Ožujak 28, 2024, 13:48:13 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: traže se mačići  (Posjeta: 39837 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gstaraz

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1165
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Rijeka
  • Pelcer po pelcer...
    • altbierbude
Odg: traže se mačići
« Odgovori #50 u: Studeni 30, 2010, 13:29:39 poslijepodne »

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: traže se mačići
« Odgovori #51 u: Studeni 30, 2010, 13:35:00 poslijepodne »
Neznam dali da plačem ili da se smijem...
Stvarno neozbiljno od vas...
Mislim da je imao dobre namjere forumaš koji traže mačke...
Pobogu, pa mačke i psi se često udomljavaju... Neki ih nažalost puste na ulicu.
Osuđujete ga, a nemate pojma ni tko je ni šta je :)
Pretjerujete...
Btw, ovamo u lučkom je bio jedan lik, davao je na poklon mačke (seli se)....
Budem ti javio ako ima još, ne obečajem ništa :)
GL!

onda se mogao malo prošetati ulicom, nebi mu dugo trebalo da nađe lutalicu.
jer mu nitko sa imalo pameti neće dati mačića koj će napraviti baš ono što se cijelo vrijeme pokušava suzbiti.

jer da se ne mora suzbijat sad on tu nebi tražio mačića na poklon nego na prodaju.

što misliš da sa domačim životinjama nije isto?
ili su za rasplod ili su kastrirane/sterilizirane.
ne množe se nekontrolirano po zaseocima pa da možeš doć na forum i pitati ima li tko konja na poklon.


Offline Daniman123

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 196
  • Lokacija: Zagreb
Odg: traže se mačići
« Odgovori #52 u: Studeni 30, 2010, 13:38:50 poslijepodne »
Neznam dali da plačem ili da se smijem...
Stvarno neozbiljno od vas...
Mislim da je imao dobre namjere forumaš koji traže mačke...
Pobogu, pa mačke i psi se često udomljavaju... Neki ih nažalost puste na ulicu.
Osuđujete ga, a nemate pojma ni tko je ni šta je :)
Pretjerujete...
Btw, ovamo u lučkom je bio jedan lik, davao je na poklon mačke (seli se)....
Budem ti javio ako ima još, ne obečajem ništa :)
GL!

onda se mogao malo prošetati ulicom, nebi mu dugo trebalo da nađe lutalicu.
jer mu nitko sa imalo pameti neće dati mačića koj će napraviti baš ono što se cijelo vrijeme pokušava suzbiti.

jer da se ne mora suzbijat sad on tu nebi tražio mačića na poklon nego na prodaju.

što misliš da sa domačim životinjama nije isto?
ili su za rasplod ili su kastrirane/sterilizirane.
ne množe se nekontrolirano po zaseocima pa da možeš doć na forum i pitati ima li tko konja na poklon.



Opet to nije razlog da ga napadate...
Em spamamo, em nepišemo ništa korisno...
To što je on mogao otić na ulicu i pronači mačku, mogao je...
No ponavljam to nije razlog napadanja... Ljudi su nehumani prema ljudima, tako da su prema životinjama još nehumaniji...
Nije učinio ništa loše...

Offline oliveRR

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: traže se mačići
« Odgovori #53 u: Studeni 30, 2010, 13:41:01 poslijepodne »


jbt, zbilja su bile sretne... pocrkale od gladi... nisam znala da je i to neciji nacin poimanja srece... mora da su ljudi na rubu egzistencije onda jako sretni... ili? pojasni mi to, molim te...

Nisam rekao da su pocrkale od gladi, možda i jesu, al njihov broj se prirodno smanjio na tom mjestu... ili su otišle u potrazi za hranom ili su uginule... kad sam došao dogodine ostale su 3-4 one najstarije.
Dakle po tebi ljude bi trebalo kastrirati, mislim ove na rubu egzistencije?  :klap:
Zato što će oni i dalje proizvoditi propalice koji neće nikad uspjet u životu?!  :ying:
 :up: :up: :up: :up: :up:


Stavimo sve prepirke sa strane, hoću reći da je čovjek koji traži mačku u ovoj temi sasvim normalno napisao da želi mačku kojoj će pružiti ugodan život, a vi ste razvili cijelu filozofiju oko toga da bi dokazali svoju plemenitost i brigu oko životinja... a sasvim van teme i nepotrebno.
To vam je sumacija svega a vi se trošite i pišite, žao mi je što ste me natjerali da vam dam jedan primjer iz svakodnevnog života, možda ni ja nisam u pravu, ali jednostavno svoju plemenitost ne morate dokazivati u ovoj temi.
Razlog što sam je otvorio je taj što znam curu koja poklanja mače, al evo sad ne znam bi li predložio čovjeku jer ako ta mačka napravi 5x6 mačića za života ja ću se živ pojest  :dead:

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: traže se mačići
« Odgovori #54 u: Studeni 30, 2010, 13:43:08 poslijepodne »
Opet to nije razlog da ga napadate...
Em spamamo, em nepišemo ništa korisno...
To što je on mogao otić na ulicu i pronači mačku, mogao je...
No ponavljam to nije razlog napadanja... Ljudi su nehumani prema ljudima, tako da su prema životinjama još nehumaniji...
Nije učinio ništa loše...

pa sumnjam da je čovjek zaostao pa ne zna što znaći nekastriranje mačaka.
a jasno i glasno je u pravom na postu napisao kako mu non stop pred nosom mašu time da se to mora pa od dotičnih ljudi ne želi uzimati i bi on sad da se nađe netko koga neće biti briga što će se od tog jednog nakotit stotine mačaka.

ja da hoću čistokrvnu mačku kupit moram dat potpis crno na bijelo da ću je dat kastrirat/sterilizirat ili dati koj stotinjak eura više ako si mačku uzimam za rasplod.
koja se zatim upisuje kao mačka za rasplod i provjerava od strane nadležnih.

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: traže se mačići
« Odgovori #55 u: Studeni 30, 2010, 13:48:07 poslijepodne »

Stavimo sve prepirke sa strane, hoću reći da je čovjek koji traži mačku u ovoj temi sasvim normalno napisao da želi mačku kojoj će pružiti ugodan život, a vi ste razvili cijelu filozofiju oko toga da bi dokazali svoju plemenitost i brigu oko životinja...

lol ne zbog toga.
čak sam i ja par puta napisala kako će ta mačka koju uzme imat svu potrebnu ljubav.
ali čovjek je jasno napisao kako traži nekog ko ga neće pilit o obaveznoj kastraciji.
ergo, nije ga briga što će biti sa svim tim micekima koje će njegova mačka/mačak ostavit iza sebe.

Citat:
Razlog što sam je otvorio je taj što znam curu koja poklanja mače, al evo sad ne znam bi li predložio čovjeku jer ako ta mačka napravi 5x6 mačića za života ja ću se živ pojest  :dead:

za života?
toliko će ih biti po leglu :D (računaj bar 10-15 mačića godišnje)

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: traže se mačići
« Odgovori #56 u: Studeni 30, 2010, 13:49:19 poslijepodne »
Opet to nije razlog da ga napadate...

jel bi ti bilo draće da ga napadamo ondakada već bude kasno i kada će mu susjedi skupljat mačiće uokolo?

p.s. sory na raščlanjivanju posta.
ovaj komp je vriti i gasi se bez razloga pa pišem i postam što brže mogu i tu i tamo nešto previdm :D:D:D

Offline Pandorica

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2677
  • Spol: Ženski   Dob: 39
  • Lokacija: Zagreb / Sveta Nedelja / Orešje
Odg: traže se mačići
« Odgovori #57 u: Studeni 30, 2010, 13:54:07 poslijepodne »
olivere, jel ti procitas napisano prije nego klinkes "pošalji"?

tko ovdje govori o kastraciji ljudi nego ti? ja to nisam niti jednom spomenula... a corava jos uvijek nisam...  ne znam otkud ti uopce ideja da komuniciras s ljudima koji imaju vise znanja, prakticnog znanja, od tebe na ovom određenom podrucju...

mi mu sve govorimo iz iskustva i naravno da je na njemu dal ce to prihvatiti ili nece, al nekako sumnjam da ce biti sretan kad mačak zapisa pola kuce, ili kada na posao bude isao s podocnjacima do pola lica jer ne uspijeva oka sklopiti radi mjaukanja...

jedini u obitelji koji se moze nazvati vlasnikom tih macaka je bio djed jer mu nije bilo TEŠKO nahraniti macke... kakva je to priroda i prirodni opstanak? macke uginule od gladi, svašta... moglo ih se spasiti da se htjelo... moglo se svasta, al je ocito TEŠKO...

