Listopad 17, 2017, 06:04:07 prijepodneNajnoviji Član: InesC.

Autor Tema: Povratne pumpe  (Pročitano: 188 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Slim_okrug

• Moderator
  • Broj trgovanja: (0)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 35
Povratne pumpe
« u: Studeni 04, 2016, 06:51:09 prijepodne »
Molio bih sve da ako imaju review vezan za povreatne pumpe da stave ovdje. Hvala.
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2016, 17:38:37 poslijepodne od Slim_okrug »

Offline Slim_okrug

• Moderator
  • Broj trgovanja: (0)
  • Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 35
Odg: Povratne pump
« Odgovori #1 u: Studeni 04, 2016, 07:16:44 prijepodne »
Proizvodac: Jebao
Model: DC6000
Vrijeme koristenja: 1 godine i 6 mjeseci
Ocijena: 6/10

Jebao je mislim svima poznat kao proizvodac jako dobre opreme s aspekta ono sta ti pruza a za koje novce i mislim da ce se vecina sloziti s tim. Sama pumpa je robusna jako kvalitetno izradena bar iz vani tako izgleda. Sam izgled pumpe je eye candy onako lipe plave boje i bas onako lipo izgleda u sumpu. Pumpa je DC verzija koja dolazi s kontrolerom na kojem se uz odabir brzine nalaze jos 2 opcije feed mode i lock speed. Dakle s ovim prvim pumpa ide u standby mod na 10 min kada target feedate bilo koralje ili ribe. Drugi mod je kada odaberete brzinu lockate je tako da stiskanjem botuna za povecanje i smanjenje brzine pumpa ne reagira. Iako je deklarirana na 6000 l/h ja sam je drzao na 3000 l/h. Na toj brzini je pumpa doslovno necujna. Kada je dignete na max onda se malo cuje ali nista strasno. Pumpa me sluzila besprijekorno godinu i po dana i zbilja nemam nikakve zamjerke osim te da su mi 2 proizvoda od Jebao otisla u periodu od mjesec dana. Ne kazem da i druge ceka ista sudbina ( cak sam i prije dva dana opet narucio Jebao stream pumpu novi model koji je navodno izbjegao sve boljke koje su do sada imali pa zivi bili i vidjeli :D ) ali eto mene je pogodila ta nesreca i zato joj dajem 6 od 10 inace bi bila definitivno cista desetka. Jos jedna stvar. Kada stavite na 3000 l/h osobno mislim da to nije 3000 jer imam sada newjet 3000 i razlika snage i kolicine mora u povratu je bar za duplo u korist newjeta.