Ožujak 28, 2024, 10:07:04 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Akter 2011  (Posjeta: 16539 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline guppy world

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb / 095 55 27 695
  • 095/5527 695
Odg: Akter 2011
« Odgovori #25 u: Studeni 29, 2010, 13:13:57 poslijepodne »
i ponavljam, znam 5 osoba koje su u ovom trenutku spremne uložiti svoje slobodno vrijeme (i druge resurse) da bi se Akter organizirao u Zagrebu... a siguran sam da bi se priključilo još barem 5 osoba...

Daj imena odmah!Nema labavo.
Ako želite Akter u Zg do rujna, vrijeme je pokrenuti mašineriju sada!

Cann, objasni im ako treba... mene često ne slušaju...

predlažem unaprijed za ekipu koja će se formirati da frida i vedran budu - dežurni psihijatri za trenutke kad organizatori puknu :)... i frida i vedran su sve to prošli pa znaju kako treba i koliko razumjeti...

trenutni popis zainteresiranih:
Smileyzg
sarita

šifra 100
ivborosa
/sebe ću odmah izbaciti sa popisa da ne dobijete ospice :P/
smiley... daj tu petoricu obznani javno

i pojavite se svi navedeni za vikend 11.12. na dogovoru kako i što dalje...
cann smije preko telefona ;).

« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2010, 13:33:06 poslijepodne od Vedran »

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Akter 2011
« Odgovori #26 u: Studeni 29, 2010, 13:22:35 poslijepodne »
javit će se ljudi sami ako će htjet , bez prozivanja...

pa ćemo vidjeti kako, tko  i kada...

Offline guppy world

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb / 095 55 27 695
  • 095/5527 695
Odg: Akter 2011
« Odgovori #27 u: Studeni 29, 2010, 13:25:49 poslijepodne »
javit će se ljudi sami ako će htjet , bez prozivanja...

pa ćemo vidjeti kako, tko  i kada...

si šefe!
čkomim.  :122:

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Akter 2011
« Odgovori #28 u: Studeni 29, 2010, 13:28:52 poslijepodne »
ti se niš ne javljaj... u ovom dijelu u kojima se živci spominju pogotovo :D :D

zato i velim :D :D
vedran je u pravu, lagano, tko će htjet sami će se javit..a i ovo nije mjesto gdje bi se trebalo o tako nečem pričat..
dogovrite se ko ljudi, nađite na kavi, pa onda lagano dalje..sretno  :up:

« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2010, 13:37:00 poslijepodne od cann »

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Akter 2011
« Odgovori #29 u: Studeni 29, 2010, 13:33:29 poslijepodne »
gdje si ti na listi?
kojoj listi?

:D :D

Offline sarita

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2651
  • Spol: Ženski   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb,Rudeš
Odg: Akter 2011
« Odgovori #30 u: Studeni 29, 2010, 13:34:59 poslijepodne »
[i pojavite se svi navedeni za vikend 11.12. na dogovoru kako i što dalje...
cann smije preko telefona ;).

Gdje baš sad pred blagdane? Stigne se sve i ako se nađemo u sjećnju.  -?

Offline Nikoleta

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 484
  • Spol: Ženski   Dob: 50
  • Lokacija: Zaprešić
  • Ako poštuješ sva pravila, propuštaš svu zabavu!
Odg: Akter 2011
« Odgovori #31 u: Studeni 29, 2010, 13:36:57 poslijepodne »
Ja sam se davno prijavila za taj susret! Kaj to znači da ako dođem možda dobijem i koji zadatak???? Cool...... :klap: :D
Novih 700 i nešto litara -http://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=87022.msg861875#msg861875
Diskusi -  http://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=50787.msg666154#msg666154

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Akter 2011
« Odgovori #32 u: Studeni 29, 2010, 13:37:25 poslijepodne »
gdje si ti na listi?
kojoj listi?

:D :D

 -? -? o čem ti? :D :D

Offline smileyzg

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1601
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Zagreb - Kvatrić
Odg: Akter 2011
« Odgovori #33 u: Studeni 29, 2010, 13:38:26 poslijepodne »
meni paše nalaženje i pred i poslije blagdana... i tak nije još niš definitivno odlučeno...
prvo "okupljanje" i tako treba biti da se vidi tko je za i koliko je u mogućnosti prionut na posao...

a što se popisa tiče, oni koji su za znaju, i oni će se na dogovorima pojavit kad budu... neki su se već javili u temu, neki će se tek javit...


"It's your road, and yours alone! Others may walk it with you, but no one can walk it for you..."

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Akter 2011
« Odgovori #34 u: Studeni 29, 2010, 17:29:14 poslijepodne »


predlažem unaprijed za ekipu koja će se formirati da frida i vedran budu - dežurni psihijatri za trenutke kad organizatori puknu :)... i frida i vedran su sve to prošli pa znaju kako treba i koliko razumjeti...



Uz dužno poštovanje te nakon sudjelovanje u akterima u Zg, i Vž (a i poučen iskustvom iz Rijeke)... i Fridi i Vedranu treba psihijatar prvo za njih... pa tek onda da oni idu servisirati dalje.  :D Treba meni, trebao je svima  ;)

Sad ja tu mogu srat kolo treba ali bottom line je da onaj tko nije probao zbilja nema pojma što znači pa makar i malo sudjelovati u AKTERU ( Akvarističko Kur*** Teraristički Entuzijazam Rezultat Umobolnica)   :D
Treba zbilja jako puno vremena, živaca, novaca, benzina, računa za mobitele, razumijevanja u obitelji i na poslu i još ovo nije ni vrh sante leda.

@Sarita, naravno da nije kasno poslije blagdana, ali budite spremni da puno puno datuma sastanaka, presica, okupljanja, cuga... neće odgovarati zbog 100 razloga.

I tak... javim se još kad vidim kako napreduje tema.

I just for the record, ja ne bi akter u Zg :)
« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2010, 17:41:11 poslijepodne od Roni »
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline Vele bit

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2049
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Under Mt. Sljeme, Maksimir
  • Tamo gore gdje...proljeće uvijek kasni
Odg: Akter 2011
« Odgovori #35 u: Studeni 30, 2010, 00:39:23 prijepodne »
Roni partybreakeru!
Pa ajmo pokazat što Zg može! Ja več sad znam jedno da mi je ''za.urac'' doć na AkTer ak nisam sudjelovao u njemu. Nije to to..
Tko god se odlući sudjelovati, neće mu biti žao, nakon svega bez obzira na ponekka nadljudske napore.upoe,prijepore... i ine ore :D

Samo se trebamo organizirati..


Offline Gwyneeth

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2944
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pula
  • Betta Svijet
Odg: Akter 2011
« Odgovori #36 u: Studeni 30, 2010, 00:49:44 prijepodne »
Ma ga s***... tko oce dati svoje vrijeme i ruke neka da, neka pokusa. Neki postovi ovdje zvuce kao da su svi nesposobni i da nemaju pojma sto ih ceka... pa mozda i nemaju al ce saznat i potrudit se. U neke sam prilicno sigurna i da, ja glasam za ZG iako necu sudjelovati u samoj organizaciji ;)
"People need friends. Bettas kick their faces"
Hello, my name is Ksenija and I'm channaholic...
...Pula...

Offline sarita

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2651
  • Spol: Ženski   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb,Rudeš
Odg: Akter 2011
« Odgovori #37 u: Studeni 30, 2010, 07:58:28 prijepodne »
@Sarita, naravno da nije kasno poslije blagdana, ali budite spremni da puno puno datuma sastanaka, presica, okupljanja, cuga... neće odgovarati zbog 100 razloga.