Zagreb / Sveta Nedelja

Upravo zato što je tako topao, osmijeh je ljepši od bilo kojeg cvijeta na svijetu.

Offline gstaraz

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1165
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Rijeka
  • Pelcer po pelcer...
    • altbierbude
Odg: traže se mačići
« Odgovori #58 u: Studeni 30, 2010, 14:04:56 poslijepodne »
...to se desi kad ženama spomeneš kastraciju ...  :D  (sve bi one pod nož)
...ili muškima (ne dirajte mi coconese)   :D

Offline Ikota

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1270
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
  • Zagreb, Sv. Duh 0959152157
Odg: traže se mačići
« Odgovori #59 u: Studeni 30, 2010, 14:06:36 poslijepodne »
S Moje strane ovo je zadnje u ovoj temi;

Dare ovo ti je jedna od raspisanijih tema  ;) Pogle ide peta str.
Mačke si kod sebe na "selu" mogel nabavit bez Akvarističko-terarističkog foruma. Ili odeš lijepo na njuškalo i udomiš mace ;)
Imaš 4 str. raznoraznih mišljenja i iskustva pa vidi, al siguran sam da nebuš sve postove pročital :D
Sretno u nabavci :)

Btw; Dare tolko jako želi maćiće da nije ništa punih 14 sati napisao u ovoj temi.
LJUDI pa kaj se vi tolko pregovarate. :D :D :D
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2010, 14:09:52 poslijepodne od Ikota »
Amerikanci su bijelci koji su natjerali crnce da se bore sa žutima za zemlju koju su uzeli crvenima ;-)

Offline oliveRR

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: traže se mačići
« Odgovori #60 u: Studeni 30, 2010, 14:11:23 poslijepodne »
Ja shvaćam problem o kojem vi "dušebrižnici" pričate i slažem se sa vama po tom pitanju, ali ovo nije tema za vaše pametovanje jer je čovjek potpuno normalan, po onom što je napisao ja bi mu dao mače odmah da imam.
Ma da imam britansku kratkodlaku sad bi mu je džabe dao  :-[

Katraciju ljudi sam ti naveo za primjer, naravno malo sarkastično ako shvaćaš. Zašto bi se vi igrali kastracijom mačaka, po čemu su one manje od ljudi po tom pitanju?
Pa pogledaj ove rome, žive od 500 kn mjesečno, cura ima 22 godine udata i 4 djece, bi li njih kastrirali? To je isto circulus viciosus  :roll:
... i naravno igranje Boga.

Ja sam selio u grad kad je dida umro, trebao sam ponest sa sobom 20 mačaka?  :zagrljaj:
Opet kažem da nisu sve crkle od gladi, jednostavno su se snašle, mačke su inače pravi nomadi to znate vi koji ih ne zatvorite u kuću.

Ovo je jedna od onih tema tipa plazma/LCD što je bolje?
A iz takvih tema iz iskustva bježim  ;)
Pozdrav svima i drago mi je da briniete o životinjama, ali budite manje frustrirani  :up:

@Gstaraz    :D

Offline Nikoleta

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 484
  • Spol: Ženski   Dob: 50
  • Lokacija: Zaprešić
  • Ako poštuješ sva pravila, propuštaš svu zabavu!
Odg: traže se mačići
« Odgovori #61 u: Studeni 30, 2010, 14:14:23 poslijepodne »
Citat:
ja da hoću čistokrvnu mačku kupit moram dat potpis crno na bijelo da ću je dat kastrirat/sterilizirat ili dati koj stotinjak eura više ako si mačku uzimam za rasplod.
koja se zatim upisuje kao mačka za rasplod i provjerava od strane nadležnih.
Mislim da ej taj papir koji potpisujete vezan uz zaradu, jer lova pokreće svijet, a ne uz nekontrolirano razmnožavanje!!! To bi dovelo nadalje do pada cijene čistokrvnih mačaka sa 600 i više € na neku siću.... To se desilo sa cijenom pasa. Toliko da je to o brizi razmnožavanja!
Kod mene kad dolaze napuštene mačke na dvorište, koga da zovem??? Tko će doći po njih???
Ma fućka se svima za to. Pse skupljaju jer postaju potencijalno opasni, a mačke je lakše autom uništiti! Pa ja bih trebala godišnje jednu i pol plaču za sterilizaciju/kastraciju da na to gledam kao vi, i još k tome bi životinje odlutale dalje! Cijene sam računala uz participaciju grada, znači 150 kn po mački!
A nisu ni moje mačke! Jer ja sam svoje sve sterilizirala. Kastraciju ne jer mislim da to onda više nije mačak koji čuva kuću!!!
Novih 700 i nešto litara -http://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=87022.msg861875#msg861875
Diskusi -  http://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=50787.msg666154#msg666154

Offline bolek

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 366
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb, Donja Dubrava
Odg: traže se mačići
« Odgovori #62 u: Studeni 30, 2010, 14:22:09 poslijepodne »
Evo ja sam sve procitao i vidim da vam se pise pa bi postavio pitanje
Gdje da nabavim Berghie(to su oni puzevi sto jedu aiptasije.
Nadam se da cete se i sad raspisat jer mi se akvarij pretvara u farmu aiptasija :zagrljaj: :-[
I'm Normally Not a Praying Man, but If You're up There, Please save Me Superman

Offline Klanjo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Zagreb,Črnomerec
  • Bolje vrabac u ruci nego riba iza ormara.
Odg: traže se mačići
« Odgovori #63 u: Studeni 30, 2010, 14:25:26 poslijepodne »


 al nekako sumnjam da ce biti sretan kad mačak zapisa pola kuce, ili kada na posao bude isao s podocnjacima do pola lica jer ne uspijeva oka sklopiti radi mjaukanja...


E onda bu brzo završil bez jajci  :D
Mudrost se krije u riječima velikog Aristotela:
"Sinko, ako tebi treba filozofija da piješ vino, mislim da imaš ozbiljnih problema."

Offline joke44

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 56
Odg: traže se mačići
« Odgovori #64 u: Studeni 30, 2010, 14:25:33 poslijepodne »
Dare ako misliš držati mačku u stanu steriliziraj je ili ga kastriraj - muški smrdi ko kuga, a od ženke ne možeš živjet jer se tjera cijelu godinu, svaki put kad joj takneš vrh repa - moj savjet, ali skužit ćeš i sam nakon 6-7 mjeseci.

Offline artal

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 509
  • Spol: Muški   Dob: 47
  • Lokacija: Split
Odg: traže se mačići
« Odgovori #65 u: Studeni 30, 2010, 14:32:27 poslijepodne »
Možda nisam informiran kao neki drugi članovi ovog foruma ali sam pokupio s ulice i udomio popriličan broj mačaka i nekoliko pasa.

POANTA cijele ove priče je u tome da što manje životinja završi na ulici . Možda su neki članovi malo žešće reagirali ali to su ljudi koji su vidjeli posljedice loše brige o mačkama i to su ljudi kojima je stalo.
Sad vidio sam i neke protuargumente tipa: što napadate čovjeka, toj mački neće ništa faliti i slično. I naravno ovo o kastraciji ljudi (jako konstruktivno).
Nije bitno hoće li ta mačka biti voljena i hoće li joj biti dobro, bitno je da će iza sebe ostaviti dosta drugih mačića koji neće biti voljeni niti će im biti dobro i to će se nastaviti širiti.

Ja ne razumijem kako neki misle da je lako udomiti mačiće, činio sam to više puta i vjerujte nije lako. Možda bi i bilo da me nije briga gdje će ta životinja završiti, pa da je poklonim nekom tko će je za 10 dana kad mu dopi :-X jednostavno opet izbacit na ulicu.

Ljudi ako želite držati kuće ljubimce raspitajte se o njihovim potrebama i ukoliko ih niste u stanju ispuniti odustanite!

Zaboravio sam nadodat ovo je zadnji mačić kojeg smo spasili s ulice
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2010, 14:43:01 poslijepodne od artal »
Razlika između genijalnosti i gluposti je ta da genijalnost ima granice

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: traže se mačići
« Odgovori #66 u: Studeni 30, 2010, 15:39:48 poslijepodne »
Mislim da ej taj papir koji potpisujete vezan uz zaradu, jer lova pokreće svijet, a ne uz nekontrolirano razmnožavanje!!! To bi dovelo nadalje do pada cijene čistokrvnih mačaka sa 600 i više € na neku siću.... To se desilo sa cijenom pasa. Toliko da je to o brizi razmnožavanja!

nije istina, čistokrvne mačkemožeš dobit i badava.
uvijek ima ljudi koji će kupit mačku i napravit leglo "iz gušta" pa dio ostavit sebi a dio poklonit ali za što će jdnako tražit kastraciju.
a da se isto radi sa "vulgarisima" tj ne pusti da se koti ko kuga onda ni nebi imali probleme koje imamo.

Citat:
Kod mene kad dolaze napuštene mačke na dvorište, koga da zovem??? Tko će doći po njih???

žali se tvorcu teme jer zbog njega i inih ti imaš puno dvorište mačaka
a zbog istih tih ti te mačke ne možeš odnjet u azil jer su prepuni.

Citat:
Ma fućka se svima za to. Pse skupljaju jer postaju potencijalno opasni, a mačke je lakše autom uništiti! Pa ja bih trebala godišnje jednu i pol plaču za sterilizaciju/kastraciju da na to gledam kao vi, i još k tome bi životinje odlutale dalje! Cijene sam računala uz participaciju grada, znači 150 kn po mački!
A nisu ni moje mačke! Jer ja sam svoje sve sterilizirala. Kastraciju ne jer mislim da to onda više nije mačak koji čuva kuću!!!

mačak koj čuva kuću?  :D
to uopče nije do spola ni kastracije već do same mačke.

mog mačor je pobrao batina i batina od susjedovih a čuvanje kuće mu se svodilo na bježanje iza psa a oduvijek se bojao vlastite sjene.
a ženka (sterilizirana), 4 godine stara, je ta koja ne podnosi prisutnost tuđih mačaka u svojoj blizini a takva je bila od kad je oči otvorila

usto, taj nekastrirani mačak ne čuva kuću već brani svoj teritorij od drugih nekastriranih mačora.
a mačke imaju jako velik teritorij i on neće branit tvoju kuću nego kilometar (bar) uokolo.

kastrirani to ne rade (eventualno su tu svađe oko harne i sl.) jer nemaju potrebe tjerat druge pošto nemaju potrebe čuvat ženke za sebe.

a posljedica tog "čuvanja kuće" su tučnjave, rane, boleštine kako tvog tako i tuđih mačaka + hrpetina miceka (jer za napravit miceke i dalje je potrebno dvoje a krivnja nije samo na tuđoj nesteriliziranoj mački več i na nekastriranom mačoru)

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: traže se mačići
« Odgovori #67 u: Studeni 30, 2010, 15:42:06 poslijepodne »
Ja shvaćam problem o kojem vi "dušebrižnici" pričate i slažem se sa vama po tom pitanju, ali ovo nije tema za vaše pametovanje jer je čovjek potpuno normalan, po onom što je napisao ja bi mu dao mače odmah da imam.

nažalost.
daj adresu da ti možemo dostavit račun za hranu i azil kada će vaši susjedi skupljat miceke te mačke koje bi ti poklonio tom "potpuno normalnom" čovjeku.

lako ti se pametovat kada ti sam qurcem ne mrdneš za posljedice koje iza sebe ostavljaš ovakvim olakim djeljenjem mačaka.
bitno da si ih se ti riješio a što će biti dalje rješavaju ostali

Offline Chilii

  • Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1281
  • Spol: Ženski   Dob: 42
  • Lokacija: Zagreb
  • AkTer jedna od šest :)
Odg: traže se mačići
« Odgovori #68 u: Studeni 30, 2010, 16:42:46 poslijepodne »
Žalosno kako su na ovoj temi najglasniji oni koji nikad prstom nisu pomaknuli za napuštene životinje  :down:
Ne bi da se vas želi kastrirati - i evo još nešto i mužjak i ženka se kastriraju, ženke se već odavno ne steriliziraju.
Da ste se ikad pozabavili problemom napuštenih životinja ne bi pisali ovakve gluposti.
I da, bez ugovora nikad ne bi nekome udomila životinju, očito je autoru teme ugovor nešto čudno? U njemu stoji da ćeš se brinuti za životinju i da ju nećeš mučiti! To je tebi neki nerealni ugovor?

