Travanj 30, 2024, 18:17:48 poslijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: 600l Discusi  (Posjeta: 13295 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Baja

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 226
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: Zagreb
Odg: 600l Discusi
« Odgovori #50 u: Svibanj 06, 2010, 21:15:07 poslijepodne »
Ova riba gore je iz singapura i 270 kn po meni nije puno jer se tu radi o odrasloj ribi vecoj od 11 cm koja izgleda inpozantno.
U viliu diskus te veličine košta 650 kn.

Offline Tisch

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 141
  • Lokacija: Dubrava
    • Nove igre sa Amazona, download ili dostava u Hrvatsku
Odg: 600l Discusi
« Odgovori #51 u: Svibanj 07, 2010, 15:37:35 poslijepodne »
Nikoga ne farbam,samo je uzgoj drugaciji!
Probaj ti stavit spuzva filter i mijenjaj vodu,pa nam javi ishod!!
Taj diskus bi mogao biti iz ceske,a ne iz singapura!
Ja nikog nisam vrijedjao niti sam ikom prodao ribu pod drugim imenom,tako da te molim da me ne mjesas u ovu pricu!
BTW koja je vrsta ovaj sa slike???jel to neki cisti ili isto krizanac??(ovo nije provokacija,nego samo pitanje)
I napisi slobodno na forumu ime i prezime nekog tko je kupio od mene ribu,a da sam mu prodao nesto drugo!
I evo ovim putem te molim da nas ne trpas sve u isti kos!
Unaprijed zahvaljujem!
A taj cije su ribe,jel bio prisiljen to kupiti??stvar  je izbora,ja sam napisao i u toj temi da to nije red melon! :up:


Riba je iz Sinagapura 100%, vjerojatno Goden sunrise, a to im je tamo i specjalnost   


Sorry al' nisam ja tebe okrivo za nista. Samo sam iznio svoje vidjenje da kod nas nasi nekom ko se ne kuži uvaljaju svašta 5x skuplje nego vrijedi.... i da se uvozne ribe mogu naci i dobre i kvalitetne.

Evo dao sam gore ponudu da rado kupim i diskuse od tebe ak procjenim da mi je omjer cijena/kvaliteta prihvatljiv.


A sto se vode tice da je mjenjam svaki dan ni ne treba mi nikakva filter... samo treba kod nas tretirati vodu sa aqua sefom ili sl. i u nasem ph rastu ko ludi
Pozdrav