Travanj 19, 2024, 20:06:02 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Provjereni forumasi  (Posjeta: 1090 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Slim_okrug

  • Moderator (lokalni)
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1065
  • Spol: Muški   Dob: 42
  • Lokacija: Okrug Gornji
Provjereni forumasi
« u: Listopad 10, 2015, 12:42:17 poslijepodne »
Pozdrav svima. Posto sam vidija dosta tema o prevarantima ovom temom mislim da ima ljudi koji zasluzuju i pohvale bar od moje strane. Od njih sam kupovao dosta fragova ( morski dio foruma ) i moram priznat da sam uvijek dobija tocno kako je bilo opisano te pest free fragove. Nadalje jedan od clanova mi je u dva navrata posalo i kao bonus par fragova zoanthusa tako da mu se zahvaljujem ovim putem. Da budem iskren nisam od nikog drugog kupova niti ikog znam osobno ali ovo su iskljucivo moja iskustva. Sada kada sam tank napunija vise manje svim sta san tija napisa san ovu temu da nebi bilo da se nekom ulizujem radi fragova  :)

Dakle ljudi od kojih sam kupova i koje bi preporucija su:

GROF
Zeljkoc
gmizerak
Renta
Damir_Sl

Eto da se nebi samo pisali o prevarama ja cu pohvalit ove ljude i zahvalit im.

Offline Vedran

  • Forum Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 8100
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • Lokacija: Berlin
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Odg: Provjereni forumasi
« Odgovori #1 u: Listopad 11, 2015, 12:00:03 poslijepodne »
mutna su vremena došla kada moramo pisati dobre i poštene..
nekad smo, jaaako rijetko, pisali ako je netko nekog zeznuo... toliko rijetko da je to bilo opće čuđenje i snebivanje..a danas mi se nekako čini da smo se i naviknuli da su ovakve stvari uobičajene.. nadam se samo da nam neće postati i normalne... samo o nama ovisi..

U svalkom slučaju, ako ovakve teme pomognu da vratimo stara vremena međusobnog poštovanja, ja sam za  :up:

Offline blacktihi

  • Trade Count: (+1)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 509
  • Spol: Muški   Dob: 52
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Provjereni forumasi
« Odgovori #2 u: Listopad 11, 2015, 12:12:27 poslijepodne »
Vremena su loša i nema naznaka da će se poboljšati u skorije vrijeme, tako da ne vjerujem da će ovakve teme bitno pomoći... Ono što bi moglo pomoći je druženje/upoznavanje ljudi, ali i to je relativno kratkog vijeka jer ljudi jako brzo zaboravljaju, nije im stalo, odnosno imaju egzistencijalnih problema, pa je sve drugo manje važno...

Da se odmah razumijemo, ne opravdavam nikakvo varanje, vrdanje i slične stvari, ali s obzirom na stuaciju mogu razumjeti ljude...

Eto, primjerice, prošli vikend na međunarodnoj izložbi betta nije uopće bilo puno ljudi, svi su preko foruma bili upoznati s tim, ali se rijetko tko pojavio... Od starih forumaša ne sjećam se niti jednog poznatog lica da sam ga vidio na izložbi, a da nije pomagao oko organizacije i održavanja, uz iznimku forumaša koji se bave kornjačama, oni su došli organizirano, ko vojska. Tako da ne gajim puno nada u to da će pojedinačno prozivanje ili hvaljenje uroditi plodom... Ljudima ovo više nije važno...
« Zadnja izmjena: Listopad 11, 2015, 12:15:51 poslijepodne od blacktihi »