Travanj 16, 2024, 20:59:01 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: biotop za barbuse  (Posjeta: 9386 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moto

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1621
biotop za barbuse
« Odgovori #25 u: Listopad 11, 2004, 02:25:00 prijepodne »
Vraćam se odmah - Godot

Offline chubby

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1937
  • Lokacija: zg-kc
biotop za barbuse
« Odgovori #26 u: Listopad 11, 2004, 13:14:00 poslijepodne »


ne ono je s*anje, to sam i prije vidio, frajer je cak pobjedio na nekom natjecanju (ili bio 2.), ne sjecam se tocno


http://www.wirbellose.de/sri-lanka/- ovo je sri lanka, ona prava nepatvorena, btw. ovo ljeto sam skoro otisao u sri lanku (nasao sam jeftini 2-tjedni aranzman) s planom da iznajmim motorcic i obilazim potocice i barice, cisto zato jer sam lud .. sva sreca pa me profesor odgovorio s rjecima "to ces radit u penziji, idemo u spanjolsku ... sex, droga, khmm khmm", da bio je u pravu i od tad meni puca k... za biotope, pogotovo kad evropljani sakate prirodna blaga azije i stavljaju ih u neke cudne kombinacije


fauna spisak ti je s*anje i ne spada ni u jedan biotop, sto se mene tice mogao si ga i iz biblije prepisat i vikat da je to bozja rijec, al ja i dalje tvrdim da nema veze s niti jednim biotopom

Offline Fauna

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 699
    • http://www.beke.co.nz/index.php
biotop za barbuse
« Odgovori #27 u: Listopad 11, 2004, 13:51:00 poslijepodne »


 Chubby, izgleda da previse uticu na tebe te spanske"blagodeti"


 Previse usko gledas na biotope, zato i imas problema da odrzis ono sto zelis. Znam ja dobro sta je pravi biotop ali tako nesto za nase uslove, je vrlo tesko ostvariti. Pa cak i da pravimo nas evropski biotop, imali bi problema .Evo recimo , da uzmemo Savske ribe , da li bi mogao da lako slozis takav biotop? Mogao bi ali vrlo tesko, jer tesko da bi mogao imati par vrsta riba u akvarijumu.



Offline moto

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1621
biotop za barbuse
« Odgovori #28 u: Listopad 11, 2004, 13:54:00 poslijepodne »


1. ako se ide negdje sa motorima obavezno me morate zvati


2. bilio bi dobro da nas poenu zanimati biotopi na Thailandu, tamo ima raznih biotopa za proueavanje al mislim da ne bi prismrdili onom zbog kojeg smo išli.... tamo bi se moglo spojiti ugodno s korisnim....... trenutno je i Vjetnam IN u svijetu glede "biotopa"
Vraćam se odmah - Godot

Offline moto

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1621
biotop za barbuse
« Odgovori #29 u: Listopad 11, 2004, 13:56:00 poslijepodne »


site je cool
Vraćam se odmah - Godot

Offline moto

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1621
biotop za barbuse
« Odgovori #30 u: Listopad 11, 2004, 21:11:00 poslijepodne »


ako na?ete bilo kakve fotke indonezije i zapadne afrike na netu.... samo šaljite ili linkove


ako ja na?em šaljem.......... (sri lanku znam) samo recite sta je aktualno
Vraćam se odmah - Godot