Ožujak 28, 2024, 14:39:20 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Opasnost morskog  (Posjeta: 11335 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Slim_okrug

  • Moderator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1065
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Okrug Gornji
Odg: Opasnost morskog
« Odgovori #50 u: Siječanj 27, 2017, 15:13:13 poslijepodne »
inače sinularija i sarko ..... su dve najtoksičnije beštije od koralja,to kad crkne u akvariju ,septička je goli ku....c ,sve crkava od koncentracije ...
zati ih ne rezati fragirati u akvariju ;)

A što ako imaš tako mali akvarij da ako makneš kamen van doslovce si rastavio čitav akvarij? Ja se spremam narezati sinulariu za kojih mjesec dana, a to mogu jedino u tanku. Ideja je narezati ju, promijeniti vodu, i ubaciti hrpu aktivnog ugljena u filter. Pod narezati ne mislim raskasapiti ju na sto komadića već odrezati jedan do dva komada koji mi smetaju.

Ja svoju rezem u tanku uvijek. Nakon rezanja uvijek dodajem vitamine radi oporavka.

Offline g.mizerak

  • Trade Count: (+8)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1482
  • Spol: Muški   Dob: 55
  • Lokacija: Zagreb
  • ko pod drugim jamu kopa-najmni je radnik!
Odg: Opasnost morskog
« Odgovori #51 u: Siječanj 27, 2017, 15:15:31 poslijepodne »

tak je u sumpu bila za prodaju kapitalac 15+cm i zašla između pumpe i stakla ja da ju pomaknem van ona digla leđnu a ja nisam vidio i .....
oticanje ruke počelo za 10-ak minuta,a ja kreten prst u hladnu vodu :D tak da sam pojačao djelovanje....
[/quote]

Neugodan i bolan osjecaj  :'( :'(
15+ cm je jos daleko, daleko  od kapitalca  tj odraslog i izraslog primjerka ;) ;)
[/quote]
za 100*90 cm akvarij je to prevelika riba,u tom smislu je kapitalac ;),a problem je kad u takvom akvariju imaš još 5-6 takvih +20-ak manjih to ti je ko kamata na kamatu :D :D
život nije što zamišljaš,već momentalna nepobitna činjenica

Offline josko

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 227
Odg: Opasnost morskog
« Odgovori #52 u: Siječanj 27, 2017, 17:17:31 poslijepodne »

tak je u sumpu bila za prodaju kapitalac 15+cm i zašla između pumpe i stakla ja da ju pomaknem van ona digla leđnu a ja nisam vidio i .....
oticanje ruke počelo za 10-ak minuta,a ja kreten prst u hladnu vodu :D tak da sam pojačao djelovanje....

Neugodan i bolan osjecaj  :'( :'(
15+ cm je jos daleko, daleko  od kapitalca  tj odraslog i izraslog primjerka ;) ;)
[/quote]
za 100*90 cm akvarij je to prevelika riba,u tom smislu je kapitalac ;),a problem je kad u takvom akvariju imaš još 5-6 takvih +20-ak manjih to ti je ko kamata na kamatu :D :D
[/quote]

Nisam ja ni tang- police ni tang fiškal al kad čujem koliko riba onda me ni ne čudi da te ubola sigurno je bila  ljuta sto ju prodaješ  !! :) :)
Šala na stranu , shvacam sad da je kapitalac u odnosu na tvoj tank !!! ;)