoznao sam hrpetinu ljudi, proputovao podosta, radio stvari koje sam mislio da nikad neću, AKTER je posebna priča koju ne treba posebno spominjati, oženio se indirektno zbog akvarijneta, razveo se indirektno zbog akvarijneta :D :D , naučio puno o sebi i drugima, ponešto narastao u glavi u zadnje vrijeme posebno.. teško je reći u par riječi...

Znam da je bilo preko nekoliko ljubavnih priča vezanih uz AkTer i AkvarijNET, ima i "naše" djece, zavrtili su se humanitarni koncerti, donacije, radne akcije... majkumustaru, nekog boga smo i napravili svi zajedno u ovih 14 godina, i bez obzira na sve pizdarije  uz put, to je nešto na što treba barem malo biti ponosan...

Kako dalje, pokazat će vrijeme... nadao sam se da će se možda formirati neka nova ekipa, ali čini mi se da su neki novi klinci danas malo drugačiji od nas starih prdonja, više individualci, ne znam...možda se varam radi razlike u godinama, uvijek je taj generacijski jaz zajebana stvar što se percepcije tiče... kako god da bude, hvala SVIMA koji su u ovih 14 godina utkali dio svojih života u priču zvanu AkvarijNET i AKTER... LJubi Vas Deda


Offline viktori

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #1 u: Siječanj 07, 2016, 05:51:57 prijepodne »
Vedrane, a i svi ostali koji sudjeluju!

Sretan rodjendan akvarij.netu, da nam jos dugo pozivi!

Bilo aktera ili ne, ovaj forum je ikona u svijetu akvaristike na nasim prostorima. Akter isto tako. Imao sam privilegiju sudjelovati na jednom, za sad zadnjem akteru... to je dozivljaj koji se valjda nigdje ne moze ponoviti.

Osim na sljedecem akteru. ;)

Offline Godfish

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Zagreb - Čulinečka (kod Bille)
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #2 u: Siječanj 07, 2016, 09:19:54 prijepodne »
 :h030:
Sretan rođendan i još puno takvih!
- :a042:

Offline GoranC

  • Moderator (lokalni)
  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
    • Prvi veći tank i jedini pravi
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #3 u: Siječanj 07, 2016, 09:27:15 prijepodne »
Znaš kako se kaže: Ako je dobro ne popravljaj... zato nastavljamo... :up:

Offline Seba

  • Administrator
  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1218
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb
    • http://www.akvarij.net
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #4 u: Siječanj 07, 2016, 10:05:45 prijepodne »
Ako nekog zanima kako su počeci izgledali.. :D

https://web.archive.org/web/20020329105841/http://akvarij.averi.hr/
If you can't explain it simply, you don't understand it well enough.

Offline Monstrum

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 233
  • Spol: Muški   Dob: 41
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #5 u: Siječanj 07, 2016, 10:08:45 prijepodne »
Dobro je... biti će i bolje ... živili  :up:
"When I die bury me upside down, so the world can kiss my ass."

Offline FixFox

  • Trade Count: (+24)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2409
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #6 u: Siječanj 07, 2016, 10:30:16 prijepodne »
 :k03k0: :th_birthday: :a015: i bar još tolko rođendana  :)

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #7 u: Siječanj 07, 2016, 10:58:39 prijepodne »
o...moj...bože  :D
blast from the past... ne bi se ni sjetio kak je izgledalo

Offline max-max

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2291
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #8 u: Siječanj 07, 2016, 11:15:04 prijepodne »
Sretan vam (nama) rođendan
Vedrane ni slučajno pritiskati onaj gumb za gašenje  :up:

Offline Vorka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 908
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Rijeka
    • www.23whiskeystreet.com
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #9 u: Siječanj 07, 2016, 13:08:24 poslijepodne »
Što reći, koju posluku porati?  :)

Akvarij.NET je nešto što ima posebno mjesto u mom životu, mjesto, a rekao bih Entitet koji mi je donio toliko dobrih ljudi u život. Bilo je i nekih manje dobrih, ali to je sve water under the bridge, iliti akvaristički, voter in d školjka.  :D

