Travanj 29, 2024, 01:19:36 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Anketa

Jeste li za ulazak Hrvatske u EU?

Da
25 (33.8%)
Ne
49 (66.2%)

Ukupno Glasova: 73

Autor Tema: Europska unija - Da/Ne?  (Posjeta: 10649 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
odgovor ikoti
« Odgovori #100 u: Ožujak 06, 2011, 12:30:05 poslijepodne »
da nebi kvarili ćovjeku temu  otvori novu  mogo sam na pp al nebi imalo smisla

Citat: ceh - Jučer u 22:19:08
vidim stvar je ošla u pogrešnom smijeru   moja reakcija nije bila  na osobu i tip  komentara di se meni i meeni slićnima ignoriše  identitet  pa i nacionalnost  jer ako pogledate nema bosanskohercegovačke nacionalnosti   imaju  hrvati  srbi i bošnjaci (muslimani)  ...  idemo redom razjasnit danebi bilo zabune
ove neljebiće koje je neko napomeno iz bosne koji rekoše da imaju plaće i mirovine iz hr  ako je nisu zaradili radeći u hrvatskoj u nekoj od mnogih firmi ili poginuvši ili bijaše ranjeni i ostaše invalidi do kraja  života na braniku domovine  ja bi to odmah ukino  i čak bi tražio da vrate nazad  što su nezasluženo stekli ...  ja sam digao glas svoj protiv osobe koja  naglašava cinično  bosanski hrvati (koji su ustvari u principu krivi za sve  što nevelja iako ih ima samo oko 500  tisuća od toga ih ima pravo glasa 150  a u stvarnosti glasa samo  par tisuća  jer ili su predaleko ili su prestari da hodaju do glasaćkog mjesta  pa nevidim kako tih par tisuća more bilo što promjenit pogotovo kad je pitanje nekog vitalnog nacionalnog interesa)  i opovrgava da su hrvati  znači ignoriše njhov identitet  iz razloga jer  žive 50 km  istoćno ili jer negovore  KAJ .... kroz povjest je viđeno dasu ti hrvati baš ti veliki domoljubi i dasu dali više neg su ikad uzeli
krivac za gospodarsku situaciju nije  bosanac neg  LOPOVLUK  .... ti isti hrvata koji  su rodjenu u Zagrebu  .. Zadru  Splitu   ... Osjeku  ..................... Travniku


Ceh ; Svih ovih "150 000" došlo - ne došlo daju glas i to velika večina HDZ-u. A to je samo Bosna
Gdje su glasovi iz Amerike, Kanade, Australije itd. I Imaju jako puno utjecaja. Evo dal bum tebe za primjer. Dali si ti uopče ikad živio na prostorima bivše Juge? Recimo da do rata jesi. Znači živil si u Bosni do nekih 90-tih, onda si otišel u Nizozemsku , ali cijelo vrijeme imaš pravo glasa u RH. Pa kaj ti to nije malo smješno  Sorry ako sam te razočaral ko čovjeka zato kaj mi smeta kaj mi neko ko nikad nije ni bio u RH (ne mislim tu na tebe) kroji sudbinu i Vladu koja če odlučivati o budućnosti mene i moje djece.
Pozzzz



e moj ikota nis nebi falio da se neka druga stranka malo pobrine za  dijasporu  pa bi onda možda i za njih glasali a ne samo za hdz   to da politićka situacija neutiće ovde kod  nas more mačku oper objesit ja opet moram u veleposlanstvo  za bilo što
 ja osobno sam    rodjen u bosni  i do 90 sam tamo živio   što je točno što si reko samo jedna stvar nije toćna ja sam od 90 bio u hr i borio se za njenu neovisnost i tu svoju krv prolivo nepitajući i ne tražeči ništa e kad je rat stao onda sam ga nabro u nizozemsku jer sam vidio da ljudi poput vas  kojima nije stalo do povjeti ni kultureni ljudstva  ni dostaojanstva   polako preuzimaju vlast u zemlji koju sam ja svojom domovinom zvao ikao nisam rodjen u njoj  pa sad vi koji ima par milona mislite da vam sudbinu kroji neki 150 tisuća iseljenika   koji su po tvojimriječima glasali  od tog je toćno samo možda 25 tisuća u cijelom svijetu   e sad tim ljudima ko ja treba oduzet dostojanstvo i najosnovnije pravo    glasa  jer nedobog da skrojim sudbinu tvome djetetu  to bi bilo prava štete jer općenito što god mislio loše tvojoj djeci dabogda se mojoj 100 puta vise dogodilo .. ikota   ja sam i mnogi kao ja iz bosne i diljem hrvatske obezbjedili budućnost tvojoj djeci  u neovisnoj i samostalnoj  tvojoj domovini bar u ovom prošlom ratu   to što ste je pokrali i opljaćkali to nije stvar dijaspore to je stvar vas veliki hrvata .. i da kad sam ja svoju krv prolivo i mladost ostavljo po ratištiima  hrvatske  mnogi  moji vršnjaci a bogami i tvoji su sjedili po kafanama u zagorju i dalmaciji  eto odkud nama pravo da  krojimo sudbinu tebi i tvojoj djeci  i vjeruj nije hrvat svak nkome na domovnici piše da je ..  asad zaboravi sve to domoljublje i ostalo  pogledaj malo druge države na svijetu svima dijaspora glasa   i nemju nikakvi problema    al eto pošto je hrvatima samo dijaspora kriva  treba ih se odreč 
zbog takvi uvjek poželim dase rat ponovi pa da izaberemo neke druge strane



Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline veco

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Slavonski Brod
Odg: Europska unija - Da/Ne?
« Odgovori #101 u: Ožujak 06, 2011, 12:42:42 poslijepodne »
Imam frenda koji je 90 g , otišao u Roterdam  sa starcima  u škodi favorit ,,( tamo je i rođen )  da bi sad dolazio svake god  tuj, , kupio kuču na moru, vozi novi auda A6 , ponekad navrati sa  novom hondom, , a sva to od njegovog i zeninog rada.

