Travanj 20, 2024, 01:21:15 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: O Svemiru  (Posjeta: 11111 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline AndrejX

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
  • Disklejmer: ne prodajem papricice niti sjemenke
    • http://www.viralx.com
Odg: O Svemiru
« Odgovori #75 u: Rujan 20, 2011, 00:59:07 prijepodne »
Oduvjek sam volio fiziku, astronomiju, literaturu i dokumentarne filmove o svemiru. U planu mi je za ovu godinu bio teleskop ali došla je iguana koju treba dobro zbrinuti pa tako ode moj teleskop za sljedeču godinu.  
Bez ikakve ideje za uvod, pokrenuo sam temu pa da se malo razglabajući raspišemo u vezi tih stvari.
Ako imate kakve ideje, pitanja, komentare, što god vam je na umu, dobro je došlo.
Bok  :zagrljaj:

Sedmogodisnji sroljo poceo svako malo zapitkivati o svemiru pa iskoristio priliku te prosli petak donio doma jedan krasan SkyWatcher 900/1250 Maktusov. -kao za njega  :D

Ma lako za maloga koji se ne odvaja od njega, tesko je opisati s koliko sam gusta proslu subotu od ponoci pa skoro do jutra sjedio na balkonu i promatrao Mjesec s takvim gustom da nisam niti primjetio kako vec svice  - topla salica caja, mekani jastucic, pa malo stavis jacu zoom lecu, pa ga malo korigiras, pa malo spustis na zonu gdje se spaja svjetlo i tama kako bi se divio sjenama kratera, pa malo gore te prode noc u ugodnoj atmosferi i apsolutnoj tisini. Predivno, a posto mi se bilo mrsko izvlaciti iz fotelje da bi virnuo kroz okular vec narucio nosace kako bi mogao spojiti digitalac ili ajfon na njega tako da se mogu diviti bez ikakvog fizickog napora  :D
« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2011, 01:05:53 prijepodne od AndrejX »

Offline Ruki

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3201
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
  • Kum
Odg: O Svemiru
« Odgovori #76 u: Rujan 20, 2011, 01:02:54 prijepodne »
 :D :D :D

Steta sto Rossonero nije tu, on ima topcinu od teleskopa ako se dobro sjecam! :)
Kvatric tj. kilometar sjevernije / Zagreb
All the Dude ever wanted was his rug back... it really tied the room together...

Offline AndrejX

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
  • Disklejmer: ne prodajem papricice niti sjemenke
    • http://www.viralx.com
Odg: O Svemiru
« Odgovori #77 u: Rujan 20, 2011, 01:06:51 prijepodne »
Zakleo sam se da ovo nece postati jos jedna bolest i nema sanse da gledam dalje  :)

Evo jedne kad sam vec promrzao pokusavao pogoditi vrlo pimplav spoj ajfona i okulara

« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2011, 01:10:23 prijepodne od AndrejX »

Offline Ruki

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3201
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
  • Kum
Odg: O Svemiru
« Odgovori #78 u: Rujan 20, 2011, 01:09:38 prijepodne »
A sto ja znam. Ako mene pitas, mislim da jos malo pojacanja nije nikad nikog ubilo he he he  :devil:
Kvatric tj. kilometar sjevernije / Zagreb
All the Dude ever wanted was his rug back... it really tied the room together...

Offline AndrejX

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški   Dob: 50
  • Lokacija: Zagreb
  • Disklejmer: ne prodajem papricice niti sjemenke
    • http://www.viralx.com
Odg: O Svemiru
« Odgovori #79 u: Rujan 20, 2011, 01:11:19 prijepodne »
Jes, nismo se svi tako ne jednom uvalili u nevolju  :D

Nego zaboravio na zabavan zemaljski aspekt price - sa malim laserom od 300mW malo prosaram po zgrai na cca.1000m i onda kroz teleskop gledam zbunjene face kako vire kroz balkone i prozore  :D

Offline ChILd_ReBoRn

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1800
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Koprivnica (vise - manje)
    • http://www.akvaristika.tk
Odg: O Svemiru
« Odgovori #80 u: Rujan 20, 2011, 05:38:41 prijepodne »
ah i na kraju dolazimo d azkljucka da 123321123 blip kaki... a ja samo imam otvoreniji um....