Još malo pa smo u EU pa kad dođe zakon da se psi i mačke (OSIM  UZGOJNIH S RODOVNICIMA) moraju kastrirati. Možda to i smanji broj štancanja "čistokrvnih" bez papira  :roll: Najlakše je pljuvati po nećemu o čemu se nema pojma i naravno mrtav hladan proći pored napuštene životinje na cesti. Ali dajte, nastavite pljuvati po onima koji im pomažu  :rigo014:

Offline Pamook

  • Član redakcije
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški   Dob: 51
  • Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija
  • Stark Raving Mad
Odg: traže se mačići
« Odgovori #69 u: Studeni 30, 2010, 17:30:57 poslijepodne »
 :dots: :e045: :giveup: :e045:
O mjeseče, sunčeva guzico.
Što siješ, a ne griješ.....
Pizdo.

Offline Klanjo

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • Lokacija: Zagreb,Črnomerec
  • Bolje vrabac u ruci nego riba iza ormara.
Odg: traže se mačići
« Odgovori #70 u: Studeni 30, 2010, 17:56:38 poslijepodne »
 :funny:
Mudrost se krije u riječima velikog Aristotela:
"Sinko, ako tebi treba filozofija da piješ vino, mislim da imaš ozbiljnih problema."

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: traže se mačići
« Odgovori #71 u: Studeni 30, 2010, 18:19:14 poslijepodne »
ovo se zove ne imati pametnijeg odovora.

meni su kastracija, sterilizacija i opčenito ponašanje i bolesti životinja u opisu posla i sa time se susrećem svaki dan pa mi lijepo reci po čemu se osječate kvalificiranijim od mene u tome?

problem je u tome što vi mislite da znate.

mačka/mačak se ne promjeni nakon operacije, ostaje isti onaj anđeo ili isti onaj vrag kako što je bio i do sad samo mu fali nagon za tjeranjem.
a ako ga se na vrijeme operira tj. prije no što hormoni uđu u krvotok onda ga nikad ni ne doživi.


imamo 2 gospođe koje nam malo malo dolaze sa novim mačkama koje su pokupile s ceste.
dijagnoze su od mačićnjaka pa do nedostatka udova.
ali te 2 gospođe nemaju djece i mogu si priuštit hranjenje i udomljavanje ko zna koliki već broj mačaka.

da nema njih te mi mačke davno bile mrtve a da nema vas nebi ni došlo do toga da ih se toliko nakoti

Offline Tiii

  • Trade Count: (+13)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 2121
  • Spol: Muški   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb Malešnica
  • Shrimp noob
Odg: traže se mačići
« Odgovori #72 u: Studeni 30, 2010, 18:26:34 poslijepodne »
Ma treba i ljude kastrirati,osobito sexualne prijestupnike,silovatelje i takve slucajeve
A jos bi prije one koji napuste vlastito dijete,jer mozda im je kondom preskup,pa zbog svoga kratkog zadovoljstva uniste cijeli neciji zivot koji uglavnom provede po domovima

A sto se tice macaka,ljudi kojima je stalo su ostro reagirali,ali oni jedini vide realno sliku kakva je vani,i koliko zivotinje bespotrebno pate
A svi koji imaju ove okokucne macke,me zanima koliko ih godisnje odvede na cijepljenje i koliko ih uopce zanima njihovo zdravstveno stanje,i koliko te macke puta u zivotu vide veterinara
U ulici su dvije macke o kojima se brine i to se vidi,u svakom godisnjem dobu
Ostali susjedi sto imaju "kao" macke,jer oni ih samo hrane,pa kad se okoti im u dvoristu macka ostavi ih se jer su slatki,pa svake godine 2 mjeseca nakon macijeg urlikanja ulica bude puna macica
E sad tko je kriv sto se ti macici kote iz supa i prolazima između kuca,pa su neki divlji,pa im se na licu vide krmelje i cesto neki lisajevi po njuskama,i za divno cudo rijetko koji dozivi i godinu dana prije nego oboli totalno ili ga ubije auto

Sto se tice teme i nabavke macica odi u azil,osim sto ces moci iz velikog izbora macki i macica sigurno naci nesto za sebe,mozda mozes srediti i kastraciju za đabe

Offline Kisa

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1192
  • Spol: Ženski   Dob: 36
  • Lokacija: Zagreb
Odg: traže se mačići
« Odgovori #73 u: Studeni 30, 2010, 18:32:04 poslijepodne »
tj. sa 6mj najkasnije ^^

Offline gstaraz

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 1165
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Rijeka
  • Pelcer po pelcer...
    • altbierbude
Odg: traže se mačići
« Odgovori #74 u: Studeni 30, 2010, 18:34:33 poslijepodne »


Kraj je naj jači  :D :D :D