Ožujak 28, 2024, 11:59:14 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Mijenjam karasa za misgurnusa  (Posjeta: 3540 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Amater01

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški  
Mijenjam karasa za misgurnusa
« u: Veljača 09, 2020, 22:35:30 poslijepodne »
Prije svega lijepi pozdrav svima...kako i sam nick navodi novi sam u aquaristici . Dogodilo se da sam za badnjak kćeri kupio akvarij i nekoliko zlatnih ribica u pet shopu a išli smo samo po poslastice za pse. :)
I tako kao amater popusio sam priču djelatnika da je 8 litara vode po ribici dosta. Uzeo akvarij 54 l i 2 teleskopa, 2 pajcolanke i 2 karasa. Zadnjih mjesec i pol proučavam sve o hladnovodnim akvarijima i došao sam do zaključka da ih moram seliti. Jer nikakav filter i pumpa za zrak ne mogu nadomjestit manjak prostora. Te da kupujem staklo / radim novi akvarij cca 180 l ( ručni rad/ po narudžbi/ prijatelj). Isto tako zaključio sam da se moram riješit bar jedne "prasice " ( zlatne) a nabaviti bar jednog malog misgurnusa.
E sad s obzirom da MISGURNUSA nema nigdje za kupit zanima me prodaje li netko sa foruma ili bi zamijenio misgurnusa za karasa?
Ako i kupim misgurnusa svakako bih udomio jednog karasa .


Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru

Lp

Offline Amater01

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški  
Odg: Mijenjam karasa za misgurnusa
« Odgovori #1 u: Veljača 09, 2020, 22:41:36 poslijepodne »
Kad sam već počeo sa pitanjima imam još jedno...smiju li crvene zebrice sa pajcolankama i teleskopima. Pitanje se naravno odnosi na novi veći akvarij. Jer na 180 l , šest trenutno malih zlatnih bi mi bilo prazno pa razmišljam o nekim jatašicama no brinem se za peraje sporijih plivača...

Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru
Lp