Svibanj 07, 2024, 20:29:25 poslijepodneNajnoviji Član: Davidunipt

Autor Tema: upoznavanje  (Posjeta: 9838 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« u: Listopad 03, 2005, 23:40:00 poslijepodne »


Hello svima, ja sam nova.slucajno sam nesto trazila o palicnjacima i naisla na ovaj forum i eto, evo mene ovdje. za pocetak nemam nis posebno za reci, dobro, samo cu se pohvaliti, ponosna sam vlasnica dva palicnjaka, navodno afganistanska, curice i decka;malenog kineskog hrcka i francuskog buldoga. to je to za sad; pozdrav iz Ri.


Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #1 u: Listopad 04, 2005, 12:08:00 poslijepodne »


layla zelim ti dobrodoslicu ovdje naisla si na pravu stvar na netu forum je za svaku pohvalu i ljudi na njemu. i samo da kazem da sam i ja rijeka i da ti imam vijetnamske palicnjake i jos kukaca ako si za razmjenu inace pokusavam skupit sto vise Phasmide odnosno nakaznika na koncu palicnjaka. ako si za razmjenu kad budes imala mlade ili da mi rpodas svejedno. pa mi javi molim te


† BLACK RAIN †

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #2 u: Listopad 04, 2005, 12:22:00 poslijepodne »
hello,ozzy, zahvaljujem se na dobrodoslici.sto se tice mojih palicnjaka oni su ti jos "bebice",imam ih negdje 4 mj, pa se bas i nisu razvili do kraja, u biti zenka je, a muzijak je malo zakrzljavio. inace dobila sam ih od frendice, ona svoje ima preko godinu dana, i ovo ljeto su joj se poceli mnoziti, to je bila strahota, imali su period kada su se parili svaki dan i po par puta i ona ti sada ima negdje 100 mladih koje pokusava zbrinuti.
Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #3 u: Listopad 04, 2005, 12:24:00 poslijepodne »


MISLIM DA JE OVA SLIKA VEC KRuzila netom to ti je moja bebica odrasla zenka baculum extradentatuma. vide se mali rogovi na glavi to je zenka inace razmnozavaju se partenogenezom. decki su jako jako rijetki.


† BLACK RAIN †

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #4 u: Listopad 04, 2005, 12:28:00 poslijepodne »


odakle je ona? cuj ako ih daje ili prodaje odma mi rezerviraj 10ak ili vise licinki. i molim te daj mi njihov latinski da ja prekopam net o njima. a decko je zakrzljao? moguce jer je zapeo u kozi jer nije bilo dovoljno vlage ali se uspio izvuc al se eto krivo posusio hehe i ostao deformiran. a mozda je i drugi razlog iako je ovo najcesci., i meni se to desavalo. jos u skrinji imam naseg rossiusa koji se sapleo u kozu i uginuo. spricaj ih destiliranom vodom iako ja koristim kisnicu...slobodno pospricaj po njima nece im smetat ali ako su ti mladi nemoj previse da se ne uguse u kapima. obicno se sprica prije veceri jer su nocne zivotinje pa im je bolje dat vlagu i vodu prije obroka. piju vodu sa lisca i grana to se moze jasno vidjeti kod vecih jedinki.


† BLACK RAIN †

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #5 u: Listopad 04, 2005, 12:30:00 poslijepodne »
moja zenka je otprilike iste velicine, a muzijak je negdje 10 puta manji.je li znas koliko zive?
Pi.

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #6 u: Listopad 04, 2005, 12:35:00 poslijepodne »
ma spricam ih, svaki dan i po nekoliko puta, ali sta je je, nije se dugo presvukao, nisam uopce isla za tim. ne znam im lat naziv, a frendica mi je s Vezice, i poklanja ih.
Pi.

Offline Crazy-a3

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2527
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Zagreb
  • Živim da uživam
upoznavanje
« Odgovori #7 u: Listopad 04, 2005, 13:05:00 poslijepodne »


Citat: Layla
ma spricam ih, svaki dan i po nekoliko puta, ali sta je je, nije se dugo presvukao, nisam uopce isla za tim. ne znam im lat naziv, a frendica mi je s Vezice, i poklanja ih.