Vedran je sve rekao, tolike godine svačega, a čak sam se neko vrijeme bio prihvatio i uredništva nakon jednog od Vedranovih odlazaka  :D. Izgorih zbog raznoraznih razloga u tom periodu života, no sve u svemu - jebeno ljudi moji!  :klap:
"I find television very educating. Every time somebody turns on the set, I go into the other room and read a book. "

Offline Zeleni

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2027
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb - Ravnice
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #10 u: Siječanj 07, 2016, 14:05:08 poslijepodne »
Ljudovi kaj da Vam kažem... navukli ste me na ovo, zbog vas sam potrošio novca i novca, živaca i živaca, promjenio akvarija i akvarija i na kraju skuzio da sam i ja jedan od Vas... tj nas... čudna smo mi sorta al kaj je tu je... drago mi je da bar na jednom mjestu mogu pričati (iliti tipkati) o stvarima koje me zanimaju a da me nitko čudno ne gleda... ko npr prije dva dana kada sam iz maximira sa sanjkanja uz djecu na sanjkama vukao doma i granu od nekih 3 metra:)

uglavnom sretno i neka potraje još barem ovoliko  :klap: :klap: :klap:

Offline Slim_okrug

  • Moderator (lokalni)
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1065
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Okrug Gornji
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #11 u: Siječanj 07, 2016, 15:42:57 poslijepodne »
Hmmm akvarij.net. Nista ne mogu napisati sta vec nije napisano. Iako sam nov u svemu ovome moram priznat da je ovo do sada bija jedan lipi rollercoster. Upozna sam dosta ljudi ( ne toliko koliko i zelija jer forum je pun zanimljivih pojedinaca ) , stvorija nova prijateljstva, poznanstva. Potrosija brdo novaca  :D , vrimena i zivaca ali moram priznat da ne zalim za nicim. Moj primjer ( Okrug reef ) je bija rollercoster ( i dalje je mlad pa ne ocekujem da sam lisen i daljnjih glavobolja ) ali eto radi dragih ljudi koji su pomogli bar s rijecima podrske sve se moze rjesit.

Mozda sam malo naporan ponekad jer uvik nesto pitam i zapitkujem na drugim temama ( morski dio samo ) ali ja sam takav. Volim ucit ali i pomoc. Ako sam se kome zamjerija ispricavam se ovim putem. Vratimo se na temu akvarij.neta. Vedrane drugi put kada dodes u napast stisnit botun "GASI"  :D onda se sjeti ne samo mene nego i svih drugih koji se svako jutro bude i prelistavaju ( bar u mom slucaju ) forum da vide sta se dogada novog kod kolega i njihovih tankova. Sjeti se mene di ujutro pijem kavu i citam forum jer mi je ovo prva stvar koju napravim kada se probudim i obavim jutarnji posjet toaletu. Nemoj brate me uskratit za to.

Nasem dragom site-u zelim sretan rodendan i puno takvih jos a morskim akvaristima da se probude jer morski dio je zanimljiv toliko da sam poceja gledat vasi slatkovodni sekciju  ;) . Reka sam ovo na glas ?

Zivi bili i neka vam je sretno.

Offline Amfor

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 132
  • Spol: Muški   Dob: 33
  • Lokacija: Split
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #12 u: Siječanj 07, 2016, 16:19:16 poslijepodne »
:th_birthday:

Offline delbi

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2045
  • Spol: Muški   Lokacija: Pula
  • vecio mona
    • http://www.posronja.eu
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #13 u: Siječanj 07, 2016, 16:50:38 poslijepodne »
 :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj: :zagrljaj:
pula
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

Offline ZliBrka

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1815
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Beli Manastir
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #14 u: Siječanj 07, 2016, 17:20:51 poslijepodne »
Sretan rodjendan svima!!!    :caga:

Slazem se onim pozitivnim stvarima izrecenim u postovima prije i nekako razmisljam - da nema negativnih ne bi ni znali ceniti one pozitivne, pa zato mislim da se Vedran svaki put kad pomisli i staviti prst na "off dugme" (a kamoli pritisnuti) treba ugristi za isti!  :)
Tesko bi mogao zamisliti dnevno listanje "interneta" bez ovog foruma!