zivjele UV kornjace...(i plinovite meduze)
biljka biljci siše supstrat
(Koprivnica)

Offline 12321

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Dob: 36
Odg: O Svemiru
« Odgovori #81 u: Rujan 20, 2011, 06:08:09 prijepodne »
ne nisi odgovorio... ni stupanj tehnickog znanja ni nista.. ili si samo jako zagrijani hobi astronaut...

btw ni n etrazim raspravu.. samo mi ovih par dana napeto.. pa  rezim na svakog..


btw... kornjace ce imati UV zastitu? opet razmisljamo u ogranicenjima ljudskog mozga... zasto nebi recimo toj istoj zivini organizam zahtijevao UV zracenje za zivot... zasto u uvjetima jake gravitacije nebi stvorenja bila nmesto poput meduza.. samo ispunjena plinom.. koja nisu pod tolikim utjecajem gravitacije... itd itd...sve zakljucujemo zemaljskom percepcijom....

zato i svi et-i imaju ruke noge i oci... ko da svima trebaju...al moraju biti slicni nama.. jer je nepojmljivo da postoje bica koja koriste telekinezu i slicne stvari.-. ili levitiraju pa im umovi netrebaju...

Jesam, odgovorio sam ti prvim postom sve, dovoljno da shavatiš pa nemoj o ograničenjima ljudskog mozga.
Kad smo već kod tih ograničenja, ajde biološki objasni način funkcioniranja organizma na uv zrake jako, jako sjajne zvijezde... bože dragi, kao da raspravljam s djetetom.
Isto kao da kažeš zašto nebi organizam funkcionirao na vatru....slilčno ajde
Wikipedija će ti objasniti što je UV zraka i što je njezina jačina te kako dijeluje na stanice živog organizma, nemoj se ovako sramotiti  :-[
Ili si ti u znanstvenoj fantastici s nekim bićima koja žive od metana i željeza umjesto kisika...

Ajde, molim te, završimo ovu dvostraničnu raspravu i dajmo zanimljivost ovoj, odličnoj temi. Nemoj čvrsto stajati iza stavova o kojima da prostiš nemaš blage..radije pitaj, nemoj o prasku kojeg ni r od da razumiješ, a kamoli o nekoj kemiji u svemiru, tvrditi nešto suludo.
Ima ovdje puno ljudi koji dosta znaju, polovici se neda čitajući nas ni uključiti u temu, ostali su odustali...
..uh, pola devet, odo nešto ševit van... poz


Neda mi se sve čitati, al pročitao sam dovoljno. Imam samo jednu stvar za reći.

12321 ti si očito jedno jako zatupljeno biće, koje ne može i ne vidi stvari iznad svojih okvira, i ne priznaje ničije drugo mišljenje. Čemu si uopće onda otvarao ovu temu, što ti misliš nas tu učiti stvarima o kojima nemaš ni sam pojima???

Po mojoj procjeni tvoje znanje ne prelazi znanje osnovnoškolca koji je pogledao Star Trek serijal, a percepcija ti ne dupušta da vidiš ista drugo osim onog što si sam sebi zacrtao.

Da se znanost zasniva na takvim stvarima i na tupljenju nečega kao što ti to radiš, nebi ljudska vrsta ovako napredovala.

Pročitaj sad ovo pa onda malo bolje razmisli tko se tu sramoti:

http://www.aad.hr/novosti/252/nasa_objavila_otkrice_novog_oblika_zivota_na_zemlji.html

Biološki ti je fino objašnjeno kak biće koristi arsen, probaj ga ti koristiti u svom tijelu, ljudska vrsta će ti biti zahvalna  :D

I ne, ne vrijede svuda u svemiru isti zakoni fizike... Postoje paradoksi koje si ni sam ne možeš zamisliti.

Isključujem se iz ove rasprave jer čemu se raspravljati s ograničenim ljudima, za mene tu svaka rasprava staje. Kad si tak pametan napiši enciklopediju svemira, vidjet ćemo hoće li se prodavati tak dobro kak misliš, a možda dobiješ i Nobelovu nagradu kad tak dobro sve znaš.
 
svašta  :dead:

P.S. Kornjače doslovno koriste UV zračenje, da ga nema uginule bi, zato se između ostalog i koriste UV lampe. Na taj način sintetiziraju vitamin D. Čudno da to nije nitko od terarista napomenuo  :D






Kortisti arsen ali opet kisik i ugljik.. Nisi ni pročitao link koji si dao.
Nisi ni čitao temu, nisam nigdje rekao da kornjače imaju oklop zbog uv zraka, one su ga razvile iz drugih okolnosti. ne guraj mi riječi u usta već nauči čitat i kaži ti nešto u vezi svemira, ne znaš, ali tražiti igle u sijenu znaš... i još da nađeš iglu, nego slamku mjenjaš za nju, tvrdivši da je igla... Nemaš blage o blagom. Ne razumiješ pročitano
Dva dana se trudiš da nešto izguglaš i onda izguglaš glupost koja mi u ničemu ne proturiječi... Kad več hočeš proturiječi mi fizikom, i jesi da, izvalio glupost nad glupošču da svugjde u svemirru ne vrijede isti zakoni fizike... Nemoj da te netko čuje. Znaš li oupče što je fizika ?
« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2011, 06:15:55 prijepodne od 12321 »

Offline 12321

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Dob: 36
Odg: O Svemiru
« Odgovori #82 u: Rujan 20, 2011, 06:17:07 prijepodne »
ah i na kraju dolazimo d azkljucka da 123321123 blip kaki... a ja samo imam otvoreniji um....

zivjele UV kornjace...(i plinovite meduze)

Tvoj je um toliko otvoren da toj otovrenosti svaka grana znanosti proturiječi

Offline dante

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2201
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Zagreb, Sesvete
Odg: O Svemiru
« Odgovori #83 u: Rujan 20, 2011, 07:55:44 prijepodne »
ah i na kraju dolazimo d azkljucka da 123321123 blip kaki... a ja samo imam otvoreniji um....

zivjele UV kornjace...(i plinovite meduze)

Tebe jedino ne kužim kako ti se uopće da ulazit u diskusiju s takvim nekim. To ti je otprilike ko da  :k014: , a puno jednostavnije je  :pain30:

 :D :D :D

Offline TITO

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1203
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Betonska Dzungla
  • ..:: Viva Chelonia ::..
    • www.Kornjace.com - Divni Svijet Kornjaca
Odg: O Svemiru
« Odgovori #84 u: Rujan 20, 2011, 08:01:43 prijepodne »
Tito...klingonci vele qa'pla...ono je vulkanski pozdrav

Live long and prosper, sam naucio jos u osamdesetim
od tadasnjeg ministra vanjskih poslova, Sareka (Spockov caca)
Ali mi doticni vise lici na Klingona, zato sam ga nazvao ratom Klingonom.

Ljudska rasa ocito jos nije spremna za
raspravu o svemiru na ljepo i dostojan nacin.

Ja ovo kljucam!
... i kad me nema, ja sam tu ...

Offline TITO

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1203
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Betonska Dzungla
  • ..:: Viva Chelonia ::..
    • www.Kornjace.com - Divni Svijet Kornjaca
Odg: O Svemiru
« Odgovori #85 u: Rujan 20, 2011, 21:51:28 poslijepodne »
Kada ja zakljucam temu, (sto je stvarno rijetko) dobijem poruke tipa:
da sam kreten, da samo izigravam nekog i nesto, da sam ovo i ono.
Vrlo iznenadno sam dobio poruku od 123456 (nisam mu zapamtio brojeve),
da mu je zao zbog nastupa i da se nece vise ponoviti, te me zamolio da otkljucam ponovo temu.
Ako se da stvarno normalno i na ljep nacin dalje pisati o ovome (sto se mnogi slazu da moze biti zanimljivo),
nevidim razlog ne ustupiti tu zamolbu.

123456, nadam se da ne smeta javni odgovor na tvoju poruku:
Meni osobno se nemas razloga ispricati, nisi me ni dirao ni uvrijedio.
Ali za opci mir mislim da jedna javna isprika prema ostalima
koji su ucestvovali u ovoj temi nije na odmak.
Nakon koje se moze dalje raspravljati o svemiru i
daljinama u koje do sada nijedno ljudsko bice nije zakoracilo ....

Odoh uz pozdrav, zurim, ceka me Jenna Jameson na Holodecku :-)
... i kad me nema, ja sam tu ...

Offline Ruki

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 3201
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
  • Kum
Odg: O Svemiru
« Odgovori #86 u: Rujan 20, 2011, 22:33:20 poslijepodne »
 :up: :up: :up:
Kvatric tj. kilometar sjevernije / Zagreb
All the Dude ever wanted was his rug back... it really tied the room together...

Offline ChILd_ReBoRn

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1800
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Koprivnica (vise - manje)
    • http://www.akvaristika.tk
Odg: O Svemiru
« Odgovori #87 u: Rujan 20, 2011, 22:47:01 poslijepodne »
U sick motafucka!!!

 uz t pol i 7 of 9.. cak i b'ellanu. ti ganjas onu plavu tubu silikona...

srami se

 :D :D :D :D

necu vise podhebavat sa plinovitim meduzama
biljka biljci siše supstrat
(Koprivnica)

Offline TITO

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1203
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Betonska Dzungla
  • ..:: Viva Chelonia ::..
    • www.Kornjace.com - Divni Svijet Kornjaca
Odg: O Svemiru
« Odgovori #88 u: Rujan 20, 2011, 22:53:22 poslijepodne »
Nebi zelio u OT ici, ali ja bi radije raspravljao o tome sto su sranje napravili stime sto su
napravili da je explodirao vulkan i da su svi ostali vulkanci sada bezkucnici ...
Mislim ono, gdje je bio Tuvok u to vrijeme, ako je na Vulkanu onda mozes sve Voyagere ponovo pisati, zivo sranje.

Sebana od devet i bellana su u "stvarnosti".
Plava tuba slikona i Jayden James su samo za Holodeck :-)
... i kad me nema, ja sam tu ...

Offline ChILd_ReBoRn

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1800
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Koprivnica (vise - manje)
    • http://www.akvaristika.tk
Odg: O Svemiru
« Odgovori #89 u: Rujan 21, 2011, 05:25:54 prijepodne »
tuvok je u to vrijeme bio u skoli... na zemlji na akademiji za umjetnost i dramu... i svemirske avio/ratne stvari
biljka biljci siše supstrat
(Koprivnica)

Offline 12321

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Dob: 36
Odg: O Svemiru
« Odgovori #90 u: Rujan 22, 2011, 20:22:57 poslijepodne »
što mislite o hologrfskom svemiru ?
teoriji koja je nastala kada je znanost dokazala da ono što vidimo, čujemo, osijetimo nije izvan nas  već u našem mozgu. Mi ne živimo u ovome svijetu već taj svijet živi u nama,...ispred mene ne postoji monitor, to je samo slika koju je stvorio elektricitet u mome mozgu potaknut fotonima koji su ušli u mrežnice moga oka. Materija također ne postoji, to je dokazala kvantna fizika. Ništa ne postoji, sve je samo iluzija koju duša vidi. Jedino što postoji je duša i informacija, ostalo je holograf i tuđe iluzije.
Obožavam ovu teoriju, jer objašnjava sve i kraj novih spoznaja zvući vrlo vjerojatno.

Offline ChILd_ReBoRn

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1800
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Koprivnica (vise - manje)
    • http://www.akvaristika.tk
Odg: O Svemiru
« Odgovori #91 u: Rujan 22, 2011, 21:44:14 poslijepodne »
jednostavno moram...

dakle.. trcis.. i zabijes se glavom u zid...tebi zapravo nije nista... ti nemas frakturu lica i  nagnjecenje mozga.. to je samo iluzija.. nakupina fotona koji su prosli kroz zjenicu tvoga oka i elektricnim putem  stimulirali mozak da vizualizira zid... ?

drugi primjer... ti spavas... dakle ne vidis.. (do neke mjere) ne osjecas.. nemas percepciju materije (iluzije pred sobom).. netko te opendreci drvenom letvom.. tebi nece biti nista.. jer tvoj mozak nije percipirao tu letvu... i kao takva ona ne postoji?

primjer treci.. obratni smjerr... ti spavas.. sanjas.. nitko nema letvu u tvojoj blizini.. sanjas da si pao sa zgrade... tvoj mozak je percipirao tu iluziju unutar sebe.. iako je fotoni nisu potaknuli... probudis se sav polomljen ili?

samo toliko....

ili sma opet u krivu?
biljka biljci siše supstrat
(Koprivnica)

Offline 12321

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Dob: 36
Odg: O Svemiru
« Odgovori #92 u: Rujan 22, 2011, 22:41:36 poslijepodne »
san je dobar primjer, kad ga već pominješ, sanjaš da te boli, da jedeš ukusno, da si sretan. Kad se probudiš jesi li siguran da se nečeš opet probuditi, sanjavši da si se probudio ?
imaš valjda osiječaje, osijetičeš udarac letve spavao il ne. No kvantna fizika koja je još prekomplicirana za znanstvenike pa nije za zamjeriti tebi što ne znaš, tvrdi da letva kao materijalna stvar ne postoji, ne postoji atom, ne postoji tvoje tijelo.
Ono što ti vidiš i znaš je iluzija tvoga duha u ničemu
Zašto si toliko uvjeren da pod prvo, drugo ti i treče nisu samo iluzije, a sve što oko sebe vidiš ne postoji ?
Argumentiraj fiziku kuju pobijaš, argumentiraj da atom postoji.
Što je smrt? duh nestane i za njega tijelo ( materija ) više ne postoji, ali mi, u svojoj iluziji, još vidimo njegovo beživotno tijelo.
Čovjek je materijalno tijelo kojeg pokreće duh ( karakter ). Svako živo biće to ima, i to je ono što biće je, ali nije sastavljeno od nikakve materije kao tijelo. Što su onda život, stvarnost ili materija ? : ono što osiječa taj karakter ili duh. Pa postoji li onda materija ? Postoji li atom ili letva kojom te netko udari ? Postoji samo impuls koji če kroz tvoj mozak proeći i aktivirat područje za bol, područje za ostala čula da reagiraš i vidiš odakle te tko udario, a to su impulsi fotona kad udare u oči koji putuju kao impulsi do dijela za vid u muzgu i stvaraju ti tamo sliku pa ti misliš da kroz oči gledaš: Dokazano je da to nije točno, ne gledamo kroz oči već nam se u mozgu stvara slika. Impuls nije materija. Postoji li onda materija ? Postoji samo tvoj mozak ali ne kao materija već kao duh.

Ako udariš glavom u zid, tvoja glave će puknuti, ali neće puknuti već će proči koz zid, ali neće ni jedno ni drugo jer zida neće biti. No neće ništa jer nisi siguran jesi li udario njome mada te je bolila i pukla. To je odličan primjer kvantne fizike, ne znanstvene fantastike
Ta fizika je uspiješno teleportirala šifrirane signale. U njoj je realnost totalno drugačija ali i veča mogučnost da je sve to dio velike inteligencije
Toplo ti savjetujem da pročitaš neku kvantnu literaturu.
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2011, 22:49:11 poslijepodne od 12321 »

Offline Klanjo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb,Črnomerec
  • Bolje vrabac u ruci nego riba iza ormara.
Odg: O Svemiru
« Odgovori #93 u: Rujan 22, 2011, 22:59:12 poslijepodne »
Materija također ne postoji, to je dokazala kvantna fizika. Ništa ne postoji, sve je samo iluzija koju duša vidi. Jedino što postoji je duša i informacija, ostalo je holograf i tuđe iluzije.
Obožavam ovu teoriju, jer objašnjava sve i kraj novih spoznaja zvući vrlo vjerojatno.



Čovjek je materijalno tijelo kojeg pokreće duh ( karakter ). Svako živo biće to ima, i to je ono što biće je, ali nije sastavljeno od nikakve materije kao tijelo.


Kaj sad jel postoji materija ili ne,drugo kakve ovo ima veze sa svemirom?

Nego zaboravio na zabavan zemaljski aspekt price - sa malim laserom od 300mW malo prosaram po zgrai na cca.1000m i onda kroz teleskop gledam zbunjene face kako vire kroz balkone i prozore  :D

Znači ti si taj kaj gađa avione po plesu  :D

Mudrost se krije u riječima velikog Aristotela:
"Sinko, ako tebi treba filozofija da piješ vino, mislim da imaš ozbiljnih problema."

Offline 12321

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Dob: 36
Odg: O Svemiru
« Odgovori #94 u: Rujan 22, 2011, 23:31:07 poslijepodne »
Materija također ne postoji, to je dokazala kvantna fizika. Ništa ne postoji, sve je samo iluzija koju duša vidi. Jedino što postoji je duša i informacija, ostalo je holograf i tuđe iluzije.
Obožavam ovu teoriju, jer objašnjava sve i kraj novih spoznaja zvući vrlo vjerojatno.



Čovjek je materijalno tijelo kojeg pokreće duh ( karakter ). Svako živo biće to ima, i to je ono što biće je, ali nije sastavljeno od nikakve materije kao tijelo.


postoji greška u mom pisanju koju ti ne razlikuješ u konetkstu

Kaj sad jel postoji materija ili ne,drugo kakve ovo ima veze sa svemirom?


postoji samo greška u pisanju koju ti iz konteksta ne razlikuješ, tj izostavljenje mojeg "ne" ali to je iluzija jer slova kao materijalna nisu stigla u tvoj mozak već kao nematerijalni impuls, impuls našeg holografa gdje je sve isto, a to je ništa što nema kraja jer je ništa

edit: takva je veza s našim svemirom jer svemir ne postoji
ali dobro sam napisao, pa greška ne postoji, no u kvantnome svijetu ona je možda tu. Ne razumijem te, što ne razmiješ u citiranom ? Čovjek je materijalno tijelo ali materije kao svoje iluzije
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2011, 23:49:29 poslijepodne od 12321 »

Offline Klanjo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb,Črnomerec
  • Bolje vrabac u ruci nego riba iza ormara.
Odg: O Svemiru
« Odgovori #95 u: Rujan 22, 2011, 23:34:51 poslijepodne »
A kakve to veze ima sa svemirom?
Mudrost se krije u riječima velikog Aristotela:
"Sinko, ako tebi treba filozofija da piješ vino, mislim da imaš ozbiljnih problema."

Offline Rossi

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
    • Parking senzori, alarmi, daljinsko centralno!!
Odg: O Svemiru
« Odgovori #96 u: Rujan 22, 2011, 23:37:35 poslijepodne »
i will be honest..... im not following..... as much as i would want to......

my grey cells are obviously dying of cold beer so give me something that i can reed..... :nerd:
R-46

Offline Klanjo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb,Črnomerec
  • Bolje vrabac u ruci nego riba iza ormara.
Odg: O Svemiru
« Odgovori #97 u: Rujan 22, 2011, 23:45:01 poslijepodne »
i will be honest..... im not following..... as much as i would want to......

my grey cells are obviously dying of cold beer so give me something that i can reed..... :nerd:
 

Give me some cold beer and i will give you something to read   :D
Mudrost se krije u riječima velikog Aristotela:
"Sinko, ako tebi treba filozofija da piješ vino, mislim da imaš ozbiljnih problema."

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: O Svemiru
« Odgovori #98 u: Rujan 22, 2011, 23:49:58 poslijepodne »
vrlo jednostavno- još nismo na razini svijesti koja bi podržavala ovakve i slične rasprave, a znanje o nama samima, a kamoli o beskonačnosti Svemira, nam je toliko mizerno, da bi nam u biti trebalo biti neugodno uopće potezat ovakve rasprave...

idem gledat u glavu, prekasno je....

Offline Lili

  • Trade Count: (+6)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1142
  • Spol: Ženski   Dob: 32
  • Lokacija: Vukovo selo (Blizu Zaprešića), Zagreb
  • Fish freak
Odg: O Svemiru
« Odgovori #99 u: Rujan 22, 2011, 23:51:25 poslijepodne »
Oćete reći i da bu akter samo iluzija  :'( ?
nikad nisam volila fiziku, sad ju volim jos manje  :D

Beer rules, who cares about reeding  :clown: