Prosinac 13, 2017, 08:13:56 prijepodneNajnoviji Član: Kick

Autor Tema: Osvrt na ovogodisnji AkTer  (Pročitano: 10095 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Werther

• Broj trgovanja: (+2)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 41
    • Betta Svijet
Odg: Osvrt na ovogodisnji AkTer
« Odgovori #50 u: Listopad 09, 2014, 10:30:45 prijepodne »
Ovo je u svakom slučaju najveći i najbolji AkTer do sada i jako puno stvari je bilo bolje organizirano nego prošle ili prijašnjih godina, a neke stvari su se održale po prvi puta npr. biotop i aquascape natjecanje, što je veliki pomak naprijed.

Najbolje je postalo kada je sve bilo u punom pogonu tj. kad su krenula sva natjecanja (biotop, aquascape, diskusi i bette) te predavanja, jer se tada stvarno svašta moglo vidjeti. Diskus natjecanje je ove godine stvarno bilo nešto posebno i novo u Hrvatskoj. Prošle godine se cijela priča tek uhodavala, ali ove godine je to bilo vrhunski odrađeno. :klap:

U svakom slučaju da sam ja posjetitelj i da mogu doći samo jednom, ne bih niti dolazio prije subote na AkTer. Ali s natjecanjima je to jednostavno tako, nemoguće ih je rastegnuti na sve dane trajanja AkTer-a.

Mene je jedino strah da AkTer malo prebrzo raste i da bi mogao slomiti sve one koji u njemu sudjeluju To se vidi i po tome koliko su bili umorni svi koji u cijeloj priči sudjeluju. Slijedeći AkTer će sigurno biti još bolji ali ne mora biti nužno i puno veći, jer u konačnici i nije bitna količina nego kvaliteta. Ako je ove godine bilo 8 akvarija u jednom dijelu izložbe ne mora ih slijedeće godine biti 50 samo zato da ih bude toliko puno. Neka ih bude 12, 10 ili opet 8 komada ali bolje ili malo drugačije složenih i opet super.

Neka AkTer raste i dalje zajedno s ljudima koji ga rade, ali u granicama u kojima se to sve može kvalitetno odraditi i to je to. :up:

:AkTer:

Offline wickerman999

• Član redakcije
  • Broj trgovanja: (+7)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Rain can't soak what is not there...
« Odgovori #51 u: Listopad 09, 2014, 11:47:42 prijepodne »
Falilo mi akvarista koji bi ih slagali, pa smo ja, wickerman i cigo slagali ih do 7 ujutro pred otvorenje. Ne znam sto je bilo poslje toga jer sam zaspala.

Samo da dodam, ivek-zg i viktori su puno pomogli, i naravno Merlin koji je u 7 ujutro došao i počistio sve za nama kad više nismo mogli :)
Neki od mojih akvarija:
1 2 3 4 5 6 7

Offline Annie_S

• Broj trgovanja: (0)
  • Punopravni član
  • Spol: Ženski   Dob: 31
« Odgovori #52 u: Listopad 09, 2014, 15:57:16 poslijepodne »
Dragi Delbi, razmišljala sam hoću li ti napisati privatno poruku ili ne, ali eto pošto si ti imao potrebu sa tisućama ljudi na ovom forumu podijeliti svoje nezadovoljstvo nama, onda ću i ja biti slobodna podijeliti svoje razočaranje tobom. Ne znam koji te dio toliko pogodio - iz tvoje poruke shvaćam da je to bilo u načinu na koji si dočekan od strane nas u organizaciji. Inače, ja sam osobno pitala par dana prije kad ti dolaziš, pitala se da li opet nešto spremaš… Ok, došao si, pozdravio me i kad sam te pitala kako ti je stvarno mi je prisjeo tvoj odgovor. Da je tužno i loše, zmije u malim terarijima… No comment. Netko tko je prijašnjih godina širio toliko pozitive, uveseljavao nas sve i motivirao ljude da se čim više uključe je sada došao grintati. Bili smo premoreni svi do jednoga koji smo u tome. AkTer raste iz godine u godinu nenormalno. Svi mi smo očito ludi mazohisti koji trošimo tu svoje godišnje odmore da bi radili ko konji (ja najmanje, skidam kapu svim mojim dragim ostalim članovima AkTer tima). AkTer ne samo da je prerastao granice foruma nego nažalost se ekipa osipava i stvarno bez pomoći nekolicine neumornih volontera koji nemaju apsolutno nikakve veze s ovim hobijem bilo bi jako teško (a daleko od toga da nije bilo ionako).
Ne očekujemo hvalospjeve jer ne radimo to zato. Ok ako si nezadovoljan… u redu. Neka si. Ali otvoriti temu samo zato da se to izrazi meni je… jadno.
Velik zagrljaj svim volonterima, ekipi i svima koji su došli i pomogli makar i sat vremena, a i svim posjetiteljima. Na kraju krajeva, oduševljenje silnih grupa vrtićanaca i školaraca puno je bitnije od ove negative.

