Ožujak 29, 2024, 16:59:21 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Izgleda da je počelo...  (Posjeta: 25802 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
« Zadnja izmjena: Ožujak 01, 2011, 14:58:52 poslijepodne od Renta »

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing

Offline delbi

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2045
  • Spol: Muški   Lokacija: Pula
  • vecio mona
    • http://www.posronja.eu
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #2 u: Studeni 23, 2010, 20:45:03 poslijepodne »
nebu dobro..... :dead:
pula
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

Offline ZeleniMrav

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1423
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Stockholm, Sweden
  • You'll Never Walk Alone
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #3 u: Studeni 23, 2010, 20:50:53 poslijepodne »
Mislim da nece eskalirat...JK ipak ima podrsku Amera i tamo je 28 000 njihovih vojnika....osim ako Ameri nemaju neke svoje planove zbog onih novih centifuga sta je SK pokrenula....
20l vanila
North: Unfinished business
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” AE

Offline pravda

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1515
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Dalj
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #4 u: Studeni 23, 2010, 21:13:03 poslijepodne »
A taman uveo maxtv,a oni zaratiše,zapravo ratuju već 60 godina,možda Ameri imaju neke planove,ali koliko znam ni Kinezi ih ne vole,zadnji put kad su testirali rakete Kina je digla vojsku na granici sa SK,isto tako i Rusi.Ako budu sukobi svjetskih razmjera,mijenjam akvarij za kalašnjikov  :D :D :D

Offline Nuclear

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1662
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Zagreb, Petrinja
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #5 u: Studeni 23, 2010, 21:14:57 poslijepodne »
Ma kakav rat ljudi moji :D Ta babuskara Vanga stvarno svašta priča  :D Korejci svako malo imaju sukobe, već 50 godina.

Offline ZeleniMrav

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1423
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Stockholm, Sweden
  • You'll Never Walk Alone
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #6 u: Studeni 23, 2010, 21:15:30 poslijepodne »
I Japan je vec spreman tak da mislim da bi SK brzo pala ako bi samo pokusala okolo susjede gadjat projektilima ili nesto.
Valjda su svjesni da je to samoubojstvo.....pa ce sve ostat na ovome i sl. trzavicama.
20l vanila
North: Unfinished business
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” AE

Offline Krcko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1103
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb, Republika Pešćenica
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #7 u: Studeni 23, 2010, 21:17:41 poslijepodne »

http://www.rtl.hr/prorocanstvo-poceo-treci-svjetski-rat-clanak-23675  -?

a pisali smo o tome i ovdje..https://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=45311.30


oo veleuvaženi kolega, nisam znao da ste tako senzibilni na ovakva proročanstva  :D
Jadne Sjevernokoreance svaka ova raketa košta tjedan dana gladovanja kompletne nacije tako da tu nema ravnopravne borbe
Novinarima je malo suha sezona jer već neko vrijem se nije desila nikakva katastrofa pa su jedva dočekali bilo kakav sukob
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine!

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #8 u: Studeni 23, 2010, 21:18:38 poslijepodne »
... sav se naježim od ovakovih stvari  :o
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti

Offline Neve

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 925
  • Lokacija: Pula
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #9 u: Studeni 23, 2010, 21:20:46 poslijepodne »
nadam se da ipak ostanu na lokalnim sukobima.

ako se ne varam sjeverna koreja posjeduje nešto nuklearnog arsenala? kao da nekakva testiranja pamtim...
Pula
hrvatskakolonija.blog.hr

Offline Renta

  • Moderator
  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4239
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Only true wisdom is in knowing you know nothing
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #10 u: Studeni 23, 2010, 21:25:04 poslijepodne »


a čuj Krcko..nije mi svejedno..da sam bar dečko-studoš nebi me bilo briga nek sruše i fakultet.. :D  al doma sa dva mala slatka pilića..da naježim se, iako nadam se najboljem ishodu.. :122:

