Travanj 24, 2024, 12:37:47 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: zvjerinjak-King Croos  (Posjeta: 1577 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zullu

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 143
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Rakitje
zvjerinjak-King Croos
« u: Studeni 09, 2013, 19:28:18 poslijepodne »
pozz......
neznam jel tko u zadnje vrijeme bil u dotićnoj trgovini.....ja svratio danas po par guppy ženkica pošto su mi u deficitu.....kad ono unutra katastrofa...
akvariji izgledaju prilično zapušteno,voda u dio njih lagano mutnjikava,zelena točkasta rula....peraje riba u nekim tankovima lagano u raspadu,od tri diskusa jedan je več odavno aja-paja,jedan
je na tom putu ,a jedan se drži...riba leptir :question:ak sam dobro zapamtil pliva leđno...i tak >:(....
al mislim da to ove u dučanu ne tangira previše.... :down: :down: :down: :down: :down:
btw. guppyje nisam kupil... :roll: :nuclear:

Offline VlatkoZ

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 406
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb - Špansko
Odg: zvjerinjak-King Croos
« Odgovori #1 u: Studeni 09, 2013, 19:57:53 poslijepodne »
Kad si već bio na toj strani mogao si skočiti do Kauflanda, tamo je novi dućan sa kućnim ljubimcima. :)

Offline Lozinjo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 214
  • Spol: Muški   Dob: 33
  • Lokacija: Zagreb
Odg: zvjerinjak-King Croos
« Odgovori #2 u: Studeni 09, 2013, 20:02:45 poslijepodne »
Kad si već bio na toj strani mogao si skočiti do Kauflanda, tamo je novi dućan sa kućnim ljubimcima. :)
Dobar?

Offline zullu

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 143
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Rakitje
Odg:
« Odgovori #3 u: Studeni 09, 2013, 20:42:37 poslijepodne »
Ja sam stalno na toj strani...;-)

Poslano s mog AK-47 using Tapatalk 4...

Offline VlatkoZ

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 406
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb - Špansko
Odg: zvjerinjak-King Croos
« Odgovori #4 u: Studeni 09, 2013, 20:57:10 poslijepodne »

Offline Šima

  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 892
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • Lokacija: Požega
Odg: zvjerinjak-King Croos
« Odgovori #5 u: Studeni 09, 2013, 23:41:57 poslijepodne »
pozz......
neznam jel tko u zadnje vrijeme bil u dotićnoj trgovini.....ja svratio danas po par guppy ženkica pošto su mi u deficitu.....kad ono unutra katastrofa...
akvariji izgledaju prilično zapušteno,voda u dio njih lagano mutnjikava,zelena točkasta rula....peraje riba u nekim tankovima lagano u raspadu,od tri diskusa jedan je več odavno aja-paja,jedan
je na tom putu ,a jedan se drži...riba leptir :question:ak sam dobro zapamtil pliva leđno...i tak >:(....
al mislim da to ove u dučanu ne tangira previše.... :down: :down: :down: :down: :down:
btw. guppyje nisam kupil... :roll: :nuclear:
cek...jel se to sad nemoze uslikati i/ili prijaviti nekoj udruzi za zastitu zivotinja ili tako nesto slicno?
jer je to ocigledno mucenje zivotinja, totalni nemar i ne briga, zlostavljanje i sve ostalo negativno.... :down: :down: :down:

Offline Sonny

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 580
  • Spol: Muški   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb
  • "Life is too short to drink bad wines"
Odg: zvjerinjak-King Croos
« Odgovori #6 u: Studeni 10, 2013, 08:49:59 prijepodne »
Ta priča je loša od starta.
Te Zvjerinjake je otvorio lik što je imao tvrtku Bossiz, ona tehnika i Vip partner.
Kad je propao s Bossizom na opće čuđenje otvorio je pet shop, prvo na Av. Dubrava. Od starta ne baš najbolji uvjeti za živine, očito bez prave ljubavi za životinje, više od očaja i pokušaja preživljavanja  :down:

Offline zullu

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 143
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Rakitje
Odg: zvjerinjak-King Croos
« Odgovori #7 u: Studeni 10, 2013, 11:11:33 prijepodne »
Ta priča je loša od starta.
Te Zvjerinjake je otvorio lik što je imao tvrtku Bossiz, ona tehnika i Vip partner.
Kad je propao s Bossizom na opće čuđenje otvorio je pet shop, prvo na Av. Dubrava. Od starta ne baš najbolji uvjeti za živine, očito bez prave ljubavi za životinje, više od očaja i pokušaja preživljavanja  :down:

ovaj u king croosu u početku mi se nije činio loš....al očito nitko ne vodi brigu o tim ribicama......i vanjski akvarij lijepo izgledao....sad pod udarom raznih čupavih algi..,.,.a i trebalo bi malo vode dolit.......al oni unutra....... :nuclear: :nuclear: :nuclear: