Svibanj 18, 2024, 06:12:16 prijepodneNajnoviji Član: Vena

Autor Tema: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA  (Posjeta: 23978 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alensab

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 452
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Rijeka
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #50 u: Svibanj 17, 2013, 22:35:56 poslijepodne »
a stacemo mi drugo nego kinesko koda je kina tu odma preko granice .....

Offline zzorann

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 240
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Rijeka
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #51 u: Svibanj 17, 2013, 22:57:08 poslijepodne »
Ma nije bitno jel kinesko il njemacko. Vjerojatno i taj boyu ima super stvari, ali ocito kod nas mora zavrsit njihov šrot. Mislim da nema ni jednog akvarija sa t5 lampom. To ne mora biti mjerilo, ja sigurno nisam neki znalac, al to je nekako dojam na prvi pogled.

Offline natty

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
  • Spol: Ženski   Lokacija: Rijeka
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #52 u: Svibanj 17, 2013, 23:22:11 poslijepodne »
Meni je bas koma. Iful mi se srce para kad vidim one sirote borce...

Ostalo sve sto i vi velite.... I sirote ribice. Ali nisu ni oni kunici i hrcci u manjem soku. Jos nisu ni odvojeni kao pet centru nego ih klinci znjaraju. :(

Jel to neki lanac ili? Zna netko?

Offline Fuman

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 80
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Rijeka
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #53 u: Svibanj 18, 2013, 08:42:19 prijepodne »
znaci neisplati se ic ?

Offline Dini

  • Trade Count: (+3)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 275
  • Spol: Muški   Dob: 30
  • Lokacija: Rijeka
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #54 u: Svibanj 18, 2013, 13:57:46 poslijepodne »
kako se dođe busom do gore?

Offline natty

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
  • Spol: Ženski   Lokacija: Rijeka
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #55 u: Svibanj 18, 2013, 16:22:48 poslijepodne »
Bus za Viskovo iz grada. To je na glavnoj cesti s desne strane nekih 200 m prije one zute pumpe. Znaci prije samog centra Viskova.

Offline rus

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 148
  • Spol: Muški   Dob: 38
  • Lokacija: Grižane
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #56 u: Svibanj 18, 2013, 19:06:46 poslijepodne »
znaci neisplati se ic ?

Pa nije da moras do karlovca ic nego do viskova...
Nisam ni sada star al u tvojim godinama nema di me nije bilo,dal biciklom,motorom i posto sam na selu autom :)

Offline Fuman

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 80
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Rijeka
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #57 u: Svibanj 19, 2013, 10:03:31 prijepodne »
znaci neisplati se ic ?

Pa nije da moras do karlovca ic nego do viskova...
Nisam ni sada star al u tvojim godinama nema di me nije bilo,dal biciklom,motorom i posto sam na selu autom :)

Pa viskovo mi bas  i nije blizu pa pitam  :D

Offline alen051

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Rijeka
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #58 u: Svibanj 22, 2013, 18:47:50 poslijepodne »
Evo jučer sam napokon bio vidjeti to čudo od novog pet shopa i... odlučio s vama podijeliti mišljenje... Ja stvarno vjerujem da je inače dobronamjerna kritika pozitivna stvar, da može voditi nečem dobrom, tako da i ovo pišem u dobroj namjeri... Znam da su tek počeli, tako da se nadam da su sve to početničke greške koje će se s vremenom ispraviti...

Trgovina je ok, što se opreme tiče. Budući da osim akvarija imam i psa i ptice (australke zebice), stvarno sam razgledao sve. Izbor proizvoda je ok, sviđa mi se što drže neke marke koje se do sada nisu mogle naći u postojećim pet shopovima, ne želim sada ulaziti u to jesu li te marke bolje ili lošije - stvar izbora! Svaka roba nađe svog kupca. Ono što sam primjetio su cijene koje mi se čine malo too high... Nisam proučavao akrtikal po aktikal, ali recimo hrana za zebice (500g ) je 3 kn skuplja nego u Pet Centru. 3 kune je jako puno kad govorimo o vrijednosti od desetak kuna, razlika je platiti 10 ili 13kn...

U gmazove i terarije se ne razumijem,  tako da sam se u tom dijelu najkraće zadržao i o tome neka piše netko iskusniji...

Ptice su stvarno ok, veliki izbor pjevica, papiga i egzota, i ptice se stvarno čine kvalitetne i zdrave.

Kao i glodavci.

Međutim, najveći šok sam doživio kada sam ušao u prostoriju s akvarijima i ribama.. . Ma srce me bolilo... Valjda 90% riba je bolesno i na izmaku snaga... Ich, bakterijsko raspadanje peraja, gnojni čirevi, sljepljene peraje...U svakom akvariju par leševa... Voda nikakva... Pa zar tamo nitko od odgovornih ne vidi ono što sam vidio ja i ostali kupci/posjetitelji???

O izboru riba trenutno neću, jer da je i najbolji izbor na cijelom svijetu ne bi tamo uzeo niti da mi sve daju džabe! Žalosno ali istinito...

Pričalo se da zapošljavaju ljude koji imaju iskustva sa kućnim ljubimcima, pričalo se da svi zaposlenici moraju proći nekakav tečaj, obuku... Pa i ako zaposlenici nemaju pojma, zar ne postoji neki voditelj koji vodi brigu o trgovini?

Discusi koje cijene 900kn, a kraljevi sa raspadnutim perajama, puni plijesni i čireva, plutaju bočno... :(

Nakon posjete HOP-u, otišao sam u Pet Centar. I prvi put u životu mi je Pet Centar izgledao super!


Ponavljam, ovo je dobronamjerna kritika, nadam se da mi nitko neće zamjeriti, i nadam se da su sve to početničke greške koje će se s vremenom ispraviti. U što kraćem vremenu, jer će se puno riba, novaca i kupaca nepovratno izgubiti...

Offline natty

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
  • Spol: Ženski   Lokacija: Rijeka
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #59 u: Svibanj 22, 2013, 19:38:24 poslijepodne »
Evo jučer sam napokon bio vidjeti to čudo od novog pet shopa i... odlučio s vama podijeliti mišljenje... Ja stvarno vjerujem da je inače dobronamjerna kritika pozitivna stvar, da može voditi nečem dobrom, tako da i ovo pišem u dobroj namjeri... Znam da su tek počeli, tako da se nadam da su sve to početničke greške koje će se s vremenom ispraviti...

Trgovina je ok, što se opreme tiče. Budući da osim akvarija imam i psa i ptice (australke zebice), stvarno sam razgledao sve. Izbor proizvoda je ok, sviđa mi se što drže neke marke koje se do sada nisu mogle naći u postojećim pet shopovima, ne želim sada ulaziti u to jesu li te marke bolje ili lošije - stvar izbora! Svaka roba nađe svog kupca. Ono što sam primjetio su cijene koje mi se čine malo too high... Nisam proučavao akrtikal po aktikal, ali recimo hrana za zebice (500g ) je 3 kn skuplja nego u Pet Centru. 3 kune je jako puno kad govorimo o vrijednosti od desetak kuna, razlika je platiti 10 ili 13kn...

U gmazove i terarije se ne razumijem,  tako da sam se u tom dijelu najkraće zadržao i o tome neka piše netko iskusniji...

Ptice su stvarno ok, veliki izbor pjevica, papiga i egzota, i ptice se stvarno čine kvalitetne i zdrave.

Kao i glodavci.

Međutim, najveći šok sam doživio kada sam ušao u prostoriju s akvarijima i ribama.. . Ma srce me bolilo... Valjda 90% riba je bolesno i na izmaku snaga... Ich, bakterijsko raspadanje peraja, gnojni čirevi, sljepljene peraje...U svakom akvariju par leševa... Voda nikakva... Pa zar tamo nitko od odgovornih ne vidi ono što sam vidio ja i ostali kupci/posjetitelji???