Ok, kriva sam što sam žena, pa eto baš pred blagdane imam posla preko glave. Najgori mi dio od cijele godine.
I ja se isto guram ko rubača v rit.  -?
Ne, ne...
Sad shvaćam Canna i njegove živce. ;)
Na kraju krajeva, zašto forsirati Akter? Iskusni su rekli svoje kaj ne?

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Akter 2011
« Odgovori #38 u: Studeni 30, 2010, 08:28:12 prijepodne »
@Sarita, naravno da nije kasno poslije blagdana, ali budite spremni da puno puno datuma sastanaka, presica, okupljanja, cuga... neće odgovarati zbog 100 razloga.


Ok, kriva sam što sam žena, pa eto baš pred blagdane imam posla preko glave. Najgori mi dio od cijele godine.
I ja se isto guram ko rubača v rit.  -?
Ne, ne...
Sad shvaćam Canna i njegove živce. ;)
Na kraju krajeva, zašto forsirati Akter? Iskusni su rekli svoje kaj ne?

Iz jedne stvari koja je vjeruj mi temeljena na realnoj prošlosti, ti si uspjela doći do seksističko-feminističkog posta!? (ko da slušam obrnutu reklamu za Old spice)

@ Velebit, nisam ja partybrejker, nego ne bi u Zg jer mi je ljepše putovat negdje ;)

Ono što neki nisi očito shvatili je dobronamjeran post koji sam na vrijeme htio upozoriti ljude što ih čeka, i da se ne upuštaju u to ako zbilja nisu sigurni, jer uvijek se dogodi isto, ljudi počnu pucati, živčaniti i ko zna što sve ne. Ovo nije dječja igra ma koliko god se to zabavno činilo.
I nisam nigdje rekao da to Zagrepčani ne mogu odraditi, niti da itko to može ili ne može odraditi, niti je trebalo tako "zvučat". Samo naravno najkaše je čitat (shvatit) kako kome odgovara.
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline sarita

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2651
  • Spol: Ženski   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb,Rudeš
Odg: Akter 2011
« Odgovori #39 u: Studeni 30, 2010, 08:37:39 prijepodne »
Roni, ti si pročitao onako kako ti želiš, a nisi iščitao poantu posta, a to je da pred Božić imam, kao i većina žena previše posla.
Ne radi se tu o nikakvom seksističko-feminističkog postu.
Jedino ako i ti pripremaš kolače, dekoraciju, pereš prozore, zavjese, tepihe i ostale gadosti, uz to i baviti se "tu i tam" s djecom onda se ispričavam i skidam kapu kako uspiješ to stići i na kraju doći na sastanak.
Ja sam pokazala dobru volju i vjerujem da treba puno sebe tomu dati i na to sam spremna. Međutim, ako ću se popikavati već na ovakvim postovima, zaista ne vrijedi živaca.
Bez obzira na onaj predivan osjećaj za vrijeme trajanja i poslije Aktera.

Srdačan pozdrav,

Sarita

Offline smileyzg

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1601
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Zagreb - Kvatrić
Odg: Akter 2011
« Odgovori #40 u: Studeni 30, 2010, 08:57:12 prijepodne »
Ljudi, nemojte se svadit u ovo predblagdansko doba :D

Ako se skupimo, i ako ozbiljno mislimo... možemo održat jedan brzinski "sastanak" i prije Božića, ali zato nakon slavlja i veselja treba ozbiljno prionut na posao...


P.S.
Za mene je AkTer kao blagdan... kao Božić... jer puno se ljudi raduje njemu, a na kraju se čine i dobra djela, te daruju najpotrebniji ;)
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2010, 09:12:45 prijepodne od smileyzg »


"It's your road, and yours alone! Others may walk it with you, but no one can walk it for you..."

Offline guppy world

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb / 095 55 27 695
  • 095/5527 695
Odg: Akter 2011
« Odgovori #41 u: Studeni 30, 2010, 10:04:34 prijepodne »
P.S.
Za mene je AkTer kao blagdan... kao Božić... jer puno se ljudi raduje njemu, a na kraju se čine i dobra djela, te daruju najpotrebniji ;)
Što reći na ovo! I Grinč bi se složio sa time. :up:
Da sam žensko sad bih te izljubio :D
Srećom nisam. 8)

Cure, ima vas dosta, dajte ga izljubite ;).

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Akter 2011
« Odgovori #42 u: Studeni 30, 2010, 10:08:24 prijepodne »
Smajli ti dobro znaš o čem pričam, znaš kako je voziti se svaki dan 150 km i provoditi cijele dane daleko od doma i svega što inače radiš. I baš zato se ni ne pokušavam svađati nego zbilja dobronamjerno upozoriti na neke stvari.

Sarita da proičitao sam i ja kako ja želim, no kod rečenice "Ok, kriva sam što sam žena" mi ni ne ostavljaš puno prostora za shvatiti nekako drugačije.
Prvi post ionako NIJE išao tebe osobno nego općenito, i baš zato sam napisao u množini, a tvoja rečenica "gdje sad pred blagdane" je bila jedina na ovoj temi koja je mogla poslužiti kao primjer kad se priča o obavezama. Ionako je poanta bila da neće puno termina odgovarati za sastanke (uvijek je tako), kao što je i lijepo napisano, a ne da ti imaš ili ne maš obaveza i kolača, tepiha, zavjesa itd itd. Svi imamo neke obaveze, zvali se oni kolači i zavjese, ili puko preživljavanje ili službeni putevi od tjedan dana ili radno vrijeme od 12 sati itd itd ("ok kriv sam što sam muško")... ali bez obzira na sve se jednostavno mora posvetiti akteru, i to je poanta.
A ako me već pitaš za pozore, zavjese, tepihe i ostale gadosti... iskreno ti mogu odgovoriti da se to kod mene pere redovito, tako da pred božić ili po ljetu i nije neka razlika. Djecu nemam ali znam recimo u Rijeci recimo Ribicu tinu koja je dežurala u školi danima a ima 3 djece, u Vž recimo BlackAngel ima dijete pa je svaki dan bila tamo stalno...a to su samo neki izdvojeni primjeri (ženski) kojima skidam kapu.

Btw što se tiče sastanka to je nešto što traje 2 sata, i ok prihvaćam da je možda i puno odvojiti 2 sata za dogovor za akter ali se onda ne mogu ne zapitati kad će trebati danima raditi nešto vezano uz akter (da, danima ne satima). ALI JOŠ JEDNOM ĆU PONOVITI ovo nije išlo tebe nego sve koji će morati puno puta odvojiti više od 2 sata za sastanak, a biti će tu još i uskrsa, praznika, ljeta, godišnjih i još 100 drugih pizdarija, vjeruj mi. I OPET JOŠ JEDNOM ponavljam, naravno da se može sve, ali onda treba i KAKO SPADA prionut u cijelu priču.
Pitajte malo Vedrana, Juru, Pepu, Matiju, Maxa, Crnog i ostalu ekipu koja već 2 aktera hrmba ko luda, kako im je bilo, koliko su godišnjeg potrošili, novaca, živaca i na kraju nažalost volje.

Letvica je dignuta vrlo visoko, i trebamo svi zajedno napraviti da se digne još više, a ne samo odraditi. I to je poanta cijele priče. Dakle treba se pokrenuti definitivno, treba nać vođu koji će držat konce, i krenuti sa pričom pa čak i 9 mjeseci ranije! Definitivno pozdravljam inicijativu da se krene s tim!

http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Akter 2011
« Odgovori #43 u: Studeni 30, 2010, 10:09:49 prijepodne »
P.S.
Za mene je AkTer kao blagdan... kao Božić... jer puno se ljudi raduje njemu, a na kraju se čine i dobra djela, te daruju najpotrebniji ;)
Što reći na ovo! I Grinč bi se složio sa time. :up:
Da sam žensko sad bih te izljubio :D
Srećom nisam. 8)

Cure, ima vas dosta, dajte ga izljubite ;).

