Listopad 17, 2017, 19:01:36 poslijepodneNajnoviji Član: jelena.38

Autor Tema: Osvrt na ovogodisnji AkTer  (Pročitano: 9740 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pravda

• Broj trgovanja: (0)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 40
Odg: Osvrt na ovogodisnji AkTer
« Odgovori #25 u: Listopad 07, 2014, 11:17:55 prijepodne »
Nisam bio niti ove godine, no koliko vidim po fotkama bilo je dobro, mada pojedini posjetioci kažu da je bilo riba manje nego lani, no kako je netko već napisao sve se to dignulo na neku veću razinu pa se možda zato izgubilo "ono nešto". Što se pak tiče nestajanja opreme na izložbi, ni manje izložbe nisu lišene tih stvari, tako je meni lani nestao mali unutarnji filter, pretprošle godine plastične posude s poklopcem. Jednostavno nekom je trebalo. Od svega bih volio upoznati ekipu s kojima sam virtualno prijatelj.

Offline ante13

• Punopravni član
  • **
  • Spol: Muški   Lokacija: Novi Zagreb
« Odgovori #26 u: Listopad 07, 2014, 11:29:44 prijepodne »
Meni je bilo super! Ima na svijetu svakakvih ukusa i razmišljanja, ali dječije nepatvoreno ne možete kupiti.
Dakle moj je sin htjeo ići na akter svaki dan. Iako je tata bio bolestan, a on je zivotinje vidio.....morali smo doću u nedelju i opet šetati.
Pozitivno je da akter raste, a to znači više angažmana i više logistike svaki slijedeći put. Svaka čast svima koji su sudjelovali, a meni je žao što nisam mogao više sudjelovati.
Naime slijedeće godine tražit ćemo sponzorstvo red bulla za specijalni odred "Letećih volontera".  :)

Offline Grozota

• Broj trgovanja: (+2)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • poʞ ǝuǝɯ ǝɾ ǝʌs n npǝɹ' ǝu ɯɐuz ɐz sɐʌ
« Odgovori #27 u: Listopad 07, 2014, 13:21:21 poslijepodne »
Ja nemam ništa protiv nikoga meni je bilo ok  :)   S nekima sam u super odnosima s nekima malo manje dobar, hrpu niti ne poznajem al skidam kapu svima do poda .

E sad ono što me muči nema veze sa samom izložbom nego sa današnjim izdanjem Večernjeg lista (tiskano izdanje) strana 34 .. Komentar jednog KRETENA ( sorry morao sam se tako izraziti)
:devil-smiley-029:

Offline ante13

• Punopravni član
  • **
« Odgovori #28 u: Listopad 07, 2014, 13:36:44 poslijepodne »
Ja nemam ništa protiv nikoga meni je bilo ok  :)   S nekima sam u super odnosima s nekima malo manje dobar, hrpu niti ne poznajem al skidam kapu svima do poda .

E sad ono što me muči nema veze sa samom izložbom nego sa današnjim izdanjem Večernjeg lista (tiskano izdanje) strana 34 .. Komentar jednog KRETENA ( sorry morao sam se tako izraziti)

eh da si ga makar skenirao.

Offline Grozota

• Broj trgovanja: (+2)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 37
  • poʞ ǝuǝɯ ǝɾ ǝʌs n npǝɹ' ǝu ɯɐuz ɐz sɐʌ
« Odgovori #29 u: Listopad 07, 2014, 13:42:40 poslijepodne »
Budem čim dođem doma s posla ,sad nemam novine u blizini
:devil-smiley-029:

Offline DARIO 28

• Broj trgovanja: (+1)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 36
« Odgovori #30 u: Listopad 07, 2014, 13:47:01 poslijepodne »
Meni je bilo super i napokon sam upoznao ljude sa kojima se dopisivah  :)

daweed

• Gost
« Odgovori #31 u: Listopad 07, 2014, 13:56:02 poslijepodne »
Sklop koji voli nove JEBAO pumpe , modele RW4, RW8, RW15 i DC6000...