Ajde ako ih jos ima ja bi ih udomila..........iako sam iz Zg moze ih poslat autobusom
Bolje biti sam, nego sa budalama.
Zagreb/Dubrava

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #8 u: Listopad 04, 2005, 13:08:00 poslijepodne »


joj kad bi se mogli naci da mi ih das ako ti nije problem? zelis vijetnamskih? mogu ti dat jaja i licinke i kojeg odraslog jer ih imam previse....hehe. jako su simpaticni i jednostavni za drzanje. sve sto im treba je VISOK terarij moj je 60 visok i to je idealno. hrane se ruzama glogom kupinom i liscem ljesnjaka. zimi gas naravno nema pa ces nac kupinu u gradu je lakse pitaj kako je meni kad moram otrpavat grane pod snijegom i ako ne znas di su grmovi gotov si hehe. jedne godine prosle cini mi se sve je smrznulo pod snijegom i ostao sma bez njih samo jaja mi ostala al ih zato sad ima previse. temp ...ja ih drzim na sobnim al najbolje je da uredis grijanje nekom lampom il necim. oko 24,25... vlaga 80 posto.


muzjak manji? nikad nsiam imao vrste di je potreban i decko pa ne znam ali mozda je tako prirodno..kao kod pauka recimo crna udovica znas da je decko puno manji? a ja sam mislio na deformacije nogu i to....zbog vlage. tako da je sto se toga tice najvjerojatnije sve u redu. njima je kako rekoh njvaznija visina terarija ako nemaju taj uvijet mogu se medjusobno jesti deformirat pri presvlacenji a na koncu uginuti. moj terarij je od drveta sa prednjom staklenom stranicom. evo ti slika


† BLACK RAIN †

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #9 u: Listopad 04, 2005, 13:10:00 poslijepodne »


iz knjige TABLICE ZA DETERMINACIJU INSEKATA od Lea Schmidt
Red Phasmida..Nakaznici

Ovaj red ravnokrilaca obuhvaca grupu insekata vrlo razlicitih I cesto cudnovatih formi medju kojima postoje kao 2 ekstrema, s jedne strane dorzoventralno spljostena forma poput lista biljaka, I sa druge strane dugacka forma poput grancice. Medju ovim ekstremima postoje mnogi medjuoblici sa krilima ili bez njih. Cesto su ovi kukci snabdjeveni sa raznim dijelovima tijela pa I nogama , raznim koznim izraslinama u obliku kvrga trnova, bradavica ploca itd

Glava, Caput, nakaznika ima vise ili manje prognatan polozaj a usni ustroj ustrojen je za grizenje. Antene su uvijek nitaste, sa razlicitim ali uvijek velikim brojem homonomnih clanaka.

Prothorax, prvi clanak prsa Thoraxa, je obicno mali segment, a noge su kod vecine vrsta dugacke medjusobno slicne gradje I udesene za penjanje. Kod onih oblika koji nalikuju na list biljke , bedra I goljenice imaju cesto jaka prosirenja u obliku listicavih izraslina.

Krila su vrlo razlicite gradje I vecinom su gornja krila znatno skracena, dok su donja veca, jer su prosirena velikim analnim poljem, koji cesto ima oblik lepeze. Neke vrste su beskrtilne.

Na abdomenu, zatku, nakaznici imaju cerce koji su kratki I segmentirani. Leglice kod zenki ne postoje jer one samo odbacuju jaja na tlo. Postoje vrste koje lijepe jaja za biljku ili stijenku terarija. Slusni organi kod ovih kukaca ne postoje.

Metamorfoza nakaznika je tipicna paurometabolija, a to znaci da je licinka vrlo slicna imagu. Kod mnogih vrsta postoji spolni dimorfizam dok neke vrste nemaju uopce, ili su vrlo rijetki muzjaci kod palicnjaka pa se zenke razmnozavaju partenogenetski.

Nakaznici su tipicni biljojedi, koji vecinom zive u krosnjama tropskoga drveca, a njiihove stapicaste forme zive pretezno u travi. Kod ovih kukaca jako je izrazena mimikrija..stapanje sa okolinom. Kao zastitnu boju koriste sivu smedju ili zelenu. Ipak su to dosta rijetki kukci kjoji su izraziti termofili. U Europi su poznata 2 roda koji zive na Mediteranu iako se rijetko mogu naci I u srednjoj Francuskoj. U nasim krajevima na jadranu poznata je vrsta Bacillus rossii Fabr. Koja je polofagna sto znaci da se hrani sa vise vrsta biljaka, iako ju najcesce nalazimo na kupini.

† BLACK RAIN †

Offline Crazy-a3

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2527
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Zagreb
  • Živim da uživam
upoznavanje
« Odgovori #10 u: Listopad 04, 2005, 13:17:00 poslijepodne »
Ozzy ajde posalji slike i vijetnamskih i afganistanskih pa da ih usporedim jer bas neznam tocno koji kako izgleda...........ja sam imala palicnjake nekad ali neznam koje, a naravno zelim ih ponovno
Bolje biti sam, nego sa budalama.
Zagreb/Dubrava

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #11 u: Listopad 04, 2005, 13:40:00 poslijepodne »


ovo gore ti je vijetnamski ljepotan zenka. baculum extradentatum...da ne stavljam slike dosta vremena mi ih uploada pa pogledaj na googleu. a za afganistanske ne znam al sigurnno nisu teski za uzgoj inace su jako zahvalni pa nece bit problema.


imao sam sipyloidea-sipylus ..onda bacillus rossii, pa carausius morosus oni su nesto manji nego ove vrste prije. sipyloidea leti to je madagaskarski ruzicasti palicnjak. jako su hrhki u odnos na baculume...


† BLACK RAIN †

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #12 u: Listopad 04, 2005, 13:41:00 poslijepodne »


layla imas mozda sliku af. pal?
† BLACK RAIN †

Offline Crazy-a3

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2527
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Zagreb
  • Živim da uživam
upoznavanje
« Odgovori #13 u: Listopad 04, 2005, 13:50:00 poslijepodne »
Ja mislim da sam imala vijetnamskog ali me zanima i afganistanski
Bolje biti sam, nego sa budalama.
Zagreb/Dubrava

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #14 u: Listopad 04, 2005, 14:12:00 poslijepodne »


mene opcenito phasmida pokusavam skupiti sto vise vrsta pa jedan lijep insektarij dana ssutra ugradit u zid...joj snovi snovi. mislim ne ugraditi nego kupiti one gipsane ploce izbusiti rupe velicine terarija i tim plocama pregraditi dio sobe tak da izgleda kao zid a iza napraviti stalaze na kojima ce stajati terariji...ja kad zapnem za nesto ne smirujem se dok si to ne napravim ili nabavim takod a je i ovo samo vrijeme pitanja hehe sve je vec smisljeno...e zaboravih a u pozaditi pustiti tamno plavo svijetlo cisto radi ukrasa iako bi prije bilo zuto radi reflektorki koje jako griju a jeftine su tak da je problem grijanja rijesen a ujedno i rasvjeta.


ekonomizacija je mm majka opstanka u ovako teskim okolnostima kao styo je nasa zemlja. HAHA nadams e da ste gledali rane ako ne odma u videoteku


† BLACK RAIN †

Offline SandmanRI

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1668
  • Spol: Muški   Dob: 47
upoznavanje
« Odgovori #15 u: Listopad 04, 2005, 15:09:00 poslijepodne »


ozzy, pa ajde složi kakav članak... očito si udren tim hodajućim grančicama...


Rijeka / Hrvatska
><((((º> - previše ljudi premalo misli - <º))))><

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #16 u: Listopad 04, 2005, 15:09:00 poslijepodne »


evo mene opet...moja zenka je jako slicna tvojoj, a muzijak je mali i ful tanki, inace ova vrsta se bas pari-tako su se oni od frendice,parili bi se po sat, sat i pol-ja sam ih cuvala ovo ljeto dok je bila u dalmaciji pa sam ih bas malo pratila.


sta se tice terarija, ja sam narucila staklaru da ga napravi, duzine je 60 cm, visine 45 a sirine 35, tako da njih dvoje sami uzivaju, dole sam im stavila glinene kuglice koje dobro zadrzavaju vlagu, a hranim ih kupinovim liscem.
Pi.

Offline Crazy-a3

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2527
  • Spol: Ženski   Dob: 43
  • Lokacija: Zagreb
  • Živim da uživam
upoznavanje
« Odgovori #17 u: Listopad 04, 2005, 15:11:00 poslijepodne »
A kako to da ih nitko ne hrani sa brsljanom?
Bolje biti sam, nego sa budalama.
Zagreb/Dubrava

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #18 u: Listopad 04, 2005, 15:25:00 poslijepodne »
ja sam stavila bila mojima brsljan ali ga nisu htjeli, samo kupinu jedu. ja bi poslala slike ali ne znam kako.
Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #19 u: Listopad 04, 2005, 15:39:00 poslijepodne »


imas tu iznad prozoras za odgovor ovo kao drvo sa strelicom. tu stavis sliku na net.


kakav clanak? nema beda napisat cu ga danas cu pocet kad se vratim iz skole i stavit cu ga.


joj kad bi znao napravit web stranicu mislim na prebacivanje slika na net uz pomoc ftpa i malo estetski uredit one izbornike slozio bi super web stranicu. o kukcima naravno zbirka uzgoj itd itd itd


layla kad se mozemo nac ako ti nije bed? koliko baculuma zelis?


i mala primjedba nemoj naravno zamjeriti ovo je dobronamjerno. u biti nije primjedba nego savjet. trebala si visinu uzet 60 a sirinu 45 al je dobro i ovako.


i brsljanom se hrani carausius morosus. FUJ haha smrdi hehe


idem u skolu tak da sam oko 9 i 30 nazad moram kupit zice za gitaru hehehe. zack wylde hehe


† BLACK RAIN †

Offline SandmanRI

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1668
  • Spol: Muški   Dob: 47
upoznavanje
« Odgovori #20 u: Listopad 04, 2005, 15:52:00 poslijepodne »
Citat: ozzy osbourne



kakav clanak? nema beda napisat cu ga danas cu pocet kad se vratim iz skole i stavit cu ga.





Onako, u stilu - "Nakaznjaci za neznalice!"


Sve lijepo razloži i potkrijepi kojom slikom, ali obavezno napiši izvore slika i pogledaj dali ih smiješ koristiti bez odobrenja autora.
Rijeka / Hrvatska
><((((º> - previše ljudi premalo misli - <º))))><

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #21 u: Listopad 04, 2005, 21:29:00 poslijepodne »


autor sam ja hehe a slike vrsta koje nemam necu ni stavljat to se lako najde na googleu. do kraja tjedna bit ce clanak i nova tema ..kad stignem napiosat skola ovo ono...


† BLACK RAIN †

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #22 u: Listopad 04, 2005, 22:05:00 poslijepodne »
ej, ozzy, cula sam se s frendicom, ona ih je voljna dati jer se muci s tolikim zivotinjama, a i terarij joj je dosta maleni. reci gdje zivis? i uopce, koliko god imas? ne znam kada bi se mogli naci....
Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #23 u: Listopad 04, 2005, 22:13:00 poslijepodne »
ja sam ti selo iznad rijeke ali sma u gradu svaki dan. 18god nisam nasilan normalan sam hehe i ne nosim lenonke
† BLACK RAIN †

