Travanj 29, 2024, 10:10:31 prijepodneNajnoviji Član: bignjato

Autor Tema: Podloga u terariumu  (Posjeta: 1088 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stiv

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Podloga u terariumu
« u: Rujan 25, 2005, 16:55:00 poslijepodne »


Pozdrav svima!


Ovo mi je prvi put da aktivno ucestvujem u forumu i zbog toga mi je jako drago.


Proucavao sam vase komentare,prikupljao podatke,slike i druge zanimljive stvarcice i konacno odlucio da kupim Iguanu.


Jako me zanimaju te zivotinje i vec neko duze vrijeme sam zainteresovan za njih.Nisam htio da zurim vec sam polako ucio.Jos me zanima nekoliko stvari pa se nadam da ce mi neko odgovoriti.


-Koja je najbolja podloga za Iguane.(Cuo sam milion nekih varijanti ali me zanima i vase misljenje).


-Da li je Iguanama dobro davati paradajz(I na ovom pitanju susreo sam se sa mnogo nesuglasica).





 

Offline kalel

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 650
Podloga u terariumu
« Odgovori #1 u: Rujan 25, 2005, 17:23:00 poslijepodne »
za podlogu ovisi ...kako ti je velika iguana...dok je mala mozes lijepo kupiti u pet centru chipsi extra ili extra large(od bukve)...ili mozes bilo koje od kokosa ili neki drugi...ali ti su ti skuplji...paradajz....ne..mislim mozes,ali u jako malim kolicinama...kao prvo nije uopce hranjivo njoj tako da nemoj...a ako bas zelis jedanput na mjesec mozes...ali sta ce ti to ?!a sada sam tek skuzio...ti nisi iz zagreba...onda bilokoji treset tj. kora koji je za terarijske zivotinje...samo pazi na to da je veci tako da iguana ne moze to slucajno progutati...
U.LJ.E.Z-Udruga Ljubitelja Egzotičnih Životinja
zllo nemoj se prebaciti...ali ako zelis ucini to *placljivo lice*