Sličan sklop je imao i priličan broj posjetitelja, koji su koristili gužvu i skidali bravice s terarija na silu, vadili ljubimce ( za to još ne znamo jel koji "dobio nožice"), gurali ruke u akvarije i lovili ribe i slične stvari... čudno kako nitko nije gurao ruke u terarij s poskocima ili akvarije s piranama?

Eh da u mom takmičarskom akvarijumu je neko hvatao ribe... Ja sam mislio da su u pitanju volonteri pa nisam ništa nikome rekao... Da li su bili zaista ljudi iz organizacije to ne znam....

Offline Lili

• Broj trgovanja: (+6)
  • Punopravni član
  • Spol: Ženski   Dob: 26
  • Fish freak
« Odgovori #32 u: Listopad 07, 2014, 14:18:31 poslijepodne »
Volonterima i organizatorima stvarno svaka čast na obavljenom poslu, jer to zaista nije mala stvar.

Ja sam ove godine prvi put bila i iako mi se na prvi dojam činilo nekako skromno što se tiće akva dijela, nakon detaljnijeg pregleda svih akvarija i jezerceta zaista bila oduševljena i nevoljko sam otišla. Vele da je manje akvarija bilo nego inače, ali meni kao (fanatiku) ljubitelju akvaristike je bilo odlično!

Isto tako je i teraristički dio, meni kao laiku na tom području, bio jako interesantan!

O specialcima koji su krali i radili gluposti neću trošiti previše jer nisu vrijedni toga, ali ruke im se osušile! Puj!

Offline Vedran

• Forum Administrator
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
« Odgovori #33 u: Listopad 07, 2014, 14:26:14 poslijepodne »
bilo je više akvarija nego lani... svega je bilo više... u dvostruko većem prostoru da ne bude gužvi kao lani.. percepcija ljudi...čista percepcija...

Offline Lili

• Broj trgovanja: (+6)
  • Punopravni član
  • Spol: Ženski   Dob: 26
  • Fish freak
« Odgovori #34 u: Listopad 07, 2014, 14:47:14 poslijepodne »
Znam da je stvar u percepciji.  :up:

Nedajte se smesti kritikama. Posao ste odradili odlično. To ne velim zato jer sam prvi put bila na izložbi, nego zato jer je takva izložba prava organizacijska i izvedbena nočna mora koju ste odradili jako dobro !

:klap:  :AkTer:

Samo jedno pitanje. Znam da ste u gužvi od svega još, no zanima me kad će (ak već nisu) bit objavljeni rezultati tombole?

Offline cann

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 38
« Odgovori #35 u: Listopad 07, 2014, 14:54:30 poslijepodne »
jedno glasno razmišljanje, koje sam ti rkeo vedrane...akter je odavno prerastao forum, treba ga odvojit i radit zasebno, forum ostavit hobistima, a akter vama koji to sve vučete i radit ga za masu ostalih ljudi..
jedino tako ćete dobit potreban mir, i neće se pojavljkivat ovakve stvari, tamo gdje ne trerbaju..
potpisao bih ivborosu, druženje forumaša je na roštiljadi, a akter je prevelik za bilo kaj takvoga..nekad je bio to, al više na radost organizatora, vjerujem, to više nije, jer je jednostavno to sada jedan ozbiljan i velik projekt..
 :up:

Offline Vedran

• Forum Administrator
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
« Odgovori #36 u: Listopad 07, 2014, 15:05:47 poslijepodne »

Samo jedno pitanje. Znam da ste u gužvi od svega još, no zanima me kad će (ak već nisu) bit objavljeni rezultati tombole?

zvali smo dobitnike...idem stavit spisak

Offline ante13

• Punopravni član
  • **
« Odgovori #37 u: Listopad 07, 2014, 18:50:12 poslijepodne »

zvali smo dobitnike...idem stavit spisak

ma idi spavati da se rekuperiraš. za zvanje (kako bi rekla naša bivša premierka, a Scarlet se ni ne pita) uvijek postoji sutra

Offline Vorka

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 39
    • www.23whiskeystreet.com
« Odgovori #38 u: Listopad 07, 2014, 19:41:04 poslijepodne »
Ja imam samo jednu konstruktivnu kritiku - muske akva majice nisu bile nimalo gej i to uopce nije cool. Sad moram godinu dana nositi strejt majicu. :P
"I find television very educating. Every time somebody turns on the set, I go into the other room and read a book. "