O izboru riba trenutno neću, jer da je i najbolji izbor na cijelom svijetu ne bi tamo uzeo niti da mi sve daju džabe! Žalosno ali istinito...

Pričalo se da zapošljavaju ljude koji imaju iskustva sa kućnim ljubimcima, pričalo se da svi zaposlenici moraju proći nekakav tečaj, obuku... Pa i ako zaposlenici nemaju pojma, zar ne postoji neki voditelj koji vodi brigu o trgovini?

Discusi koje cijene 900kn, a kraljevi sa raspadnutim perajama, puni plijesni i čireva, plutaju bočno... :(

Nakon posjete HOP-u, otišao sam u Pet Centar. I prvi put u životu mi je Pet Centar izgledao super!


Ponavljam, ovo je dobronamjerna kritika, nadam se da mi nitko neće zamjeriti, i nadam se da su sve to početničke greške koje će se s vremenom ispraviti. U što kraćem vremenu, jer će se puno riba, novaca i kupaca nepovratno izgubiti...

Potpisujem

Offline alensab

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 452
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Rijeka
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #60 u: Svibanj 22, 2013, 21:07:12 poslijepodne »
podpisujem ali isto tako vjerujem da ce se to sve promjeniti sto se tice akvaristike i riba u AQ znam da je problem bio sa cikliranjem vode jer se to vidi i steta da ribe onako ugibaju.

Offline g.mizerak

  • Trade Count: (+8)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1482
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Zagreb
  • ko pod drugim jamu kopa-najmni je radnik!
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #61 u: Svibanj 22, 2013, 23:13:12 poslijepodne »
 :)
život nije što zamišljaš,već momentalna nepobitna činjenica

Offline Filio

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 99
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #62 u: Studeni 10, 2013, 23:02:02 poslijepodne »
Svaki mjesec sa sluzbeno 2-3 dana u Rijeci,pa mimje stvarno uz put navratiti do njih.Primjetio sam da su im cijene Tropicalove hrane dosta povoljne.Direktno iz njihovog ducana sam isao na Akter i cijene su bile tu negdje.Lik koji je radio na Tropicalovom standu mi bas i nije znao odgovoriti kako to da su njihove cijene(Hop),kao akcijske na Akteru.Spirulina super forte granulat(150g) kosta cca 87 kuna.Kod ostalih je stotinjak kuna.Bio sam u ovaj cetvrtak i prodavac mi kaze da bi za desetak dana trebali dobiti ribe iz Ciklidstada,preko slovenskog uvoznika.Zivi bili,pa vidjeli!

Offline zzorann

  • Trade Count: (+2)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 240
  • Spol: Muški   Dob: 46
  • Lokacija: Rijeka
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #63 u: Studeni 10, 2013, 23:41:19 poslijepodne »
Da, to sam i ja skuzio, cijene Tropicalove hrane su ok.

Offline Filio

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 99
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #64 u: Studeni 10, 2013, 23:49:47 poslijepodne »
Znaci da nas svi ostali lijepo deru.Za Malawce mi je rekao da ce biti po cca 70-80 kuna.

Offline Filio

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 99
  • Spol: Muški   Dob: 49
  • Lokacija: Zagreb
Odg: PET SHOP HOP- VIŠKOVO -RIJEKA
« Odgovori #65 u: Studeni 17, 2013, 20:17:45 poslijepodne »
Zivim u Novom Zagrebu,pa sam danas vidio jumbo plakate da uskoro otvaraju ovdje u Turininoj.Mislim da je to na mjestu od Zoo Citya,posto su njega raskopavali.Znaci da nece biti nesto veliko ali hrana za ribe je 10-15% jeftinija,barem u rijeckom ducanu.