Offline Plava_ptica

• Broj trgovanja: (+1)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 39
« Odgovori #53 u: Listopad 09, 2014, 16:16:38 poslijepodne »
Osvrt sa moje strane, prepustam Vama svima zakljuciti njegov ton....ja sa svoje strane tvrdim da je dobronamjeran. U jednu rijec stane...meni jako zalosno. I, da bude apsolutno jasno..ja ne ocekujem crveni tepih ili neznam sto da ili ne...ne ocekujem nista...ali, jednostavno ocekujem da se osjecam ugodno i 'medju svojima'. Nista od toga nisam dozivio...a, u prici sa dragim mi i predragim ljudima, pozalili su mi se na isto. Ja mozda uvijek idealiziram i preemocionalno dozivljavam..ali, ponavljam...ja bi to sveo samo u jednu(dvije) rijeci. Jako zalostan.
Sve bi skupa mozda i mogao detaljno obrazloziti...no, ne zelim se u to upustati..jer, ponavljam...moje su emocije prejake i, vjerujem da bi daljnje objasnjavanje zavrsilo u patetiku...a, to ne zelim!
Ne zelim zavrsiti a da..ovako izdaleka....pohvalim (i u neku ruku i zahvalim!) sve volontere koji su pridonijeli slaganju...vjerujem sada i u raspremanju.....
Ovakav akter nije AkTer koji je meni godinama bio najvazniji dan u godini.
Nije sve tako crno...rekli bi Hladno pivo...nije, ovo je generalni osvrt.....i, da budem iskren, zanima me hoce li ovaj post ostati na forumu?
I da jos jednom ponovim...sebe ne smatram nicim posebnim...niti nikada nista posebno ne ocekujem...apsolutno NE...da nebi netko ovo shvatio kao post nekog umisljenog lika...a, ja to nisam...nisam nikada bio niti cu ikada biti...ovo je post jednog malog covjeka koji emocionalno dozivljava zivot oko sebe!

Delbi, ovo je vrlo paušalno šta si napisao. Kako bi se shvatilo šta je tebe toliko razočaralo, molim te da argumentiraš malo opširnije.