Offline pravda

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1515
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Dalj
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #11 u: Studeni 23, 2010, 21:42:17 poslijepodne »


a čuj Krcko..nije mi svejedno..da sam bar dečko-studoš nebi me bilo briga nek sruše i fakultet.. :D  al doma sa dva mala slatka pilića..da naježim se, iako nadam se najboljem ishodu.. :122:

A ovo potpisujem,nemojte se zavaravati ima u tim stvarima nešto.Zamračeni umovi naprave veliko sranje,pa iako bi vjerovatno S.Koreja brzo pala,ono čega se svi boje su upravo ti nuklearni projektili.Gledajte,nemora biti globalnog rata da dovede svijet do kraha,dovoljno je da nekoliko velikih nacija posrne i eto belaja par godina.

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #12 u: Studeni 23, 2010, 22:13:20 poslijepodne »
nemojte da ja krenem :D

ja uvijek prvo gledam gdje su Ameri u cijeloj priči i naravno, tu su čim bombe krenu :D
http://www.novilist.hr/Vijesti/razmjena-topnicke-vatre-izmedu-d.aspx
pročitati zadnji pasus...ma uvijek su tu , bilo otvoreno ili skriveno.... ovo je samo banalna crtica, ali čist ok primjer

drugo, već neko vrijeme se u medijima provlači kako se  intenzivira pritisak da kinezi devalviraju svoju valutu, od strane amera, jer ih malo razvaljuju  gospodarski već poprilično  i još neke "sitnice", koje se mogu nadovezati na priče određenih, ajmo ih nazvati "teoretičarima zavjera" jer ih mainstream tak voli nazivati, mahom da ih diskreditira, vezanih uz američku težnju da izazove sukob većih razmjera između Kine i Indije ( preko Pakistana ili Koreja) , kako bi privremeno odstranili opasnosti od ova dva rastuća megadiva koji su obje nuklearne velesile i nije se uputno direktno s njima kačit, te kako bi , kao i uvijek i dodatno profitirali na ratu... Ameri su majstori profitiranja na ratu, tko misli da ih ratovi koštaju trebao bi malo pogledati ulazno-izlaznu  bilancu svakog rata, pogotovo zaljevskih...Naravno, moram se malo korigirati, Ameri- kao njihov privatni-industrijski-vojni sektor...Država im ionako služi za krpanje rupa, koje u biti nisu rupe nego njihovo izvlačenje društvenog  novca u private džepove i sociološke eksperimente ...

Sve to može i ne mora biti, ali jedna stvar mora biti savršeno jasna i najvećim optimistima i najvećim pesimistima- Ameri su za to i više nego sposobni, štoviše povijest kao učiteljica života uči da su to već i radili...

Sve u svemu, gledajte i dalje "the biggest show on  Earth" u Washingtonskoj i Londonskoj režiji :diablolol:

Offline ayiramalaq

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 241
  • Spol: Ženski   Dob: 30
  • Lokacija: Čakovec
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #13 u: Studeni 23, 2010, 22:27:02 poslijepodne »
sumnjam, sj koreja nema saveznika, a niti mir izmedu njih nikad nije sklopljen, tak da su one jos uvijek u ratu :D

Offline Pamook

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija
  • Stark Raving Mad
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #14 u: Studeni 23, 2010, 22:28:12 poslijepodne »
... sav se naježim od ovakovih stvari  :o



a čuj Krcko..nije mi svejedno..da sam bar dečko-studoš nebi me bilo briga nek sruše i fakultet.. :D  al doma sa dva mala slatka pilića..da naježim se, iako nadam se najboljem ishodu.. :122:


isto i ja... a moram priznat da me ovo dosta uznemirilo, upravo zbog dva prdonje koji se igraju tu po podu, pa mi malo doslo  :scare2: :kick:

O mjeseče, sunčeva guzico.
Što siješ, a ne griješ.....
Pizdo.

Offline Karlo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3494
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Karlovac
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #15 u: Studeni 23, 2010, 22:45:16 poslijepodne »


a čuj Krcko..nije mi svejedno..da sam bar dečko-studoš nebi me bilo briga nek sruše i fakultet.. :D  al doma sa dva mala slatka pilića..da naježim se, iako nadam se najboljem ishodu.. :122:
to i ja isto pomislih kad sam pročitao...

Offline Brada

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1478
  • Spol: Muški   Dob: 74
  • Lokacija: Zagreb
  • Brada
    • My Reef Aquarium
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #16 u: Studeni 23, 2010, 22:51:07 poslijepodne »
Bio sam dosta balav kada sam pročitao ovu knjigu (kod nas se zvala Posljednja obala), a nedavno sam na Halmarku vidio film sa Armand Asante-om kao kapetanom podmornice. Da ne duljim, knjiga je ostavila na mene takav utisak da čvrsto vjerujem kako je ljudska vrsta osuđena na propast.
Preporučam svima da pročitaju: http://en.wikipedia.org/wiki/On_the_Beach_(novel)
Zagreb - Sigećica
Samo glupost je vječna, sve ostalo može proći!!!!
http://www.bradareef.webs.com/

Offline Brljator

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1111
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Pavlovac
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #17 u: Studeni 23, 2010, 23:16:41 poslijepodne »
Ako bude rata idem da se prijavim da probam neku invalidsku penziju uhvatit, u ovom ratu sam bio kratak  za god,dve,  :D :D

Offline AndrejX

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
  • Disklejmer: ne prodajem papricice niti sjemenke
    • http://www.viralx.com
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #18 u: Studeni 24, 2010, 00:01:40 prijepodne »
nadam se da ipak ostanu na lokalnim sukobima.

ako se ne varam sjeverna koreja posjeduje nešto nuklearnog arsenala? kao da nekakva testiranja pamtim...

Posjeduje, samo vrlo upitno koliko je to ucinkovito i doista upotrebljivo.  Dolazi jos jedna hladna zima bez hrane i goriva, smjena generacija pa je dosao red na jedan igrokaz da malo zabave svoje stanovnistvo i nazicaju nesto pomoci.
Uglavnom nista od toga, pa prije par mjeseci su jedni drugima potapali ratne brodove tako da bas i nije mirno onako kako se cini.

A sto se tice III svjetskog rata - tesko da ce itko stati na njihovu stranu, osim malo deklarativne galame.

Offline bolek

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 366
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb, Donja Dubrava
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #19 u: Studeni 24, 2010, 00:08:18 prijepodne »
Sumnjam da ce biti rata, svi su vec shvatili da sto se oruzjem otme moze se oruzjem i vratit, zato danas u EU nema ratova nego kupovine, a ono sto kupis uvek je tvoje.
Tak da se ja vise bojim ovih sto dolaze s masnim parama i smjeskom na licu.
A Ameri ko Ameri, moraju i oni prodat nesto svog arsenala iako zahvaljujuci kinezima ceka ih jedna velika kajla.
I'm Normally Not a Praying Man, but If You're up There, Please save Me Superman

Offline dejan20

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 367
  • Spol: Muški   Dob: 35
  • Lokacija: VARAŽDIN
    • moj biljni akvarij
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #20 u: Studeni 24, 2010, 00:25:46 prijepodne »
 2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u novembru 2010. i završit će u oktobru 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i hemijsko oružje.


2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju hemijski rat protiv preostalih Europljana.

2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica hemijskog rata)

2016. - Europa je skoro bez ljudi

2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori

2023. - Orbita Zemlje se neznatno mijenja

2025. - Europa je i dalje jako slabo naseljena

2028. - Stvaranje novog oblika energije (vjerovatno kontrolirana termonuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.

2033. - Polarni led se topi. Nivo oceana raste

2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani.

2046. - Svi ljudski organi mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje jedno od najboljih metoda liječenja.

