Ožujak 29, 2024, 16:45:46 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: Mišja groznica  (Posjeta: 1533 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dom

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Mišja groznica
« u: Ožujak 10, 2012, 20:52:10 poslijepodne »
 :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:  :nuclear:

Pozdrav svima, javljam se na forum uvezi aktualne teme o mišjoj groznici a pošto nemogu od niti jednog veterinara dobiti kvalitetan odgovor odlučio sam se obratiti Vama koji mi možete pružiti takve informacije iz prve ruke .

Ja uzgajam štakore za moju zmiju . Mužjaka i ženku štakora kupio sam u petCentru prije dva mjeseca (od kada sam i počeo sa uzgajanjem hrane) i nisam unosio nove jedinke štakora . Zanima me ako se zaraza može prenjeti sa okoline na moje štakore, pa tako i na mene .

Svaki je odgovor dobrodošao  :bc:

Offline cann

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 4967
  • Spol: Muški   Dob: 44
  • Lokacija: Prelog
Odg: Mišja groznica
« Odgovori #1 u: Ožujak 10, 2012, 20:56:07 poslijepodne »
reko bih skoro pa ne moguće da dobiješ od njih, ili da oni obole od mišje groznice, jer su tvoji štakori uzgojeni u zatočeništvu, ajmo reč u "sterilnim" uvjetima, pa onda vjerujem da ih hraniš sa sličnom hranom i da nemaju doticaj sa ne kućnim glodavcima..