Offline delbi

• Član redakcije
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Lokacija: Pula
  • vecio mona
    • http://www.posronja.eu
« Odgovori #54 u: Listopad 09, 2014, 16:18:46 poslijepodne »
Dragi Delbi, razmišljala sam hoću li ti napisati privatno poruku ili ne, ali eto pošto si ti imao potrebu sa tisućama ljudi na ovom forumu podijeliti svoje nezadovoljstvo nama, onda ću i ja biti slobodna podijeliti svoje razočaranje tobom. Ne znam koji te dio toliko pogodio - iz tvoje poruke shvaćam da je to bilo u načinu na koji si dočekan od strane nas u organizaciji. Inače, ja sam osobno pitala par dana prije kad ti dolaziš, pitala se da li opet nešto spremaš… Ok, došao si, pozdravio me i kad sam te pitala kako ti je stvarno mi je prisjeo tvoj odgovor. Da je tužno i loše, zmije u malim terarijima… No comment. Netko tko je prijašnjih godina širio toliko pozitive, uveseljavao nas sve i motivirao ljude da se čim više uključe je sada došao grintati. Bili smo premoreni svi do jednoga koji smo u tome. AkTer raste iz godine u godinu nenormalno. Svi mi smo očito ludi mazohisti koji trošimo tu svoje godišnje odmore da bi radili ko konji (ja najmanje, skidam kapu svim mojim dragim ostalim članovima AkTer tima). AkTer ne samo da je prerastao granice foruma nego nažalost se ekipa osipava i stvarno bez pomoći nekolicine neumornih volontera koji nemaju apsolutno nikakve veze s ovim hobijem bilo bi jako teško (a daleko od toga da nije bilo ionako).
Ne očekujemo hvalospjeve jer ne radimo to zato. Ok ako si nezadovoljan… u redu. Neka si. Ali otvoriti temu samo zato da se to izrazi meni je… jadno.
Velik zagrljaj svim volonterima, ekipi i svima koji su došli i pomogli makar i sat vremena, a i svim posjetiteljima. Na kraju krajeva, oduševljenje silnih grupa vrtićanaca i školaraca puno je bitnije od ove negative.
O ne...nisam dosao grintati....niti kritizirati..i ne, nisam bas odjednom postao grinc...ili jesam?? Moguce...ako je tako, iskreno se svima ispricavam.....
Volonteri?? negdje sam ih kritizirao?? mislim da nisam...niti mi je to bila namjera niti bi si tako nesto dozvolio...NIKADA!
pula
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die
alterego: http://www.posronja.eu

Offline Plava_ptica

• Punopravni član
« Odgovori #55 u: Listopad 09, 2014, 16:27:27 poslijepodne »
Pa gukni golube, šta nije valjalo. :D

Offline Annie_S

• Punopravni član
  • Spol: Ženski   Dob: 31
« Odgovori #56 u: Listopad 09, 2014, 16:33:26 poslijepodne »
SVI smo volonteri. Onda kritiziraj poimence. Stvarno sam zadnje od tebe ovo ocekivala.
« Zadnja izmjena: Listopad 09, 2014, 16:39:14 poslijepodne od Annie_S »

Offline delbi

• Član redakcije
  • Punopravni član
  • vecio mona
« Odgovori #57 u: Listopad 09, 2014, 17:03:24 poslijepodne »
SVI smo volonteri. Onda kritiziraj poimence. Stvarno sam zadnje od tebe ovo ocekivala.

Pretuzan sam i umoran...znam da ste i Vi, puno vise nego ja...nego, evo..reci mi...ovakve si stvari ocekivala?? na ove stvari nemas komentara??

Jučer u jednom trenutku koordinatorica volontera Valentina zajedno sa Vedranom dolazi do Jurice iz Požege koji je volontirao četiri cijela dana i pred svima ga arogantnim nastupom napada, jer navodno ne obavlja svoje volonterske dužnosti i cijelo vrijeme naglašava da je on "njen volonter".
Nisam čuo cijeli razgovor, ali dio koji me je užasnuo je bio gdje mu mlada dama govori da skine zelenu AKTER majicu zato što sramoti AKTER fest i da više nije volonter. On joj odgovara da ne može, zato što mu je to jedina majica i da nema drugu. Nakon toga Jurica izlazi van, odlazi na blagajnu, kupuje kartu i ponovo ulazi na izložbu! Kakav majstor! :))
Nakon što mi je objasnio šta se dogodilo odlazim do Danijele i pitam da li koordinatoričine optužbe stoje, ona odgovara da o tome nema govora i da je Jurica zajedno sa Andrejem držao cijelu teraristiku.

To nije AkTer koji ja poznajem....ovo se Annie_S nisi osjecala pozvanom komentirati?
Ok..ovo je definitivno zadnje sto pisem na temu AkTer-a jer sam...prezalostan....neke stvari jednostavno ne mogu prihvatiti...jednostavno ne mogu......
Mogu se jedino ispricati ako sam nekoga uvrijedio otvaranjem ove teme...eto, ja se iskreno i svim srcem ispricavam ..................................
pula

Offline Chilii

• Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Punopravni član
  • Spol: Ženski   Dob: 35
  • AkTer jedna od šest :)
« Odgovori #58 u: Listopad 09, 2014, 17:20:18 poslijepodne »
Dakle akter je zadnje ruglo gdje se životinje drže u neadevatnim uvjetima, jadni delbi se osjeća zapostavljeno, posjetitelje tjeramo maltene s vrata....  :klap:

A svima ostalima veliko HVALA  :zagrljaj: čim skinem ove kanđe napišem dulji vi suvisliji post  :AkTer: :AkTer: :AkTer:

Offline delbi

• Član redakcije
  • Punopravni član
  • vecio mona
« Odgovori #59 u: Listopad 09, 2014, 17:23:25 poslijepodne »
Dakle akter je zadnje ruglo gdje se životinje drže u neadevatnim uvjetima, jadni delbi se osjeća zapostavljeno, posjetitelje tjeramo maltene s vrata....  :klap:

ej...ajde se molim te ostavi delbia...moze?? hvala! bas si draga :)
pula

Offline Chilii

• Urednica terra redakcije
  • Forum Administrator
  • Punopravni član
  • Spol: Ženski   Dob: 35
  • AkTer jedna od šest :)
« Odgovori #60 u: Listopad 09, 2014, 17:26:11 poslijepodne »

ej...ajde se molim te ostavi delbia...moze?? hvala! bas si draga :)

Naravno, čim se isti ostavi mene/nas.

Offline kaja

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 42
« Odgovori #61 u: Listopad 09, 2014, 17:29:45 poslijepodne »
Kaj ste se svi sad digli na zadnje noge i napadate dobrog čovjeka - Delbia.
Znate puno bolje od mene koliko je dobre vibre i svega pozitivnog uvijek donosio.
Čovjek Vam je napisao svoj osvrt (sam je rekao da je dobronamjeran) i sad paljba
po njemu iz sveg oružja.

Većina ljudi će prešutjet što misli, ići linijom manjeg otpora, niz dlaku, ali neki neće.
To što je Delbi izjavio, ne kažem da je istina, ali svako mišljenje treba uvažiti, ili
ga bar probati razumijeti.

A to ti su fuc...g forumi gdje krv lako plane i puno se lakše posvađati...

buba

Offline Martina Oscar

• Broj trgovanja: (+2)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 33
« Odgovori #62 u: Listopad 09, 2014, 18:35:47 poslijepodne »
Pozdrav ljudi..

Na Akteru nisam bio tako da se ne mogu osvrnut na to ali sam zato dosao pomoc raspremat i to samo jedan dan, jer vise nisam mogao, i moram vam reci da cak i u utorak ekipa nije posustajala i davala je sve od sebe..naravno vidno ste svi bili izmoreni ali svaka vam čast!!!

Kritike su naravno uvijek dobro došle, što se mene tiče, jer kako ćemo drukčije naprijed?! Ali mislim da ima puno više pozitivnih kritika nego negativnih tako da svi mozete biti ponosni!

Humanitarno, volonterski sve to odradit..ma  :AkTer:

Pozdrav svima a najvise vlasniku piranja koji me ponukao da rukom vadim lišće iz akvarija..buahahaha..inace svi prsti su na broju ;)

:klap: :klap: :klap:

Offline Tiii

• Broj trgovanja: (+10)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Shrimp noob
« Odgovori #63 u: Listopad 09, 2014, 19:09:48 poslijepodne »
Mislim da nema potrebe sad raditi probleme zbog necijega misljenja,svatko ima svoje misljenje i viđenje aktera i na to ima potpuno pravo.

Iz iskustva vidim da oni koji nisu tu kad se sve slaze i organizira uglavnom imaju i neke negativne misljenja i kritike
Ja pak sa strane onih koji pak sve to slazu i vucaraju okolo vidim da jednostavno nema mikada dovoljno ruku da se to sve napravi kako se želi i zamisli.
Vjerujte da volje uvijek ima,ali nitko ne moze cijeli dan,i jos dan za danom biti u organizaciji i jos raditi.
Iz godine u godinu se moli po forumu da se dođe i pomogne,i svake godine dođe sacica od 99% isti ljudi.

Akter ne samo da je prerastao forum,prerastao je i granice RH,i biti ce sve veci i bolji i to nam i je cilj.
A druženja na Akteru ima i previse ako znas gdje i kada ga traziti.
Dođite na slaganje i rastavljanje i vjerujte da ce te kao sto je Vedran sinoc rekao imati o cemu pricati unucima,jer prava druzenja i zgode se upravo tada dogode.

