Ožujak 29, 2024, 11:43:09 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Akter 2011  (Posjeta: 16549 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Akter 2011
« Odgovori #75 u: Prosinac 03, 2010, 13:56:57 poslijepodne »
ja i piva ko krava i balet...pol litre i pod stolom sam, ali zato gemišt ne dobijam :Djedan 2.....iako najjace pice na svjetu je Coca-cola....
zasto pit alkohol godinama kad ti kola u kracem vremenu razori organe....ak nis drugo manje love potrosis...

Uostalom imam vec dovoljno poroka
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Akter 2011
« Odgovori #76 u: Prosinac 03, 2010, 14:21:48 poslijepodne »
Ozbiljno su nas premjestili u BLA BLA BLA :rotfl:

Stvarno nas neozbiljno shvaćaju.  :zagrljaj:

Ozbiljno se shvaća AkTer... neobavezno laprdanje na zadnjih 5 stranica ove teme može biti zabavno nama koji sudjelujemo u njemu, u neku ruku, ali daleko je to od AkTer nivoa.. Da se shvatimo i ne vrijeđamo, AkTer se radi s guštom i sa i u zeki-peki, ali se ne radi neozbiljno i neodgovorno, zbog toga se službene teme o AkTeru otvaraju od strane "službenog" osoblja i imaju neki svoj red i dinamiku..To nije zbog toga da se trenira strogoća, koje u ovako velikom projektu, svidjelo se to nekom ili ne, mora biti , već zbog toga da se ljudima koji eventualno prate sa strane ne ostavi krivi dojam, da je to neki dernek koji organizira ekipa lapana, koji se razbacuju nekim prizemnim forama, na nekom svom lijevom forumu...

Jel to donekle jasno?

Zbog toga će se, kao i do sada, kada se pokrenu službeni kotačići, službeno obavijestiti ljude, pozvati, pitati tko je zainteresiran, tko može što i koliko dati, tko može planove crtat, a tko vodu nosit i sve u svemu raditi po već uhodanom, isprobanom i uspješnom modelu... A na pivu može doć tko god hoće, možda se čak i ja pojavim iako mi se sve čini da me opet čeka neka svinjarija taj dan...

Offline guppy world

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb / 095 55 27 695
  • 095/5527 695
Odg: Akter 2011
« Odgovori #77 u: Prosinac 03, 2010, 18:32:51 poslijepodne »
...da je to neki dernek koji organizira ekipa lapana, koji se razbacuju nekim prizemnim forama, na nekom svom lijevom forumu...
Jel to donekle jasno?

... A na pivu može doć tko god hoće, možda se čak i ja pojavim iako mi se sve čini da me opet čeka neka svinjarija taj dan...

 :f026:  opral me/nas je a da nije niti subota!  :up:

Hvala na brizi, a ne brini, neće biti svinjarija, pitomi smo.

budeš li imao kakvih neodgodivih stvari taj dan, nema problema, ne moraš navratiti. Iako bismo voljeli vidjeti te.
A lapani... nismo problematični samo smo malo munjeni -akvaristički. I željeli bismo dati i svoj aktivan doprinos ovogodišnjem akteru te se nadamo da češ/ćete naći mjesta i za nas  prilikom raspodjele poslova i obaveza te nas na vrijeme o svemu obavijestiti i uključiti u rad :).

Pozdrav tebi i ekipi koja tiho radi.


p.s.
hajd ključaj ovu temu sad...
 Budemo otvorili novu sa narednim datumom druženja u Zg.

Hvala!

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Akter 2011
« Odgovori #78 u: Prosinac 03, 2010, 23:26:31 poslijepodne »
svinjarija koja mene čeka bi mogla imat 160-170 kila i bit poprilično masna..nadam se..volim čvarke..
iako mrzim svinjariju...

velim, samo pomalo, opušteno i strpljivo..

uostalom, mi sigurno nećemo još neko vrijeme dat da AkTer zgasne... previše vrijedi cijela ta priča..i tu ne mislim na materijalno..

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Akter 2011
« Odgovori #79 u: Prosinac 04, 2010, 00:00:17 prijepodne »
E vekiceeeee kaj nije nekaj moje kod tebe???

Ako je to jedini nacin da te covjek vidi u zivo, pocet cu inzistirat da mi to doneses  :D dat cu ti na izbor oces na okupljanje ili doma do mene pa neki kolac specem  :nerv: :D

Čvarki su zakon...130kn/kg...das 30dkg mami i tati ocistis 3 luka i miran si cijeli dan....prvo to preslasno jedu 2 sata, onda se nemogu dic od stola jer su uz njih smazali cijeli kruh...pa se onda odvuku u krevet i spavaju nekoliko sati...nakon toga te malo uzbudi njihovo trcanje jer su prežedni....pa opet trcanje x10 puta...pa se onda vec od tog pijenja vode umore i opet odu pajkit....a ja mogu rasturat tipkovnicu cijeli dan  :D :D

Kaj se tice aktera, ovakva navala je uvjek dok se s njim ne pocne...poslije radnike trebas s svjecom trazit
a meni osobno je to postalo preveliko, bolje mi je bilo dok su na njega dolazili samo forumasi...ovak nikad neznas ko te snima iza čoška :D
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline guppy world

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb / 095 55 27 695
  • 095/5527 695
Odg: Akter 2011
« Odgovori #80 u: Prosinac 04, 2010, 10:59:43 prijepodne »
Čvarki su zakon...130kn/kg...das 30dkg mami i tati ocistis 3 luka i miran si cijeli dan....prvo to preslasno jedu 2 sata, onda se nemogu dic od stola jer su uz njih smazali cijeli kruh...pa se onda odvuku u krevet i spavaju nekoliko sati...nakon toga te malo uzbudi njihovo trcanje jer su prežedni....pa opet trcanje x10 puta...pa se onda vec od tog pijenja vode umore i opet odu pajkit....a ja mogu rasturat tipkovnicu cijeli dan  :D :D
:up:

Offline sifra100

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 342
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: velika gorica
  • život je bajka !!!!!!!!!
Odg: Akter 2011
« Odgovori #81 u: Prosinac 06, 2010, 21:52:39 poslijepodne »
kaj onda jer bude di kakvo okupljanje 11.12.2010. ili ne ???
i di če biti ???
ma život je lijep ???????