Da kazem to na nacin slican onom sloganu iz jedne u zadnje vreme dosta popularne serije - "Happier times is coming"! ;)
Ubedjen sam u to, jer se tocak srece okrece i mislim da smo poceli sa uspinjanjem!

Ziveli vi svi meni sa sve Forumom, AkvarijNET-om i AkTer-om dok je interneta i onog posle njega!   :zagrljaj:
"Dišemo slobodno jedino kad nas s drugima povezuje zajednički cilj koji nadilazi naše JA."  Zemlja Ljudi

Offline GROF

  • Urednik morske redakcije
  • Administrator
  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3101
  • Dob: 48 Lokacija: Split
    • Grof - akvarij
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #15 u: Siječanj 07, 2016, 17:43:11 poslijepodne »
....ne znam uopće što reći o svim ovim godinama na Akvarij.netu... mislim da slika u privitku sve govori!


Sretan rođendan! :up:


Offline Slim_okrug

  • Moderator (lokalni)
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1065
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Okrug Gornji
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #16 u: Siječanj 07, 2016, 18:30:20 poslijepodne »
....ne znam uopće što reći o svim ovim godinama na Akvarij.netu... mislim da slika u privitku sve govori!


Sretan rođendan! :up:

A sta rec na ovo nego cisti photoshop  :zagrljaj:

Offline Slim_okrug

  • Moderator (lokalni)
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1065
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Okrug Gornji
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #17 u: Siječanj 07, 2016, 18:32:37 poslijepodne »
Dragi naši

3.1.2002. na adresi http://akvarij.averi.hr osvanulo ono što danas izgleda ovako kako izgleda :D

Neću puno piskarati, bilo je genijalnih trenutaka, dana i mjeseci, bilo je sranja i gluparija, bilo je vrhunaca i padova...kao i život sam po sebi, tako je i ova stranica imala svoj prilično buran život, razvoj, dane entuzijazma, rasta, stagnacije, propadanja, dizanja i padanja u ciklusima...trenutno je doba pada, traje već neko vrijeme..kako će nastaviti , ne znamo, iskreno.. malo smo svi iz stare garde ostarili, zasitili se, ponešto umorili i razočarali, promijenili interese, posustali, prebacili se na FBukove, posvađali pa pootvarali nove forume i stranice...

Ja sam osobno već nekoliko puta odlazio, pa se vraćao, pa sam sad tu ali mi se ne da previše oko ovog više sekirati... i imao sam prst na gumbu za gašenje već par puta, ali...rekoh, neka ga dok ne krepa server, dok se ne ugasi sam od sebe , dok se možda ne skupi neka nova ekipa pa pokrene nešto u pozitivnom smjeru opet... tko zna, svašta je moguće...

Ipak, osobno, moram priznati da osim samog čina rođenja, ništa nije imalo tako dramatičan utjecaj na moj životni put kao AkvarijNET :D :D  upoznao sam hrpetinu ljudi, proputovao podosta, radio stvari koje sam mislio da nikad neću, AKTER je posebna priča koju ne treba posebno spominjati, oženio se indirektno zbog akvarijneta, razveo se indirektno zbog akvarijneta :D :D , naučio puno o sebi i drugima, ponešto narastao u glavi u zadnje vrijeme posebno.. teško je reći u par riječi...

Znam da je bilo preko nekoliko ljubavnih priča vezanih uz AkTer i AkvarijNET, ima i "naše" djece, zavrtili su se humanitarni koncerti, donacije, radne akcije... majkumustaru, nekog boga smo i napravili svi zajedno u ovih 14 godina, i bez obzira na sve pizdarije  uz put, to je nešto na što treba barem malo biti ponosan...

Kako dalje, pokazat će vrijeme... nadao sam se da će se možda formirati neka nova ekipa, ali čini mi se da su neki novi klinci danas malo drugačiji od nas starih prdonja, više individualci, ne znam...možda se varam radi razlike u godinama, uvijek je taj generacijski jaz zajebana stvar što se percepcije tiče... kako god da bude, hvala SVIMA koji su u ovih 14 godina utkali dio svojih života u priču zvanu AkvarijNET i AKTER... LJubi Vas Deda



Deda slika razvaljuje  :up:. Jeli to Velebit ili Tomislav?

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #18 u: Siječanj 08, 2016, 00:29:41 prijepodne »
Vec? Nebi nikad reko...
- ko da sam jucer mijenjo vodu u staklenci za krastavce zlatnim ribicama...
- ko da sam jucer na registraciji imo cak 2 strane tema u slatkovodnoj za procitat (kolko ih sad ima?!)
- ko da sam jucer dobio savijet da doma izrezem staklo sa stola...
- ko da sam jucer cito rasprave kak 6mm bez ojacanja nije dovoljno za 160l
- ko da je jucer taj akvarij doso kod mene
- ko da sam jucer dobio filter od Bojka :zagrljaj:
- ko da sam jucer cvilio mami da idem u Delnice na tamo neki skup ludjaka koji doma ribe ne drze u krastavcima i imaju pauke i zmije

Stvarno divnih 14 godina!!!! 14god druzenja sa najnormalnijim luđacima koje sam susreo.

Sjecam se Vedrana dok je jos bio mlad,sam...dok mu je podrum bio najveca svetinja...dok su mu botie bile najcool ribe...dok je imo barem trunku OpTiMiZmA u tom sasavom zivotu! :D
BTW kolko mu je godina sad? XD xD

Nek nam pozivi jos 10x toliko i nek budu tako dobre i sretne k'o sto su bile!
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #19 u: Siječanj 08, 2016, 01:14:27 prijepodne »
Jel da lajkam prvi post il ću poslati sasvim pogrešnu poruku....  :D

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #20 u: Siječanj 08, 2016, 08:07:21 prijepodne »
Slim- Crna kraljica- pivnica Medvedgrad...davno je ovo bilo :D

Ivek, kak sam ja ostario , tak si ti odrastao sa stranicom, tak da jebga, uvijek ćeš bit "milo dijete" AkvarijNETa :D

O munje jedne, ljubi Vas Deda  još jednom  8) :a045k:


A jel ima raspoloženih da malo nekaj i napravimo opet, ko u dobra stara vremena? ;) Sad ste mi opet volje i elana upucali u staračke vene  :D

Offline viktori

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #21 u: Siječanj 08, 2016, 13:09:02 poslijepodne »
Ima raspoloženih, a ima i volje i želje.

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #22 u: Siječanj 08, 2016, 13:47:47 poslijepodne »
 :caga:

Offline Damir_Sl

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3814
  • Spol: Muški  
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #23 u: Siječanj 08, 2016, 14:24:52 poslijepodne »
Ne pisem nista po forumu neko vrijeme, shvatio sam da je bolje sutjeti ako nemas nesto stvarno pametno da kazes....  :D :D :D

ALi ipak za ovu priliku - sretan rodjendan, jos puno ih bilo...  :a015:

Netreba se forum bojati, iako je stagnacija u zadnje vrijeme, mislim da je sleeper cell dovoljno brojan, tu smo negdje, virimo, i samo cekamo, a kako onaj tko ceka i doceka....  ;)

Offline blacktihi

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 509
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
Odg: 14 godina AkvarijNET-a
« Odgovori #24 u: Siječanj 08, 2016, 21:13:24 poslijepodne »
Prije svega sretan rođendan svim koji su pomagali u izrastanju ove bebe u jednog teenagera  :zagrljaj:


Nije baš da se ubijam od pisanja, slikanja ili bilo koje druge aktivnosti na forumima, ali sve u svoje vrijeme... Kako se ovih dana opet po tko zna koji put prisilno educiram za ko zna što... Pala mi je na pamet ideja da napravim zanimanje "Akvarist" (onako čisto iz inata)


Toga sigurno ne bi bilo da nije bilo ovog foruma  :up: