Ožujak 29, 2024, 00:32:31 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: mišljenja o forumu?  (Posjeta: 7684 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ozi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 318
  • Spol: Muški  
mišljenja o forumu?
« u: Studeni 13, 2010, 12:05:23 poslijepodne »
kakva su vaša mišljenja o forumu trenutačno?

moje osobno je da je ovo prije par godina bilo savršeno i koordinirano mjesto za masu informacija i poznanstava! danas je to dosadan forum sa hrpom klinaca, što mi je zapravo drago ali forum nitko ne ažurira i postao mi je jako dosadan. glavne teme u teraristici gdje idem jesu "koja je ovo beštija" "moji pauci" i "što u početku". a o tome se piše svaki dan...

ovom prilikom bih želio zahvaliti nekolicini ljudi koji su uvijek spremni pomoć i dat informacije ili bilo što!  :up:

Offline sarita

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2651
  • Spol: Ženski   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb,Rudeš
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #1 u: Studeni 13, 2010, 12:13:17 poslijepodne »
Prije nego li se tema zaključa samo ću reći kako sam protumačila tvoj post. Kao da te netko s padobranom spustio i ne znaš gdje si? U zadnje vrijeme se ljudi osobito trude da forum bude još bolji i desile su se neke promjene i onda ti baneš.
A što se tiče klinaca kako ti kažeš, dapače, nek ih ima, nek se uče. Naša djeca imaju od kog, neka druga nemaju.

Offline ozi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 318
  • Spol: Muški  
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #2 u: Studeni 13, 2010, 12:16:12 poslijepodne »
za klince sve 5 i naravno da mi je drago jer znam koliko je meni značila tuđa pomoć kad sam se počeo znimati za kukce za 7 godina.
samo kazem da mi je dio teraristika dosadan, naravno da imam izbor posjećivati ili ne, samo konstatiram svoje subjektivno mišljenje.
nikog nisam ocrnio niti bi si to dozvolio:)

Offline GROF

  • Urednik morske redakcije
  • Administrator
  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3101
  • Dob: 48 Lokacija: Split
    • Grof - akvarij
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #3 u: Studeni 13, 2010, 14:02:39 poslijepodne »
Prije nego li se tema zaključa .....

Nema se tema zašto zaključati .. nitko nikog ne vrijeđa!


Offline GROF

  • Urednik morske redakcije
  • Administrator
  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3101
  • Dob: 48 Lokacija: Split
    • Grof - akvarij
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #4 u: Studeni 13, 2010, 14:16:23 poslijepodne »
Ali, Ozi je prilično u pravu... svi koji su duže na forumu mogu primjetiti razvodnjavanje kvalitetnih tema. Dežurni Bla, bla, blaši tome dosta pripomažu učestalim otvaranjem glupavih tema!
A klinci su i više nego dobro došli na forum, ali da šta više čitaju i ukljućuju se u rasprave aqua-tera tematike a ne da postaju u "tko šta sluša", " kakvu obuću nosite" , i slično.




Offline Brljator

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1111
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Pavlovac
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #5 u: Studeni 13, 2010, 14:28:03 poslijepodne »
Moje mišljenje  :) :up:,dobro dođe malo pokupit koji savjet,vidjet  tko šta prodaje ,kakvi ga problemi muče i skupljat iskustvo , a ono najosnovnije  lakše ti je kad nisi sam,kad znaš da ima ljudi koji razmišljaju kao ti ili približno.Zato sve najbilje za forum  :1-20(62):

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #6 u: Studeni 13, 2010, 14:37:47 poslijepodne »
Ali, Ozi je prilično u pravu... svi koji su duže na forumu mogu primjetiti razvodnjavanje kvalitetnih tema.

slažem se, osobno mislim da zadnje vrijeme, točnije mjesec dva, nema tema koja bi bila kvalitetna, sve nešto šlampavo i totalno anoing...

Offline GROF

  • Urednik morske redakcije
  • Administrator
  • Trade Count: (+9)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3101
  • Dob: 48 Lokacija: Split
    • Grof - akvarij
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #7 u: Studeni 13, 2010, 14:50:08 poslijepodne »
Ali, Ozi je prilično u pravu... svi koji su duže na forumu mogu primjetiti razvodnjavanje kvalitetnih tema.

slažem se, osobno mislim da zadnje vrijeme, točnije mjesec dva, nema tema koja bi bila kvalitetna, sve nešto šlampavo i totalno anoing...

Da,upravo tako ...  tu se radi o zadnja  2-3 mjeseca...!


...a tako malo znamo ... o akvaristici - teraristici, da je to smješno!!



Offline sarita

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2651
  • Spol: Ženski   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb,Rudeš
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #8 u: Studeni 13, 2010, 15:19:41 poslijepodne »
Prije nego li se tema zaključa .....

Nema se tema zašto zaključati .. nitko nikog ne vrijeđa!


Ma nisam ni mislila da je netko nekog vrijeđao, ali da bi se moglo, kako to (nažalost) biva.  ;)
Ne znam.... tu sam par godina, nisam među najstarijom ekipom pa ne znam kako je tada bilo, ali ovako... skroz mi je dobro.  :D

Offline babylon

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 234
  • Spol: Ženski   Dob: 27
  • Lokacija: Aleksinac
  • LUKI ! ! !
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #9 u: Studeni 13, 2010, 16:22:09 poslijepodne »
Moje msljenje o forumu je,,,,,,,,, :klap:  pun informacija, da nije ovog foruma nista nebih znala stavljala bih morske ribe sa slatkovodnim..... :D
:021::a05r0::hul:

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #10 u: Studeni 13, 2010, 16:22:27 poslijepodne »

Da,upravo tako ...  tu se radi o zadnja  2-3 mjeseca...!


...a tako malo znamo ... o akvaristici - teraristici, da je to smješno!!




...jep..i ja sam bio počeo kenjat kvake okolo na okolo, al shvatio da nema smisla trgat ljudima teme, koje bi potencijalno bile zanimljive..
iskreno jučer sam baš čital i listal tvoju temu za morski i uživao sam u njoj, od hrpe informacija za uradi sam, postavljanja morskog akvarija..
...eh..možda se stvari okrenu ka boljem, a ne da većina vremena provodi u bla bla bla..al mora i toga biti

Offline Gwyneeth

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2944
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pula
  • Betta Svijet
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #11 u: Studeni 13, 2010, 17:56:26 poslijepodne »
Cim budem imala dovoljno para pisat cu do besvjesti o novim akvarijima i ribama, a do tada mogu svakih par mjeseci reci da su mi ribe narasle za cent ili dva... i to je sve :D Hebemu, sve ima svoje uspone i padove i razdoblja kada su ljudi vise za prave razgovore i ona u kojima pricaju samo gluposti. Bitno da imamo nesto zajednicko i mjesto gdje podjeliti nesto lijepo kad se desi. I usput je uvijek netko dezuran pomoci novima ako zatreba.
"People need friends. Bettas kick their faces"
Hello, my name is Ksenija and I'm channaholic...
...Pula...

Offline BULL77

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 171
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Kvarner
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #12 u: Studeni 13, 2010, 18:11:21 poslijepodne »
Meni je forum super. A da je vise kvalitetnijih tema ( pogotovo u PDF Zmije)  bilo bi jos bolje, ali sto je tu je  :up:

Offline Roni

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 899
  • Spol: Muški   Dob: 45
  • Lokacija: Zagreb
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #13 u: Studeni 13, 2010, 18:21:13 poslijepodne »
O forumu kao takvom inače imam sve pohvale jer ja zbilja ne znam da bi se ikad bavio ovim hobijem da nije bilo prvenstveno A-neta.
A korisnici s obzirom da je forum masovan... forum ko forum, sa svojim korisnicima od kojih se može puno naučiti ali i načitati gluposti.

Ono što mi je žao je da na portalu (a ne forumu) nema više članaka i/ili baze podataka. Jer ok kao što je Grof rekao mi jako malo ustvari znamo, ali imamo svi zajedno svojih iskustava i šteta je da nema više toga na pisanog kao članaka.

http://www.roni-reef.com (nema više, recesija je)

Offline Bambi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 58
  • Spol: Ženski   Dob: 41
  • Lokacija: Brussels
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #14 u: Studeni 13, 2010, 18:34:14 poslijepodne »
Na forumu sam često u zadnje dvije - tri godine. Čitam, učim, tražim nove informacije i ideje, ali rijetko pišem.. Možda to nije fer jer ipak ne pridonosim radu foruma, ali mislim da nema ni koristi od pisanja pustih postova "Zakon!" "Ludilo!" "Super!" samo da steknem pravo postavljanja oglasa. Ovaj post se ne broji jel' da?  :D Razlog tome je što se za većinu pitanja/tema/problema/uradi sam odgovori već mogu naći, samo je potrebno ukucati u tražilicu. Moje praktično iskustvo je skromno i ne mislim da sam prava osoba za davanje savjeta samo zato što imam terarij i akvarij. Zapravo, da nema foruma vjerojatno bih bila izgubljena u vremenu i prostoru, i kao što babylon kaže držala bradu u kugli, a ciklide u bubregu s palmom...
Tako da su nama početnicima vaši savjeti i iskustvo jako vrijedni..  :up:

Najvažnija stvar u životu je ne skidati pločice sa zida u kupijonici!

Offline pravda

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1515
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Dalj
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #15 u: Studeni 13, 2010, 18:40:50 poslijepodne »
A što ću kad volim pisati  :D

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #16 u: Studeni 13, 2010, 20:13:24 poslijepodne »
ja imam višestruke probleme..prvo, izgorio sam skroz na ovom forumu i sajtu :D :D mislim, godinama sam ovo gurao i jednostavno, potroši se čovjek..sad nemam više ni volje previše, uglavnom samo blabla i oglasnik čitam , nekako po inerciji
a problem broj 2, vjerovali ili ne, ali ja sam danas u stanju da sam o akvaristici zaboravio daleko više nego što trenutno znam :D užas, što senilnost, što jednostavno nisam masu toga koristio, pa je izvjetrilo... strava.. :dead:

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #17 u: Studeni 13, 2010, 20:50:39 poslijepodne »
ja imam višestruke probleme..prvo, izgorio sam skroz na ovom forumu i sajtu :D :D mislim, godinama sam ovo gurao i jednostavno, potroši se čovjek..sad nemam više ni volje previše, uglavnom samo blabla i oglasnik čitam , nekako po inerciji
a problem broj 2, vjerovali ili ne, ali ja sam danas u stanju da sam o akvaristici zaboravio daleko više nego što trenutno znam :D užas, što senilnost, što jednostavno nisam masu toga koristio, pa je izvjetrilo... strava.. :dead:
.,.e da ti se stalno neš buniš da si star i maltene nemoćan više, pa nemaš 100 godina, ajde bogati  :D :D

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #18 u: Studeni 13, 2010, 20:55:41 poslijepodne »
 :D :D volim žugat, jbga :D

Offline mark

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Kutina
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #19 u: Studeni 13, 2010, 21:05:15 poslijepodne »
Evo ,ja sam jakozadovoljan ovim forumom a posebno sa odgovorima 985 PLAVOG pozdrav

Offline Ruki

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3201
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
  • Kum
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #20 u: Studeni 13, 2010, 21:51:32 poslijepodne »
ja imam višestruke probleme..prvo, izgorio sam skroz na ovom forumu i sajtu :D :D mislim, godinama sam ovo gurao i jednostavno, potroši se čovjek..sad nemam više ni volje previše, uglavnom samo blabla i oglasnik čitam , nekako po inerciji
a problem broj 2, vjerovali ili ne, ali ja sam danas u stanju da sam o akvaristici zaboravio daleko više nego što trenutno znam :D užas, što senilnost, što jednostavno nisam masu toga koristio, pa je izvjetrilo... strava.. :dead:

he he, tako nekako i kod mene... strah me ljudima dati savjet jer otisle su stvari dalje, a ja ostao jos tamo negdje davno davno :D
Kvatric tj. kilometar sjevernije / Zagreb
All the Dude ever wanted was his rug back... it really tied the room together...

Offline Gwyneeth

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2944
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pula
  • Betta Svijet
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #21 u: Studeni 13, 2010, 22:25:40 poslijepodne »
ja imam višestruke probleme..prvo, izgorio sam skroz na ovom forumu i sajtu :D :D mislim, godinama sam ovo gurao i jednostavno, potroši se čovjek..sad nemam više ni volje previše, uglavnom samo blabla i oglasnik čitam , nekako po inerciji
a problem broj 2, vjerovali ili ne, ali ja sam danas u stanju da sam o akvaristici zaboravio daleko više nego što trenutno znam :D užas, što senilnost, što jednostavno nisam masu toga koristio, pa je izvjetrilo... strava.. :dead:

he he, tako nekako i kod mene... strah me ljudima dati savjet jer otisle su stvari dalje, a ja ostao jos tamo negdje davno davno :D

Zato eventualno pocetnicima treba reci za cikliranje i sto je zlatni rez mozebiznim buducim a.scaperima i to je to, nemos fulat :D
"People need friends. Bettas kick their faces"
Hello, my name is Ksenija and I'm channaholic...
...Pula...

Offline 206turbo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 773
  • Spol: Muški   Dob: 43
  • Lokacija: Pula,Istra
  • Hrvatska udruga ciklidofila
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #22 u: Studeni 13, 2010, 22:43:45 poslijepodne »
ja sam ovdje od 2006-te. uglavno citam  forum ciklidi, ali proletim sve nabrzaka, sad -kazete da ima dosta "novaka" .  novim ljudima mislim da se ukazuje na neke greske i ukazuje kako napredovati i to je ok, onaj koga zanima uvijek ce naci prave odgovore.
 kako se ja bavim uglavnom malawi hapsovima i predatorima - netko ce reci - ha dugo nije nista napisao i postao a zna nesto o malawiu! iskreno tim ribama treba pun k...c da narastu i pokazu zasto su one za nas posebne, a meni se neda prepisivati stvari iz knjiga- ako napisem nesto o ribama koje imam , to ce biti na temelju osobnih iskustava.

kad sam ja krenuo sa malawi predatorima nitko nije znao kako niti hraniti te ribe dok su malene, ( hebote mesojedi a blotaju se) ja sam to naucio iz vlastitog iskustva , i to mogu sad prenijeti drugima koje isto to muči i zato cijenom ovaj forum!!!
nazalost, sa ovim ubrzanim ritmom zivota nekad je dosta tesko odvojiti vremena za prolistati cijeli forum....
nas četvorica, pojeli smo 2 cijela janjeta i popili 50 litara gemišteka, i mi da krenemo susjed, kad oni iz kafane za nama........

Offline ivborosa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1949
  • Spol: Muški   Dob: 32
  • Lokacija: Zagreb
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #23 u: Studeni 14, 2010, 02:26:52 prijepodne »
Ja sam odraso uz ovaj forum i odraso s ljudima koji su početna postava ovog foruma....sjecam se kad sam ko lima iso na aktere i uvjek dobio hrpu stvari da me je bilo sram ulogirat se na forum 5 dana...sjecam se kad mi je mama zvala ljude koji su me vozili na akter jer ju je bilo strah pustit djete od 13 godina s nekim....sjecam se neprospavanih noci uoci okupljanja...sjecam se prvog savjeta koji sam dobio a to je da izrežem staklo na stolu da si napravim akvarij...Sjecam se ludog Vedrana koji je ostavljo i zaljubljivo se u curu 100puta, pa onog ludog pankera matije s pitonom i paukima, pa webmoderatorima (seba) pa saša,icek,ruki,maxim,FRGA, sarita, babyekipa,black ma necu opce nabrajat jer cu jos nekoga zaboravit. Toliko stvari je u mojim sjecanjima da sad mogu ispisat 10 stranica....i ono najbolje svaki put upoznam nekoga novog prekul tipa....recimo ove godine kad sam upozno sve varaždince, pa srce mi je bilo vece od mamutice kad vidim koliko su ti ljudi super i kak se zezaju....i kak nas je sve skupa hobby i ovaj portal spojil....

Jedno je otic s društvom van, a drugo je otić s akvarijnetovcima na sok....kad si okružen s toliko različitih ovisnika i zapravo shvatis da su svi na istoj valnoj duljini i da svi imamo iste planove i da smo svi u istim problemima...jedino mi je žao kaj nisam malo stariji pa da ne gledam na sve s toliko poštovanja :D

istina da mi je sad karoserija malo narasla ali ja sam i dalje osto na razini kad sanjam o vecem akvariju, novim paukima i zmijama....po tom pitanju sam još uvjek djete....

Raspizdio sam se xxx puta tu na forumu,  svadio se s svakakvima ali kad dobis xx poruka od clanovima koji te znaju da se ne zamaram, kad mi se neko isprica ako je pogrijesio, e tek onda znas koliko zapravo ti ljudi vrijede

Kak sam reko odraso sam uz ovaj forum i upozno toliko ljudi da ga jednostavno VOLIM :heart: sa svim njegovim fazama, ovo za mene nije samo forum vec mjesto di se mogu požalit ljudima i privatno, mjesto di opuštam živce i di skupljam informacije od ljudi koji su slični meni....


A kaj se tiće tema...pa bar u zadnjih 2 tjedna je bilo jako zanimljivo (bar na terarističkom djelu) dobili smo prve albince (Koje bi najradije ukro) stavljeno je stvarno puno slika....odgovoreno je na stvarno puno pitanja....na forumu ima svaki dan xx novih ljenih članova i normalno da ce bit vise početničkih tema nego onih od iskusnijih....a tu je i onaj faktor ljenosti jer jako malo ljudi ide napisat neku informaciju ako ona nece bit nikome od koristi...vjerujem da bi ovi strucniji ljudi puno vise pisali da takve teme nekome znace nesto vise od novi informacija koje su im zanimljive ali nikad nece trebat....
Zamisli samo da ima 50 hrvata koji su aktivni tu s otrovnicama, pa to bi bio raj za vrbu, djapu...oni bi pisali svaki dan romane.....

Najlakše se žalit, ali treba se znat da se ovaj forum vodi isključivo dobrovoljno bez ikakvih novčanih nagrada....i to je bilo ok u početku ali sad je to zaista zamoran posao a da ni ne kažem da se trebas zahebavat s 50 provokatora svaki dan...puno sam toga prešo od kada sam se uclanio na ovaj forum i sad znam da nije to sve tak savrseno kak se nekima cini...
Ali da bi trebalo još moderatora to se slažem...konkretno na terarističkom djelu di provodim najviše vremena (jer nemam akvarij vec 2 godine) i to nije kritika sadašnjem moderatoru jer je predobar, ali mozda vremenski ne stigne odradit sve kaj bi trebalo....sad mi na pamet dolazi ona tema s ubijanjem stakora...pa to je trebalo bit zakljucano 5 stranica prije nego kaj je svima puko film i kaj se veci zgadio forum i bilokakva želja za sudjelovanjem u bilokakvoj daljnjoj raspravi....
Ima puno novih koji pokusavaju pametovat ali jos nisu dovoljno jaki, knjiga i praksa nisu iste...ali ima i puno onih koji znaju ali nemaju vremena/volje pisat....kaj se tice teraristike ja vec dugo nisam sazno nista novog kaj bi mene zanimalo ali kipim od iscekivanja novih slika i prica iz kojih cu naucit neso van mog interesa...npr slikice mambe i filmek o njenim zahvatima...a ako u tom cekanju mogu nekoga i savjetovat to je super!

Toliko truda i požrtvovnosti je uloženo u ovaj forum da niko nema pravo prigovarat....nije savršeno ali nemože ni bit....recimo ozi baš ti znaš toliko o kukcima da bi mogo zaspamat forum da ljudi nebi tjedan dana stigli procitat sve kaj si napiso ali zašto se trudit?

da recimo dobivaju ljudi po 50 kuna po svakom poučnom članku da viš kak bi postalo odmah zanimljivije i poučnije....a onda si zamislite koliko jedan moderator provede slobodnog vremena pred ekranom za besplatno a mislim da nakon par dana vise nije toliki gušt....


a sad off topic u bla bla bla....Vedrane kaj ti trkeljas, tu bacas neke postove u nadi da ce te ljudi utješit da nisi star....e pa star si i normano je da trkeljas...na pocetku naseg prijateljstva bio si mlad, u dvadesetima....pogle' se sad :D :D
sva sreca da imas bolju polovicu koja te jos kak-tak gura napred :D :D...a o gabici da ne govorim opce



/edit koji sma ja mulac tu u pol 3 ujutro serem po bla bla, umjesto da spavam....to vams ve govori :D ispricavam se na gramatici ali ako ovaj post procitate onda ste stvarno ludi :zagrljaj:
  
« Zadnja izmjena: Studeni 14, 2010, 02:34:06 prijepodne od ivborosa »
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #24 u: Studeni 14, 2010, 05:51:15 prijepodne »
Hrpa ovisnika o koje kakvim bicima stavljenim iza stakla,pomogucnosti sto veceg stakla  :D
Sve funkcionira jako dobro,iako se slazem da nema bas neki novi i napeti stvari za procitati,uglavnom se vrte neke stare teme u kojima je sve receno
Jedino me smetaju teme koje se otvaraju tek tako,a ni ne pokusaju upisati u trazilicu

Eto to je to,vrijeme je za spavanje  :up:

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #25 u: Studeni 14, 2010, 08:32:57 prijepodne »
:D :D :D

Ivek, ti si meni jednostavno super  :zagrljaj:

Offline Vele bit

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2049
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Under Mt. Sljeme, Maksimir
  • Tamo gore gdje...proljeće uvijek kasni
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #26 u: Studeni 14, 2010, 21:39:04 poslijepodne »
:D :D :D

Ivek, ti si meni jednostavno super  :zagrljaj:

Da Ivek! I ja sam među ludima koji su pročitali sve. ;)

Volim neke ljude koje sam upoznao na ovom forumu, to dovoljno govori o njegovoj emotivnoj vrijednosti.( za mene)

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #27 u: Studeni 14, 2010, 22:42:58 poslijepodne »
:D :D :D

Ivek, ti si meni jednostavno super  :zagrljaj:

Da Ivek! I ja sam među ludima koji su pročitali sve. ;)

Volim neke ljude koje sam upoznao na ovom forumu, to dovoljno govori o njegovoj emotivnoj vrijednosti.( za mene)

ček ček..zadnji puta kad sam pratio..tražila se družica..znači li to da si našao družicu???? :D :D :D :D



e meni je forum ok,upoznao i sprijateljio se sa nekoliko ljudi...neke koje žarko želim a nikako da se upoznamo još nisam...ali..budem.
Ima smješnih tema,ima blesavih prgavih ljudi..najrađe bi nekom glavu razbio kad mi neko digne tlak..ali...onda se skuliram i skontam eeeej..pa to je forum...to je internet,(doduše ja sam isto čudan...uspijem se posvađat sa Grcima na netu :o :D :D :D, a dobro i oni su debili prgavi i uporni i tvrdoglavi...)onda znate kakav sam
Ali što se tiče društva pa hej...koliko sam vas upoznao u živo ili eto idalje preko neta,pa mi smo svi manje više isti,idjotii koji non stop umačemo ruke u vodu,raspravljamo,sanjamo,jedemo,seremo,pišemo,razmišljamo,čitamo..o ribama :D
e i koliko je oduševljene se naći sa takvim ljudima,pa popričat pa dogovorit nešto pa..ma joj,ja sam oduševljen.



e a sad...forum ko forum odlično sve 5 al de hebo te allah,što se toliko cenzurira i ključa ova brbljaonica? pa to je ispušni ventil za nas 25% "debila"koji volimo raspravljat :D :D bolje da tu raspravljamo nego da ukakimo nekome ozbiljnu temu  :D :D ;) ali što se tiče svađa,nema tu nekih velikih svađa..to je sve onak...gej svađice :a030:

N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline Vele bit

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2049
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Under Mt. Sljeme, Maksimir
  • Tamo gore gdje...proljeće uvijek kasni
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #28 u: Studeni 14, 2010, 22:58:28 poslijepodne »
Ma ne nisam Fabere, nisam upoznao družicu nego se prilagođavam gej reputaciji A. neta :D

Offline Gwyneeth

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2944
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pula
  • Betta Svijet
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #29 u: Studeni 14, 2010, 22:59:49 poslijepodne »
:D :D Zakon ste :D
"People need friends. Bettas kick their faces"
Hello, my name is Ksenija and I'm channaholic...
...Pula...

Offline hologram

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Ženski   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb,Volovčica
  • samo za hitne slučajeve 0997022021
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #30 u: Studeni 14, 2010, 23:06:14 poslijepodne »
meni je ovaj forum genijalan jer nisam usamljena u svojoj upornosti da se borim sa zakonima fizike, ono 1 stvar na 1 mjestu u jedno vrijeme i previše akvarija u malom stanu,
a tek kada velebit ili netko njemu sličan bubne ovak nešto...ma super ste fakat!
upoznala sam hrpu super ljudi i veselim se svakom susretu, tulumu, cugi, razmjeni bilja, ribeka i svemu što često nema veze sa akvaristikom.
pusa svima
:AkTer:

Offline Faber

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4055
  • Spol: Muški   Dob: 40
  • Lokacija: 7 Nm SZ od Dubrovnika
  • Lega iz Dubrovnika 8)
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #31 u: Studeni 14, 2010, 23:32:06 poslijepodne »
Ma ne nisam Fabere, nisam upoznao družicu nego se prilagođavam gej reputaciji A. neta :D
maa..ja sam čelav al ja te podržavam  :D :up: :up:
svi smo mi muškinje!!! 8) :D :D :D
N.multifasciatus
 Cayman60
Tanganyika  Watt Wolln Wir Trinken? so ein durst

Offline Gwyneeth

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2944
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Pula
  • Betta Svijet
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #32 u: Studeni 15, 2010, 00:12:29 prijepodne »
ono 1 stvar na 1 mjestu u jedno vrijeme i previše akvarija u malom stanu,



Jao, vidis ja samo vidim kak mi masu sa extra lijepim velikim akvarijima pred nosom, i to sve nekaznjeno. Mislim da imam opravdan razlog da tuzim ovaj forum za dusevne boli, problem je samo sto bi morala ovdje otvoriti humanitarku da platim odvjetnika pa to nebi islo :D
"People need friends. Bettas kick their faces"
Hello, my name is Ksenija and I'm channaholic...
...Pula...

Offline sarita

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2651
  • Spol: Ženski   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb,Rudeš
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #33 u: Studeni 15, 2010, 09:25:20 prijepodne »
:D :D :D

Ivek, ti si meni jednostavno super  :zagrljaj:

Da Ivek! I ja sam među ludima koji su pročitali sve. ;)

Volim neke ljude koje sam upoznao na ovom forumu, to dovoljno govori o njegovoj emotivnoj vrijednosti.( za mene)

Baš ovako. I jedino što mi je žao što sam više puta spriječena provesti više vremena s pojedinim ljudima. Što nisam sama u kući da pa da pozovem kad i koga hoću. Hbg, svekar i svekrva bi već mislili da imamo nemoralna i čudna okupljanja.  :D
Eto, jučer sam konačno i s Delbijem na minutu vidjela i sve je bilo u brzini... Toliko trenutaka ovdje proživljenih kad bi mi srce ko kuća poraslo... O humanitarkama i da ne govorim. Ako trkeljam gluposti i pekmezim, nije me ni sram ni briga, meni svi ti trenuci oplemenjuju život. Obožavam te "sitnice".
Pa Vedran i Vele bit kad krenu sa svojom poezijom... :D Puno toga zaista, sad moram malo i raditi, ne mogu se svega ni sjetiti. ;)

Offline delbi

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2045
  • Spol: Muški   Lokacija: Pula
  • vecio mona
    • http://www.posronja.eu
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #34 u: Studeni 15, 2010, 09:29:44 prijepodne »
Forum addicted....dobar ili loš, neznam, ne volim suditi, meni jednostavno kao nekakav ljek od svih sranja koja se uvijek dogadjaju...ni ne mogu nabrojati koliko sam dobrih ljudi ovdje sreo, upoznao....koliko sam se puta slatko i od srca nasmijao...ma i zaplakao...i, koliko god 'virtualno' zvucalo, puno se puta pretvori u stvarno...
Nisam objektivan...i, ne zelim nikako ispasti patetican iako me od jucer jos drze jake emocije....mah...neznam, ovaj je forum zakon!
pula
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

Offline hologram

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Ženski   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb,Volovčica
  • samo za hitne slučajeve 0997022021
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #35 u: Studeni 15, 2010, 11:40:09 prijepodne »
ono 1 stvar na 1 mjestu u jedno vrijeme i previše akvarija u malom stanu,



Jao, vidis ja samo vidim kak mi masu sa extra lijepim velikim akvarijima pred nosom, i to sve nekaznjeno. Mislim da imam opravdan razlog da tuzim ovaj forum za dusevne boli, problem je samo sto bi morala ovdje otvoriti humanitarku da platim odvjetnika pa to nebi islo :D
ma nemoj biti tužna, ja ozbiljno razmišljam preći sa velikoga na malo, ne zato što veličina nije bitna nego me počela prati paranoja pucanja stakala i postolja i ne spavam noćima jer sanjam poplavljen stan, moj i susjedov...a ipak će 2*50lit pooplaviti manje nego 2*100L...;(
možda možemo dogovoriti neku trampu  ;)
osim toga trenutno mi bor za božić može stajati jedino u...
AKVARIJU
 :D :D :D
;)
:AkTer:

Offline Grale

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1916
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #36 u: Studeni 15, 2010, 11:53:08 prijepodne »
Meni je isto tu super, na poslu mi je stranica stalno otvorena pa bacim pogled kaj ima. Šteta da nema baš članaka na portalu novijeg datuma. Plavi sa svojom veterinarskom sekcijom mi je u par navrata spasil betana  :klap: :klap: :klap:. U teraističkom djelu smo dobili Sonju Kovač sa zmijom :D :D. Tak da je sve 5 :up:.