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #24 u: Listopad 04, 2005, 22:16:00 poslijepodne »


e p.s. zahvali frendici PUNO


† BLACK RAIN †

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #25 u: Listopad 04, 2005, 22:26:00 poslijepodne »
koje selo iznad rijeke??mozda ovaj vikend....ne znam tocno, moramo se jos dogovoriti....u subotu tesko jer idemo u petak kod frendice u gorski pa cemo se vjerovatno lijeciti u sub, mozda u ned...
Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #26 u: Listopad 04, 2005, 22:53:00 poslijepodne »


ill introduce myself today..im demon alcohol...demon alcohol ha ha demon alcohol.....ozzyjeva stvar


kod permana ma ja bi dosao u grad


† BLACK RAIN †

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #27 u: Listopad 04, 2005, 23:04:00 poslijepodne »
brgud?? na brgudu mi zivi frend iz razreda...ma ne bi ja ni isla do gore-da izgubim cijeli dan-hehe...
Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #28 u: Listopad 04, 2005, 23:15:00 poslijepodne »


eee blizu blizu. kako se zove?
† BLACK RAIN †

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #29 u: Listopad 05, 2005, 22:17:00 poslijepodne »


sandro pecman.ga znas, iz osnovne ili??
Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #30 u: Listopad 05, 2005, 22:19:00 poslijepodne »


kaaako ne pa vozio se danas u busu s njim i od 5.r osnovne u razredu.


† BLACK RAIN †

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #31 u: Listopad 06, 2005, 00:05:00 prijepodne »
e, pa ja ti idem s njim u raz....kako se zoves?
Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #32 u: Listopad 06, 2005, 09:56:00 prijepodne »


ja sam boris samo spomeni kukce znat ce hehe. mozes njemu dati ili kako? a mozemo se i naci. i reci mi oces baculume i koji stadij?


e sjetih se ako ih frendica ima vise nek jednostavno unistava jaja tako ce smanjit populaciju al nekj ih niposto ne bacavan treba ih unistiti jer to nije nasa vrsta. spaljivanjem zaledjivanjem..ili u neku bocu sa malo vode pa u smece.


\
† BLACK RAIN †

Offline Zluf

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 366
  • Spol: Muški  
    • flertanje
upoznavanje
« Odgovori #33 u: Listopad 06, 2005, 20:03:00 poslijepodne »
zakaj si ne razmjenite brojeve pa se dopisujte a ne tako javno na krivom mjestu

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #34 u: Listopad 06, 2005, 20:38:00 poslijepodne »
ma sta krivo mjesto???????? di pise da se nesmije o tome pricat?
† BLACK RAIN †

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #35 u: Listopad 12, 2005, 13:05:00 poslijepodne »
hey, sorry sta se nisam dugo javljala, nesto mi je bilo s netom, ali sam sve sredila, ne znam sta kaze frendica, moram se cut s njom oko njih.htjela sam sad stavit neke njihove slike, ali nazalost su prevelike.
Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #36 u: Listopad 12, 2005, 15:37:00 poslijepodne »


ej oki. neznam dosadan sam al bi ih zelio imat ful. sliku....e sad predavanje


kopiraj cijeli ekran tak da stisnes alt i print screen. odi u paint zalijepi to na edit pa paste ili krace ctrl+v. onda izrezi komad slike koji zelis bacit na net otvori novi doc u paintu to zalijepi tamo ..onaj kopirani komad i to spremi pod nekim nazivom recimo na sesktop.i odatler prebaci na net tako ja radim. slika ti bude max 40kb.


† BLACK RAIN †

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #37 u: Listopad 12, 2005, 19:21:00 poslijepodne »
ma pokusala sam, stalno je prevelika, mozda bi ti mogla mailom poslat ako hoces.vrlo je slican onom tvom-zenka, a muzijak je jako tanak i dublo kraci od zenke.
Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #38 u: Listopad 12, 2005, 19:30:00 poslijepodne »
hm...ovako nebi smjela bit velika al neznam. ajde posalji mi je mailom pa cu je ja staviti na net. kad bi se mogli nac da se mjenjamo?
† BLACK RAIN †

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #39 u: Listopad 12, 2005, 19:43:00 poslijepodne »
uglavnom posalji mi e-mail adresu i ja ti posaljem slike, nadam se da onda nece biti nikakvih problema.
Pi.

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #40 u: Listopad 12, 2005, 19:47:00 poslijepodne »


sad bas pokusavam dobit frendicu da vidim sta ona misli, zauzeto joj je sad, probat cu opet malo kasnije...ne znam, mozda ovaj tjedan??ja imam uju sk, i ona...kako ti imas sk?i koja si uopce sk?
Pi.

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #41 u: Listopad 12, 2005, 19:49:00 poslijepodne »
ej, hoce li uspjeti ako slike prebacim u word i onda ih posaljem??
Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #42 u: Listopad 12, 2005, 19:52:00 poslijepodne »


isto jutrarnja smjena bas sam se sa pecotom vozio danas. moze kad god zelis i mozes. da poslaji ih u wordu kako god


otvori sliku mislim da ti otvara u picture and fax vieweru onda stisni alt+priont screen i u wordu udari ctrl+v. i to mi posalji


† BLACK RAIN †

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #43 u: Listopad 12, 2005, 20:16:00 poslijepodne »


reko je peco da je na sve zenske iz raz pomislio, osim na mene....jesi dobio mail??
Pi.

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #44 u: Listopad 13, 2005, 19:03:00 poslijepodne »
sta s tim slikama? jesi ih dobio? ne moras ih stavljat na net....sta nisu slicni kao oni tvoji??
Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #45 u: Listopad 13, 2005, 19:09:00 poslijepodne »


pa nisam ih dobio......slala si na manson?


† BLACK RAIN †

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #46 u: Listopad 13, 2005, 20:17:00 poslijepodne »
a nemam pojma kako to, jesi se mozda cuo s leom??
Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #47 u: Listopad 13, 2005, 20:33:00 poslijepodne »


slao sam sms al se ne javlja nisam valjda kriv broj upisao....


† BLACK RAIN †

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #48 u: Listopad 13, 2005, 22:23:00 poslijepodne »
mozda nema love na mobu....ne znam...
Pi.

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #49 u: Listopad 13, 2005, 22:24:00 poslijepodne »
mogla bi ti ja preko pecota poslati neke slike da vidis....??mozda??
Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #50 u: Listopad 14, 2005, 15:51:00 poslijepodne »


moze. ajde da se dogovorimo za to vec jednom kad se najdemo?


† BLACK RAIN †

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #51 u: Listopad 14, 2005, 19:07:00 poslijepodne »
za ovaj vikend bas ne vjerujem, ali sljed tjedan imamo ujutro sk pa mozemo jedan dan popodne?? moramo jos vidjet s leom...
Pi.

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #52 u: Listopad 14, 2005, 19:08:00 poslijepodne »
sta se tice slika, poslat cu ti u pon preko pecota, mi imamo 7 sat tako da peco ide na onaj bas u 2 i nesto sitno, nadam se da cete biti na istom...
Pi.

Offline Layla

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 37
upoznavanje
« Odgovori #53 u: Listopad 14, 2005, 19:09:00 poslijepodne »
aha, da, cula sam da ti je peco rekao da nemam palicnjake...heh
Pi.

Offline ozzy osbourne

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2177
    • http://naturalisticki.blog.hr
upoznavanje
« Odgovori #54 u: Listopad 14, 2005, 21:51:00 poslijepodne »


da kao to ima njena frendica pa sam rekoa da i ti imas par.


joj nanio sma doma jos zohara blaptica dubia sad cekam da se to pocne mnoziti. moram sredit neki veci terarij. layla ides u vodice?


† BLACK RAIN †

Offline skorpac

  • Počasni član
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 6851
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
  • Mean bastard
    • Insta
upoznavanje
« Odgovori #55 u: Listopad 15, 2005, 01:13:00 prijepodne »
Ovo nije chat!!!! koliko puta to moram reći!!!
https://www.instagram.com/skorpac/
Tu mi se možete javiti