Offline ivborosa

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 25
« Odgovori #39 u: Listopad 07, 2014, 22:15:37 poslijepodne »
Neznam za druge ali meni je tegljenje akvarija, terarija, stolaca i ostalih bedastoca uz pricu, zajebanciju, tracanje i lovljenje zivina veca spica od same izlozbe  :)

Definitivno naj naj akter do sada...
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline VlatkoZ

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 45
« Odgovori #40 u: Listopad 07, 2014, 22:23:54 poslijepodne »
Prošle godine bio prvi puta na Akteru, jer sam tada krenuo u akvaristiku i bilo je super.
Ove godine, nakon godine dana u akvaristici i malo skupljenog znanja, bilo mi je još zanimljivije jer sam neke stvari u međuvremenu naučio pa sam detaljnije pogledao što me zanimalo a mogao sam sineku i ženi objasniti neke stvari :) :)
U svakom slučaju nisam primjetio nikakvih problema među volonterima osim kroničnog umora, vjerojatno zbog toga nisu bili baš za pretjeranu komunikaciju.
U svakom slučaju pohvale za organizaciju i provedbu.
Morska akvaristika je oduševila sineka i ženu, pogotovo "Nemo", pa je krenulo nagovaranje da sa slatke pređemo u slanu avanturu :zagrljaj:.

PS
Sinek je imao jednu primjedbu, a odnosi se na teraristiku. Zašto kameleon nije mijenjao boju :D :D :D

Offline Dellete

• Član redakcije
  • Punopravni član
  • Spol: Ženski   Dob: 30
  • P.
« Odgovori #41 u: Listopad 07, 2014, 23:22:29 poslijepodne »
Akvarija je bilo 30% vise nego lani.
Ako meni ne vjerujete, onda trk okulisti.
Odrasle pirane, jaguari, oskari..
Slatkovodne murine, mudskipperi, pufferi, rakovi..

Falilo mi akvarista koji bi ih slagali, pa smo ja, wickerman i cigo slagali ih do 7 ujutro pred otvorenje. Ne znam sto je bilo poslje toga jer sam zaspala. Ako hocete jos akvarija morate se ukljuciti sa svojim rucicama, a ne pisati po forumu.
Praznih stakala je u buksi bilo koliko hoces, kao i riba koje bi isle unutra ali jednostavno fizicki nismo mogli sve slozit. Tako da bi akvaristika mogla biti tri puta veca samo da nam netko pomogne...

Offline ivborosa

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 25
« Odgovori #42 u: Listopad 08, 2014, 00:08:17 prijepodne »
Ja se vec mjesecima brusim slozit neki akvarij i opet mi je promakla prilika :'(
Akvaristika u srcu, teraristika u (cenzura) =) =)

Offline ivekzg

• Broj trgovanja: (+4)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 32
« Odgovori #43 u: Listopad 08, 2014, 00:58:29 prijepodne »
http://www.akvarij.net/index.php/memoari-ludog-reefera/774-akteroidoza

Od prvog dana mi stalno idu kroz glavu vedranovi upisi o mazohistima.... mazohizam je preblag izraz za ovu ekipu
svaka čast svima koji su volontirali i pomogli na bilo koji način, a organizatorima kapa do poda :) ja ne znam od kud ste vi vadili snagu i strpljenje za ovih 10 dana + sve ono prije samog ulaska na velesajam