Imam prijatelja njemca kod kojeg sam jedno vrijeme živio kad sam došao gore raditi...
on i supruga rade kao činovnici u Deutche Bank prošle godine su prodali svoj automobil da bi poboljšali kvalitetu i standard svojeg života...to je njemački mentalni sklop nije da nisu mogli imati i održavati automobil već kad su vidjeli da to puno mjesećno košta zaključili su da je neisplativo

Stan nikad nisu kupili već žive u većem iznajmljenom stanu nisu se zadužili za zidove već odvajaju sa strane za starost i uživanje...

Dok s druge strane naši gastarbajteri sa dosta lošijim poslovima i dan danas se zadužuju gore za novi A6 ili novi 745i grade kuće u hrv. samo da se pokaže ovdje kako su uspješni gore, a zapravo mućak.

Radio sam gore u dobroj fimi i da se može sve to pokupovati, izgraditi uštediti teško bez da se ne zadužiš gore kao krtica i jedeš extra wurst tri puta dnevno za 4€.

Offline TITO

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1203
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Betonska Dzungla
  • ..:: Viva Chelonia ::..
    • www.Kornjace.com - Divni Svijet Kornjaca
Odg: Europska unija - Da/Ne?
« Odgovori #102 u: Ožujak 06, 2011, 12:47:20 poslijepodne »
onda sam ga nabro u nizozemsku jer sam vidio da ljudi poput vas kojima nije stalo do povjeti ni kultureni ljudstva  ni dostaojanstva
Ajd ostani realan. Nabr'o si ga u NL jer ti se pruzila prilika za vecu zaradu i bolji zivot. I 99% bi ih tako uradilo da je moglo.
Kakve spike o dostojanstvu, povjesti i ostalom sranju. Vecina nezna ni kako ste to pravilno izgovara, kamoli sto znaci.

« Zadnja izmjena: Ožujak 06, 2011, 12:50:30 poslijepodne od TITO »
... i kad me nema, ja sam tu ...

Offline DRC VZ

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Varazdin
Odg: Europska unija - Da/Ne?
« Odgovori #103 u: Ožujak 06, 2011, 12:54:19 poslijepodne »
decki nemojte se prepirat ipak smo svi mi obitelj ovog foruma i jedno srce za akvaristiku i teraristiku zato lakse malo LP svima

Offline Antimon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3563
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Split - Podstrana
    • www.minigo.info
Odg: Europska unija - Da/Ne?
« Odgovori #104 u: Ožujak 06, 2011, 13:23:43 poslijepodne »
nema smisla da se otvaraju neke svađe jer ćemo morati zaključati temu.

Pa već ste je trebali ključat, ako ćete slijedit vlastita pravila,...

Offline ceh

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 769
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Amsterdam
Odg: Europska unija - Da/Ne?
« Odgovori #105 u: Ožujak 06, 2011, 13:35:01 poslijepodne »
onda sam ga nabro u nizozemsku jer sam vidio da ljudi poput vas kojima nije stalo do povjeti ni kultureni ljudstva  ni dostaojanstva
Ajd ostani realan. Nabr'o si ga u NL jer ti se pruzila prilika za vecu zaradu i bolji zivot. I 99% bi ih tako uradilo da je moglo.
Kakve spike o dostojanstvu, povjesti i ostalom sranju. Vecina nezna ni kako ste to pravilno izgovara, kamoli sto znaci.


realno nadro sam ga jer mise gadilo zivit na balkanu  pa sam otišu azil centar i tamo proveo od 97 do 2000  probaj ti pa češ davidiš koliko je ljepo  ima svak priliku   bolje mi je bilo u ratu neg u te 3 godine
Please remember that the following comments are personal experiences and may or may not apply to your setup. Use them as guide to help better understand your fish,

Offline Brljator

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1111
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Pavlovac
Odg: Europska unija - Da/Ne?
« Odgovori #106 u: Ožujak 06, 2011, 13:53:08 poslijepodne »
Pothitno ključ  ipak smo mi  akvaro- teraristički forum i politiku van foruma

Offline GROF

  • Urednik morske redakcije
  • Administrator
  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3101
  • Dob: 48 Lokacija: Split
    • Grof - akvarij
Odg: Europska unija - Da/Ne?
« Odgovori #107 u: Ožujak 06, 2011, 13:56:03 poslijepodne »
Pothitno ključ  ipak smo mi  akvaro- teraristički forum i politiku van foruma


Hvala!  :hat3:




Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Europska unija - Da/Ne?
« Odgovori #108 u: Ožujak 06, 2011, 13:58:55 poslijepodne »
Privremeno ću zaključati jer ste otišli u širinu a zamolio sam da se držite teme.
Osobno nisam protiv politike na forumu sve dok se poštuju pravila pristojnosti i opća pravila foruma.
Ako se u vodstvu foruma dogovorimo za promjenu pravila o politici otvoriti ću temu opet.


Edit: Evo zaključao Grof sekundu prije mene.