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #37 u: Studeni 15, 2010, 12:37:56 poslijepodne »
Velebit i Vedran baš pašu Sariti
kada čudne rime krenu šarafiti.
Ipak Saro draga, nek ti bude jasno
za neke stvari  ipak sad je prekasno..
Mi nećemo nikad  bit' poznati i slavni,
al' daleko od toga da na njih smo jalni!
Dovoljna je nama i publika riblja,
samo da po guzi ne bude šiblja!
Idem sada klopat, tak da moram stat,
Velebite sinko, daj nastavi sxat !   ;)

Offline hologram

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Ženski   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb,Volovčica
  • samo za hitne slučajeve 0997022021
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #38 u: Studeni 15, 2010, 12:43:56 poslijepodne »
u svakom je slučaju velebitov sexualni život još uvijek lajt motiv foruma, a tako je otkada sam se učlanila...
Velebita diko, ne daj se!!!
:AkTer:

Offline sarita

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2651
  • Spol: Ženski   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb,Rudeš
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #39 u: Studeni 15, 2010, 13:25:51 poslijepodne »
Velebit i Vedran baš pašu Sariti
kada čudne rime krenu šarafiti.
Ipak Saro draga, nek ti bude jasno
za neke stvari  ipak sad je prekasno..
Mi nećemo nikad  bit' poznati i slavni,
al' daleko od toga da na njih smo jalni!
Dovoljna je nama i publika riblja,
samo da po guzi ne bude šiblja!
Idem sada klopat, tak da moram stat,
Velebite sinko, daj nastavi sxat !   ;)

 :D :D :D
 :pivkan:


Offline Krcko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1103
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb, Republika Pešćenica
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #40 u: Studeni 15, 2010, 21:44:41 poslijepodne »
Ja sam odraso uz ovaj forum i odraso s ljudima koji su početna postava ovog foruma....sjecam se kad sam ko lima iso na aktere i uvjek dobio hrpu stvari da me je bilo sram ulogirat se na forum 5 dana...sjecam se kad mi je mama zvala ljude koji su me vozili na akter jer ju je bilo strah pustit djete od 13 godina s nekim....sjecam se neprospavanih noci uoci okupljanja...sjecam se prvog savjeta koji sam dobio a to je da izrežem staklo na stolu da si napravim akvarij...Sjecam se ludog Vedrana koji je ostavljo i zaljubljivo se u curu 100puta, pa onog ludog pankera matije s pitonom i paukima, pa webmoderatorima (seba) pa saša,icek,ruki,maxim,FRGA, sarita, babyekipa,black ma necu opce nabrajat jer cu jos nekoga zaboravit. Toliko stvari je u mojim sjecanjima da sad mogu ispisat 10 stranica....i ono najbolje svaki put upoznam nekoga novog prekul tipa....recimo ove godine kad sam upozno sve varaždince, pa srce mi je bilo vece od mamutice kad vidim koliko su ti ljudi super i kak se zezaju....i kak nas je sve skupa hobby i ovaj portal spojil....

Jedno je otic s društvom van, a drugo je otić s akvarijnetovcima na sok....kad si okružen s toliko različitih ovisnika i zapravo shvatis da su svi na istoj valnoj duljini i da svi imamo iste planove i da smo svi u istim problemima...jedino mi je žao kaj nisam malo stariji pa da ne gledam na sve s toliko poštovanja :D

istina da mi je sad karoserija malo narasla ali ja sam i dalje osto na razini kad sanjam o vecem akvariju, novim paukima i zmijama....po tom pitanju sam još uvjek djete....

Raspizdio sam se xxx puta tu na forumu,  svadio se s svakakvima ali kad dobis xx poruka od clanovima koji te znaju da se ne zamaram, kad mi se neko isprica ako je pogrijesio, e tek onda znas koliko zapravo ti ljudi vrijede

Kak sam reko odraso sam uz ovaj forum i upozno toliko ljudi da ga jednostavno VOLIM :heart: sa svim njegovim fazama, ovo za mene nije samo forum vec mjesto di se mogu požalit ljudima i privatno, mjesto di opuštam živce i di skupljam informacije od ljudi koji su slični meni....


A kaj se tiće tema...pa bar u zadnjih 2 tjedna je bilo jako zanimljivo (bar na terarističkom djelu) dobili smo prve albince (Koje bi najradije ukro) stavljeno je stvarno puno slika....odgovoreno je na stvarno puno pitanja....na forumu ima svaki dan xx novih ljenih članova i normalno da ce bit vise početničkih tema nego onih od iskusnijih....a tu je i onaj faktor ljenosti jer jako malo ljudi ide napisat neku informaciju ako ona nece bit nikome od koristi...vjerujem da bi ovi strucniji ljudi puno vise pisali da takve teme nekome znace nesto vise od novi informacija koje su im zanimljive ali nikad nece trebat....
Zamisli samo da ima 50 hrvata koji su aktivni tu s otrovnicama, pa to bi bio raj za vrbu, djapu...oni bi pisali svaki dan romane.....

Najlakše se žalit, ali treba se znat da se ovaj forum vodi isključivo dobrovoljno bez ikakvih novčanih nagrada....i to je bilo ok u početku ali sad je to zaista zamoran posao a da ni ne kažem da se trebas zahebavat s 50 provokatora svaki dan...puno sam toga prešo od kada sam se uclanio na ovaj forum i sad znam da nije to sve tak savrseno kak se nekima cini...
Ali da bi trebalo još moderatora to se slažem...konkretno na terarističkom djelu di provodim najviše vremena (jer nemam akvarij vec 2 godine) i to nije kritika sadašnjem moderatoru jer je predobar, ali mozda vremenski ne stigne odradit sve kaj bi trebalo....sad mi na pamet dolazi ona tema s ubijanjem stakora...pa to je trebalo bit zakljucano 5 stranica prije nego kaj je svima puko film i kaj se veci zgadio forum i bilokakva želja za sudjelovanjem u bilokakvoj daljnjoj raspravi....
Ima puno novih koji pokusavaju pametovat ali jos nisu dovoljno jaki, knjiga i praksa nisu iste...ali ima i puno onih koji znaju ali nemaju vremena/volje pisat....kaj se tice teraristike ja vec dugo nisam sazno nista novog kaj bi mene zanimalo ali kipim od iscekivanja novih slika i prica iz kojih cu naucit neso van mog interesa...npr slikice mambe i filmek o njenim zahvatima...a ako u tom cekanju mogu nekoga i savjetovat to je super!