Puno pussa svima i budite dobri dogodine  :heart:

Offline jurica75

• Punopravni član
« Odgovori #64 u: Listopad 10, 2014, 00:44:06 prijepodne »
Meni samo žao što nevidjeh neke stare ružne face,ovako sam ja bio medju najružnijima! Treba imati na umu da sve to izvede hrpa ludjaka kojima treba barem pohvale radi toga uputiti,kritike se daju samo kad u nečemu sudjeluješ,ovako izvana.......prcao bi,a da ti ne udje. Ja ne kužim što se za pumpe čudite,koliko je rvata prošlo onuda,čudo da i šaltere nisu skinuli!

Offline Grale

• Punopravni član
« Odgovori #65 u: Listopad 10, 2014, 07:48:30 prijepodne »
..... Ja ne kužim što se za pumpe čudite,koliko je rvata prošlo onuda,čudo da i šaltere nisu skinuli!

:funny:  :AkTer:

Offline thorus

• Moderator (lokalni)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 40
« Odgovori #66 u: Listopad 10, 2014, 08:14:51 prijepodne »
Evo, ja bih samo želio zahvaliti cijeloj ekipi Akter2014 na odlično odrađenom poslu.
A posebice pohvaliti Valentinu Lisec koja je sve to koordinirala.
Mislim da je napravila pozitivan iskorak u organizaciji, koordinaciji, gmail mailing listama i rasporedima na doodle-u.
Meni nije bilo teško nosati stvari, iako uvijek imam puno veću želju, nego što imam mogućnosti (vremena).
Stoga, svaka čast svim volonterima.
Ljudi koji odvajaju svoje slobodno vrijeme da pomažu, potpuno besplatno.
Zaslužuju pohvalu!
U svemiru AkTera hobija ima nas svakakvih.
Nusprodukt toga je da nas ima i s teškim karakterima, što se posebice vidi kad popuste kočnice zbog umora.
Imamo tu sreću kad prepoznamo one dobre, kvalitetne ljude s kojima vrijedi popričati.

Offline sarita

• Punopravni član
  • Spol: Ženski   Dob: 42
« Odgovori #67 u: Listopad 10, 2014, 08:18:03 prijepodne »
Delbiju su proradile emocije i to ništa zločesto, čovjek je tužan i razočaran. Ne shvaćam nikako kako itko može tom čovjeku reći nešto ružno, a u svoj toj gunguli i prepucavanju pokukušajte se prisjetiti tko je on i kakav je.

Dragi Delbi, razmišljala sam hoću li ti napisati privatno poruku ili ne, ali eto pošto si ti imao potrebu sa tisućama ljudi na ovom forumu podijeliti svoje nezadovoljstvo nama
O da, puno si razmišljala i baš mi je "žao" što te povrijedilo sirotu jer je o to podijelio javno. Nikad neću zaboraviti kako si ti javno, na ovom istom forumu prozvala mene i moju obitelj i prepričavala što je bilo kada si bila kod nas i mi kod vas. Onak, fuj! Ali to nije tema, no i mene su ponijele emocije.

Razumijem da ste se naradili i izvukli zadnje atome snage iz sebe. I to vam nitko ne smije osporiti, ali tolikih ružnih riječi i loših međuljudskih odnosa je jako negativno. Svaka vam čast na trudu i velikom poslu, ali treba naučiti i prihvatiti kritiku, nismo djeca. Ostavite to iza sebe i nastojmo biti pozitivni.

Offline cann

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 38
« Odgovori #68 u: Listopad 10, 2014, 08:21:01 prijepodne »
ok..svi smo rekli sve o akteru i mislim da bi bilo najbolje stavit ključ ovdje, jer postaje malo mučno  :'(

Offline Grale

• Punopravni član
« Odgovori #69 u: Listopad 10, 2014, 10:11:47 prijepodne »
A jeste svi.... Pa kaj sam samo ja dobre volje nakon Aktera!?!
Ja sam isto za zaključavanje.

Offline Bojko

• Akvarij.NET Expert
  • Punopravni član
« Odgovori #70 u: Listopad 10, 2014, 10:25:22 prijepodne »
Za sve žene, za sve muškarce koji su bili na Akterfestu kao volonteri ili kao posetitelji, kao edukatori ili volonteri ili natčinjeni ili potčinjeni.....
i da se duhovi smiru :)https://www.youtube.com/watch?v=NYVytolhR1M

Offline Dubravko

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 49
Osvrt na ovogodisnji AkTer
« Odgovori #71 u: Listopad 10, 2014, 10:37:19 prijepodne »
Tako je, treba zaključati ! Mislim da i Delbija treba zaključati samo zato što se čovjek razočarao u nečijem postupanju, zato jer nije navikao da se tako ljudi ophode jedni prema drugima, zato jer je pokazao javno da takve stvari nisu za opravdanje bez obzira o kakvom angažmanu se radilo! Delbi ljudi su zvjeri i tih zvijeri se treba čuvati, a ne tamo nekih zmija ili paukova.
Slažem se da volonteri pucaju po šavovima i pucat će sve više jer će ih nakon ovakvih situacija biti sve manje i manje. Akter je bio okupljanje entuzijasta koji su htjeli otvoriti svoja vrata drugima i pokazati svoj svijet, to je bilo i kruna jednogodišnjeg dopisivanja na netu i konačnog upoznavanja, danas to više nije!  Htjeli to Vi priznati ili ne to je danas jedno događanje koje iza sebe vuče jedan ozbiljan financijski inžinjering iako je događaj humanitarnog aspekta. Doći će trenutak kada se i taj humanitarni dio bude na neki način morao malo pomaknuti ili kako da kažem umanjiti jer će onaj komercijalni dio progutati onaj dio koji je bio na samome početku tamo davno u Delnicama! Zato nemojmo vrijeđati i povrjeđivati one koji su tom Akteru mjenjali pelene dok je mali bio, onima koji su iz ničega nešto napravili!  Da nije bilo tih i takvih ljudi dali bi danas imali neki čime kordinirati i biti tako "nabrušeni" na pojedinca koji se usudio nešto napisati drugačije od svih!
Sad slobodno opalite iz svega šta imate, mogu podnjeti fala bogu imame, a i čist sam ko suza! Bez prstiju u pekmezu!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline zebo

• Punopravni član
« Odgovori #72 u: Listopad 10, 2014, 16:55:37 poslijepodne »
Za 60 kn, odlucio sam odvesti familju na Dječji sajam, a ne navlačiti ženu i prijatelje da gledaju nešto čime se ne bave. I iako SVAKE godine dođem s ekipom, nisam im imao srca to napravit i ove. AkTer je mrak, ali za tu cijeni uđem u zoološki koji ima i mjesto za djecu, i kafić i živine koje laike više zanimaju, vidim da je bilo super, svaka čast humanitarnom karakteru, al cijeli grad je bio u plakatima koji sumnjam da su donirani :)
Možda sam samo ja u banani s parama ove godine, ali da sam dao za ulaznice trebao BiH si oči iskopati da ne kupim opet sve živo ko prošle godine. Svaka cast na AkTeru al sad je to zabava za Jace od mene.

Offline jurica75

• Punopravni član
« Odgovori #73 u: Listopad 10, 2014, 23:32:12 poslijepodne »
Jebiga ja te nisam skužio! Mani kopanje očiju,nisi ogranak IS-a

Offline Modron_maze

• Punopravni član
« Odgovori #74 u: Listopad 11, 2014, 21:15:35 poslijepodne »
Prvi put ove gdine bio. Od meni zanimljivih stvari bih izdvojio prije svega morske akvarije koji su me fascinirali. Od ostalih animljivosti tu su pirane vodozemci, svjetlo žuti daždevnjaci, pirane, oskari, kameleoni, gekoni... Manji dio akvarija je stvarno odlično bio uređen. Sava biotop mi je bio zanimljiv iako je u njemu bilo premalo vrsta.
Bio sam na Bleherovom predavanju o biotopima i iznenadio se činejnicom da je tako slabo posjećeneo nešto što bi trebalo zanimati svakog ko je imalo odmakao od kugle sa zlaticama.

Sve u svemu mislim da sam se navukao na morske akvarije iako s obzirom na okolnosti mislim da ću ih imati samo u mislima :)