Travanj 28, 2024, 02:52:33 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: pauk  (Posjeta: 2855 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Infernal

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 631
pauk
« Odgovori #25 u: Listopad 25, 2006, 15:41:00 poslijepodne »


ipak moram promjeniti zemlju jer se nemogu rjesiti tih gljivica. vec sam nabavio zemlju i sprzio je,sad se hladi


morat cu poslusat onaj sasin savjet za vlagu,mislim da sam pretjerao malo ipak!!
Osijek.....

Offline civi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 680
pauk
« Odgovori #26 u: Listopad 25, 2006, 17:10:00 poslijepodne »
Citat: Infernal



ipak moram promjeniti zemlju jer se nemogu rjesiti tih gljivica. vec sam nabavio zemlju i sprzio je,sad se hladi


morat cu poslusat onaj sasin savjet za vlagu,mislim da sam pretjerao malo ipak!!
Možeš napisat koju i gdje si je kupio.

Offline Infernal

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 631
pauk
« Odgovori #27 u: Listopad 25, 2006, 18:44:00 poslijepodne »


bio sam u baumaxu i trazio zemlju za cvijece koja nema nikakvih dodataka i pesticida,pa su mi dali neku (najmanju) od 40 litara koju sam platio oko 15kn,bagatela!


da pitam vas znalce,imam neki osjecaj da ce mi se pauk presvuci,nije jeo vec dva dana,a prije toga je jeo dva puta na dan,a kao sto je vec navedeno moram mjenjati zemlju,da li da ga pustim da se presvuce ili da promjenim sve bez obzira na to?


znam da pripreme za presvlacenje mogu trajati po mjesec dana pa zato pitam...
Osijek.....

Offline civi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 680
pauk
« Odgovori #28 u: Listopad 25, 2006, 19:17:00 poslijepodne »
Citat: Infernal
da pitam vas znalce,imam neki osjecaj da ce mi se pauk presvuci,nije jeo vec dva dana,a prije toga je jeo dva puta na dan,a kao sto je vec navedeno moram mjenjati zemlju,da li da ga pustim da se presvuce ili da promjenim sve bez obzira na to?


znam da pripreme za presvlacenje mogu trajati po mjesec dana pa zato pitam...
Da sam na tvom mjestu ja bi sačekao.

Offline Infernal

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 631
pauk
« Odgovori #29 u: Listopad 25, 2006, 23:06:00 poslijepodne »
ajd neka jos netko da neki savjet!!! spalio sam zemlju,mislio sam ga nahranit preko noci da nebude gladan ujutro da ga mogu rukom prebaciti u drugu posudu i promjenit zemlju,a zatekao sam ga na mjestu gdje je jedino bio kad se presvlacio!! neznam sta da radim....
Osijek.....

Offline Saša Puttar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1585
  • Spol: Muški   Lokacija: Varaždin
pauk
« Odgovori #30 u: Listopad 25, 2006, 23:15:00 poslijepodne »
Samo ti promjeni zemlju ako imaš problem sa njom. Je paukiču pocrnel abdomen. Ako nije neče se presvuči.

Offline Infernal

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 631
pauk
« Odgovori #31 u: Listopad 25, 2006, 23:22:00 poslijepodne »


evo odmah slike! vidite da je to dio koji je povisen,iznad kucice i tamo nikad nije isao osim kad se zadnji put presvlacio








Osijek.....

Offline low-budget

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 226
pauk
« Odgovori #32 u: Listopad 26, 2006, 16:07:00 poslijepodne »


ma nemas problema. nemora bit da ak ne jede dva dana da ce se odmah presvlacit. pa gle kak mu je guzica velka!!! mozda jednostavno nije gladan vise. a i pripreme geniculati za presvlacenje traju 2-3 tjedna. nemas brige. mozes slobodno promjenit zemlju.


i nemoj toliko te trave stavljat. to ti zadrzava previse vlage. zato si i dobio te gljivice.

Offline Infernal

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 631
pauk
« Odgovori #33 u: Listopad 26, 2006, 16:17:00 poslijepodne »


ma jooj poludit cu,izbacujem sve van i bacam,pun mi je klinac trave,izgleda da mi se nesta zavuklo unutra,neke bubice koje lete pa sam poludio.


a pauk je napokon uvatio cvrcka i sad papa pa kad zavrsi ide u katantenu da ga pregledam skroz.


odlucio sam kucicu ukopati u zemlju,al stavit cu slike kad bude sve gotovo
Osijek.....