Apsolutno se slažem... i baš zbog tog darivanja i dobrih djela, akter treba biti vrhunski da bi se što više istih moglo napraviti!
http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline guppy world

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb / 095 55 27 695
  • 095/5527 695
Odg: Akter 2011
« Odgovori #44 u: Studeni 30, 2010, 10:48:22 prijepodne »
Na mom poslu gdje radim, pripremamo knjižne građe za izložbe (nacionalna knjižnica) imamo mjesečno barem dva otvaranja izložbi.
Često mi se dešava da popis knjiga koje moramo "uglancati"/čitaj pokrpati, obnoviti korice i sl./ /dakle radim kao običan šljaker a ne kao organizator/ dođe samo mjesec dva prije svečanog otvorenja izložbe.
To se ne čini na knap, no ima starih knjiga od 100 -200-300 godina starosti koje moramo polako i detaljno obnoviti, za što često treba i po 2-3 mjeseca rada...

I onda se čak sjete tjedan prije izložbe izmeniti postav te opet "na halo" sređujemo novopristigle kako god znamo.
Pa se desi i da na otvaranje ne dođe niti jedan novinar jer nitko nije digao slušalicu i obavijestio ih...
neki predavać je otkazao sudjelovanje a nije se niti obavijestilo javnost o izmjeni u programu itd...

No najgore od svega kod nas u NSK što za neke izložbe znamo i do DVIJE godine unaprijed da će se održati kod nas u zgradi...

Smatram da je sasvim ok krenuti u projekt AKTER što ranije, obaviti sa medijima na vrijeme dogovore... čak i ako se još ne zna gdje i kad, ali je ok javiti medijima događanje tako da znaju računati na isto.

Pa i ekipa koja je zainteresirana ima vremena sa starim iskusnim vukovima razgalbat o tome što ih ćeka...

Uostalom, najbitnije od svega jest - da ekipa koja se angažira, bez obzira na sve prepreke i lomljenja - radi  :throb: !

dosta sad, idem ja  :pioneer: !

voli vas vaš Grinč  :a024:

Offline sifra100

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 342
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: velika gorica
  • život je bajka !!!!!!!!!
Odg: Akter 2011
« Odgovori #45 u: Studeni 30, 2010, 16:33:29 poslijepodne »
znači  :roll: ja malo blesav  :roll:
kojeg datuma se vidimo za dogovore  :-[ :-[
ma život je lijep ???????

Offline guppy world

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb / 095 55 27 695
  • 095/5527 695
Odg: Akter 2011
« Odgovori #46 u: Studeni 30, 2010, 16:37:03 poslijepodne »
znači  :roll: ja malo blesav  :roll:
nije to baš tako... samo doma buljiš u krive ribice pa ti je prešlo :P

a prvi naredni susret (općenito) u ZG je onaj vikend 11.12. ... tko god došao ;).

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Akter 2011
« Odgovori #47 u: Studeni 30, 2010, 16:38:45 poslijepodne »
ja već neko vrijeme nisam gazda svog vremena, tak da sam otvoren za prijedloge :D

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Akter 2011
« Odgovori #48 u: Studeni 30, 2010, 16:39:37 poslijepodne »
samo ću potpisat ronija i sve njegove rečenice do sad ovdje napisane..
bit će i smjeha, suza, gubljenja živaca, ružnih ispada, svega, to je normalno, al nemojte se već sad razjedinit..sastanci su još najmanja stvar za odradit.. ;)

Offline sifra100

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 342
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: velika gorica
  • život je bajka !!!!!!!!!
Odg: Akter 2011
« Odgovori #49 u: Studeni 30, 2010, 16:40:33 poslijepodne »
ja već neko vrijeme nisam gazda svog vremena, tak da sam otvoren za prijedloge :D

znam kako ti je  ;) oooooooooo znam , znam  :D  ;)
ma život je lijep ???????