Toliko truda i požrtvovnosti je uloženo u ovaj forum da niko nema pravo prigovarat....nije savršeno ali nemože ni bit....recimo ozi baš ti znaš toliko o kukcima da bi mogo zaspamat forum da ljudi nebi tjedan dana stigli procitat sve kaj si napiso ali zašto se trudit?

da recimo dobivaju ljudi po 50 kuna po svakom poučnom članku da viš kak bi postalo odmah zanimljivije i poučnije....a onda si zamislite koliko jedan moderator provede slobodnog vremena pred ekranom za besplatno a mislim da nakon par dana vise nije toliki gušt....


a sad off topic u bla bla bla....Vedrane kaj ti trkeljas, tu bacas neke postove u nadi da ce te ljudi utješit da nisi star....e pa star si i normano je da trkeljas...na pocetku naseg prijateljstva bio si mlad, u dvadesetima....pogle' se sad :D :D
sva sreca da imas bolju polovicu koja te jos kak-tak gura napred :D :D...a o gabici da ne govorim opce



/edit koji sma ja mulac tu u pol 3 ujutro serem po bla bla, umjesto da spavam....to vams ve govori :D ispricavam se na gramatici ali ako ovaj post procitate onda ste stvarno ludi :zagrljaj:
  
Vedranee djete nam je odraslo  :zagrljaj:
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine!

Offline Iris

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1032
  • Lokacija: ZG centar
  • Floccinaucinihilipilification
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #41 u: Studeni 16, 2010, 00:35:59 prijepodne »
  Vidim koliko ste vi stari članovi foruma povezani po svem kaj je Ivek rekao u https://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=51709.msg557047#msg557047 i kojim je članovima zapravo namijenjena ova tema.

  Forum se nije u zadnjih nekoliko mjeseci pokvario, čitam vas jaaako dugo. Scena se širi- zato toliko "klinaca" na forumu. To što su neki poput mene nedavno otvorili acc ne znači da prvi put vide vodu i akvarij i da nisu čak možda i odrasli uz uzgajivače. Nekada nije bilo interneta, a literatura i oprema bile su teško dostupne i učilo se na vlastitim greškama. Da ne spominjem koliko se životinja švercalo uoči raspada Juge... Forum štedi vrijeme i novac velikom broju članova, i najbitnije povezuje. Pomoć mi je definitivno trebala u vezi kornjača jer nikada nisam držala reptile a tu mi je Kori bio od jako velike pomoći, i znam da će biti i dalje. Na tom mu jedno veliko hvala. Znam da je bar 5 sati osobnog vremena potrošio na mene. Njega gotovo slijepo mogu uvijek poslušati.
  Interesantno, jučer sam naletavala na stare postove iz susjedne zemlje i link sam zadržala jer ima pre(tragi)komičnih postova...

Primjer (ako se kome da preletjeti): http://forum.krstarica.com/archive/index.php/t-103290.html

"19.09.2006., 08:26
Да ли неко зна за неки сајт где има необичних, интересантних слика акваријумских рибица? Знам за Google, али немам баш пуно времена да претражујем, али кад стигнем, .... Била бих вам захвална!"

Zovem se Zoran Andjelkovic .
Citam sta ljudi sve pisu i sta uopste znaju o akvaristici pa to je smesno.Momak kazes da si promenio svu vodu a one dalje crkavaju pa normalno da ce crkavati.Pitaj sebe dali riba zivi negde u hemijski cistoj vodi a to si upravo uradio.Imam najvecu akvaristicku radnju u Jugoslaviji sramota je sta vas uce vasi prodavci zar oni nemaju dusu ja to nikad nebih uradio svojoj musteriji nazovime pa cu ti lepo objasniti sve.Ali nemoj me zvati ako nezelis da uradis sve kako ti ja kazem.
Telefon u radnji je 037/34824. Zoran :idea: :idea:"

"Da li neko zna da li je normalno da zlatna ribica pliva(pluta) na ledjima i coolira po nekoliko sati u toku dana?!!

"Pre 10-ak dana sam oformio akvarijum od 200L,u njega sam ubacio 4 kribenzisa,2 bicilisa,6 skalara(4 mala od jedno 1cm i 2 malo veca),7 gupika,3 ksifoa,,4 blekmoli,3 koridoras muljasa,1 zuti algar,1 silver shark,1 borac,4 balon velifere,4 platike,2 ancistrusa,5 XL :? platika.Desilo mi se da su mi juce uginula 3 mala skalara i 1 veliki,2 kribenzisa sam imao od pocetka,a dva sam ubacio dan pre nego sto su pocele da mi crkavaju.Pocetnik sam,ubacio sam mnogo biljaka,siga kamenje i mangrovo drvo,recite mi gde sam pogresio i sta bih trebao da izbacim,svaki savet ce mi dobro doci!"

"danas sam ubacio novi filter Atman HF - 0400 uz koji se dobija i bio kertridz(nesto bodljikavo,nem'pojma za sta sluzi) i filter board koji sadrzi i aktivni ugalj koji ne moze da se zameni,sto me najvise brine jer znamo sta se desi kad se aktivni ugalj zasiti prljavstinama iz akvarijuma...protok vode je 450l/h sto je super za mojih 80l...voda kristalno cista i bez turbulencija...eto,preporucujem ga svima koji su pocetnici sto se tice spoljasnjih filtera...jedina mana je sto je komora jako tesna tako da je dodavanje nekih filtracionih materijala(npr.treset) skoro ne moguce..."

"Da li neko zna kako da provalim kojeg mi je pola ribica, znam samo da je neka japanska ribica i mnogo je debela."

.....

Mislim da se stanje "u ovom regionu" itekako popravilo...  :)

Offline Vele bit

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2049
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Under Mt. Sljeme, Maksimir
  • Tamo gore gdje...proljeće uvijek kasni
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #42 u: Studeni 16, 2010, 01:08:39 prijepodne »
Ne znam sad kakva je to shema,
da je moj sex life neka tema!

Pa to je nemoguče!!!
Zašto?!
Jer ga nema!! :D

Nisam ovdje ni dugo ni od jučer,
al me nešto uvijek natrag ovdje vuće!

Vaše zelene kocke,ribe,bilja,koralji i kamenja
skidaju mi teret sa ramena..

Lijepe me uspomene peru
kad se sjetim vas na AkTeru.
Sjetim se vas mokrih ruku,
ispiranja pjeska u lavoru
vašeg vrijednog rada
uz smijeh na svaku foru,
Sve si mislim:
Ovakvi bi trebali sjedit u Saboru!

Vedrane, tata!
Čitah vaše članke,
dok brojah u mjenjačnici
te silne manjke!

Savršen nikad nitko nije bio
ali mi je svejedno ovaj
forum mio.

Ispričavam se ljudi!
Od sada ću tiše,
nek me netko spriječi
da ne serem više!

Offline hologram

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Ženski   Dob: 46
  • Lokacija: Zagreb,Volovčica
  • samo za hitne slučajeve 0997022021
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #43 u: Studeni 16, 2010, 10:29:32 prijepodne »
hoćemo još!!!
hoćemo još!!!
hoćemo još!!!
hoćemo još!!!
 :klap: :klap: :klap:
:AkTer:

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #44 u: Studeni 16, 2010, 12:30:28 poslijepodne »

Vedranee djete nam je odraslo  :zagrljaj:

je bome da  :D :D

Offline Xzyle

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 325
  • Lokacija: RI/ZG
    • www.kerri.hr
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #45 u: Studeni 16, 2010, 12:46:21 poslijepodne »
moram priznat da je forum doživio totalni boom i da mi je teško pratit te silne nove teme itd ... i da,većinom je to tinejdžerska populacija bez puno strpljenja ... pa teme niču ko' gljive poslije kiše :D

tu sam 4-5 godina i draže mi je bilo dok je bilo manje ljudi,i to malo što je bilo nije bilo puno djece :) sve je to lijepo,neka je mladosti na forumu ali teže je pratit i sudjelovat  8)

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #46 u: Studeni 16, 2010, 13:08:10 poslijepodne »
Jebate patak, ja bio sam kratak,
a vid' ti Velebita, protegnuo batak!
Zarepal je odmah ko neki niger,
spikicu nabacil, uključil je kliker,
hitil' je odmah na hrpicu slova
da vidi tu raskoš ekipica nova!

Ma sve je to zakon i sve je to mrak,
no ipak sad idem ja van, na zrak..
Prognoza je gadna, Sunca nam smak,
kiša do daske, ma, da ne psujem..fak!


Offline sarita

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2651
  • Spol: Ženski   Dob: 48
  • Lokacija: Zagreb,Rudeš
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #47 u: Studeni 16, 2010, 13:10:33 poslijepodne »
Valjam se...  :D :D :D
Od kud ti samo inspiracija...  :D

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #48 u: Studeni 16, 2010, 13:13:23 poslijepodne »
Nekad ja bijah mlad stihoklepac,
pisah i pjesme i priče i bajke,
danas sam samo sredovječni dripac,
ne brojim više slova, nego marke..

pardon, eure.. :D

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #49 u: Studeni 16, 2010, 13:20:43 poslijepodne »
Nekad ja bijah mlad stihoklepac,
pisah i pjesme i priče i bajke,
danas sam samo sredovječni dripac,
ne brojim više slova, nego marke..

pardon, eure.. :D

di to raste? i ja bi...  :D :D :D :D
Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline xlavier

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 246
  • Spol: Muški   Lokacija: Rijeka
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #50 u: Prosinac 14, 2010, 17:09:35 poslijepodne »
Baš danas gledam malo svoju statistiku... Proveo sam 6 dana na forumu! :D Sigurno ništa napsram nekih, ali dovoljno vremena da pročitam sve teme koje su vezane za akvaristiku. I sve u svemu, forum je pun informacija, mnogo puta sam se nasmijao! :D

Ima samo jednu glomaznu manu... Ima previše jednih te istih tema, koje bi moderatori mogli malo mergati. A ima i previše tema koje se nalaze u krivim sekcijama i da sam ih tražio, na tim mjestima ih ne bih našao.

Sve u svemu, dobro mjesto za informaciju. Ali kao što je već netko napomenuo, mora se još poraditi na portalu ali i na "višku" tema.

Offline guppy world

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb / 095 55 27 695
  • 095/5527 695
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #51 u: Prosinac 14, 2010, 17:33:48 poslijepodne »
Uz sve navedene mane, ma forum mi se sviđa!
nisam bio aktivan oko godinu dana, krepao mi komp pa dok sam nabavio drugi...
bez obzira na tonu tema koje se otvaraju dobro je!

Oduševljen sam najmlađima, koliko volje i želje imaju!

A Ivek... pa tata Vedran, dobro ti je ispal sinek!
Upoznal sam ga, bude pravi fakin A foruma...
ima ono nekaj... riblje, pa makar on to izražavao kroz gmazove  :D.

Offline Venom

  • Trade Count: (+4)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1977
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Okolica Splita / Kaštela
  • Juwel Rio 180 !
Odg: mišljenja o forumu?
« Odgovori #52 u: Prosinac 14, 2010, 18:55:44 poslijepodne »
Ovaj forum mi je nesto najbolje sto moze biti !! Upoznati nov prijatelje narucivati zdrave biljke i ribe razmjenjivati iskustva ......  :up:  :up:  :up: