Ožujak 19, 2024, 12:07:52 poslijepodneNajnoviji Član: EugenLaxa

Novi Postovi

 Str: [1] 2 3 ... 10
1
Bla-bla / Odg: Novi-stari
« Zadnji post od Vedran u Ožujak 17, 2024, 11:48:31 prijepodne »
Dolje je nikad bolje  :D
Koristim iskustvo za optimizaciju izvedbe  :D
2
Bla-bla / Odg: Novi-stari
« Zadnji post od kinggo u Veljača 27, 2024, 21:05:28 poslijepodne »
više ne poznajem lika koji me gleda svako jutro s druge strane ogledala...
kriza poznih godina.........jel kaj bolje kad pogledas dolje?
3
Uređenje akvarija / Odg: veliki 7000 l akvarij nova tema
« Zadnji post od kinggo u Veljača 27, 2024, 17:03:07 poslijepodne »
.....i kupio trimer koji nema motor dolje u glavi
4
Uređenje akvarija / Odg: veliki 7000 l akvarij nova tema
« Zadnji post od Vedran u Veljača 27, 2024, 09:42:04 prijepodne »
Noice  :up:

Nego, jesi li završio tečaj ronjenja za održavanje ove mrcine?  8)
5
Bla-bla / Odg: Novi-stari
« Zadnji post od Vedran u Veljača 27, 2024, 09:37:52 prijepodne »
Snowflake age!   :D " I am offended!!!" Da, i? Kaj sad? Stop the Reuters?  :D
Meni je to postalo toliko zabavno da sam se počeo zajebavat na tu temu na stand up nastupima... I naravno, ekipica se vređa do te mjere da mi posle nastupa prilaze i pitaju- A što si točno mislio pod tim??
It's a joke honey, not my dick, don't take it so hard....  :devil: :D

Je, sve se promijenilo, a bome i mi. Ti boga, više ne poznajem lika koji me gleda svako jutro s druge strane ogledala...

6
Bla-bla / Odg: Novi-stari
« Zadnji post od kinggo u Veljača 20, 2024, 20:02:08 poslijepodne »
 :bye1:
kao sto Seba rece, nacin komunikacije se promijenio. U smislu da ako ljudima ne kazes sto zele cuti, onda nema daljnje komunikacije.
Ja sam trenutno ostao samo na jednom, i to 240l i iskreno, rijesio bih ga da netko hoce jer kroz koju godinu selim tak da cu to morati odraditi nekako.
No obzirom da i dalje stoji u kutu i da je bolest i dalje prisutna pa ga ne mogu gledati samo tako, danas stigao paket sa suhim gnojivima i novi difuzor iz DE, u subotu idem napuniti sve 3 boce i demo dalje.
7
Bla-bla / Odg: Novi-stari
« Zadnji post od Seba u Veljača 13, 2024, 15:15:20 poslijepodne »
Kompleksno pitanje..  -?
Jedan dio ekipe je jednostavno odustao od akvaristike, drugi dio više nije toliko aktivan, jedna dio ekipe se nalazi po bespucima drustvenih mreža. Neki navrate s vremena na vrijeme ali su im dosadile vječito iste teme itd..
U zadnjih 10-tak godina se promijenio način komunikacije, tako da forumi više nistu toliko in (čast izuzecima).
8
Bla-bla / Novi-stari
« Zadnji post od dario u Veljača 13, 2024, 12:55:03 poslijepodne »
Pozdrav forumasi!
(Ili bar oni koji su jos ostali ovdje).

Vidim da je moj zadnji post 2012 ovdje. To znaci 12 godina ne pisanja ali i dalje imam akvarije. Trenutno 1 nano cube i par terarija.
Kad sam se ovdje ulogirao nakon toliko godina, prvo iznenadjenje je da se tako malo pise...
Sjecam se dana kad se ne ulogiras po 24 sata pa te doceka 20-30 novih postova i sigurno 3-4 nove teme.
Gdje su svi otisli? Zajednica akvarista sigurno postoji, ali ocito niste ovdje?
Ovo je definitivno bio jedan od najutjecajnijih aqua foruma na ovim podrucjima, gdje smo svi ucili...
...confused...  -?

9
Kemija / Odg: Destilirana voda!???
« Zadnji post od Seba u Veljača 12, 2024, 01:42:52 prijepodne »
 :up:
10
Kemija / Odg: Destilirana voda!???
« Zadnji post od muku u Veljača 11, 2024, 09:08:53 prijepodne »
Uredu, hvala na na savjetima, u biti htio sam čuti mišljenja, da budem siguran da li treba što poduzimati u vezi tvrdoće vode jer su u gornjoj granici. Ovako sad znam da ću samo nastaviti kao što sam radio, redovne tjedne izmjene vode bez kemijanja da ne bi otišao u krivi smjer. Hvala još jednom.
 Str: [1] 2 3 ... 10