2066. - Za vrijeme napada na muslimanski Rim, SAD koriste novi oblik oružja - klimatsko. Dolazi do naglog zahlađenja

2076. - Bezklasno društvo (komunizam)

2084. - Oporavak prirode

2088. - Nova bolest se pojavila - starenje za nekoliko sekundi

2097. - Brzo starenje pobijeđeno

2100. - Umjetno sunce osvjetljava tamnu stranu Zemlje

2111. - Ljudi postaju kiborzi (živi roboti)

2123. - Rat između malih država. Velike sile se ne mješaju

2125. - U Mađarskoj dobijaju signale iz svemira (i svi će se opet sjetiti Vange)

2130. - Podvodne kolonije (uz pomoć savjeta izvanzemaljaca)

2164. - Životinje pretvaraju u poluljude

2167. - Nova religija

2170. - Velika suša

2183. - Kolonija na Marsu postaje nuklearna sila i zahtjeva nezavisnost od Zemlje (kao nekad SAD od Engleske)

2187. - Uspješno prekinute erupcije 2 velika vulkana

2195. - Morske kolonije (podvodne) potpuno su osigurane hranom i energijom

2196. - Potpuno miješanje Azijaca i Europljana

2201. - Na Suncu se gase termonuklearni procesi. Postaje hladnije

2221. - U potrazi za izvanzemaljskim životom, ljudi stupaju u kontakt s nečim užasnim

2256. - Svemirski brod donosi na Zemlju novu strašnu bolest

2262. - Postupno se mijenjaju orbite planeta. Marsu prijeti kometa

2271. - Ponovno se izračunavaju fizičke konstante koje su se izmijenile

2273. - Potpuno miješanje žute, bijele i crne rase. Pojavljivanje novih rasa ljudi.

2279. - Energija ni iz čega (pretpostavka - iz vakuuma ili crnih rupa)

2288. - Putovanje kroz vrijeme. Novi kontakti s izvanzemaljcima

2291. - Sunce se hladi. Počinju pokušaji ponovnog aktiviranja

2296. - Snažne eksplozije na Suncu (vjerojatno kao posljedica pokušaja njegovog reaktiviranja). Mijenja se sila gravitacije. Stare svemirske stanice i sateliti počinju padati

2299. - U Francuskoj se pojavljuje pokret otpora Islamu

2302. - Otkriće novih važnih zakona i tajni Svemira

2304. - Otkriće tajne Mjeseca

2341. - Nešto strašno se približava Zemlji iz Svemira

2354. - Kvar na jednom od umjetnih Sunaca dovodi do suše

2371. - Velika glad

2378. - Nova brzo rastuća rasa ljudi

2480. - Sudar dva umjetna Sunca. Zemlja u polumraku.

 

Nakon ovoga dolazi do rata na Marsu...ljudi će zbog klimatskih promjena mutirati, pojaviće se novi poslanik koji će donijeti nova saznanja o religiji i izgradiće se nove crkve, gdje će se učiti o zaboravljenim naukama i vrijednostima. Dolazi se do saznanja da će se sve bolesti moći izliječiti, a 4599. dolazi do pojave besmrtnosti. Ljudi nalaze način da komuniciraju s Bogom, populacija ljudi na svim planetima će biti 340 biliona a počinje i potpuna asimilacija sa vanzemaljcima.

Čak je i sam Adolf Hitler dolazio do nje i ona mu je predvidjela neslavan pad, dok je Lepa Brena rekla da je njen brak sa Bobom Živojinovićem predvidjela upravo ona.
VARAŽDIN

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #21 u: Studeni 24, 2010, 00:34:14 prijepodne »
"Muslimani tada počinju hemijski rat protiv preostalih Europljana."

pa hajd da i to vidimo  :devil:
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline AndrejX

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
  • Disklejmer: ne prodajem papricice niti sjemenke
    • http://www.viralx.com
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #22 u: Studeni 24, 2010, 00:51:43 prijepodne »
2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u novembru 2010. i završit će u oktobru 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i hemijsko oružje.


2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju hemijski rat protiv preostalih Europljana.

2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica hemijskog rata)

2016. - Europa je skoro bez ljudi

2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori
Nakon ovoga dolazi do rata na Marsu...ljudi će zbog klimatskih promjena mutirati, pojaviće se novi poslanik koji će donijeti nova saznanja o religiji i izgradiće se nove crkve, gdje će se učiti o zaboravljenim naukama i vrijednostima. Dolazi se do saznanja da će se sve bolesti moći izliječiti, a 4599. dolazi do pojave besmrtnosti. Ljudi nalaze način da komuniciraju s Bogom, populacija ljudi na svim planetima će biti 340 biliona a počinje i potpuna asimilacija sa vanzemaljcima.

Čak je i sam Adolf Hitler dolazio do nje i ona mu je predvidjela neslavan pad, dok je Lepa Brena rekla da je njen brak sa Bobom Živojinovićem predvidjela upravo ona.

Strasno da netko imalo pismen moze povjerovati u ovu hrpu gluposti, al kladim se da se nemilice lajka po fejsu  :)

Dakle nukelarni rat koji je zapravo poceo s ovom tarapanom izmedu Koreja gdje ce se prvo upotrijebiti nuklearno oruzje (kojeg ima dovoljno da nekoliko stotina puta raznesemo samu planetu), a onda ce se za svaki slucaj nabaciti i jedna runda kemijskog za svaki slucaj te iako ce nestati zivot na cijeloj sjevernoj hemisferi (volio bih znati kako ce se to lokalizirati) rat ce i dalje potrajati  do 2014 godine, Sav taj zivot koji ce nestati zbog radioaktivnih padalina (sto nije izgledan scenarij) ce za svaki slucaj jos jednom potuci Muslimani s kemijskim oruzjem iako mi bas ne pada niti jedna pretezito muslimanska drzava juznije od ekvatora koja ima takve mogucnosti i interesa potamaniti sve vec pobijene Europljane.

2016 godine Europa je konacno po tko zna koji put bez ljudi, a iako je cijela sjeverna hemisfera odavno mrtva Kinezi (koji su uglavnom bas na tom dijelu) postaju svjetska velesila, a siromasne zemlje juzne Afrike postaju eksploatatori sjeverne polutke trajno kontaminirane radioaktivnim oborinama i pod nuklearnom zimom te bez ijednog zivog bica, osim Kine koja je postala svjetska sila  :roll:


Ako je idiot koji je sklepao ovo smece, koje svi dalje prenose bez razmisljanja, zavrsio osnovnu skolu definitivno treba raspustiti sve oblike skolovanja i svima odrzati par sati obuke za upotrebu fejsa jer cito vise nikome niti ne treba.

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #23 u: Studeni 24, 2010, 01:31:10 prijepodne »
Ovo mi je super da ce se za manje od 200 godina na suncu zaustaviti termonuklearni procesi,sto znaci da ce se sunce poceti gasiti,a evo malo sto kazu znanstvenici o suncu
"Životni vijek zvijezda ovog spektralnog tipa je oko 10 milijardi godina, a budući da je Sunce staro oko 5 milijardi godina, nalazi se u sredini svog životnog ciklusa."

E sad mozda baba nije znala koliko je to 200 godina malo u svemiru,pa se zeznula  :D

Također ovo da cemo se sresti sa necim uzasnim 221,pa dobro ako vec zna sve sta je onda to uzasno  ;)

Offline AndrejX

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
  • Disklejmer: ne prodajem papricice niti sjemenke
    • http://www.viralx.com
Odg: Izgleda da je počeo...
« Odgovori #24 u: Studeni 24, 2010, 03:19:44 prijepodne »
Zelis reci da baba koja je predvidjela brak Lepe Brens s Bobom Živojinovićem nije u pravu ?  :D