Prosinac 13, 2017, 00:47:23 prijepodneNajnoviji Član: akvz

Autor Tema: Novi podforum- Druženje i ruženje!  (Pročitano: 1406 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vedran

• Forum Administrator
  • Broj trgovanja: (0)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
Novi podforum- Druženje i ruženje!
« u: Lipanj 21, 2012, 10:20:42 prijepodne »
Pošto sam stari hospitality club-ovac i koncept kao takav mi je odličan, iako ga u zadnjih par godina nisam nešto koristio, odlučio sam i ovdje pokušati pokrenuti nešto slično, dio zamišljen da ljudi ponude drugima mogućnost smještaja kod njih, druženje ili turističku turu po svom mjestu akvarističkom putniku namjerniku i sve što vam može pasti na pamet, a ukljućuje druženje i/ili ruženje...

Primjer prvi- netko planira put po Slavoniji, zna da u toj regiji ima dosta akvarista, ali- kako sve spojiti, objasniti, zamoliti za pomoć ili smještaj? Objavi temu u ovom podforumu, pa se ekipa javi, za cugu, za pokazati grad, riblje sobe, vinske podrume, prenoćište, što već ...  

Primjer drugi- samo danas u vašem gradu, poslovni put, ali ajde da upoznam i ekipu s foruma, pa da konačno sjednem s ljudima koji boluju od iste bolesti i u grupnoj terapiji popijem neko pićence :)

Primjer treći- Ostavim svoj profil ( njih ćemo za početak  zakucavati da se ne izgube u drugim temama, dok ne vidimo programski da li ćemo nekako riješiti ako inicijativa naiđe na dobar odaziv) , upisujem - mjesto gdje živim, koji smještaj mogu ponuditi, ako ne smještaj-što? - znači-pokazati grad, druženje preko dana, pomoć bilo kakve vrste.

Kada želite kontaktirati osobu koja je otvorila profil koristite PRIVATNE PORUKE, znači, ne odgovarati u temama profilima, već se privatno javiti- pozdrav, ja sam taj i taj, trebam to i to- da li može...

Koncept je iskušan kroz više godina preko raznih stranica, u 99,9 % slučajeva je SUPER, iako uvijek ima rijetkih neugodnih iskustava. Na ovim društvenim stranicama je olakšavanje izbora omogućeno komentarima koje ljudi ostavljaju jedni o drugima, možete odlučiti da ili ne javiti se nekome, možete što hoćete..Mi smo ipak manja zajednica i mislim da ne bi smjelo biti problema oko bilo čega....

Dakle, ako vam se ideja sviđa, ako vam pozitivno zvoni, probajte!  Današnja vremena su takva da se ljudi PREMALO druže, uvijek negdje jurimo, nemamo vremena za nikog i ništa... Pa , hajmo probati barem u našim okvirima to malkice promijeniti ? :)

Druženje i ruženje- otvoreno!!!  :zagrljaj:

nadopuna- pokušavam poslati obavijest cijelom forumu, ali baš i ne prolazi više od 18,7%. Pokušat ću sad opet, pa ako dobijete više puta, nemojte se ljutiti molim vas :)
« Zadnja izmjena: Lipanj 21, 2012, 19:29:49 poslijepodne od Vedran »

Offline hologram

• Punopravni član
  • Spol: Ženski   Dob: 40
  • samo za hitne slučajeve 0997022021
Odg: Novi podforum- Druženje i ruženje!
« Odgovori #1 u: Lipanj 21, 2012, 18:37:43 poslijepodne »
Mrak! A hoce li ovdje biti odjeljak Iskrica?
  ;)
:AkTer:

Offline Vedran

• Forum Administrator
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 41
  • The Deda
    • http://www.akvarij.net
« Odgovori #2 u: Lipanj 23, 2012, 20:05:29 poslijepodne »
to ostavljam vama :D

Offline Anaunadora

• Punopravni član
  • **
  • Spol: Ženski   Lokacija: okolica Zagreba
« Odgovori #3 u: Lipanj 26, 2012, 12:26:37 poslijepodne »
Mrak! A hoce li ovdje biti odjeljak Iskrica?
  ;)

To ustvari, uopće nije loša ideja  :up:

Offline Tiii

• Broj trgovanja: (+10)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Shrimp noob
« Odgovori #4 u: Srpanj 11, 2012, 23:17:21 poslijepodne »
Ahaha,vec vidim oglase momak zgodan jak trazi ribu za druzenje  :D

Vedrane super ideja,nadam se da ce ekipa sa mora biti velikodusna i rado udijeliti komad poda u ova krizna vremena  ;)