Prosinac 13, 2017, 21:55:27 poslijepodneNajnoviji Član: Cubi

Autor Tema: Aqua szut 54L LED Smd  (Pročitano: 2874 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zecko

• Broj trgovanja: (0)
  • Novi član
  • *
  • Spol: Muški  
Odg: Aqua szut 54L LED Smd
« Odgovori #25 u: Kolovoz 26, 2016, 15:22:40 poslijepodne »
Hvala ti klinac,nisam od tebe iskreno ocekivao pohvalu,s obzirom da si mi na pocetku govorio kako trebam zazelenit tu pustinju od akvarija.. No dobro cijenim misljenje svacije,hvala ti  ;)

Offline klinac

• Punopravni član
  • Spol: Muški   Dob: 27
« Odgovori #26 u: Kolovoz 26, 2016, 15:58:14 poslijepodne »
Hvala ti klinac,nisam od tebe iskreno ocekivao pohvalu,s obzirom da si mi na pocetku govorio kako trebam zazelenit tu pustinju od akvarija.. No dobro cijenim misljenje svacije,hvala ti  ;)

Baš zato jer si zazelenio treba te pohvalit.
Koja bi bila svrha foruma kad bi samo pisali u prazno i kad ne bi uvažavali tuđa mišljenja!?
Nadam se da si ti sretiniji postigutim, za par tjedana bit će prava džungla.
X

Offline Zecko

• Novi član
  • *
« Odgovori #27 u: Rujan 13, 2016, 17:56:33 poslijepodne »
Pozdrav svima. Evo malog update-a mog akvarija.. ;). Ubacena tri stem-a stargrass-a ( desno naprijed ). Limnophila sesiliflora ( lijevo iza ) te rotala rotundifolia ( sredina ) lijepo napreduju,sutra imaju tri tjedna od sadjenja iz vitro posudice.. Kad se one vinu do povrsine onda ce to bit to. Jedan anubias nana rasiren na vise manjih rizoma te ubacen na kamen i izmedju panja i kamena. To je to za sad,zadovoljan sam,razmisljam o c02 ali o tom po tom.. Ide i ovako dobro. Pozdrav i evo fotke ;)

Offline Zecko

• Novi član
  • *
« Odgovori #28 u: Travanj 21, 2017, 16:00:46 poslijepodne »
Pozdrav svima!! Nema me dugo,puno se toga izmjenjalo oko svega pa i same postave,tj cijelog tanka,hardvera.. ;). Nova podloga,novo bilje,nova rasvjeta chihiros a601(40w-8000K),nova fauna no jednim dijelom opet stare ribe. Nemam co2,mikro i makro prihrana ( easy life ),easy carbo,jednom tjedno izmjena 30% vode te nakon svake druge ide doza ffm-a. Toliko ;)