Listopad 24, 2017, 11:47:05 prijepodneNajnoviji Član: mdulic

Autor Tema: tko bi mi napravio akvarij  (Pročitano: 1101 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

juredalmatinski

• Gost
  • Broj trgovanja: (0)
tko bi mi napravio akvarij
« u: Ožujak 18, 2015, 19:08:50 poslijepodne »
 :-[, dragi iskusni akvaristi , znam da ćete me popljuvat, ali meni se ne da i nemam vremena pručavati knjige za početnike u akvaristici, ako bi netko bio voljan naravno uz plaćanje , nek kaže cijenu da mi napravi jedan akvarij sa 5-6 malih  ribica i jednom crnom ( ja bi one male ribice -koje nisu veće od 2-3cm). Ima tko iz  Pule, malo da materijalizira svoje iskustvo ako se smije uopće to tako reći...

joj sad kad opalite po meni , otvorila sam kišobran

:ying:

Offline dzems

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Lokacija: knin
  • volim ribe i ribice
Odg: tko bi mi napravio akvarij
« Odgovori #1 u: Ožujak 18, 2015, 20:49:48 poslijepodne »
napravit cu ti ja akvarij besplatno,samo mi trebas platiti trosak puta,ice i pice do tebe i nazad...naravno placas staklo,silikon,ribe...otprilike petnaestak tisuca kuna i imas sve...hehe
Totalna Steta

Offline sinisa1hr

• Broj trgovanja: (+1)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Lokacija: Rijeka -
  • ZDS
    • ZA DOM SPREMNI BRAĆO MRIJET is from song "U BOJ!" from OPERA !  "Nikola Subic Zrinski" by Ivan Zajc from Rijeka,Croatia.
« Odgovori #2 u: Ožujak 20, 2015, 17:01:43 poslijepodne »
samo reci budjet koliko misliš odvojiti na početku gotovine,ili želiš nešto novo pa na rate..
vjeruj mi niti jedan budjet nije premali za početak..svakom budjetu se iskusan akvarista može i mora znati prilagoditi!
recimo negdje oko 600-800kn sve u kompletu a svaka kuna više je bolje,idealan budjet je cca 1000kn ...

što želiš bilje,panjeve,kamenje ,imaš li zahtjev za neku veličinu ,sigurno u svom prostoru si predvidjela mjesto, čime smo limitirani? ,što ti je bitno a što nebitno..neku sliku valjda imaš u glavi i pokušaj sličnu nači na netu,ili barem stavi na papir..ne moraš sve reči samo ono što ti je najbitnije za početak.. naravno svaka kuna više se može i ne mora iskoristiti u početku.. a pošto si u Puli javi se u Pet Shop od Bolbija...dugogodišnjeg člana ovog foruma..slobodno se raspitaj za njega i u Akvarijumu u Puli..

ove orjentacijske cijene su za nešto što sam ja na brzinu kompletno složio u svojoj glavi..

ne znam koliko ti je bitno ,ali ja bio išao sa puno stvari polovnima gdje god nije presudno i bitno da je novo..vodu bi uzeo zacikliranu ,filter matririjal uzeo novi na m2 (čak malo zaciklirao kod nekoga.sebe),podlogu posudio iz prirode, ili kupio jeftinu i prirodnu..samo ne kič,ništa od plastičnog cviječa i plastičnih ukrasa.. bilje od sebe i drugih akvarista..
uglavnom ja bi išao radje na polovni veči nego na novi manji..trošak isti...i rezao troškove na svemu što nije toliko bitno da bude novo ili nije bitno da bude brandirano "sa potpisom"odnosno neko "ime"..

ako ti se jako ne žuri..a ako želiš dobiti najviše za najmanje novaca ne bi ti se smjelo žuriti! možemo ovdje složiti javno neku konfiguraciju..ali zaista samo se javi Bolbiju u Puli i vjeruj mi da češ biti u pravim rukama za svu moguču podršku ,naročito kasnije nakon što akvarij proradi.. da ostane takav i da možeš nadogradjivati jer tek kasnije če ti se javljati želje i imati češ pitanja..

a možemo i ovako uzmi neki akvarij ovdje sa oglasnika..i za sve dalje čemo te voditi i mentorirati..
ja sam pobornik akvarija najlakših za održavanje..ali iskreno raditi nešto standardno se uglavnom ne isplati zbog cijena polovnih,naravno isplati se u velikim dimenzijama što vjerujem da ti zasad ne treba..zato te upučujem na Delbija i oglasnik rabljene opreme na ovom forumu!
« Zadnja izmjena: Ožujak 20, 2015, 17:14:01 poslijepodne od sinisa1hr »

Offline sinisa1hr

• Punopravni član
  • ZDS
    • ZA DOM SPREMNI BRAĆO MRIJET is from song "U BOJ!" from OPERA !  "Nikola Subic Zrinski" by Ivan Zajc from Rijeka,Croatia.
« Odgovori #3 u: Ožujak 20, 2015, 17:05:36 poslijepodne »
pošto si u Puli ,javi se u prave ruke:
na forumu poznat kao Delbi
a profil sad ima i javno objavljen na forumu ,ali ipak evo:

Dean Del Bianco
Šišanska 80
52 100 Pula
098 335 117

« Zadnja izmjena: Ožujak 20, 2015, 17:21:24 poslijepodne od sinisa1hr »

Offline sinisa1hr

• Punopravni član
  • ZDS
« Odgovori #4 u: Ožujak 20, 2015, 17:31:11 poslijepodne »
inače osim iskustva,i što je dugogodišnji forumaš,i u zrelim godinama,
Delbi ti ima i pet shop u Puli,
tako da kako god okreneš u pravim si rukama i na pravom mjestu..
jer da ti ja slažem i složim sve ipak bi morala platiti gorivo ..RI-PU ..a i ne bi bilo fer jer meni je to hobby(zarada 0),a neki ljudi plačaju porez i pokušavaju živjeti od toga..pa podržimo ih!

Offline Tiii

• Broj trgovanja: (+10)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Shrimp noob
« Odgovori #5 u: Travanj 12, 2015, 17:49:44 poslijepodne »
Posalji svoje slike u jednoj privatnoj poruci,ako zadovoljis kriterije koji su kod mene visoki dolazim u pulu o svom trosku i sastavim ti akvarij i napravim sve sto zelis  8) :D

Offline vladomir

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 67
« Odgovori #6 u: Travanj 16, 2015, 18:45:20 poslijepodne »
      Tomo, ako padne izbor na tebe jevi se da popijemo po pivu ili dvije.