Offline sinisa1hr

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Lokacija: Rijeka -
  • ZDS
    • ZA DOM SPREMNI BRAĆO MRIJET is from song "U BOJ!" from OPERA !  "Nikola Subic Zrinski" by Ivan Zajc from Rijeka,Croatia.
« Odgovori #44 u: Listopad 08, 2014, 12:43:46 poslijepodne »
slažem se da je Akter2014 odličan u smislu izložbeno edukativno,vrlo dobra preko odlična do vrhunska ovisno o segmentu,nažalost i o danu posječenja.
ali u smislu prodajno-izložbeno od opreme za posjetitelje do prije nedelje NULA :down:,očekivao sam ponudu svega na jednom mjestu ,barem večine :down: do svega što je u Hrvatskoj dostupno na jednom mjestu :down:.
takodjer ponuda žive robe za akvaristiku,nešto živorotki,gupija i molija,zadnje kvalitete :down:..jedino pohvalna je bila vrhunska ponuda beti :up:(i to čak sa natjecanja,sa medaljama u kategorijama u rasponu od smiješnih 50kn do 150kn i dalje) i diskusa od talijanskog uzgajivača od pristupačnih 230kn preko 50eura do 150eura(znaći raspon za svakoga :up: :up: :up:),znači odlična ponuda beti i diskusa..i to je to. Sve ostalo ,ništa.
aqua shop je bio neprepoznatljiv,došao samo sa ponudom svega od Tropicala,a ostalo ništa..ali barem su bili tu. :up: :down: :down:,znači ništa od kupnje ostalih brandova iz širokog njihovog asortimana..i ostalih brandova koje zastupaju..čorak zato za sve ostale brandove na koje sam se naoštrio gotovinom.. :down: :down: ...
od opreme za tropsku slatkovodnu osim bilja ništa,za morsku ništa,oprema za terarije ništa,za jezerca ništa..
ali zato ponuda bilja za slatkovodnu je bila  dobra od g.f hamstera :up: ,a ponuda Hortilaba vrhunska,kako robom,tako i vrhunskim osobljem :up: :up: :up:
razgovor uživo sa zaposlenikom HortiLaba=vrijednost neprocjenjivo!
od aquascapea napasao sam oči i odmah uočio dva akvarija,ali ono svjetski vrhunski složena :klap: :klap:..mislim da če to i biti 2 prva mjesta..2 biotopa mi zapela za oči.. :up: :up:
kao edukativno izložbeno AkTer2014 me toliko iznenadio vidjenim od teraristike da ovaj akter zaslužuje sa pravom naziv TerAq 2014..teraristika je nadmašila akvaristiku! ugodno iznanedjenje..
U biti kad rezimiram na vrhunskom nivou je bio jedino HortiLab,bio bi i DLL Zagreb da je imao (malo)prodaju na licu mjesta..
bio bi i vrhunski štand od Tropicala kojeg je predstavljao i kojim su se predstastavili Aquashopovci ,ali proizvodi nisu imali uopće na sebi HRVATSKI JEZIK?? ni naljepnicu sa prijevodom..istina nisam ja to uočio,ali moja žena jest..5kupljenih proizvoda nema hrvatski jezik,valjda sam pokupovao novitete za HR tržište..znači bilo je noviteta...izdvajam nekupljeni uočeni tekući Carbo od Tropicala..znači EasyCarbo je dobio konkurenciju na hrvatskom tržištu! konkurencija je uvijek dobra stvar!
vrhunska je bilo i vidjeno od aquascapea,beti,disqusa..kao i prateća predavanja i neki od gostiju..uočio talijane,engleze,madjare..
zastupnici svega i svačega sram vas bilo! jer ako su mogli nači vremena i volje čak i predstavnici fototouringa,kao i nekih nac.parkova,pa i centra za zaštitu ptica grabljivica ..moj odgovor je da moje novce nisu uspjeli na sajmu dobiti jer ih nije bilo....i nastojati ču ih bojkotirati novčanikom od jučer pa kroz godinu..do slijedečeg AkTera2015..
sve u svemu jako zadovoljan vidjenim i odslušanim,i onim što sam čuo..a od liste što sam sve mislio da ču kupiti i nači,eh..
zaista znam zašto je sa pravom ocijenjen vrhunskim edukativno izložbenim..ali moje skromno mišljenje je da su neka? ili sva? predavanja trebala biti ponavljana svaki dan! a posječenost bi bila veča da karta od predhodnog dana vrijedi i za naredni dan i dane...teško da može postati veči bez jačeg komercijalnog dijela...bazirano uglavnom na volonterizmu i par sponzora mislim da teško može biti veče i bolje..ali nepopravljiv sam optimist!

Online g.mizerak

• Broj trgovanja: (+8)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 48
  • ko pod drugim jamu kopa-najmni je radnik!
« Odgovori #45 u: Listopad 08, 2014, 20:20:36 poslijepodne »
Sklop koji voli nove JEBAO pumpe , modele RW4, RW8, RW15 i DC6000...

Sličan sklop je imao i priličan broj posjetitelja, koji su koristili gužvu i skidali bravice s terarija na silu, vadili ljubimce ( za to još ne znamo jel koji "dobio nožice"), gurali ruke u akvarije i lovili ribe i slične stvari... čudno kako nitko nije gurao ruke u terarij s poskocima ili akvarije s piranama?

Prije svega pozdrav svima :up:

što se tiče ove krađe ona nije prva >:(
naime na prošlom Akteru 2013 kada smo ustupili (DDL Zagreb) exluzivu da nas zastupa tim iz Aqua shopa(JBL,JUWEL,SICCE)
sa njihovog štanda ukradena je ne baš jeftina SICCE LED MINU 20W lampa 8)

Dakle evidentno je da imamo vještog "reefera" u Hrvatskoj :down:

Dakle to ocrtava stanje društva i jada te osobe,koja nije sposobna vlastitim radom i zaradom doći do željenog proizvoda,
no ni to nema toliku težinu do trenutka kada potkopavaš ono od čega svi imaju opće-društvenu korist......

Naime što želim reći osoba koja je to napravila "vrlo lukavo kao i sve ostalo u životu radi",no mora znati da 99,99% znam o kome se radi i da će prije ili kasnije dolijati  :).... tu info, moje nepotvrđene sumnje dobit će SAMO jedna osoba sa AKTER FEST-a organizacije i nadam se da će se vješti kolekcionar u REALNOM VREMENU istrage naći u vrlo nezgodnoj situaciji  :)

toliko o ovom djelu od mene

e da ps.
Inače ja imam jednu Jebao pumpu mislim najmanju koja je kod mene cca. od 6-7. mj. ove godine jer mi je trebalo nešto za wave ,a ovo na nagovor kolege se činilo odlična opcija i je ne mogu reći prvi Kinez kod mene ikada i na žalost neće dugo jer čekam SICCE Exstream E koji izlazi u 1.2015 :)
ZAŠTO - razlog je jednostavan KVALITETA i dosljednost proizvoda...naime pumpa i sve je OK veličina,multicontroler,
no ima jednu veliku manu koja kod mene neće nikada proći i to je ono o čemu trubim stalno....kvaliteta
naime da bi pumpa radila na 100% onoga što pruža treba je čistiti svakih 15 dana jer snaga i perfomanse u tom periodu padnu za cca. 50%
na žalost to za mene nije kompletan proizvod :'(

I vjerovatno će se sljedeće godine u 1 ili 2 mjesecu nači u prodaji ako ne i prije čim dobijem SICCE prototip novih modela.
A o Jebao pumpi o prvim dojmovima sam već negdje i pisao, čisto da ne bi bilo :D :D :D :D

Lp
život nije što zamišljaš,već momentalna nepobitna činjenica

Offline Dubravko

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 49
« Odgovori #46 u: Listopad 08, 2014, 20:51:28 poslijepodne »
Hvala na komentarima - pozitivnima i konstruktivnima ( neću reći negativnima jer ih tako ne shvaćam), neću se puno trenutno osvrtati, jer mi je nekoliko puta rečeno da ostavim mjesec dana da prođe da se slegne..

Jedino bih ovim putem želio zahvaliti hobistu, očito akvaristu, koji prati svjetske tehničke trendove, koji zaista želi držati svoj akvarij i odnos prema hobiju na vrhunskom nivou i koji je iz našeg skladišno-logističkog prostora, uzeo, valjda na testiranje, 4 JEBAO protočne pumpe raznih modela koje smo tamo odložili jer doslovno nismo imali prostora pod ključem... niti smo mislili da nam treba baš toliko... navedene pumpe smo morali novčano kompenzirati vlasniku, a pošto je cifra bila kakva je, našem vrlom hobistu prenosim pozdrave nezbrinute djece s Vrhovca...

Također molim kolege akvariste ukoliko vide JEBAO pumpe u oglasnicima ili u nečijem akvariju, da priupitaju vlasnika odakle ih je nabavio i je li zadovoljan, bez predumišljaja da je zaista išta skrivo ili da ima veze s ovim, da me se krivo ne shvati, ali pošto ih nema baš previše još uvijek na tržištu, ukoliko "isplivaju" željeli bi znati samo da li dobro rade i da li je zadovoljan...

jedino što ti mogu reći je to da to nije napravio nitko tko je došao na izložbu plativši ulaz, nažalost morat ćeš se s tim pomiriti i prihvatiti da je to uradio netko unutar vas samih tko  je znao da je to tamo! Možete se Vi sad pjeniti ko more ali to je tako, kad sam čuo od vlasnika pumpi šta se je dogodilo umro sam od sramote iako nemam sa svime nikakve veze od Aktera pa na dalje!
Btw
Delbi totalno te kužim , samo što sam ja to već prebolio prošle godine, a ove godine ti se je kako vidim još jedan član pridužio!

Offline DDLZagreb

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Lokacija: Zagreb
« Odgovori #47 u: Listopad 08, 2014, 20:53:33 poslijepodne »
Ajmo sad službeno :) :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:

Prije svega zahvala organizatorima AKTER -a 2014 :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:
S obzirom na spoznaju svega oko mogučnosti i podrške drugih sudionika,Petar i Petra svaka čast jer ste izvukli maximum iz minimuma :up: :AkTer:
Da ne bi nekog iz Akter tima uvrijedio svima ostalima .....VELIKO BRAVO  :up:

Pa tako da su svi oni koji toliko imaju primjedba na ovu organizaciju ove godine imaju veliki MINUS od mene osobno iz jednog jedinog razloga jer su se povukli i čekali što če se dogoditi ;)
kada je sve uspjelo ,dabogda Hrvatska uspije od toga upola - javljau se ljudi koji ne ČITAJU i očito ne znaju ŠTO,KADA,ZAŠTO,GDJE I KAKO će nešto biti i zašto će biti ovako ili onako....
što želim reći vidim da netko ne zna ko KOGA ZASTUPA i zašto se nešto neće i ne može prodavati direktno ;)
a sve je na vrijeme za korisnike Akvarij neta napisano u rubrivi kojoj je to i namjena :)

Dakle ono što mene ,ne samo mene smeta je needuciranost naših ljudi,a to je evidentno po predavanjima kada jedna osoba koja itekako ima velika iskustva i znanja to želi BESPLATNO prenjeti svima na njegovom predavanju (Heiko Bleher) i drugi,na takvim predavanjima se
pojavi 15-20-ak ljudi ..... no coment

No to ne bi bilo strašno da već danas ne vidimo postove može li ovo sa ovim ,zašto meni ovo ili ono ne radi,smije li sa ovom ribom ova i zašto ne može ja sam to vidio negdje...... :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:

Dakle gospodo svi koji imate neprikladne primjedbe i prije svega neprimjerene...ostavite to za sebe iznesite ono što mislite da bi se sljedeće godine trebalo ili moglo napraviti pa i uz vašu pripomoć kako bi ova hvale vrijedna organizacija imali dug i kvalitetan smisao kao što ga ima :AkTer:

Od mene i DDL tima kao i od predstavnika JUWELA i SICCE-a svima iz organizacije imate veliku pohvalu i veliko BRAVO cure i dečki :up:
SICCE -g.Fabio- nikad bolje organizirano,toga u Italiji nema Bologna umire -? nitko u EU nikada nije tako predstavio SICCE proizvode kao DDL u Hvatskoj 8)
JUWEL g. Burina- Gorane to je puno i za nas pa mi to čak i u Ninbergu tako ne odradimo....no coment :klap: :klap: :klap:

Mislim da je svakome dobronamjernom ovo i više nego dovoljno,žao mi je što nisu mogli doći i predstavnici iz JBL-a da vide kako se to može i radi u HRvatskoj ;)

Ps. JBL i JUWEL nikada prije nisu imali zajednički BIOTOP natjecanje ...sada su ga imali prvi puta u svom radu...u HR  ;)

Imat će ga i druge godine :AkTer: :AkTer: :AkTer: :AkTer: :AkTer: :AkTer: :AkTer: :AkTer: :AkTer: :AkTer: :AkTer: :AkTer: :AkTer:

Još jednom svima hvala na zajedničkoj kooperaciji i suradnji,a osobito zahvale
1.PETAR PINTAR :zagrljaj: :klap: :klap: :klap: :klap:
2.PETRA BAŠIĆ :zagrljaj: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:
3.MARIO BOGDAN i cijelom  DISKUSARI timu :zagrljaj: :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:
4.HEIKO BLEHER ( koji će imati jednu ljepu suradnju sa našim brandovima) na obostranu i svačiju korist :up: :zagrljaj: :klap: :klap: :klap:

I nadam se da će svi oni koji nisu našli zajednički interes ove godine ,druge godine naći jedan VELIKI za sebe i sve koji vole AQUA -TERRA hoby i da će uveličati svojim nesebičnim dolaskom ovu za sve hvale  vrijednu manifestaciju :AkTer:

Lp
Goran Mizerak
Prodajni savjetnik
DDL ZAGREB -Animal Health and Care

Offline sinisa1hr

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Lokacija: Rijeka -
  • ZDS
    • ZA DOM SPREMNI BRAĆO MRIJET is from song "U BOJ!" from OPERA !  "Nikola Subic Zrinski" by Ivan Zajc from Rijeka,Croatia.
« Odgovori #48 u: Listopad 08, 2014, 22:35:32 poslijepodne »
JBL JUWEL i SICCE su vrhunski predstavljeni, i uopće najlijepši ili gotovo najlijepši štand,ako nije najlijepši onda je najprovesionalnije složen..a sramota da nije bilo nekog maloprodajnog partnera prisutnog,jel sad O.K. .ma odličan do vrhunski je premala ocijena,na koju se sa pravom vrijedjate kad zastupate brandove koji teže perfekciji.
da su svi proizvodi perfektni ne bi izlazili još bolji od predhodnih odličnih..
DDL ZAGREB je uvoznik i distributer sljedećih uglednih robnih marki: JBL, JUWEL, SICCE, (ali i Royal Canin, Gimborn,Pet Silk, Pet Products, Copoly, O'Tom, Furminator, NewBorn, Vet Plus, Genia)
Ako najviše novaca ostavljam redovno JBL,valjda znam tko su im uvoznici,tko distributeri,odnosno najbitnije tko sve ih  drži u maloprodaji u relativnoj blizini....a JBL pratim(na svim info kanalima) i jesam FAN i time totalno subjektivan i moj glas ne vrijedi,kako i bi vrijedio kad se pripremam psihofizički i materijalno za JBL ekskurziju jednog dana..

a što se krade,nego ono što vrijedi? ne krade se srednja klasa i niže!..a lopovu(m/ž ili srednjeg roda) ili lopovima da bog da dolijali! koja genijalna reklama! krade se što vrijedi! ne vrijedi roba ako se ne krade..jer lopova uvijek ima..i nije brava ili bravica,pa i kamere i video nadzor i alarmi za lopove nego za "poštene" i poštene ljude da ne dodju u napast!!!

Offline draz

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 36
    • Klub navijača Real Madrid Hrvatska
« Odgovori #49 u: Listopad 09, 2014, 08:54:07 prijepodne »
Kratko i jasno u ime Diskusara-Hrvatske udruge ljubitelja diskusa...
Samo pohvale organizacijskom dijelu AkTera kao i volonterima.
Vedran Čunčić, Petar Pintar i Petra Bašić, hvala na suradnji i isprika na višetjednoj gnjavaži  :zagrljaj:. Naše prepiske su očito pomogle da naš dio Festa bude organiziran vrhunski.
Goran Mizerak i DDL, naši vjerni partneri, također samo pohvale. Prvo sa ljudske i prijateljske strane :a015: , a onda sa profesionalne. Svojim velikim ušima sam čuo kako je dečko iz Juwela rekao da je štand na razini Njemačkih sajmova.
AkTer je bio organiziran vrhunski. Tko misli da nije, ima priliku uključiti se i popraviti to iduće godine.
Nadam se da ćemo mi iduće godine samostalno obaviti naš dio Festa.
 :AkTer:
Klub navijača Real Madrid Hrvatska
Peña madridista Real Madrid de Croacia
www.realmadrid.hr